24 máj 18, 19:34:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 775 776 [777] 778 779 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779486 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Zuki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Válasz #11640 Dátum: 15 szep 17, 18:02:56 »

Azt sem értem , ha ismerik Ancselam átkát és annak a kiváltó okát , akkor miért nincs még vagy 100 Zeref ?
Arra gondoltam , hogy ha voltak is egyszerüen felhagytak a feltámasztósdival és lekerült róluk , de Zeref nem tudja ezt megtenni mert Natsu ÉL , de ha natsu meghal akkor sztem Zerefről is lekerül majd. Mavis esete meg másabb mivel nem ő akart halhatatlan lenni , igy sejtésem sincs hogyan tudna meghalni Nevet
Naplózva
Revi95
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31



« Válasz #11641 Dátum: 15 szep 17, 18:22:36 »

777. oldal  Ohh My God Nevet erről jut eszembe, Lucy muterja szerintetek még képbe kerül?
Naplózva
Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #11642 Dátum: 15 szep 17, 18:32:48 »

Chakra:Pont ez az.Nem tudni mi volt a küldetés tényleges célja,mert Gildarts szavaiból az jön le hogy ő egy zavaró tényező volt.Örülnék hogy ha kihozna Mashima ebből valamit, csak ne egy baromi nagy ökörség legyen :DHabár belegondolva ha vége ennek az ívnek majd az akkori Natsunak szerintem már semmilyen küldetés nem lesz nehézkes Nevet
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11643 Dátum: 15 szep 17, 21:00:07 »

777. oldal  Ohh My God Nevet erről jut eszembe, Lucy muterja szerintetek még képbe kerül?
Én nagyon remélem. Sok esély van rá, ugyanis Mashitól nagy marhaság lenne, ha random évszámnak pont benyomná azt, amikor a sárkányok eltűntek. De ha ki kell derülnie majd kiderül... Viszont Lucy a világ összes pénzéért nem venné még magához azt a két nyavalyás kulcsot! Olyan kíváncsi vagyok már, hogy Lucynek mekkora/milyen szerepe lesz majd. >.<#
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11644 Dátum: 15 szep 17, 21:27:12 »

-August: Hát nem tudom! Mashima már annyiszor eljátszotta ezt, az öreg, hosszúhajú fenyegetést jelentő ellenség dolgot, de folyamatosan arra kellett rájönnöm, hogy... kiábrándítás. Kezdte ugye Edolas Királyával, az Avatar vezérével... Pedig olyan misztikusan voltak ők is bemutatva anno, aztán hatalmasat kellett csalódnunk.
Akkor adjuk hozzá az én hatalmas csalódásomat is Gran Domát. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/356/7 Amilyen menőnek tűnt és a tény, hogy ő volt a Mágia Tanács elnöke csak még fájdalmasabbá teszi a tudat, hogy egy sima robbanás végzet vele úgy, hogy semmit sem láttunk az erejéből. :/

Natsun ledöbbentem, hogy nem akarja elmondani, hogy milyen titok övezi a karját. Vajon tisztában van vele, hogy meg kell ölnie Zerefet és nem csak kiütni? Lehet, hogy akkorát csap oda neki, hogy felrepül egészen a Napba. Így ezzel a titkolózással csak annyit ér el, hogy Mavis őt küldi majd Zeref ellen. Azért tök jó, hogy Zerefnek meg Natsunak is van egy aduásza, ami elintézi a másikat. Nevet

De vártam már egy olyan cselekményt, ahol egyszerre 3 fél harcol egymás ellen. Kúl Eddig mindig az a felállás volt, hogy ők a jók ők meg a rosszak. De most végre kapunk egy mindenki mindenki ellent.^^ Achnologiától elvárom, hogy lerendezzen pár pajzsot, de akkor úgy legyen fair, hogy pár tündért is kiüt. Hisz nehogy már válogasson. Még azt is eltudom képzelni, hogy a Springanok és a tündérek összefognak a fekete sárkány ellen "az ellenségem ellensége a barátom" alapon. Tbb ilyen független karakter kéne a mangákba.

