24 máj 18, 21:26:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 765 766 [767] 768 769 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779580 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #11490 Dátum: 15 aug 31, 13:37:40 »

Szóval így már érthető a bal lenti panel: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail_Zero/007/23

Egész érdekes... hát több fejezet kell mielőtt kiderül hogy nagy marhaság lesz vagy sem Nevet Viszont így hogy le van jegelve Mavis és a szelleme szabadon járkál és valószínűleg él, én arra tippelek/fogadok hogy megfordult benne az átok vagy tökéletes irányítást nyert felette. És lehet azért ilyen OP cucc a Fairy Hearth mert visszahozza az életbe az embereket vagy ilyesmi... Rinne Tensei v2.0
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11491 Dátum: 15 aug 31, 14:43:42 »

Hát... ez... a... e... ö... oké. Mosolyog
Akkor most Zeref megölte Mavist? Ez aranyos. Mármint nem azért, mert megölte ikszdé, hanem mert megszabadította a fájdalmától.
Makarov anyja nem Mavis miatt halt meg, tényleg a szülés okozta, és ahogy előttem írták, emiatt pánikolt be Mavis. Bár nem tudom, hogy egy baba születése mennyiben tanítja meg neki egy élet értékét, szóval azt a variációt sem tartom kizártnak. Szegény Makarov. :/ Biztos nem hibáztatta senki, de mégiscsak az életét az anyja élete árán kapta. Már ha tényleg amiatt, és nem Mavis miatt, de a céhbelieknek tudtommal gőzük sincs szegényke átkáról, szóval nekik nincs más variáció.

És lehet azért ilyen OP cucc a Fairy Hearth mert visszahozza az életbe az embereket vagy ilyesmi... Rinne Tensei v2.0
Jó poén a Rinne tensei v2.0. Nevet Viszont nem is tudom, még anno azt mondta Makarov, hogy a Lumen a céh sötét oldala. Ez alapján nem tudok jó dologra gondolni. Meg Zeref célja az emberiség kiirtása. A céljaival teljesen ellentétben állna egy embereket feltámasztó varázslat... vagy bármi ami az emberek hasznára van... de a démonok ellen is használta volna Makarov... És aztán ott van az, hogy úgy tűnik Zeref hozta létre a Fairy Heart-ot... De akkor hogy került a céhbe? Te jó ég, mi a jó fenére jó a Lumen?! Technikai KO ikszdé
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #11492 Dátum: 15 aug 31, 15:37:26 »

Most komolyan az lesz a magyarázat, hogy azért Mavis halt meg, mert Zeref jobban szerette őt abban az adott pillanatban?
Jobban szerette? Szerintem Mavis egyáltalán nem szerette Zeref-et. Csak sajnálta. Oké tudom ott volt a csók meg minden, de attól még közel sem biztos, hogy szerette őt. Az viszont tuti, hogy Zeref szerelmes lett  bow

A másik magyarázat meg, hogy Zeref nyilván fényévekkel erősebb, mint Mavis, ezért amikor az átkaik egymásnak feszültek végül zeref "győzött"
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #11493 Dátum: 15 aug 31, 16:08:16 »

@Lemoon

Ivan, Makarov fia valóban azt mondta, hogy az a céh sötét foltja, de Mavis itt megcáfolja: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/290/13 és a következő oldal.
Aztán végülis mindenki mindent mond azt hogy kinek hiszel el kell döntened  smirksweat
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11494 Dátum: 15 aug 31, 16:56:29 »

@Lemoon

Ivan, Makarov fia valóban azt mondta, hogy az a céh sötét foltja, de Mavis itt megcáfolja: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/290/13 és a következő oldal.
Aztán végülis mindenki mindent mond azt hogy kinek hiszel el kell döntened  smirksweat
Jé, erre nem is emlékeztem. ikszdé Nem baj, legalább egy kérdés eltűnt a fejemből. Köszi az emlékeztetőt. Nevet
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Alucard
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 32



« Válasz #11495 Dátum: 15 aug 31, 19:25:54 »

Nem hinném hogy Mavis halott lenne. Szerintem simán benne van a kristályban élve és szerintem önként csinálta azt amgával hogy emgvédejn mindenkit magától. Az nekem fura hogy Zerefnek kell. Alapból ő emgakar halni ehez szerintem semmi szüksége Mavisre ha élni akarna akkor már érteném minek szeretné visszahozni az élők közé hiszen akkor lenne egy társa és a mostani fejezet után még jövője is lenne a kapcsoaltuknak Nyelvesít
Naplózva

Az ördög a részletekben rejlik. (6)
ÉLNI ANNYI Mint röhögni a halálon, és belehalni a röhögésbe
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11496 Dátum: 15 aug 31, 20:28:32 »

Aztán végülis mindenki mindent mond azt hogy kinek hiszel el kell döntened  smirksweat
Neked kell eldöntened, hogy melyik a kisebb marhaság. xD

A másik magyarázat meg, hogy Zeref nyilván fényévekkel erősebb, mint Mavis, ezért amikor az átkaik egymásnak feszültek végül zeref "győzött"
Szerintem, attól, hogy Zeref erősebb, mint Mavis az nem jelenti azt, hogy az átkának is erősebbnek kell lennie. Mármint ugyanaz az átok van rajtuk, nem hinném, hogy van erősebb vagy gyengébb verzió.

