24 máj 19, 01:10:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 799 800 [801] 802 803 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779800 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
TrieDoX
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


Valami istenségen aluli, de megközelítőleg ahhoz


« Válasz #12000 Dátum: 15 nov 08, 03:09:47 »

A Szent Mágusok lehetnek erősek, de szerintem nem tudnK majd győzni. Zeref biztos készült ellenük, hisz rengeteget tudhat róluk az 1-es révén.

Ez vissza fele is igaz Hyberion és Wolfheim rengeteged tudhat God Serena-ról. Az egyik megkapja Serenát míg a másik Augustot ellenfélnek. Szóval muszáj lesz a mangakának azt a 2 szent mágust ellőni a pajzsok ellen, mert azok után már csak Zeref, Achnologia és esetleg END van hátra ami a főszereplők bulija... Meg hülyén nézne ki az a felállás, hogy valaki az FT-ből leveri Serenát utána meg egy Serenánál rangba (és talán egy picivel erőben) gyengébb szent mágus(ok) indulna/indulnának meg a BOSS-ok ellen...
Naplózva

MY POWER UP STATUS:
[|||||-----] 0 [---------]

jaaahhhh, hogy előbb el kéne érni a nullát...
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #12001 Dátum: 15 nov 08, 04:34:42 »

A szent mágusok kizárt, hogy fejenként verjenek le egyet. Már eleve, erejük sincsen hozzá, arról nem is beszélve, hogy akkor gyakorlatilag nem marad ellenfél a FT-eseknek, ha meg még jön erősítés, akkor pláne. Szerintem hárman majd levernek egyet (aki szerintem Serena lesz).
Nagyon csalódott leszek, ha Augustot nem az egyik erőgép FT-es fogja kiütni. Nem tudom elképzelni, hogy Makarovnak vagy valamelyik szentmágusnak legyen esélye ellene. Natsunak meg Luxusnak talán...de szerintem Gildartz fogja az egész csapatot megmenteni, úgy, mint anno Bluenote ellen, aki szintén a hét rokon fölött állt, valahogy úgy, mint most August a többi pajzs fölött.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
NyMRooD
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 52



« Válasz #12002 Dátum: 15 nov 08, 15:09:39 »

TrieDoX és Sternritter Zanpakuto egyikőtöknek sem lehet jó a tippje, már csak azért sem, mert összesen 12 pajzs van Nevet.
Naplózva
TrieDoX
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


Valami istenségen aluli, de megközelítőleg ahhoz


« Válasz #12003 Dátum: 15 nov 08, 15:38:38 »

Kösz javítottam, hisz 2-öt már elméletileg levertek (hacsak zeref nem nyomat rajtuk egy vollstandinget ehehe) + a 3 szent mágus sem 3 mert az első lelépett. Szóval 2 nél kell kezdeni a számolást és nem hiszem, hogy varrod kapna még harcot...
Naplózva

MY POWER UP STATUS:
[|||||-----] 0 [---------]

jaaahhhh, hogy előbb el kéne érni a nullát...
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #12004 Dátum: 15 nov 08, 15:52:23 »

Na akkor már én is megadom a tippjeimet:

Erza - Ajeel
Raijinshu – Wahru
Lucy? – Brandish
Natsu - 1
Laxus - 1
Gerard – 1
Gajeel – 1
Gray – Invel
Hyberion - 1
Wolfheim – 1
Warrod (és talán Jura) – 1

És azt nem tudom, hogy August ellen kit rak majd be. Az ilyen feltápolt karaktereket általában többen szokták lenyomni, viszont itt most Zeref a főboss szóval lehet, hogy mégis 1vs1-ben nyomja majd le valaki.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #12005 Dátum: 15 nov 08, 16:37:04 »

Szerintetek komolyan lefognak nyomni fejenként egyet a szentmágusok? Kizártnak tartom. Már leírtam, hogy miért.
Se nem olyan fontos karakterek, hogy 1v1-et kapjanak, se nem olyan erősek, és nincs is annyi pajzs, hogy akkor jusson azoknak, akiknek márpedig muszáj leverniük legalább egyet.

Augusttal kapcsolatban pedig megint ismétlem magam, de én tényleg egyre inkább úgy gondolom, hogy majd amikor nagyon nagy bajban lesznek August ellen, akkor megjön Gildartz, és úgy, ahogy anno Bluenote ellen, megmenti a bagázst. Senki mást nem látok reális ellenfélnek August ellen (estleg Natsu vagy Luxus, aki ezáltal végleg bizonyíthatna Makarovnak), és senki mást nem látok méltó ellenfélnek Gildartz számára. Adja magát. Szerintem.
Valahogy úgy tudom elképzelni, hogy (jó pár csata és pajzs legyőzése után) indulnának Zeref ellen, azonban August útjukat állja, és sehogy sem tudnak rajta átmenni. Natsu már-már kénytelen lenne ellőni a titkos fegyverét (úgy viszont esélytelenek lennének Zeref ellen), amikor megjelenik Gildartz. Ez már csak azért is lenne jó megoldás, mert így logikusan meg lenne oldva, hogy Natsu miért nem tud elbánni valakivel, aki Zeref alatt van, de Zereffel meg (elméletileg) igen, hiszen nem adhat bele mindent, csak egyetlen egyszer; és végre Natsu is túlszárnyalhatná Gildartzot, hiszen neki meg Zeref ellen nem lenne esélye. A kecske is jóllakik és a káposzta is megmarad. Mert nagyon remélem, hogy a történet végére egyértelmű lesz, hogy Natsu (és a többi fiatal is) túlszárnyalta az előző generációt.

