24 máj 18, 21:41:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 787 788 [789] 790 791 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779592 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #11820 Dátum: 15 okt 15, 16:52:39 »

Most komolyan azon "vitáztok", hogy Brandish leszbi-e vagy sem? Pojén Mashima amúgy is sokszor használ pirulós vonalakat ok nélkül. Amúgy kövezzetek meg, de szerintem az egész fejezetben a legfurább pirulás az Maxé. ikszdé http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/456/16 Mi az a fej ott középen? Ez bizarrabb, mint Lucy és Brandish pirulása összesen - főleg a szokásos seprű után -, mert azokra rengeteg magyarázat van. Egyébként kinézem Mashimából, hogy Brandish azért fog pár megjegyzést tenni Lucy testére. Nevet A következő fejezet meg csak eyecandy lesz kb.. Lucy fürdőzései úgy is mindig jó hosszan vannak bemutatva pláne, ha most nem is egyedül lesz...
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #11821 Dátum: 15 okt 15, 18:30:48 »

A következő fejezet meg csak eyecandy lesz kb.. Lucy fürdőzései úgy is mindig jó hosszan vannak bemutatva pláne, ha most nem is egyedül lesz...

Igen.. és akkor így vegyél komolyan egy háborút Nevet komolyabb bajom nincsen a fanservice-el, de sokat elvesz a történet komolyságából, pláne amikor már lassan minden 4. oldal az.Pedig ettől a történetszáltól vártam egy kis megváltást.Azért még nem temetem  Nevet ha csak natsu haja megmaradt volna már jobban élveztem volna a harcot :'( ikszdé bedász volt.
Naplózva
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #11822 Dátum: 15 okt 15, 19:44:27 »

A következő fejezet meg csak eyecandy lesz kb.. Lucy fürdőzései úgy is mindig jó hosszan vannak bemutatva pláne, ha most nem is egyedül lesz...

Igen.. és akkor így vegyél komolyan egy háborút Nevet komolyabb bajom nincsen a fanservice-el, de sokat elvesz a történet komolyságából, pláne amikor már lassan minden 4. oldal az.Pedig ettől a történetszáltól vártam egy kis megváltást.Azért még nem temetem  Nevet ha csak natsu haja megmaradt volna már jobban élveztem volna a harcot :'( ikszdé bedász volt.
Ja hogy ez már a háború?  smirksweat
Tudom hogy még csak most kezdődött de, semmi világvége hangulatot nem érzek, főleg hogy tele van tűzdelve poénnak szánt dolgokkal + most ez a fanservice(ezt pont nem bánom Nevet ). A Naruto például szépen hozta azt az utolsó mindent eldöntő nagy háborút és ez a Bleachre is igaz (nagyjából).
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 15, 20:12:05 írta LeViiKee » Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #11823 Dátum: 15 okt 15, 22:06:00 »

Megoszlik a véleményünk Nevet
N-ban például nekem mindig ku*** nagy hangulat volt, ezt az utolsó ívet leszámítva ikszdé ott többször sírtam el magam mint Erza x-edik nakama power upjánál Nevet FT-ben meg nekem, hogy őszinte legyek olyan pillanat, hogy libabőrös lettem tőle akkor volt amikor az FT megtámadta a Phantomot (20. rész azt hiszem) és amikor Mistgun harcolt Laxus-sal.Ezek valami rohadtul ott voltak!Ezért is vártam az úgynevezett háborútól a feelinget, erre egy nagy mangakának mondható ember egy olyan fürdőzést hoz be amire egy gyengébb fanart vagy fanfiction is képes.Persze én pozitív vagyok még jöhet ki belőle jó de erre kicsi a szorzó Nevet Amúgy most jut eszembe, Mistgun Laxus harc nem akkor szakadt meg amikor megjelent Erza? Még szerencse, hogy akkoriban nem utáltam ikszdé akkor most csak 1 jelenetet tudtam volna felhozni az FT listámra Nevet
Naplózva
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #11824 Dátum: 15 okt 15, 22:43:57 »

