24 máj 17, 09:08:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 794 795 [796] 797 798 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778173 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11925 Dátum: 15 okt 28, 10:31:23 »

Még van pár, de én ezt a kettőt emelném ki:
12. Erza vs. Gerard -> Erza veszít, Natsu menti meg
17. Erza vs. Cobra és Kybelios -> Erza veszít, halálos méreg kerül a testébe

12. Ez, hogy minősülhet Erza vereségének? http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/093/8 Tisztán látszik, hogy legyőzte őt. A csata ennél a jelenetnél véget ért. Az, hogy utána ölelkeznek és Gérard, mikor Erza azt hiszi, hogy most meghal mindenki, leengedte a védelmét, akkor rárakott egy bénító varázslatot az már nem volt a harc része.

17. Erza nem csak Cobrával és Kinanával harcolt. Egyszerre harcolt velük, Racerrel és Hoteye-al.

-----
4000-ik komment!  Yóóóó Zenekar Yóóóó
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 28, 12:26:45 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Senais
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 137


Erza Scarlet


« Válasz #11926 Dátum: 15 okt 28, 20:01:14 »

Idézet
12. Ez, hogy minősülhet Erza vereségének? http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/093/8 Tisztán látszik, hogy legyőzte őt. A csata ennél a jelenetnél véget ért. Az, hogy utána ölelkeznek és Gérard, mikor Erza azt hiszi, hogy most meghal mindenki, leengedte a védelmét, akkor rárakott egy bénító varázslatot az már nem volt a harc része.

Szerintem az az ölelkezés csak egy trükk volt, hogy ártalmatlanná tegye. A harcot addig számítottam, amíg Erza eszméleténél van. Ez addig tart, amíg Natsu meg nem menti. Ha nincs Natsu, Erza áldozat lesz és Gerard győz.

Idézet
17. Erza nem csak Cobrával és Kinanával harcolt. Egyszerre harcolt velük, Racerrel és Hoteye-al.

Erza Cobrával kezdi meg a harcot: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/134/13. Utána miután támadást visz be Hoteye és Racer a többiek ellen, akiket ki is ütnek. De ezután újra csak Cobra és Kybelios  indul Erza ellen és ők viszik be a végső támadást: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/134/17.
Naplózva

"Láncaid lehulltak s im azontúl soká
Félve lépdel lábad, amikép megszoká."
Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #11927 Dátum: 15 okt 30, 14:15:32 »

Holnap kapjuk meg a fejezetet! Mosolyog az nem biztos h mind a kettőt de a 459 et tuti! Mosolyog
(TROLLSHIMA akcióban Nevet )
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 30, 15:07:31 írta Oliver » Naplózva
BRON94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Válasz #11928 Dátum: 15 okt 30, 18:44:36 »

458. fejezet. 
Hosszú ideje először végre kaptunk 1 normálisan felépíttet Ezra harcot,nem részletezem tovább  mert  ti  már meg tettékek .
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11929 Dátum: 15 okt 31, 11:42:44 »

Akkor megkapjuk a fejezeteket még ma?
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #11930 Dátum: 15 okt 31, 13:20:52 »

Chinese scan kint van ,szóval nagy eséllyel.
Naplózva
bdaniel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58



« Válasz #11931 Dátum: 15 okt 31, 17:02:30 »

459 már kint van: http://readms.com/r/fairy_tail/459/3010/1
  bow no comment
Naplózva

mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #11932 Dátum: 15 okt 31, 18:17:16 »

Hát az, hogy badd mann szórakozott a FT S-osztályúival megint Mashima trollkodása szerintem. Még ha a gyengeségeiket is veszi célba szerintem nem olyan erősek azok a katonák ergo simán be kellene zúzni őket. Mira meg, hát ő tényleg no comment. Mashima meg amilyen troll tuti kiütteti Badd Mant, Ichiyával meg a Raijinshū-val.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11933 Dátum: 15 okt 31, 18:35:27 »