Imber tisztára Loki csak lenyalt hajjal. Remélem nem Gray fogja kapni, mert már nagyon unalmas a jégmágus vs jégmágus felállás. Gray vs Lyon, Gray vs Urtear, Gray vs Silver most legyen meg a 4-ik jégmágusok közti csata is?

Amúgy ezen a korábbi színes oldalon fent van pár pajzsocska. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/446/2 Csak a hajszínek véget.^^
Dimeria kíváncsi leszek. Remélem nem Erzát kapja ellenfélnek, mert akkor mát vesztett is. ikszdé.

Zeref biztosan nem a vasakarata miatt lett király. Ilyen jámbor tekintetet és viselkedést. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/452/10 Brandishnek is milyen letolást adott: Jaj ne legyél már ilyen, hisz megígérted. Mosolyog

Azért remélem nem lesz elfelejtve, hogy  Zeref csapata nem csak a 12 pajzsból áll, hanem több ezer mágusból. Legalábbis abból, hogy Mavis azt mondta, hogy mindenkire szüksége lesz a céhből nekem ez jön le.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #11645 Dátum: 15 szep 18, 20:45:41 »

A mostani részt olvasva nekem csak egy kérdésem van. .... http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/452/18  Ezt a fickót a Gruból szedték? Nevet Nevet Nevet Nevet

Érdekes, hogy Brandish mégsem ölte meg a csókát. Nem tudtam hirtelen, hogy csalódott legyek emiatt, vagy ne, mert a személyiségéhez valahogy nem illett, aztán ezeket a képeket olvasva... http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/452/12
 http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/452/13  Nevet Kezd kedvenc lenni a csaj. Nevet
De, ő is nagyon beteg.... Nevet Nevet http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/452/14
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/452/15 Nehéz ügy, mikor kezded megkedvelni a gonikat. Nevet

Mestnél ez meg... Nevet Basszus, szakadtam, még ha furán is jön ki: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/452/6

Nagyon remélem, mikor leállnak küzdeni, nem csak a Fairy Tail fog nyomulni, Natsuval az élen szokás szerint. Jó lenne, ha a többi céhtag is megjelenne, mint anno a mágia játékoknál, vagy Mard Geeréknél Roguék. Mosolyog Kíváncsi vagyok, milyen erejük lehet a 12-nek... együtt.  Gondolkozik Vagy milyen 1v1-es leosztások lesznek.  Gondolkozik Mosolyog

Az utolsó két oldalhoz meg csak ennyit: http://pa1.narvii.com/5726/bfd0a3a76316f94f19615cb137c0902625a8bbed_hq.gif
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 18, 20:58:48 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #11646 Dátum: 15 szep 19, 10:45:56 »

http://www.mangapanda.com/fairy-tail/453/2
Naplózva
Slorasil
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 56



« Válasz #11647 Dátum: 15 szep 19, 10:58:12 »

http://www.mangapanda.com/fairy-tail/453 Kicsit korán kijött. Ez vajon a jövőheti vagy  dupla fejezet volt a héten? Sajnos nem túl izgalmas, az első 16 oldalt gyorsan át lehet pörgetni Szomorú

Vajon Mavist kiengedték hogy már kondenz csíkot húz?  smirksweat
Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #11648 Dátum: 15 szep 19, 11:16:17 »

Én nem örülök hogy ilyen hamar elkezdődött mar a végjáték Szomorú

Jobb is lett volna ha ők támadnak igy egyutt az összes guild a másik kontinensen Nyelvesít Mindesetre nem normális a homok srác mert most komolyan.. A 4 sárkányolo az egesz repülő flottát elintezne par perc alatt Mosolyog Laxus a sprigan tagot a többiek pedig a hajókat Nevet
Naplózva
Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #11649 Dátum: 15 szep 19, 11:42:14 »