Hát nem tudom. Mivel a végén győztek, semmiképpen sem mondanám bukásnak, az most, hogy Urtear megmentette őket, ez benne van...ezen az elven, a FT rengetegszer elbukott volna már, ahogy minden shounen főhős is. Ezen az elven, akkor Hades ellen is elbuktak? Mert ha nincs Urtear (tényleg, most esik le, hogy kétszer mentette meg őket...), akkor valszeg Hades még a szíve ellenére is vissza tudott volna támadni.
Igazából csak Acnologia ellen bukott a FT kollektíven, ill. a Tartaros ellen sokan vesztették el valakijüket, ott kellett rádöbbenniük arra, hogy a jelenlegi erejük nem elég. De a FT, mint céh, ott is győzött.
Van egy kis igazság,de a végeredmény mégis más Jon.
Tenrou arcnál ott az ellenség(Azuma) elismerte a vereséget és visszaadta az erejüket az Ft tagoknak és nem Ultear adta vissza. Hades mint a főboss a gyenge pontját pusztították el Lilyék és így tudták legyőzni. Ultear csak a fairy tail fát állította vissza,ezzel egy kis buff kaptak a Fairy tail tagok.Ez egy normális győzelem volt.
Tartaros hasonló a helyzett,mint a Tenroun szigetnél. Ott is rendes győzelmet volt  pár áldozatal .Ingeel és Zero segítségével.
Azonban a Jövő Rogue ellen nem tudtak győzni .Ott az egyik ellenséget se győzték le.Mind7(6)sárkány laposra és majdnem megölte az összes Fiora mágust és Natsu még Atlas flame segítségével se tudta legyőzni Jövő Rogue.
Másik pedig nem csak az Ft tagok ellen harcolt,hanem más erősebb céh ellen is.
Ezért rombolták le a jövő kaput,mert más lehetőség nem volt a győzelemhez. Itt egy jó példa:http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/337/13Mavis,Gajeel,Cobra  beszédje alapján ezt a harcot nem nyerték meg. Ezért is mondtam azt Jon,hogy eddig csak Acnologia és Jövő Rogue voltak azok,akik  Ft  legyőzték.
Arra még emlékszem,hogy itt sok embernek nem nagyon jött be ez az arc. Ezzel nagyon nem tudok egyetérteni,mert ez volt az egyik legizgalmasabb pillanat az Ft mangánál. Sokat dobott a manga színvonalán. Ilyenek kéne lennie a mostani sárkánykirály ünnepnek.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 15, 23:02:48 írta Dungeon Lord » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11825 Dátum: 15 okt 16, 12:20:00 »

A játékok felvezetése, sőt, még a közepe is fantasztikusra sikerült, azonban a vége hatalmas csalódás volt. Oké, hogy a sárkányok ellen esélytelenek voltak, de olvasd csak tovább, amit linkeltél, a harcot attól még megnyerték, mert kihasználták a gyengepontjukat. Ha Hadesnek nem találják meg a gyengepontját, akkor ellene is esélytelenek lettek volna.
És én úgy emlékszem, hogy azzal a végső támadással nemcsak a kaput rombolta le Natsu és Atlas Flame, hanem Roguet is kifektették, ergo legyőzték. Mindenki megmenekült, mindegy, hogy milyen módon (már Zero ellen sem lett volna esélyük, ha Gérard csak úgy nem adja át az erejét Natsunak, ez semmivel sem nagyobb segítség). Győztek, úgy, ahogy Hades ellen is győztek.
Ellenben a Tartaros ellen csak hatalmas áldozatokkal tudtak nyerni, az sokkal nagyobb válságpont volt nekik, mint a mágiajátékok. Ezt láthatjuk az időugrásban is.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
bdaniel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58



« Válasz #11826 Dátum: 15 okt 16, 18:42:13 »

Tartaros ellen milyen áldoazok árán nyertek? Tanácstagok haltak meg akik összesen 10 percet szerepeltek az animében.
Az, hogy az ARC-ot a sárkányok állították le meg Ignel kellett Arcnológiához nem nevezném hatalmas áldozatoknak. Főszereplők közül senki sem halt meg. A FT-ben nincsenek hatalmas áldozatok.
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11827 Dátum: 15 okt 16, 19:18:52 »

