24 máj 18, 21:40:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 805 806 [807] 808 809 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779592 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #12090 Dátum: 15 nov 19, 09:33:24 »

Ez a karácsonyi fejezet olyan volt mintha egy hentai paródiája lett volna az FT-nek...
Amugy tuti kifogják adni OVA-ba figyeljétek meg csak kicenzúrázzák mint a fene.
Ovat nem cenzúráznak . Söt.....

Naplózva
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #12091 Dátum: 15 nov 19, 10:12:15 »

khhmm. A Blue Pegasus kétszer van megemlítve, holott a 12.oldalon a Lamia Scale-nek kéne helyette lennie.
Mosolyog És Mavis Rommelt- Napoleont, Pattont és Wellingtont meghaladó képességeiről eddig nem sokat láttunk.
Talán még azt gondolja hogy megváltoztathatja Zerefet?  Gondolkozik
A 17.oldal tényleg epic.
Bár nem tudom mi lehet Hyberion ereje.
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #12092 Dátum: 15 nov 19, 10:22:00 »

Hát nem tudom, van benne valami, amit mondasz, de én másképpen látom. Szerintem jó, hogy így van előre megcsinálva, most már csak ki kell várni, hogy legyen valami. Plusz nem is bírnák mást elképzelni Lucynak.. Natsunak talán, de hát na.. Nevet
Akkor úgyis csak a legvégén lesz valami, szóval várjuk, hogy vége legyen. xD Lucynak ott van Gray. Nevet A Nirvana alatt megtudtuk, ohgy Graynek bejön Lucy.

Ha már Mavis taktikusi eredményeit fírtatjuk. Elég nagy hátrányba akarta sodorni magát, hogy nem akarta elfogadni a töbii céh segítségét.
Lisana valahogy elég vagánynak tűnt a csoportképen, ilyen kis lázadó punk, mint a nővére annő. Nevet

Jósoljuk meg mi lesz Mashima következő lépése: Először is nagy reboot hangulatban va, szóval minden régi jelenetet felhasznál. Na, szóval mi is történt, mikor legutóbb az egész céh elment háborúzni, Lucyt pedig otthon hagyták? Az ellenség szépen elrabolta. Szóval halljuk majd Brandistől még azt a mondatot, hogy "Mondtam ,hogy meg kellet volna ölnöd, míg esélyed volt rá."^^ Most megint előveszem a régi lapot és azt mondom, hogy ha Brandish eközben még megölné Makarov-ot is, akkor Lucynek hatalmas lelkifurdalást lehetne adni, hogy ő miatta halt meg a nagyapó.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #12093 Dátum: 15 nov 19, 12:36:02 »

Olvasva a kommenteket nem hagytatok ki valakiket? Oracion Seis, ők vajon hol lesznek. Mert elég valószínű hogy Gerarddal bandáznak és ahol ő lesz ott lesznek ők is. Ha mondjuk ők és Gildartds Natsu mellett beszáll a buliba, akkor az elég komoly lehet még. Szerintem az Oracion Seis tagjai megközelítik erőben a FT kemény tagjait. Gerard meg szerintem lazán van egy Laxus vagy Gildarts szinten, annyi tudással. Szerintem neki August lenne az ideális ellenfél. Két mágiatudós :d De megnézném Nevet
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #12094 Dátum: 15 nov 19, 14:16:45 »

Jósoljuk meg mi lesz Mashima következő lépése: Először is nagy reboot hangulatban va, szóval minden régi jelenetet felhasznál. Na, szóval mi is történt, mikor legutóbb az egész céh elment háborúzni, Lucyt pedig otthon hagyták? Az ellenség szépen elrabolta. Szóval halljuk majd Brandistől még azt a mondatot, hogy "Mondtam ,hogy meg kellet volna ölnöd, míg esélyed volt rá."^^
Nevet Ez simán esélyes, most hogy mondod.

