24 máj 17, 10:02:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 762 763 [764] 765 766 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778195 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11445 Dátum: 15 aug 21, 17:07:22 »

Most jöttem meg a nyaralásból, szóval most volt időm elolvasni a kommenteket, meg a fejezetet magyarul. Pár dolgot szeretnék is hozzá tenni:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/448/3 -Először is, hogy mennyire tetszik az új céh épület Nevet Ugye most pusztult el harmadjára (belegondolva, hogy először még mekkora trauma volt, most már szinte fel sem tűnik), de se a második, se a harmadik nem jött be, nem volt FT-es...kőből voltak, hatalmasak és ridegek, nem úgy, mint az első: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/002/2 Ez szinte az első másolata, de mégis különböző, de ugyanolyan otthonosnak tűnik. Szóval nagyon tetszik Mosolyog
Makarov maradt a mester, erre lehetett számítani, és most éppenséggel meg is értem. Egy háború előtt nem tudom elképzelni, hogy lemondjon. Talán majd utána, bár Mashimát ismerve kétlem.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/448/8 -Valaki már említette, és amikor magyarul olvastam, nekem is nagyon az jött át, hogy nem biztos, hogy ezt a szálat mindenki túl fogja élni. Persze ez még mindig a FT, meglepődnék ha egy fontos szereplő (a mesteren kívül, azt elképzelhetőnek tartom) meghalna, de ez a fejezet annak ellenére, hogy egy utolsó pihenésről, összejövetelről szólt, mégis eléggé melankolikus és aggasztó volt. Majd meglátjuk.
Ahogy láttam sokaknak bejött Natsu szónoklata, nos, nekem nem. Talán ha nem csak Natsu lenne a hangadó, vagy ha nem csak ugyanazt mondaná mindig, máshogy megfogalmazva.
Viszont Makarov elhatározása nagyon bejött, szinte felsóhajtottam, hogy "végre...", és ahogy látom, itt több embernek is előkészítette a harcot Mashima. A nyilvánvaló csapaton kívül legalábbis Mirának és Elfmannak mindenképpen.
Viszont akkor most az Albareth birodalom kizárólag a FT-re fog támadni, a Lumen miatt? Mert azért az úgy komoly lesz. Persze valószínű, hogy közben megérkezik majd a többi céh is, meg az Ishvaliak is, de akkor is, kíváncsi vagyok, hogy kik fognak majd harcolni. Kár, hogy a harc kimenetele elég egyértelmű, a Tartaros céh felvezetése nekem sokkal ijesztőbbre sikerült, 12 pajzs ide-oda.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/448/20 -Ezt meg kíváncsian várom. Nem rossz ötlet az sem, amit írtatok, hogy Natsu és Lucy az új Zeref és Mavis...majd meglátjuk.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #11446 Dátum: 15 aug 21, 19:03:20 »

Kuro ki lett tiltva Szomorú Kár érte, jókat nevettem rajta. Bár néha iszonyat irritáló volt az arroganciája.
bow bow bow

Nekem fel se tűnt, hogy nincs itt, de lehet csak azért, mert nem hiányzik...

"a Tartaros céh felvezetése nekem sokkal ijesztőbbre sikerült"
Van benne valami, mivel ők rögtön az elején elpusztították a tanácsot, plusz ugye zeref démonai, de... Hiába nem kezdtek népirtásba a Spriggan12 tagjai, akkor is egyértelmű, hogy jóval erősebbek, mint a Kyuukimon. És pusztán a tény, hogy Zeref a vezérük, legalább annyira ijesztő, minthogy a Tartaros zeref démonaiból állt.
Natsu szónoklata, pedig helyzettől függően idegesítő. Ha most jön a szokásos nakama power up és bumm: viszlát Albareth akkor tényleg idegesítő már pusztán a helyzetből adódóan. De ha most az jön, hogy a következő csatákban rendre alulmaradnak, akkor viszont jó kis hatásfokozó. Az elsöprő magabiztosság kiemeli a bukásból eredő kétségbeesést. de erre ugyan hiába várunk. Úgy is a FT győz.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #11447 Dátum: 15 aug 21, 19:27:28 »

Véglegesen kitiltották? Hmm?

Igen.

Annyit tudunk, hogy X777-ben halt meg. Vagyis akkor, amikor Natsu, Gajeel, és Wendy sárkányai "eltűntek". Ebből már korábban arra következtettünk, hogy Laylának is lehetett valami köze ehhez. Vagy talán a Lumen Histoire-hoz is köze van, mivel a csillagmágusok tér-idő mágusok is egyben.
Hogy lehet összekapcsolni a Lument a tér-idő mágiákkal?
...