Francba...Ennek tényleg ilyen végjáték kinézete volt..Gray is tisztázni akar mindent ha ennek vége,Natsu is valamit akar csinálni a harc után (márha megéli  Ördögi ) ami nekem úgy jött le hogy az is valami végére szánt dolog. Gondolom Ajeel mikor már vesztésre áll akkor érkezik még pár pajzs.Crime Sorciere már tuti hogy segít ennek nagyon örülök! Láthatunk egy jó Jellal vs Zeref vagy épp E.N.D harcot *.*
Tehát készüljetek fel srácok nagy eséllyel az utolsó ívre :/
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11650 Dátum: 15 szep 19, 12:16:35 »

Szerintem eddig is sejteni lehetett, hogy ez lesz az utolsó ív. Egyszerűen nincs már reális ellenség. Én örülök neki, és már nagyon várom, hogy mi lesz.
A fejezetről annyit, hogy oké, hogy nem történt sok minden, nem kezdtek el harcolni, de nagyon kellett egy ilyen...végső harc előtti, csendesebb fejezet. Graynek különösen örülök, de Natsuék is nagyon érettek voltak. Erza meg...hát, ő Erza, nem örülök, hogy Mashima már megint a fürdőbe tett egy ilyen jelenetet, elveszi sokszor a jelenet hatását, kínossá teszi az olvasónak... de hát ez van, ő már csak ilyen.
Ajeel meg nemsokára már nem fog ilyen vidáman röhögni, ebben biztos vagyok Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #11651 Dátum: 15 szep 19, 12:18:29 »

Nem estem hanyatt a fejezettől.

A fejezet nagy része kicsit unalmas volt. Lucy és Natsu jelenete már ezerszer el lett játszva, a fürdőzős jelenet is már a könyökünkön jön ki, Gray és Juvia jelenete viszont érdekes volt. Végre van valami új, hogy Gray már nem játssza a debilt, hanem végre majd előáll a válaszával.

A fejezet vége számomra derült égből villámcsapás volt. Mostanában én sokszor érzem Mashimán, hogy kapkod és ez ebben a fejezetben is azt éreztem. Tudom, hogy ez az utolsó ív, és ezzel nem azt akarom mondani, hogy húzza el, de sok dolognak eléggé lecsípte a végét mostanában. Amúgy Ajeel akciójáról tud Zeref? Csak mert mintha azt mondta volna, hogy együtt mennek, jó most nem azt vártam, hogy mind a 12 pajzs azonnal beállít, de nem hiszem, hogy Zeref gyűlése óta eltelt volna annyi idő. Érdekesebb volna, ha ez most egy kis előjáték lenne, és Ajeelnek ez csak egy magánakciója lenne, akkor visszaszívom, amit az előbb a gyors tempóról mondtam.  Nevet
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #11652 Dátum: 15 szep 19, 12:24:32 »

Ajeel magátol ment oda akkor , zeref fogja kinyírni az tuti Nevet Ördögi
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11653 Dátum: 15 szep 19, 12:37:12 »

Kapkodás? Nem hiszem, én egyáltalán nem érzem ezt. Minden fel lett vezetve, az utolsó harc előtt, szükséges jelenetek is be lettek mutatva...mire várjunk még? Szerintem pont jó a tempó, nem pörgette túlságosan, gondolj bele, az ív Makarov kimentésével indult, onnan pedig minden szépen, egyáltalán nem rohanva ment a maga útján.
Én nem szoktam védeni a FT-t, de szerintem a nagy szálak előtti felvezetőket mindig jól eltalálja Mashima, és ez most is így volt.
Szerintem Ajeel azért jött külön, mert Zerefnek mégiscsak van valamiféle alap taktikája, és nem küldi be a 12 pajzsot egyszerre.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Filipendula ulmaria
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Válasz #11654 Dátum: 15 szep 19, 14:08:20 »

Nekem tetszett ez a fejezet. Natsu vetkőzős póker ötlete! :-P Erza-Wendy jelenete is jó lett, Gray-Juvia szintén szép lett. Kezdődhet a buli! Kíváncsian várom a következő fejezeteket.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 775 776 [777] 778 779 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!