24 máj 19, 01:12:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 780 781 [782] 783 784 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779800 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11715 Dátum: 15 szep 28, 08:45:08 »

Na igen. Mavisnál ez már a korral jár. Ideje lenne Bilobilt szednie de ráférne a sárkányölökre is. Nevet  Mondjuk az egy kissé ellentmondásos, hogy azon a hajon amellyel meglógtak Ajeel elöl nem kaptak betegséget. Akkor ezen miért? Gondolom ezek a hajók is mágikus építmények, tehát nem lehetne ilyen bajuk.   
Naplózva
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #11716 Dátum: 15 szep 28, 09:28:45 »

áhhh... Erza legyőzhetetlen. Ha kikap, akkor még nagyobb hangsúlyt kap a háború. De meghalni nem fog, akár mennyire is szarrá lesz verve. Előre látom, hogy Natsu nekirontana ha szorul a hurok. Szerintem egy pajzs nevetségesen kevés a FT ellen. Más céhek ellen esetleg, de a FT. A többi céhnél csak egy-egy nagy arc van, de a tündéreknél több az erős tag Nevet Ha Ajeel olyan nagyon-nagyon erős is lenne, hogy egyedül senki nem bír el vele (bár sztem Erza igen), akkor közös erővel akkor is kinyírják.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11717 Dátum: 15 szep 28, 09:46:06 »

Pontosan. Nem létezik, hogy itt most Ajeel ezt megússza. A kérdés, hogy a többi pajzs mit csinál közben.
A FT-sek csapatmunkája menő volt, bár szerintem nagyon gáz volt ez a sárkányölős lépés Mashimtól, ezzel csak megalázza Mavist. Majd pont ő, aki mindenre gondol, taktikus Mavis, pont ő fogja elfelejteni. Mert oké, a triótól nem vártam mást, ( Nevet ) az poénnak jó lett volna, de ennek így nem látom értelmét.
De ettől eltekintve érdekes volt (bár egy kicsit rövidnek éreztem). Még egyszer mondom, nem létezik, hogy Ajeel ezt most megússza, pár fejezeten belül kicsinálják, csak az a kérdés, hogy Erza egyedül (ha igen, akkor remélem nem a szokásos módon), vagy kell neki segítség. Amúgy én személyesen örülnék ha most Erza verné le ezt a tagot egyedül, egyrészt a többieket jó lenne tartalékolni későbbre, másrészt, ha Erza nem tud leverni 1v1-ben egy pajzsot, akkor elég reménytelen a helyzet, főleg ha azt is vesszük, hogy jön még Zeref is, meg Acnologia is (END-ről nem is beszélve). Már az is kellemes meglepetés, hogy nem Natsu harcol ellene. Általában mindig ő veri le az első ellenfelet. (Az is sokat sejtető, hogy csak Erzának nem volt alkalma eddig arra, hogy megküzdjön Ajeellal, hiszen "véletlenül" pont ő irányította a mágikus négykerekűt, amikor menekültek. )
És ha ezt a tagot elverték, akkor mehetnek keresni a többieket, mert az biztos, hogy ha a többi céhet is megtámadták, akkor azok nem tudnak ilyen könnyen védekezni.

Más:
Nem lennék meglepve amúgy, hogy ha majd feltűnik Acnologia, és esetleg a harcok szeparáltak lesznek, akkor az alkalmi ellenfelek egymás mellé állnak, hogy túléljék a dolgot. Ez érdekes helyzeteket szülne.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 28, 09:48:22 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #11718 Dátum: 15 szep 28, 10:23:53 »

Jézusom ilyet benyögni, hogy készüljön fel rá, hogy meghajol Cheatánia előtt... smirksweat Kár, hogy ennyire a dolgok elején vagyunk még, így esélye sincs, hogy értelmes harc lesz, annak meg még kevesebb, hogy vöröske padlót fog.
Naplózva
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #11719 Dátum: 15 szep 28, 10:25:25 »

Na ez rendes bedurvulás volt: Sortűz, Ágyú, Félresikerült Landolás  ikszdé ( ezen jót derültem  smirksweat
A végén egy igazi Erza "badass" belépő - az egyik legszexibb ruhájában...  Mosolyog Nevet  Pirul
Szóval egy epic nyitás.Lessz itt még váratlan húzás rengeteg.
Bár én kíváncsiságból Maxot és seprűjét küldtem volna... Gondolkozik
Szóval jó rész, na. Szerintetek is?
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #11720 Dátum: 15 szep 28, 11:25:16 »

Majdnem mindegy hogy melyik FT-s nagyágyú harcol melyik pajzs ellen, amíg értelmes harcok lesznek. A Kyouka vs Erza volt a nem értelmes viszonyítási alapnak.
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Slorasil
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 56



« Válasz #11721 Dátum: 15 szep 28, 11:44:16 »

Szerintem csak trollkodik Mashima, Mavis tudta, hogy rosszul lesznek a hajón. Nyelvesít Ez volt az elterelés, hogy Erza feljusson a hajóra, mert szerintem Ajeelt neki szánták, Natsuék feladata a többi hajó megsemmisítése.