Itt írtam egy másik elméletről, miszerint lehet, hogy a Lumen Histoire egy kisiklott idővonal, ahol Mavis és/vagy Zeref tettek valamit, aminek igencsak nagy és negatív hatása volt az egész világra. Ezért azt az idővonalat elzárták, és "indítottak" egy párhuzamosat, a mostanit. És ehhez lehet, hogy kellett egy csillagmágus (akik tér-idő mágusok is egyben) hatalma is.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 21, 19:29:30 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11448 Dátum: 15 aug 21, 19:39:30 »

Lucy belső narrációja miatt nekem még az is eszembe jutott, hogy még ha győz is a Fairy Tail -meg az esetleges hozzácsapódók-, az nem egy ünneplésre méltó győzelem lesz. Lásd: Hobbit- a törpök győzelme az orkok ellen még réges-régen. Ott is akkora veszteségek voltak, hogy aligha lehetett azt győzelemnek nevezni. Vagy mittudomén, ott van még példának a Rave Mester -Mashi korábbi mangája- ha nem olyan brutális veszteségeket akarok említeni, mert az eddigi FT-t ismerve a Hobbitra utalásom erős túlzás.

Véglegesen kitiltották? Hmm?
Igen.
Eh. :/ Kár.

Ja, igen ezt elfelejtettem.

Viszont akkor most az Albareth birodalom kizárólag a FT-re fog támadni, a Lumen miatt? Mert azért az úgy komoly lesz. Persze valószínű, hogy közben megérkezik majd a többi céh is, meg az Ishvaliak is, de akkor is, kíváncsi vagyok, hogy kik fognak majd harcolni. Kár, hogy a harc kimenetele elég egyértelmű, a Tartaros céh felvezetése nekem sokkal ijesztőbbre sikerült, 12 pajzs ide-oda.
Talán még a későbbiekben lesz olyan csavar amivel ez már húzósabbnak ígérkezik mint a Tartaros arc.
Szerintem rájuk fognak koncentrálni, de ez nem ilyen egyszerű. Elsősorban gyakorlatilag egy országra támadnak, szóval ezzel egy háborút indít Zeref a két birodalom között. Másrészt amit ugye írtál, a FT nem marad egyedül.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 21, 19:42:57 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11449 Dátum: 15 aug 21, 20:59:53 »

Persze, egyértelmű, hogy az Albareth sokkal erősebb ellenfél, mint a Tartaros volt. De annak a szálnak a felvezetése sokkal durvább volt. Kezdve azzal, hogy mindegyik démon, aztán a tanács felrobbantása, Luxusék kiütése...aztán persze egy kicsit az is csalódás lett, legalábbis nem azon a szinten folytatódott a sztori, hanem átment sablonosobbra. De amúgy utólag visszanézve nem lett rossz szál, sőt, a Tenrou sziget óta messze a legérdekesebb és legfordulatosabb volt.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11450 Dátum: 15 aug 21, 22:43:38 »

Én ilyet nem mondanék, hogy erősebb az Arbaleth mint a Tartaros. Ha belegondolsz a Tartaros tagjainak képességeibe akkor ez nem ilyen egyszerű. Még halálukkal is elvihetik az ellenfelet és kiirthatták a népet a Tartaros tagok, vagy irányíthatnák a tagokat. Arról nem is beszélve, hogy haláluk után újra csatarendbe állhatnak. Persze Zerefet vegyük ki az Arbaleth soraiból mert ő akár mindkettő tagja lehetne. Szóval, ha jobban belegondolunk akkor ez nem is olyan egyszerű.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11451 Dátum: 15 aug 22, 00:57:29 »

Ha a Tartarosnak kellett volna harcolnia Albarethel, úgy el lettek volna tiporva, mint a legyek. Nem számít, hogy hányszor támadsz fel, ha még csak hozzá sem tudsz érni az ellenfeledhez.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #11452 Dátum: 15 aug 22, 11:24:41 »

Nem véletlen volt kiütve luxus, ö mindegyik Tartarost elverte volna.
Natsu meg mostani tudásával egyedül leverte volna őket.
Azért a pajzs más, hiszen látszik hogy a ö mágiájuk hatalmas területeket mozgatnak meg, ilyen a Homokos csávó, meg a részecske használó csajszi.

Jó a Hádés király már veszélyes lenne.


Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #11453 Dátum: 15 aug 22, 15:58:54 »

Én úgy saccolom, hogy a 12 pajzs tagjai nagyjából azonos szinten vannak Mard Geer-el. Akit egyébként Hades (Precht) szintjére saccoltam már a tartaros arc alatt is. Így be lehet mutatni szépen a FT tagok fejlődését is.
Először 6 erős FT tag kellett egy ilyen kaliberű ellenfél ellen (ha Wendyt és Lucyt is az erősek közé vesszük) Aztán már Natsu és Gray ketten elegek voltak (minimális segítséggel az ikersárkányoktól) most pedig lehet, hogy már 1 vs 1 ben is megállják a helyüket. Legalábbis Laxus és Natsu tuti, de valószínűleg Erza és Gray is.
A probléma ott van, hogy bár a FT talán elég a 12 pajzs ellen, de még mindig ott van egy komplett hadseregre való mágus, plusz Zeref, aki nyilván egymaga alázná az egész Spriggan 12-t.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11454 Dátum: 15 aug 22, 18:09:28 »

Nem véletlen volt kiütve luxus, ö mindegyik Tartarost elverte volna.
Natsu meg mostani tudásával egyedül leverte volna őket.
Azért a pajzs más, hiszen látszik hogy a ö mágiájuk hatalmas területeket mozgatnak meg, ilyen a Homokos csávó, meg a részecske használó csajszi.

