24 máj 17, 09:07:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 763 764 [765] 766 767 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778173 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #11460 Dátum: 15 aug 24, 07:14:26 »

Hellyel-közzel sejtettük ezt a részt: Mavis a varázzsal halhatatlan lett.  Technikai KO  Neeem
Lehet emiatt fordult a sötét mágiához Precht? vagy amiatt ami később Mavis-sal történt?
 Gondolkozik
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #11461 Dátum: 15 aug 24, 08:36:18 »

Ez elég kiszámítható volt. Gondolom most Yuri meg fog halni, ő meg hibernáltatja magát.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11462 Dátum: 15 aug 24, 08:53:46 »

Pontosan, elég kiszámítható volt, ettől függetlenül ütni fog, ha ez bekövetkezik...
Az viszont kár, hogy elég sok oldal elment arra, hogy összefoglalja azt, amit már tudunk a Zeroból, ill. a háborúk bemutatására...ami amúgy nem volt rossz, csak így alig maradt pár oldal Zerefre.
Mindenesetre durva lesz, hogy ha tényleg megöli Yuriy-t, majd lehibernáltatja magát, azért, hogy védje a céhet (mármint nemcsak azzal, hogy ő eltűnik, hanem azzal is, hogy egy fegyverré vált(?) ).
Márpedig nagyon-nagyon úgy néz ki, hogy ez lesz.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 24, 08:54:26 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #11463 Dátum: 15 aug 24, 14:01:12 »

Tuti nem fogja megöli Yury-t. Yury X700-ban halt meg, 4 évvel Makarov születése után. (Ez az info az utolsó Zero fejezeten volt)

Mavis pedig X697-ben "halt meg" pontosabban ekkor nevezték ki Prech-et a 2.mesternek.
Mavis visszaemlékezésében pedig még csak X696-ot írunk, ebben az évben született meg Makarov.
Szerintem azért nem aktiválódott még az átok, mert Mavis még nem értékeli igazán az életet. Az élet értékére az ember kétféleképpen döbben rá: Mikor valaki számára fontos meghal, vagy éppen megszületik pl.: a kis Makarov

szerk.: És így már azt is tudjuk, hogy miért "hibernálta" magát. Nyilván aktiválódott az átok. Mivel meghalni nem tudott, ezért egy alternatív módszert választott arra, hogy a társait védje. Nem halt meg csak elzárta a testét. és így az is nyilvánvaló, hogy miért olyan veszélyes fegyver: Az átok miatt bárkit kinyiffanthat aki a közelébe jön.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 24, 14:25:57 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
StellaLuna
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 9



« Válasz #11464 Dátum: 15 aug 24, 14:38:27 »

Már azóta, hogy tudunk Ancselam átkáról, azóta foglalkoztat a kérdés, hogy ez: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail_Zero/004/23 hogyan lehetséges? Értem ezt úgy, hogy Zeref itt éppen világfájdalmas fejjel búsong az élet értelmén, tehát normál körülmények között árasztania kéne magából a halált, nem? Ehhez képest Mavis teljesen normálisan és sértetlenül elmegy mellette. Azonban amikor később találkoztak Mavis-szel, nem pont azért bujdokolt az erdőben, hogy ne érintkezzen emberekkel, ne oltsa ki életüket, és nem pont ezért nem engedte közel magához Mavis-t és a többieket? Lehetséges, hogy akkor még ő sem igazán fogta fel az emberi élet értékét, ahogy a mai fejezetben magyarázta Mavis-nek?  Gondolkozik De a két dolog között túlságosan rövid idő telt el... Vagy csak szerintem? Mindenesetre lehet, hogy valamit félreértettem, de ez a jelenet nagyon nem hagy nyugodni, pláne a mai fejezet után.

Lenne még egy kérdésem, mégpedig, hogy a Take Over-nek pontosan milyenek a képességei? A mostani animében Mirajane alkalmazta a Take Over-t Seilah képességén, itt pedig: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/448/17 Lisanna mondja, hogy erősebb lett, mint valaha. Lehet ez annak a jele, hogy Mira megtanulta alkalmazni és előhívni bármikor Seilah macróját? Mert, ha jól emlékszem, a Tenrou arc-nál Elfman így "vette el" Rustyrose karját. Persze, lehet, hogy félreértem, de a fentebb említettek alapján én úgy gondolom, Mira szert tehetett valami hasonló erőre.  Gondolkozik
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11465 Dátum: 15 aug 24, 15:14:40 »

Tuti nem fogja megöli Yury-t. Yury X700-ban halt meg, 4 évvel Makarov születése után. (Ez az info az utolsó Zero fejezeten volt)
Fúúh...igazad van. Csak az rémlett, hogy Yuriy gyanúsan hamar meghalt, és ebből következtettem arra, hogy akkor biztosan Mavis ölte meg véletlenül. De igazad van...akkor viszont nem tudom, hogy mi lesz. Az nyilvánvaló, hogy az átok aktiválódni fog, de áldozatra is szükség van, hogy Mavis olyan horderejű lépésre szánja el magát, hogy lehibernálja magát. De akkor kit fog megölni? Ártatlan noname céh tagokat? Vagy csak sima közembereket? Áh, hülye kérdések, még úgysem tudhatjuk.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #11466 Dátum: 15 aug 24, 18:51:55 »