Nem hinném hogy Mavis halott lenne. Szerintem simán benne van a kristályban élve és szerintem önként csinálta azt amgával hogy emgvédejn mindenkit magától.
Az utolsó oldalon azt írja, hogy Zeref elvette tőle az életét, annak ellenére, hogy elvileg halhatatlan. Kisebb paradoxon.

Vegyes érzelmeim vannak a fejezettel kapcsolatban. Remélem a következő fejezet tisztázza majd a még meglévő kérdéseket és elsimítja a dolgot a sztoriban. Mert a legvégén már nem nagyon kéne buktatókba ütközni. Most perpillanat még mindig nem tudni, hogy miért gyűlölik egymást annyira a jelenben.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
TrieDoX
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


Valami istenségen aluli, de megközelítőleg ahhoz


« Válasz #11497 Dátum: 15 aug 31, 23:18:42 »

Vegyes érzelmeim vannak a fejezettel kapcsolatban. Remélem a következő fejezet tisztázza majd a még meglévő kérdéseket és elsimítja a dolgot a sztoriban. Mert a legvégén már nem nagyon kéne buktatókba ütközni. Most perpillanat még mindig nem tudni, hogy miért gyűlölik egymást annyira a jelenben.

Lehetséges, hogy Zeref tényleg megölte Mavist, azután vissza hozta Etherious formába, hiszen képes rá lásd Natsu. Beüt a gebasz, hogy az átok még rajta van + már démon is. Azért az elég nagy traumát okozna valakiben aki világ életében tündéreket hajkurássza aztán egyszer csak a szöges ellentétüké válik. Mavis a könyv helyett meg inkább választja a John Spartanos megoldást.

Hogy mégis miért akarja megszerezni ezek után zeref lument ? Mert szimplán szereti, aztán meg kell valami cél a háborúhoz amiért kész áldozatokat is hozni ami elnyomja az élet értékelését, mert csak úgy háborúzni, hogy közben belül mardossa a bűntudat a sok halott miatt az nem valami effektív az átokkal szemben.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 31, 23:30:49 írta TrieDoX » Naplózva

MY POWER UP STATUS:
[|||||-----] 0 [---------]

jaaahhhh, hogy előbb el kéne érni a nullát...
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #11498 Dátum: 15 szep 01, 06:57:35 »

Érdekes Ivan is tudott a Lumenröl .
Naplózva
bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #11499 Dátum: 15 szep 01, 07:10:02 »

Váó hát az meglepett. Zeref az igazi csókkirály0, mindenki összeesik tőle...Nevet
Makarov anyukájára nem tudok mit mondani, mert 50%-50% hogy miért halt meg.Lehet mert gyenge volt szülés után és Mavis vette el az életét. Kit tudja.
Kicsit lassan halad most evvel a párfejezettel a sztori, de szerintem tudatosan csinálja a mangaka. Szóval nyugi srácok Nevet
Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #11500 Dátum: 15 szep 01, 09:38:22 »

Vegyes érzelmeim vannak a fejezettel kapcsolatban. Remélem a következő fejezet tisztázza majd a még meglévő kérdéseket és elsimítja a dolgot a sztoriban. Mert a legvégén már nem nagyon kéne buktatókba ütközni. Most perpillanat még mindig nem tudni, hogy miért gyűlölik egymást annyira a jelenben.

Lehetséges, hogy Zeref tényleg megölte Mavist, azután vissza hozta Etherious formába, hiszen képes rá lásd Natsu. Beüt a gebasz, hogy az átok még rajta van + már démon is. Azért az elég nagy traumát okozna valakiben aki világ életében tündéreket hajkurássza aztán egyszer csak a szöges ellentétüké válik. Mavis a könyv helyett meg inkább választja a John Spartanos megoldást.

Hogy mégis miért akarja megszerezni ezek után zeref lument ? Mert szimplán szereti, aztán meg kell valami cél a háborúhoz amiért kész áldozatokat is hozni ami elnyomja az élet értékelését, mert csak úgy háborúzni, hogy közben belül mardossa a bűntudat a sok halott miatt az nem valami effektív az átokkal szemben.