Cana egyedül van, fairy glitter incoming?
Természetesen Gray + Juvia együtt vannak, remélem az ő nevük Team Love Nevet
Naplózva
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #11722 Dátum: 15 szep 28, 13:05:49 »

Más:
Nem lennék meglepve amúgy, hogy ha majd feltűnik Acnologia, és esetleg a harcok szeparáltak lesznek, akkor az alkalmi ellenfelek egymás mellé állnak, hogy túléljék a dolgot. Ez érdekes helyzeteket szülne.

Na erre én is kíváncsi lennék és nem is lehetetlen Nevet

Szerintetek a többi céh hogy birkózna/birkozik meg egy pajzzsal? Saberthoot szerintem majd adja nekik rendesen, belőlük még kinézem hogy lecsapnak valakit. Ugyanígy Jura (bár ez már bizonytalanabb). De a többi... Biztos hogy nem fognak pajzsot "fogni".
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #11723 Dátum: 15 szep 28, 13:40:23 »

Régen írtam ide de ez egy igen epic fejezet lett! pirospont.Igazából haragudtam még mindig Mashimára az arc eleji hajlevágásért de ez a fejezet túltett rajta Nevet mondjuk Erzát még hanyagolhattuk volna őt még mindig nem szeretem ikszdé gondolom benyomja majd az Erza anti-lose powert és kiabálós barátunk fűbe harap Nevet vagy FT tag lesz, valamelyik ikszdé

De viccen kívül ez egy 11/10-es fejezet volt nálam.  kacsint
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #11724 Dátum: 15 szep 28, 16:58:32 »

Na ez a rész most tényleg tetszett. Fogtam a fejem, hogy elfeledkeztek a tengeri betegségükről  ikszdé. A borulj térdre Titánia királynő előtt szöveg epic volt. Remélem végre jó harcot kap Erza és nem olyat, mint amilyeneket mostanság kapott. Mondjuk, most nehezebb a homok fiúnak a levegőben (kevés a homok).
Már most szívesen olvasnám a jövő heti részt.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #11725 Dátum: 15 szep 28, 18:05:50 »

Remélem legalább annyi eszük volt, hogy Magnoliát felsepregették xd
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #11726 Dátum: 15 szep 28, 18:14:23 »

Erza meg a kardjai most villoghatnak Ajeel ellen. Bár lehet, hogy egyszerűen csak ő lesz a bokszzsák, és jó időre kiesik, a többieknek meg leesik, hogy a Spriggan 12 igenis marhára erős, és fel kell kötni a fehérneműket, nem lehet önzőzni meg menőzni. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #11727 Dátum: 15 szep 28, 19:44:00 »

Remélem igazad lesz Chakra.

Ez a fejezet is nagyon kevésnek tűnt. Tetszett, hogy a "kishalak" is sokat fejlődtek. Remélem nem nyomják le Ajeelt, vagy ha mégis akkor Erza is kerüljön kispadra. Eléggé komolytalan lenne, ha most Ajeel könnyen be lenne darálva.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11728 Dátum: 15 szep 28, 20:11:22 »

Csak annak fényében tűnik komolytalannak, hogy miket állítottak róluk. Ha azt nézzük, hogy Ajeel szerencsésnek mondhatja magát, hogy még él, és Luxus meg Natsu nem verte el még ott helyben, akkor már más a dolog  kacsint
Arra senki sem számított, hogy a FT ennyire megerősödik, de amúgy az igaz, hogy ettől függetlenül nagyon remélem, hogy véresen komoly harcok lesznek, esetleg 2,3v1-ben is, sőőt, én még "reménykedem" valami áldozatban is. De kétlem, hogy ez most fog bekövetkezni. Akkor nem Ajeel jött volna, akit már ismerünk, akivel már harcoltak, hanem valami ismeretlen csávó.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11729 Dátum: 15 szep 28, 22:28:26 »

Mondjuk az egy kissé ellentmondásos, hogy azon a hajon amellyel meglógtak Ajeel elöl nem kaptak betegséget. Akkor ezen miért? Gondolom ezek a hajók is mágikus építmények, tehát nem lehetne ilyen bajuk.   
Biztos az ellenség hajórája nem érvényes a hatás. Nevet

 
Arra senki sem számított, hogy a FT ennyire megerősödik,
Csak elverték a Ballam-szövetséget, megnyerték a Mágiajátékokat és megmentették a világot. Miért is kellet volna gondolnia bárkinek is, hogy az FT-vel számolni kell? xD

Végre az FT is mutat valami támadó erőt! Ez a Jupiter már nagyon régen kijárt nekik. Vajon melyik régiségboltban vették? Nevet A Tartarosnak 100-szor (vagy ezer?) szeres erejű lachrimája volt.

A mozgási betegség is csak azért lett elfelejtve, hogy Erza harcolhasson Ajeellel. Kár, hogy Ever meglengette a Dead Flagjét. xD Viszont ha egyedül képtelen legyőzni őt, akkor nagyon nagy bajban lesznek, hisz Erza az egyik Top mágusuk.  Én úgy képzelem el, hogy kicsit megizzadva, de azért leverik őt és a flottáját aztán a távolban megjekenik a fősereg vagy 500 hajóval és az élükön Zereffel. Akkor jöhet a T. Terv vagyis a taktikai visszavonulás. Nevet Esetleg, ha még a sensei nem akar megválni Ayeeltól, azt tudja csinálni, hogy mikor már sarokba szorítják, akkor mond valami menőt és mögötte az égen feltűnik az inváziós sereg. Kúl
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 780 781 [782] 783 784 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!