Jó a Hádés király már veszélyes lenne.
Így van...de én ugyanezt mondtam...:
Ha a Tartarosnak kellett volna harcolnia Albarethel, úgy el lettek volna tiporva, mint a legyek. Nem számít, hogy hányszor támadsz fel, ha még csak hozzá sem tudsz érni az ellenfeledhez.

mohric Ja, kb. egyetértek, de hozzá kell tenni, hogy hatan voltak Hades ellen (igaz, hogy abból csak Luxus volt fullos), és igazából még így sem lett volna esélyük. Hadest én is mindenképp a pajzsok szintjére tenném, és ja, kb. Mard Geer is ott lehet valahol.  De míg Mard Geer ellen ketten kellettek, durva power uppokkal, addig a pajzsok ellen tuti, hogy 1v1-ben fognak menni, Luxus és Natsu teljesen biztos, de Gray és Erza is, ahogy mondtad is, sőt, szerintem Mira, Makarov, de még Lucy és Wendy is fog kapni csatát. Mondjuk én örülnék neki, ha lennének olyanok, akik felismerik, hogy egyedül kevesek egy pajzs ellen, és csapatban nyomnák...mondjuk pont Lucy és Wendy, vagy Elfman valakivel. És persze Gildartz is kapni fog egy csatát ha itt lesz, és szerintem Gérardékat is fogjuk még látni, főleg Zeref miatt, ugye. És még az ishvaliak meg a többi céh is itt van, meg arra is lehet számítani, hogy Natsu nem csak egyet fog kiütni. Nevet Szóval a 12 pajzs az meglesz, engem jobban érdekel, hogy mi lesz utána, END-vel, Zereffel meg Acnologiával.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 22, 18:14:25 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #11455 Dátum: 15 aug 22, 19:05:57 »

Acnologia és Zeref tuti végigmozizzák a 12 pajzs elleni harcokat, fogadásokat kötnek, meg minden. Nevet

Aztán ha a 12-t legyalulták, akkor Zeref odaszól Acnologiának, hogy tessék, itt jön a te harcod. És ráuszítja Natsura, vagy az összes sárkányölőre egyszerre. És szerintem ebben a harcban lesz egy kis valami, amitől Natsuról kiderül, hogy E.N.D., vagy át is változik E.N.D-é. Persze az sem kizárt, hogy Acnologia ellen még csak kiderül, de majd csak Zeref ellen fogjuk látni E.N.D-et is.
Bár én inkább azt pártolnám, ha még Zeref előtt "előbújna" E.N.D., mert akkor harcolhatna Gray és Lucy ellen is. És Zerefhez már Natsu, a tűz sárkányölő menne. ^^ <-- Hú, de rég írtam már le azt, hogy "tűz sárkányölő". Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11456 Dátum: 15 aug 22, 20:29:21 »

Azon gondolkoztam, hogy Gildartznak (természetesen ha egyáltalán megjön...) nem nagyon tudok más szerepet elképzelni, minthogy a végső nagy csata előtti csatában, a második legerősebb ellenség ellen harcoljon, úgy, mint tette azt Bluenote ellen. Viszont nekem a 12 pajzs nagyon egyszintűnek tűnik...persze lehet, hogy amikor már a többség kifeküdt, akkor bedob egy olyan ellenséget Mashima a 12-ből, aki még közülük is kiemelkedik, akit direkt addig rejtegetett, és akivel Natsuék nem tudnak elbánni. Ki tudja, talán pont Serena lenne az? Nem hiszem, főleg akkor nem, ha Yuriy az. Tökmindegy, valamelyik.
És én ez után tudom elképzelni a Natsu-END szálat,és jöhetne sorban az, amit Chakra mondott.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 22, 20:31:03 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #11457 Dátum: 15 aug 22, 21:04:19 »

A mai anime rész hatására belelapoztam a mangába és tulajdonképpen már a Tartaros történetszálban találkoztunk Lucy egyik Csillagruha mágiájával, méghozzá az Aquarius formával (vagy legalábbis valami hasonlóval):
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/385/15
Persze ezt még egy ideig nem tudjuk igazolni, mivel a jelen(!) állás szerint nem tudja Aquariust megidézni.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Pierre
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 139


« Válasz #11458 Dátum: 15 aug 24, 06:39:22 »

http://www.mangamint.com/fairy-tail-449-fairy jó reggelt, jó szórakozást Mosolyog
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11459 Dátum: 15 aug 24, 07:11:39 »

Na Mavis, te aztán tényleg jó nagy bajban vagy.  Teljesen átéli Zeref helyzetét.
De akkor ezekszerint a 3 nagy tündérmágia fekete mágia? Vagy 4, nekem mindegy.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Oldalak: 1 ... 762 763 [764] 765 766 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!