Köszönjük Mashima, menj el a büdös fenébe, hogy nem tudsz egy normális háborút összerakni. Nem nőttél még ki ezekből az idiótaságokból? Rohadt életbe, mi volt ez a baromság? Mintha egy fillert néztem volna. Szánalmas.
Szánalmas Brandish is, de Mira is. Azt hittem, hogy a végén bejön Luxus, és lesz valami epic lezárás, hogy "lehetetlen, nem találok rajta gyengepontot...", de nem, bejön Ichiya, csak úgy, a semmiből.
És így vegye valaki komolyan, hogy ez itt kemény élet-halál harc, és hogy az emberiség a túlélésért küzd.
Ez nem trollkodás, ezzel maga alatt vágja a fát.
Csalódtam Mashimában. Ha már felépít valami komolyat, akkor...áh, hagyom a fenébe.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
bdaniel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58



« Válasz #11934 Dátum: 15 okt 31, 18:48:52 »

Emberek most komolyan ennyi év után ti vérfürdőt meg  komolyságot vártatok Mashimától?

Szerintem Laxus alszik valahol majd mikor felébred körbenéz és mindenkit lever majd visszamegy aludni..

Spoiler(tudom, hogy nem szabad :S):
Ichiya villámló parfümös megjelenése egyértelmű trollkodás.. Mindenki várja Laxust és mikor már végre felcsillan a remény bedobja az egyik legviccesebb karaktert...
Naplózva

Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #11935 Dátum: 15 okt 31, 18:59:07 »

A fejezetről annyit, hogy várjuk meg a 461et szerintem mielőtt ítélkezünk, mert tuti hogy valami lesz itt még.Viszont akinek van ideje és angol nyelvtudása ezt olvassa végig: http://nina2119deviantart.tumblr.com/post/125028631601/acnologia-son-of-natsu-and-lucy
Nagyon érdekes és ha tényleg igaz akkor az nagyon tetszene nekem.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11936 Dátum: 15 okt 31, 19:07:06 »

Ami tetszett:
Natsu-Erza kötelező évadonkénti közös jelenetük
Erza a felemelt, ökölbe szorított kezével egyszerre mondta Natsunak, hogy megértette az üzenetét és hogy győzelmet aratott Ayeel felett.  Kúl Ők ketten az az FT ékalakzatának a hegye, hogy úgy mondjam, az élvonal harcosok. Nagyon szeretem a közös jeleneteiket.

Wahru egy Ex Mashina
Jó ötlet, hogy kaptunk még egy fajt a sztoriba. Legalábbis remélem, hogy nem ő az egyedüli. Ha már vannak emberek, démonok és sárkányok, akor legyenek már Ex Machinák is. Gyűjtsük össze mind a 16 fajt és akkor megvan a No Game No Life második évada. Nevet A mágiája iszonyat OP. Mondjuk Erza ellen egy egész robot sereg is hatástalan lenne .xD

És a fekete leves, ami nem tetszett:

Mira gyenge pontja.
Kaptunk egy komoly jelenetett hála Juvia sérülésének, erre jön ez.Már alapból szánalmas, és komolytalanná teszi a helyzetet, de még hibás is, hisz Mira az S rangú vizsga alatt nem kímélte a bátyját...

Brandis kiütése.
Ezt nem fejteném ki bővebben.

Wahru tud varázsolni.
Mágikus tárgyakat már láttunk, de én még soha nem láttam olyat, hogy egy gép varázslattal több gépet teremt, amiknek mind másféle képességük van. Legyen beépített Jupiter ágyúja, vagy bármi más, amit Lachrimákkal el lehet érni, de egy robot ne varázsoljon, na!

A Raijinshuu életképtelen Fried nélkül?  miért Friednek kell mondania, hogy mit csináljanak?

Ezt az inváziót így is rettentő nehéz komolyan venni, erre jön Ichiya... xD Ennyi. Kész. Ha pl meghalna Makarov, akkor ő is szellemmé válna és jól kiosztaná a kölyököket, hogy az ő hibájuk és mostantól kísérteni fogja őket,mi közben egy láncot ráz.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11937 Dátum: 15 okt 31, 19:13:22 »

Hát ez marha jó volt! ikszdé
Tény, hogy még mindig nincs háború szaga az egésznek, de ami itt folyik közel sem az, szóval erről a témáról le lehet szakadni. Ez még híriben sincs háború, és nem csak azért mert Mashima rosszul csinálja. Az egész olyan még mintha a NMJ utolsó versenyét néznénk meg, azzal a különbséggel, hogy csak két szembenálló fél van... még.