Amúgy az Oración Seishez:
Nem hagytuk ki őket (legalábbis én nem), csak simán Crime Sorcier-ként emlegetem őket, hiszen beálltak. OS nincs már többé. És igen, ezért is várom, hogy megjelenjenek Nevet
Az biztos, hogy Gérard egy Luxus szinten lehet. Márpedig akkor egy pajzsot nem tartok nekik méltó ellenfélnek, csak egy Augustot. Kivéve, ha az utolsó három még brutálisabb, ami még nem is lenne irreális, hiszen Makarov csak annyit mondott, hogy semmit sem tud róluk.
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 19, 14:17:50 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #12095 Dátum: 15 nov 19, 15:45:21 »

Jaja, Gérardnak tökéletes ellenfél lenne August, mindkettő rengeteg mágiát ismer Nevet Érdekes kis harc lenne a kettő között, miközben minden mágiát legyőznek annak a counter spell-jével  kacsint

Ez a Karácsonyi special meg tényleg beteg volt a jó és a rossz értelemben egyszerre ikszdé Mondjuk korrekt kis ajándék a fanoknak, de a fanservice szint már jóval több, mint 9000  Pojén

A Gajeel-os spin off-ot még nem olvastam el, elég rövid, szerintem összevárok egy nagyobb adagot.
Naplózva

mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #12096 Dátum: 15 nov 19, 19:22:19 »

Egy kis félrefordítás: a 13.oldalon a Gazille+Strauss családot Mavis északra küldi nem pedig nyugatra. Nyugatra natsu ment, hogy megküzdjön Zereffel.

Egyébként én is arra gondoltam, hogy August ellen Gerardot kellene küldeni. Bár a fejezetben csak Invelt láttuk zeref mellett szerintem August is a nyugati csapatban van. Egy C.S.+Natsu kombó vs August&Invel csatát szívesen megnéznék.

szerk.: Látom időközben javítva lett  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 19, 22:00:29 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #12097 Dátum: 15 nov 19, 22:46:25 »

A FT Zer0 anime adaptációhoz
(http://www.animenewsnetwork.com/news/2015-11-16/fairy-tail-zero-prequel-manga-gets-tv-anime-adaptation-in-january/.95398)

A képeket elnézve néhány helyen (pl. Mavis szeme) elég furcsa lesz a rajzolás.
Loller... Yuri(y) megkapta Laxus hangját. Hát erre kíváncsi leszek, mivel Yuriy egy mókamiki Laxushoz képest. Nevet

Azt a trükkös mindenit... Ha jól megnézitek, akkor a "moziplakáton" Zerának nincs árnyéka. Aki nem tudja, az azt gondolhatja, hogy grafikai hiba. De mi ugye tudjuk, amit tudunk... ^^

-------------------------

FT Karácsonyi különkiadás:

Ez már tényleg elég határfeszegető volt. Asszem a fordítást publikáló hírbe tenni fogok egy nagyon halvány, legalább +16 -os karikát. ^^"
Ahogy sokan írtátok, nekem is majdnem kiégett a retinám a pókerarcos seggrepacsitól...
Az biztos, hogy ez az animében nem lesz benne fillerként. Nevet Max. külön OVA formájában.

És még valamit nem értek.
Ugye ez az oldal: http://readms.com/r/fairy_tail/Special%20Chapter/3059/8 nagyjából ugyanaz, mint mikor a 4. OVA-ban a hölgyemények szintén emberesen szétcsapják magukat. Eddig ezzel nem is lenne baj, a szeszfőzdéknek is élniük kell valamiből. Viszont az említett OVA-ban és itt is Wendy is benyakal. Pedig a kora alapján még erősen kiskorú...