Ne röhögtess. Gray elvesztette újra az apját, vagyis inkább meggyalázták az emlékét, Lucy elveszítette Aquariust, Natsu meg Igneelt. Ezek mind akkor áldozatok, amiket eddig még csak meg se közelített semmi. Emellett Luxus nem tudta megvédeni azokat, akik fontosak neki, Elfman majdnem kinyírta az egész céhet, de az épületet így is tönkretette. Mind nagy trauma volt nekik, ami oda vitte őket, ahova abban az egy évben. Új motivációkat kaptak. Ami már rájuk fért, lássuk be.
És egyik karakternek sem okozott semmi ilyet a mágiajátékok. Maximum csalódást, hogy nem tudták legyőzni 1v1-ben a sárkányokat.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 16, 19:21:53 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #11828 Dátum: 15 okt 17, 11:54:32 »

Ezt aláírom de az, hogy trauma érte a főszereplő gárdát nem egyenlő azzal, hogy hatalmas áldozatok is.
Naplózva
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #11829 Dátum: 15 okt 17, 12:55:49 »


A nagy mágia bajnokságot és a Jövő Rogue külön arcnak kell nézni. Legalábbis szerintem külön arc volt a 2.
Abban egyet értek,hogy az első 4nap nagyon szép bajnoksági mérkőzések voltak. Az utolsó napnál csak a harcok végeredményei voltak szarok. Luxus vs Jura harc lett volna a legjobb,csak ott se a mangánál és még az animéből se láttok sokat. Így nem tudtam értékelni a harcot. Csak annyit max,hogy Luxus a király és nem Erza.^^
a harcot attól még megnyerték, mert kihasználták a gyengepontjukat. Ha Hadesnek nem találják meg a gyengepontját, akkor ellene is esélytelenek lettek volna.
És én úgy emlékszem, hogy azzal a végső támadással nemcsak a kaput rombolta le Natsu és Atlas Flame, hanem Roguet is kifektették, ergo legyőzték. Mindenki megmenekült, mindegy, hogy milyen módon (már Zero ellen sem lett volna esélyük, ha Gérard csak úgy nem adja át az erejét Natsunak, ez semmivel sem nagyobb segítség). Győztek, úgy, ahogy Hades ellen is győztek.
Ellenben a Tartaros ellen csak hatalmas áldozatokkal tudtak nyerni, az sokkal nagyobb válságpont volt nekik, mint a mágiajátékok. Ezt láthatjuk az időugrásban is.
Nem mondasz hülyeséget Jon és egyetértek. Csak mint mondtam,hogy ha az ellenséget nem győzték le,akkor nem mondható simma győzelemnek. Olvastam tovább,de a erősebb karakterek megmondták a tutit. Ezt a harcot elvesztették.
Nekem úgy tűnt,hogy a Roguet K.o állapota csak a kapu pusztulása miatt történt. A sárkányok is mozgásképtelen voltak a kapu pusztulása után http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/337/6.Hades kapcsán valóban hasonló a helyzett,de ott minden ellenséget legyőzték és taktikusan legyőzték az összes ellenfelelet,még a Jövő Rogue és a 6sárkány egyiket se győzték le rendesen.Hades még a gyenpontja pusztítása után is harc képes volt.Csak sajnos nem tudtam használni időben a Law és legyőzték.
Ne röhögtess. Gray elvesztette újra az apját, vagyis inkább meggyalázták az emlékét, Lucy elveszítette Aquariust, Natsu meg Igneelt. Ezek mind akkor áldozatok, amiket eddig még csak meg se közelített semmi. Emellett Luxus nem tudta megvédeni azokat, akik fontosak neki, Elfman majdnem kinyírta az egész céhet, de az épületet így is tönkretette. Mind nagy trauma volt nekik, ami oda vitte őket, ahova abban az egy évben. Új motivációkat kaptak. Ami már rájuk fért, lássuk be.És egyik karakternek sem okozott semmi ilyet a mágiajátékok.
Egyetértek Jonnal.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 17, 12:58:38 írta Dungeon Lord » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11830 Dátum: 15 okt 17, 13:48:13 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/336/19
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/337/4