http://readms.com/r/fairy_tail/459/3010/8--> Erza már nem bírja tovább egy ideig. Kész. Passz. Letudva.
http://readms.com/r/fairy_tail/459/3010/9---> Ez meg irtó aranyos. Nevet Pirul És nem, Brandish nem feküdt ki. Oké, Ajeel-t legyőzték, de őt sem egy ütéssel.  Hmm... Mellesleg mikor Lucy megcélozta a nyakát a törött kulccsal, ugyanilyen szabad célpontnak tűnt. Brandishben sokkal több potenciál van. Gondolom azért nincs védelme, mert tudja, hogy őt kivonni a forgalomból közel sem egyszerű feladat. Már várom milyen lesz, ha egyszer bedühödik és úgy harcol. Aminek a töredékét az előző fejezetben láttuk is.

http://readms.com/r/fairy_tail/459/3010/16--> Érdekes egy mágia. Kemény dió, ha a gyengeségeket veszik célba. "Mindenki olyan erős, amilyen erős a leggyengébb pontja", mi?
Még ha a gyengeségeiket is veszi célba szerintem nem olyan erősek azok a katonák ergo simán be kellene zúzni őket.
Az, hogy ezek a katonák mennyire erősek, az a mágustól függ aki létrehozza őket... Szerintem. Mint Lucy esetében a csillagszellemek.

http://readms.com/r/fairy_tail/459/3010/22--> Az egyetlen amit nem értek, hogy miért nem használtak a szemképességeik. Talán műszemük van ezeknek a drágáknak, mint Erzának? Bár ezek nem élnek, szóval... Áh, mindegy. smirksweat

http://readms.com/r/fairy_tail/459/3010/25--> Please, no... Mashima tényleg troll. Nevet Még oda is írja, hogy "Az összes ember közül pont Ichiya?". ikszdé Ha igazak a spoilerek, akkor... Reméljük hogy nem azok, mert a fórumon mindenki ki fog akadni.
De ezek szerint megjött/megjön a Blue Pegasus, mint erősítés?

A fejezetről annyit, hogy várjuk meg a 461et szerintem mielőtt ítélkezünk, mert tuti hogy valami lesz itt még.Viszont akinek van ideje és angol nyelvtudása ezt olvassa végig: http://nina2119deviantart.tumblr.com/post/125028631601/acnologia-son-of-natsu-and-lucy
Nagyon érdekes és ha tényleg igaz akkor az nagyon tetszene nekem.
Ez elképesztő. Jó sokat kutathatott. Nem teljesen olvastam végig, inkább csak a képeket néztem, később elolvasom teljesen.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11938 Dátum: 15 okt 31, 19:23:34 »

http://readms.com/r/fairy_tail/459/3010/22--> Az egyetlen amit nem értek, hogy miért nem használtak a szemképességeik. Talán műszemük van ezeknek a drágáknak, mint Erzának? Bár ezek nem élnek, szóval... Áh, mindegy. smirksweat
Annyi az egész, hogy robotok. Nincsen lelkük és már most keményebbek a kőnél. xD. Amúgy a robotokra nem szoktak hatni az illúziók meg az érzékekre ható mágiák.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
bdaniel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58



« Válasz #11939 Dátum: 15 okt 31, 19:24:33 »

Nagyon érdekes és ha tényleg igaz akkor az nagyon tetszene nekem.
Erre nem tudok mit mondani....

Nekem annyi jött le a 460. fejezetből, hogy Makarovék nem is veszik komolyan az egészet, Laxus a legerősebb emberük így Gildarts nélkül erre ott lógatja a lábát velük együtt...
 De most komolyan gondoljunk bele, kiküldik harcolni Wendyt, hiába sárkányölő azért jön valaki aki komolyan is veszi az egészet mondjuk Imber (Tél támbornoka) és kinyírná gondolkodás nélkül...
Belegondolva az eddigi Sprigganok közül csak August meg Imber néz ki normálisnak a többinek biztos, hogy nincs ki mind  4 kereke.

Naplózva

Oldalak: 1 ... 794 795 [796] 797 798 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!