24 máj 19, 14:50:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 788 789 [790] 791 792 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780420 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #11835 Dátum: 15 okt 17, 18:17:17 »

Egy kicsit OFF lett a téma. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11836 Dátum: 15 okt 17, 18:27:11 »

Miért? A mangáról beszélünk általánosan.
Vagy ez itt kifejezetten a heti fejezetnek van fenntartva? Mert akkor bocsi.
Szerk.: Ja, látom, hogy igen. Akkor tényleg off, elismerem Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 17, 18:28:26 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
bdaniel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58



« Válasz #11837 Dátum: 15 okt 17, 19:39:33 »

Azért kíváncsi vagyok, hogy Brandish hogyan tudná összezsugorítani a várost.
http://vignette1.wikia.nocookie.net/fairytailfanon/images/5/58/Map_of_Fiore.jpg/revision/latest?cb=20120124181627
Nem sziget hanem egy egész kontinenshez csatlakozik vagy ezt, hogy képzelte el? Vagy egyenként mindenkit + a házakat?
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #11838 Dátum: 15 okt 18, 09:24:12 »

A szomszédos házat is összezsugorította minden gond nélkül. Szerintem menne neki így az egész város, csak a föld feletti részeket kicsinyítené le.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
BRON94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Válasz #11839 Dátum: 15 okt 18, 16:11:37 »

A mostani fejezetből 3 dolog marat meg
1 Mira új sátán lelke ,amit elég súlytalanak éreztem pláne ugy hogy random gyalogok ellen vetet be.
Warren és Max jelenete .
Lucy és Bradish közös fürdőzése ,   vajon Mashima fog valami más tartalmat is rakni ide  fanserviseen kívül  ide?
Naplózva
Pierre
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 139


« Válasz #11840 Dátum: 15 okt 19, 06:37:37 »

http://www.mangamint.com/fairy-tail-457-fairy?page=0 jó reggelt Mosolyog
Naplózva
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #11841 Dátum: 15 okt 19, 07:22:51 »

Ha Ajeel kifeküdt, én magam alá vizelek.Remélem nem ilyen semmi harcban győzik le a 12 valamelyikét.
Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #11842 Dátum: 15 okt 19, 09:30:26 »

Ha Ajeel halott  akkor ezzel a Mangaka jellemezte is az egesz FT komolyságát Mosolyog

Nincs bajom az FT-vel imádom csak a fanservice meg a sok komolytalanasag miatt néha kiborít Nevet

Natsu viszont nagyon kemeny tetszik nagyon hogy ilyen erős Nyelvesít szerintem Erzat is leverne   Ördögi
Naplózva
Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #11843 Dátum: 15 okt 19, 09:36:47 »

Nagyon érdekel ez a Brandish-Layla múlt.Ötlet?Aries formát nem így képzeltem de belegondolva jó ez Nevet Natsu jelenete nagyon király volt bow Arra az esély hogy most Erza már győzött is kb 10%.Szerintem látni fogunk egy homokklónt Nyelvesít Vagy tényleg váratlanul érte a csapás megsérül és nagyon pipa lesz aztán akkor lesz Erza nagy pácban.Higgyétek el Ajeel még nem végzett.
Majd elfelejtettem!Most akkor lesz egy új spinoff?Több fejezetes?
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 19, 09:40:22 írta Oliver » Naplózva
bdaniel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58



« Válasz #11844 Dátum: 15 okt 19, 10:28:44 »

Most komolyan miért nézitek le ennyire Erzát?? Ha nem tudja legyőzni a 12 valamelyikét akkor Natsu, hogy a halálba fogja megölni Zerefet meg mit fognak majd kezdeni Arcnológiával? Erza eddig is félistennek lett beállítva aki még vakon meg minden érzékszerv nélkül féllábbal a sírban is legyőzhetetlen..Ráadásul Ajeel a leggyengébb (valószínűleg). És Wind GOD páncél..
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #11845 Dátum: 15 okt 19, 10:30:31 »

Lucy tényleg elhitte, hogy ott labdába rúg Brandish ellen? Jó ég! ikszdé
Emberek, ez nem háború, ez babazsúr... Hivatalosan is visszasírom a Narutoban háborúnak nevezett valamit.

@bdaniel: senki sem lenézi Erzát, csak javarészt mindenki utálja, jelzem, jogosan. ^^
Naplózva
Slorasil
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 56



« Válasz #11846 Dátum: 15 okt 19, 10:44:12 »

Emberek, ez nem háború, ez babazsúr... Hivatalosan is visszasírom a Narutoban háborúnak nevezett valamit.

Azért szerintem egy elég komoly dolog, hogy Lucy az első adandó alkalommal egy törött kulccsal nyakon akarta szúrni az ellenfelet, és nem pedig pityogott h jajj biztos van benned is jóság, meg legyünk barátok. Ez borzalmasan nagy előrelépés a mangától.

Jah és Brandish fenyegető arca, omg kirázott a hideg.  bow
Naplózva
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #11847 Dátum: 15 okt 19, 10:55:22 »

na ez se volt semmi rész - asszem Natsu többé nem fogja vissza magát ikszdé
Erza mitől állt helyre? Hmm? Gumibogyószörpöt ivott vagy kapott Superman véréből? Mosolyog
Brandish meg úgy tűnt mintha eltüntette volna Cana kártyáit :S
"Ki érti ezt? Ki érti ez? Én nem" (amúgy ez dalszöveg IS) Mosolyog


Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11848 Dátum: 15 okt 19, 11:10:28 »

@Sternritter Zanpakuto
Hogy is mondjam, gyorsan végiglapoztál rajta. xD Erzának azért jött vissza a képessége, mert Lucy kiütötte azt a térmanipuláló csávót, akit Brandish bezárt abba a kindertojásba.  Brandish meg csak simán kikerülte Cana kártyáit.

De jó lett volna látni, hogy Lucy vért ont. Az a kedvenc képem az egész fejezetben, mikor leakarja szúrni hátulról. Azok a macska fülek, Lucynak annyira megtetszett, hogy le sem veszi.
És itt vagyunk ismét. Cana a rivalda fényben. Remélem mutat valami jót is. Mondja, hogy ez emlékeket ébreszt fel benne, a párosukról a  Tenrou szigeten. Ott ahol elárulta Lucyt... Okés, jó kezdés. ikszdé

A másik jó pillanat Natsu ütése. Szépen ki lett dolgozva. Erza is szép támadást intézett Ajeel ellen. Elég súlyos sebbesülésnek tűnik a vér mennyisége alapján.

Brandish vajon mennyi idős lehet? Ha ismerte Laylát, akkor jóval több lehet, mint amennyinek kinéz. Eddig azt hittem, hogy Erza korosztálya, szóval 20-21, de akkor több.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 19, 11:14:03 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #11849 Dátum: 15 okt 19, 11:38:40 »

Ezen én is gondolkodtam de 28-30nál nincs több szerintem.Olvastam is erről:Layla ugye 15 éve hunyt el tehát azelőtt ismerkedett valahogy meg Brandish-al.Akkor Brandish max 15 lehetett.Brandish nagyon fiatal volt kíváncsi vagyok hogy mi lehet az utálat oka Gondolkozik
Naplózva
Oldalak: 1 ... 788 789 [790] 791 792 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!