Rogue-t kiütötte az az utolsó támadás, ahogy a sárkányát is. De amúgy ja, a többi 5 ellen esélytelenek voltak. De nem látok különbséget, Hades ellen így is, úgy is meghaltak volna, nem számított, hogy kiiktatták az alárendeltjeit.
Amúgy nem tudom, nekem a mágiajátékok elején a misztikus, rejtélyes háttér volt izgalmas. A csaták szerintem lehettek volna sokkal jobbak is (mondjuk ez majdnem az összes harcra igaz a FT-ben).

Asasino- hát, ha Igneel nem is volt hatalmas áldozat (hiszen már halott volt gyakorlatilag), Aquarius mindenképpen az volt, szerintem. Lucynak majdnem olyan fájdalmas volt, mint ha valaki a céhből halt volna meg. És ott ráadásul ő hozta meg ezt a döntést.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #11831 Dátum: 15 okt 17, 13:52:50 »

Ez pontosan így van.Lucy-nak volt hatalmas áldozat, nem az olvasónak.Szerintem egy csillagszellem halálnak csak Leo-nál lenne súlya. (Meg esetleg Taurusnál ikszdé )
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11832 Dátum: 15 okt 17, 13:55:42 »

De hát a karatkerekről beszélünk, nem? Nevet Amúgy Igneel halála is teljesen súlytalan volt, hiszen kb. 10 fejezetig szerepelt a mangában, azokban is csak pár oldalakat. Áh, Igneelt nem így kellett volna behozni, szerintem, az egész el lett kapkodva. Sokkal jobban ütött volna a "halála", sokkal jobban át lehetett volna érezni Natsu szenvedését, ha lett volna lehetőségünk megismerni, megszeretni a karaktert. Bejött, meghalt, kb. ennyi volt a szerepe.
Szóval attól még, hogy minket hidegen hagyott (engem sem rázott meg Aquarius sem), attól még az a karaktereknek lehet nagy trauma és áldozat.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #11833 Dátum: 15 okt 17, 14:30:51 »

Nekik persze, hogy lehet de az olvasó számára ahogy te is írtad mindez súlytalan.Igneel-el kapcsolatban teljesen egyetértek.Bejött és meghalt.Az meg, hogy a halála után hozzátették, hogy "jajj Igneel már meg volt gyengülve, de azért még letépte Achnologia kezét" (a második felét nem mondták Nevet ) nem dobott az ő karakterén, hanem csak a csalódást növelte, amiért a "csak ennyit láttunk a karakteréből"-ből lett "még ennyi se".Tehát egy szó mint száz, nem lett hatalmas áldozat, csupán néhány depis főszereplő, akik ebből felépülve tettek szert új ambíciókra, erőre és új hajra. (  Neeem )
Naplózva
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #11834 Dátum: 15 okt 17, 18:09:38 »

Azért még a sárkányokat nem kéne elfelejteni. Mert Igneel,Grandine és a többi sárkány még szerepelni fog egy visszaemlékezésből. Tudom,hogy ez lesz a finale,de attól még1 arc lehet a mangából. Mert ott kapunk csak pár infot Acnologiáról ,E.N.D,Igneel-End kapcsolata,Igneel miért akar békét,Natsu-Wendy,sárkányok kipusztulása  stbstb .Szerintem Hiro nem lesz olyan bolond,hogy ezt a jó lehetőséged kihagyná. Ha ez a kép tényleg igaz
,akkor ezt majd Zeref fogja elmesélni Lucynak,ahol talán az anyáról is kapunk pár infot.Ezt tudom elképzelni a kép alapján.
Ha a Naruto utolsó arcánál több részre lett bontva,akkor itt is lehet.
Mai napig 2dologra vagyok még kíváncsi az ftn mangánál:Az egyik,hogy léteznek e tündérek.Másik pedig a 400évvel ezelőtti sárkánykirály harcra.^^
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 17, 18:16:15 írta Dungeon Lord » Naplózva
Oldalak: 1 ... 787 788 [789] 790 791 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!