-------------------------

462. fejezet:

Ennek a fejezetnek egy picit más volt a grafikája pár helyen, mint eddig. Mintha Mashima-sensei lecserélte volna az egyik segédrajzolóját. Ez főleg a névtelen FT tagokon és Droy fején vehető észre.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/462/4
Laxus punk haja még mindig nem jön be. Nem világos, hogy Mashima-sensei mit akart elérni vele. Bár gyanús, hogy a Zoro-hoz (One Piece) való hasonlóság miatt is váltott. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/462/5
Nem is igazán értem, Mavis mire fel vág ilyen fejeket. Egy háború közepén állnak egy kb. 4-5-ször akkora birodalom ellen, mint Fiore.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/462/8
Lehet, hogy Brandish nem is tud semmit Layláról, csak Zeref parancsára és terve alapján valamivel magár kell vonnia Lucy figyelmét, és "fontossá" kell válnia a számára.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/462/14
Charle-tól balra annak a fickónak elég "ijesztő" az arckifejezése. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/462/17
Csak én nem estem hasra ezektől a mágusoktól? Majd ha mutatnak is valamit, akkor álmélkodok. Addig csak hang az egész. Kivéve persze Jurát és Warrodot.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/462/20
Ha ez ilyen egyszerű lenne, akkor nem kellene az egész háború. Nevet Érzésem szerint Natsu erősen le fog pattanni Zerefről. Mégpedig talán azért, mert lehet, hogy amint beveti a jobb karja titkos erejét, Zeref E.N.D. könyvével fogja hárítani a támadást, amitől feltörik rajta a mágikus pecsét, és... Nem tudjuk, mi lesz. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 19, 22:56:59 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
BRON94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Válasz #12098 Dátum: 15 nov 20, 10:51:40 »

Csak nekem van az az érzésem kb. annyi szerepe lesz a szent mágusoknak,mint a bleacjh-ben a 0. osztagnak ?
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 20, 11:05:09 írta BRON94 » Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #12099 Dátum: 15 nov 20, 13:46:07 »

Csak nekem van az az érzésem kb. annyi szerepe lesz a szent mágusoknak,mint a bleacjh-ben a 0. osztagnak ?


Ebben az esetben szerencséje lenne a jó oldalnak mert ott az első menetbe Oetsu 1 hitelt mindenkit.Szóval ha Zeref nem tud halottakat feltámasztani és buffolni akkor a szentmágusok vernek le mindenkit.
Naplózva
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #12100 Dátum: 15 nov 20, 14:32:38 »

Csak legyen legalább olyan jó az August vs Gerard mint Haja vs Sieghart Nevet
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #12101 Dátum: 15 nov 20, 16:30:50 »

Hát igen: Wendy és a dióstekercsre/ kakaóscsigára emlékeztető szemek Nevet Szinte végig ikszdé
De legalább nem bírja a piát, szegény (ha még bírná is, még jobban kiakadnánk Mosolyog
Gajeel egy pöttyet kiakadt Nevet
Juvia: ez a játék hihetetlenül veszélyes Mosolyog
De a párosítások ütnek Mosolyog  Pirul
Erza azért bevállalós volt rendesen. A többiek mind kiterülve Mosolyog Nevet  bow
De azért Erza vagy Jellal ajándékot kap. Ahogy nézzük Nevet


Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #12102 Dátum: 15 nov 20, 21:32:28 »

Nem akarok hamis reményeket dédelgetni DE Nevet Jövőhéten ha jól tudom valamiféle ünnep lesz Japánban szóval lehet megkapjuk holnap a fejezetet.1-2 Spoilert is lehet találni de az nagyon bizonytalan... bár epic Nevet Kössétek fel a gatyátokat!  kacsint
Naplózva
dekzsolt
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #12103 Dátum: 15 nov 21, 14:06:47 »

Sziasztok, amikor Gray a specialban azt mondja, hogy "már megint megtörténik" (a lányok beidvása) akkor mire gondol? Úgy érzem lemaradtam az előzményről és ez rossz Szomorú
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #12104 Dátum: 15 nov 21, 14:44:10 »

A 4. OVA-ban volt egy ilyen.
Ebben: http://www.nyaa.se/?page=view&tid=758775
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 21, 15:01:59 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 805 806 [807] 808 809 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!