Hű.Hű.Hű. Ennyit tudtam kinyögni erre a részre. Nekem valahogy nem volt levágós, hogy Mavis is ugyanannak az átoknak a hatása alatt áll. Valahogy Han Solo jutott eszembe róla Nevet lefagyasztja magát....Nevet

Amugy érdekes az elméleted Chakra, de hagy kössek már bele Nevet Hol találsz te olyan nagy hatalmú csillagmágust, aki képes ennyire meghajlítani a tér-idő kontinumot? Mert az egy dolog, hogy olvastunk a sztoriban csillagmágusokról, de minimum, hogy ha Lucy akkora fanja a dolognak kellett volna egy-két dialógus ilyen nagyokról. Már pedig az anyján kívül nem ajnározott senkit, ő pedig később élt mint Mavis jóval.
De ki tudja Nevet
Azért meglepődnék ha itt is ilyesmit sütne el mint a Rave Masterben, nekem az túl gyagyi lenne Nevet az egy dolog hogy a szereplők immel ámmal, több ámmal hasonlítanak, a sztori azért már ne Nevet legyen már benne eredetiség

 Mi van ha az váltotta ki Mavisből ezt, hogy a háborúban rájött mennyi ember halt meg a mágiája miatt, még ha nem is közvetlenül?

Áh nem tudom sok-sok kérdés Nevet Kicsit el is veszettem a fonalat amugy ebben a becsülöm-nem becsülöm dologban, szóval szóljatok ha hülyeséget írtam Nevet
Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11467 Dátum: 15 aug 24, 20:54:36 »

Szóval ezért kell Zerefek annyira a Lumen, mert rajta kívül ő az egyetlen halhatatlan, akit maga mellet tudhat, hogy legyen valami állandóság is a több száz évben. De akkor immúnisak is egymás átkaira? Vajon mi történok, mikor a mindent megölő erő találkozik egy halhatatlannal?

A másik dolog, hogy ebből: http://www.mangapanda.com/fairy-tail/449/12 hogyan lett ez: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/340/17 ?
Ezt a jelenlegi körülmények között úgy tudom elképzelni, hogy Zeref lesz az, aki megöli Yuriyt. Akarva-akaratlanul, de inkább akarva, mert úgy tudom elképzelni, hogy Mavis ennyire ellene forduljon.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11468 Dátum: 15 aug 24, 22:46:03 »

Csakhogy akkor, amikor Yuriy meghal, akkor Mavis már rég le van fagyasztva. Mondjuk az igaz, hogy ettől még a szellemi kivetülése megharagudhat Zerefre, de...kétlem, hogy a Tenruo szigeten történtek előtt megjelent volna valakinek ebben az alakban.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11469 Dátum: 15 aug 25, 11:35:14 »

Azért azon is el kellene gondolkodni, hogy miért is jegelte le magát. Alapvetően Zeref és ő is ugyan azt a mágiát használták magukon, tehát halhatatlanok lettel alap esetben. Olyan mintha ők egy saját időtlen dimenzióban léteznének ahol a testük nem öregszik és nem tudnak meghalni normál esetben. Valószínűleg fizikai behatásra ugyan úgy meghalnának mint más emberek. Zeref alap esetben gonosznak van beállítva és éppen ezért nem szükséges bujkálnia. Ezzel szemben Mavis szeretné ha az emberek azt higgyék, hogy normális ember. Elég problémás lett volna ha még mindig ő lenne a Fairy Tail céh főnöke ennyi év után is. Egyből kikiáltották volna ugyan olyan gonosznak mint Zerefet még ha rosszat nem is cselekedett volna. Az emberek már csak ilyenek. Így inkább úgy döntött, hogy eltűnik.
Naplózva
DNACore
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 34



« Válasz #11470 Dátum: 15 aug 25, 16:15:59 »

rini

Mavis nem használt magán ilyen mágiát.Azért lett ilyen mert használta a Law-ot ami még nem volt tökéletesítve és ez lett az ára. Zerefet pedig megátkozta az az isten a kisérletei miatt, de javítsatok ki ha tévedek!
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #11471 Dátum: 15 aug 25, 16:46:28 »

Jó hogy mondod hogy van isten. Vajon még szerepelni fog a Fary Tailben?  Nem véletlenül vannak isten ölök is. Mert végülis az egyik isten miatt lett Zeref az aki.
Simán lehetséges hogy Manga végén az istenek leszek a fő ellenségek.  .  Mosolyog
Naplózva
DNACore
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 34



« Válasz #11472 Dátum: 15 aug 25, 17:08:30 »

És mi van azokkal a Harci istenekkel amint pl az Avatar mestere idézett meg vagy azok talán más fajta istenek...?
Naplózva
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #11473 Dátum: 15 aug 25, 17:39:24 »

És mi van azokkal a Harci istenekkel amint pl az Avatar mestere idézett meg vagy azok talán más fajta istenek...?

Nem tudni pontosan mi a helyzet az istenekkel, de ha mindegyik olyan erőt képvisel, mint Ikusatsunagi akkor felőlem ki is hagyhatják őket a sztoriból.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #11474 Dátum: 15 aug 25, 18:20:19 »

És mi van azokkal a Harci istenekkel amint pl az Avatar mestere idézett meg vagy azok talán más fajta istenek...?

Szerintem az nem isten volt, max isteneknek valami harcosa.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 763 764 [765] 766 767 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!