Én is erre gondolok, hogy Zeref visszahozza őt.
Naplózva
DNACore
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 34



« Válasz #11501 Dátum: 15 szep 01, 10:00:14 »

Az, hogy vissza hozza Mavist az életbe mint Nasut lehet az ok a gyűlöletnek elvégre Mavis megakart halni ami megtörtént.
Erre Zeref visszahozza őt és lehet visszakapja az átkot is ezért megharagszik rá vagy kitudja...Lehet nem hozta még vissza hanem még mindig halott csak lefagyasztotta, hogy majd visszahozza a jelenkorban mert akkor valamiért nem tudta. Lehet én komplikálom csak túl ^^
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #11502 Dátum: 15 szep 01, 11:20:29 »

Hmm érdekes fejezet volt.
Egyre kíváncsibb vagyok, hogy Mavissel mégis mi van. Hogyan is került bele kristályba stb.

Mashima sensei egyem a drága szívedet. Ha valamihez akkor a szerelemhez nem értesz. Ennyi. Kész. Pont. Köszönöm szépen, de engem nem érdekel az, hogy egy férfi lesmárol egy 10 éves kiscsajt. Tudom, hogy már idősebb és csak a teste nem öregszik. De ez a jó ízlés határait nemhogy csak feszegeti, de csúnyán át is lépi. Ennek a szerelem dolognak a beleerőltetése eszméletlen hülyeség. Utólag belemagyarázott híg katyvasz.
Persze lehet mondani, hogy túlreagálom, de nem. Mert azokkal a párokkal, akik már teljesen nyilvánvalóak a mangában meg nem kezd semmit. Nem játszott sosem fontos szerepet a mangában a szerelem hiszen shounen-rő van szó. De nem értem miért olyan nehéz meglépni azt, hogy pl Gray és Juvia megcsókolják egymást és innentől kezdve ők egy pár. Ennyi. Ez nem fog változtatni semmin. Eddig is harcoltak egymásért. Csak innentől kezdve du...nak is, amit meg nem kell mutatni.
Az meg, hogy a szerelmeket használja fel folyamatos humorforrásként az nem csak ötlettelen, de csúnyán el is rontotta ezeket a szépnek ígérkező kapcsolatokat. Pont emiatt nem érdekel már senkit, hogy ki kivel fog összejönni, mert el lett bagatellizálva az összes, hogy fel legyenek áldozva a humor szent oltárán.
Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #11503 Dátum: 15 szep 01, 11:33:34 »

Teljesen egyetértek Veled ... Mosolyog annyira unalmas, hogy mint az óvodások ugy viselkednek egymással a fiúk és a lányok... Persze a való életben is csak elpirulnának meg semmi "olyat" nem akarnának.. Aha...

És az FT szereplői nem hasonlítanak mondjuk egy Obitora aki árván nőtt fel es nem tudja mit kell kezdeni egy lánnyal.. Tényleg néha nagyon unalmasak ezek, hogy jaj Rad esek a mellemmel, meg hasonló élettelen hülyeségek .

Sokkal jobb lenne ha szinte mindenkinek már meglenne a párja, még jobban el is hinném a nakama dumát Mosolyog

Valószínű, hogy Zeref rakta Mavist a jade kristalyba, de Hades es a többiek el lopták Mavist, nem akarták hogy egy sötét mágusnál maradjon a teste, ki tudja mit csinált volna Vele... Nevet

Az viszont szintén hülyeség hogy ha Zeref annyira nagy OP, akkor mi a francért nem sétált be egyszerűen az FT-be????
Úgyse hat ra semmi, se a face mert ugye átkot használ, se az etherieon se semmi... Ez is tök logikátlan
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #11504 Dátum: 15 szep 01, 12:17:52 »

Sanji: Mégis hol mondták, hogy Zeref átkokat használ? Annyit tudunk, hogy ő maga el lett átkozva, illetve az általa teremtett démonok átkokat használnak. De ő maga ettől még ugyan úgy mágiát használ. egész pontosan Ankhseram fekete mágiáját.
Ezt azért hívják átoknak, mert: 1. hallhatatlanná teszi a használóját, 2. nehéz irányítani. Ugye csak akkor lehet gond nélkül használni, ha teljesen megfeledkezünk az élet értékéről.

Az megint más kérdés, hogy ez a face-re hogyan reagálna... ugye az átkokra mondták, hogy nincs rá hatással a face, mert az átkok a negatív érzésekből nyerik az erőt. Gondolkoztam azon, hogy esetleg ugyan ez érvényes a fekete mágiára is.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Oldalak: 1 ... 765 766 [767] 768 769 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!