Már csak ezért is tartom kizártnak, hogy a szent mágusok majd 1v1-ezni fognak a pajzsok ellen.
Persze lehet, hogy tévedek, főleg a második felében (főleg, hogy még jönnie kell Acnologiának és END-nek is), de mindenesetre az ishvaliak harcát 3v1-ben tudom elképzelni, Augustnak meg csak Gildartzot, és fordítva.
Ne feledjük el, hogy több, mint valószínű, hogy megjön majd a többi szentmágus is, a többi céh, Gérardékról nem is beszélve.
Nincs elég pajzs...ezért gondolom azt, hogy a mellékszereplőknek bőven elég lenne a pajzsok kapitányaival harcolniuk, ill. a tömeggel. És így ők is kapnának harcot, és nem lenne kevésbé epic, szerintem. Gondoljunk bele, mondjuk a raijinshu egymaga kivonul több tízezer ember ellen, akik már rohannák le Magnoliát, mivel a többiek nem tudnak menni az eddigi harcok miatt. És véresen, de győznek. Mennyivel epicebb és jelentőségteljesebb lehetett volna, mint ez a harc Wahru ellen. Ha már véget ért, persze.
Na mindegy, majd meglátjuk.
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 08, 16:40:51 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #12006 Dátum: 15 nov 08, 18:23:44 »

Ti eddig melyik mangát olvastátok? 12 pajzsból ki mennyit ver le? Számoljatok inkább hattal mert a másik felét vagy Acnológia süti meg vagy FT tag lesz. ikszdé Faceg Ja és a maradék 6? mind Erza.


Gildarts-al szerintetek ellövi Mashima, hogy lezúz egy embert majd leül mert nagyon kifáradt?Ezért persze ő már nem vehet részt a végső harcban.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #12007 Dátum: 15 nov 08, 19:18:11 »

Ha megkapja Augustot, akkor simán. És nem lenne logikátlan... pont ezt ecseteltem feljebb (csak egy kicsit össze-visszára sikerült). Dramaturgiailag is lenne értelme, így a manga végén, átadni a helyét. Nem úgy, mint a Tenroun.
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 08, 19:19:10 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #12008 Dátum: 15 nov 08, 22:11:24 »

Ha megkapja Augustot, akkor simán. És nem lenne logikátlan... pont ezt ecseteltem feljebb
Mágia királya a mágia megszüntetője ellen? Végső soron nem rossz. Gondolkozik
De az a három nem ismert arc aggaszt. Az egyik szerintem Raven Tailes lesz. Muszáj lesz azt a szálat is lezárni.
Hisz anno úgy voltak beharangozva: Fairy Terminátorok.
Én örülnék is ha a vége egy katarzisos Fairy- Rave lenne.
Remélem ezt a lehetőséget Mashima nagyon nem zárta ki végleg....  Gondolkozik
Szerintetek?
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #12009 Dátum: 15 nov 08, 22:13:24 »

Ha megkapja Augustot, akkor simán. És nem lenne logikátlan... pont ezt ecseteltem feljebb (csak egy kicsit össze-visszára sikerült). Dramaturgiailag is lenne értelme, így a manga végén, átadni a helyét. Nem úgy, mint a Tenroun.

Ha értelmesen tálalja fel teljesen rendben leszek vele, de jól láttad, én olyan malőrre gondoltam mint ami Tenrou-n volt.
Naplózva
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #12010 Dátum: 15 nov 08, 22:50:52 »

http://image.noelshack.com/fichiers/2014/37/1410202742-theory-natsu-acno.jpg

Elgondolkodtatott egy kicsit.... Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 08, 22:51:34 írta sasa87 » Naplózva
Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #12011 Dátum: 15 nov 09, 04:20:54 »

Nagyon jól össze van rakva, egyedül Ivan nekem a nem odaillő.Nem hinném hogy ennyi mindent tett volna a sztori érdekében Nevet De ez a valaki nagyon jól találgat Nevet Munkahelyről majd meglesem a mangát,aztán este felnézek ide, szerintem sokan örülni fognak ennek a fejezetnek.
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 09, 11:45:26 írta Oliver » Naplózva
epicman97
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #12012 Dátum: 15 nov 09, 08:27:59 »

Nekem tetszett a fejezet mondjuk a robbanás után meghalhatott volna valaki igazán. De végra megérkezett a többi céh is
Naplózva
Slorasil
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 56



« Válasz #12013 Dátum: 15 nov 09, 09:38:06 »

Ichya neeeeee  Neeem Ez a fejezet már kevésbé volt vidám. Robotzsarunál teljesen elmentek otthonról Nevet
Szerintem Erza helyett Kagura fog harcolni Dimariával.
Naplózva
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #12014 Dátum: 15 nov 09, 10:14:19 »




Összefoglalná valaki ennek a tartalmát ha szépen megkérem?:)Nemtul jó az angolom.Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 799 800 [801] 802 803 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!