24 máj 18, 21:26:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 760 761 [762] 763 764 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779582 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #11415 Dátum: 15 aug 18, 20:23:20 »

... Lehet az Mavis bűne hogy segített Zerefnek feltámasztani Natsut, majd lepecsételte END-et és ezért akarja Zeref megszerezni a Fairy Heart-ot, hogy feltörje a pecsétet Natsun? Gondolkozik
...

Itt nem látjuk, hogy ott lenne Mavis: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/436/14
Egyébként pedig nem hiszem, hogy Mavis támogatta volna egy halott feltámasztását. Azt meg főleg nem, hogy azért támasszanak fel valakit démonként, hogy azután Zeref hóhérja lehessen. A kis Mavis szerintem messze nem olyan tündérlelkű, mint amilyennek tűnik, de tőle ez sok(k) lenne. ^^

Mivel Mavis X697-ben "halt meg", így max. addig keverhettek bármit is Zereffel. Mi a történetet X783-ben kezdtük el. A kettő között 86 év telt el. Abból ítélve, hogy Natsu X777-ben (amikor a sárkányok eltűntek) kb. egy 10 éves kiskölyök volt, arra saccolok, hogy "Natsuként" normál ütemben fejlődik és nő a teste. Szal a feltámasztása után vagy befőttben volt Natsu sokáig, vagy Zeref olyan (X783-16=)767 táján alkotta meg E.N.D-et.

Bár az is furcsa, hogy Natsut egy 6-7-8 éves kisfiúként látjuk Igneel mellett, pedig előtte valahogy harcolnia kellett E.N.D-ként a sárkány ellen. Az meg kicsit murisan hatna, ha egy 5 éves forma kis démon ugribugrizna egy 4 emelet magas sárkány körül és közben házromboló pofonokat osztana ki neki. Nevet
Ezért lehet, hogy lesz jelentősége annak, hogy Natsu teste menyi idős volt, amikor Zeref E.N.D-et faragott belőle. És miután Igneel legyőzte és elzárta(/ták) E.N.D-et a könyvbe, "csak" a kis Natsu maradt, annyi idősen, mint amikor démon lett belőle.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #11416 Dátum: 15 aug 18, 22:03:18 »

"E.N.D- et 400 éve nem volt képes Igneel legyőzni".Ezt Zeref mondta Natsunak a Tartaros Arc idelyén.Szóval ebből az következik hogy END 400 éve már létezett és ténykedett is.Na most szerintem ez kicsit kusza, és sok kérdést vet fel.

Szóval, elvileg Natsu hozta létre a Tartarost és alkotta meg az átkokat.Etherias alakja maga is ismeri az átkok használatát.
Mivel már 400 éve is élt, akkor vajon miért nem csaptak össze Zereffel?
És, ha már 400 éve találkoztak Igneel-el, Natsu miért csak ennyi idős?

Az is érdekes, hogy Achnologia kicsinált minden sárkányt, de a tűzsárkányok királyával mégcsak nem is találkozott a Tartaros ív-ig.


Ami még érdekes, hogy amikor Wendy, és Natsu először találkoznak Natsunak Wendy neve ismerős.És Grandine tesz egy olyan kijelentést Igneel-nek hogy reméli jobb kapcsolatuk lesz mint régen.


Achnologia-ról sem tudunk semmit..........

Naplózva
DNACore
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 34



« Válasz #11417 Dátum: 15 aug 19, 03:18:43 »

Nem tudjuk, hogy END mikor lett Natsu, azt sem tudjuk, hogy néz ki lehet ugyan így csak nem mágiát használ...Tartarost ő alapította, de az alárendeltjei sem tudták,hogy nézki mert a démon aki harcolt Erzával ( nem tudom a nevét) Felakarja ébreszteni...ergo nem tudja, hogy Natsu az...Szóval ez csak ilyen névleges alapítás lehetett ezt szerintem nem kell számba venni Mard Geer megalapítja mondjuk és bead egy storyt nekik h END mester csinálta stb bla bla de most alszik pont v nem?
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11418 Dátum: 15 aug 19, 06:45:00 »

Ha jól emlékszem akkor az eredeti szövegben először nem az volt, hogy "legyőzni END-et" hanem az, hogy nem tudta "elpusztítani". Ez két teljesen különálló dolog. Ez éppen olyan mint ha valaki halhatatlan és ezért nem tudod megölni. Ez viszont nem azt jelenti, hogy nem lehet legyőzni.
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #11419 Dátum: 15 aug 19, 09:53:57 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/448/6

A felső képen. Komolyan ez durva.  Ohh My God Max motmár nyilvánosan, ha nincs harc akkkor is folyttaja szerelmi életét a seprűvel.  ikszdé
Nem mellesleg Asuka-chan ha jól látom elkapta Happy-t és Lili-t.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/448/14

Felül balról a második képen Mira arca sokat sejtető. Később meg is említi, hogy harcolni akar mert edzett. Bírnám ha visszatérne a régi Mira, aki még Erzával viaskodott. Persze nem ebből a célból, de jó látni az FT másik kiemelkedő női mágusában is a harci szellemet.
Naplózva
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #11420 Dátum: 15 aug 19, 10:08:23 »

Sziasztok. bye bye
"E.N.D- et 400 éve nem volt képes Igneel legyőzni".Ezt Zeref mondta Natsunak a Tartaros Arc idelyén.Szóval ebből az következik hogy END 400 éve már létezett és ténykedett is.Na most szerintem ez kicsit kusza, és sok kérdést vet fel.
Az is érdekes, hogy Achnologia kicsinált minden sárkányt, de a tűzsárkányok királyával mégcsak nem is találkozott a Tartaros ív-ig
Achnologia-ról sem tudunk semmit
Kicsit valóban félre értetted a dolgot .Zeref egy csöppent se mondta,hogy nem tudta legyőzni. E.N.D és Igneel kikapott  Acnologia ellen, ha ő lett 400éve ezelőtt a sárkánykirály. Igneel első veresége : http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/415/7  . Így gondolom Igneel célja nem csak az volt,hogy jó démont csináljon Natsuból. Szerintem részben azért tanította meg a sárkányölő mágiát,hogy feltudja venni a versenyt Acnologia ellen.
Másik pedig a jövő Rogue  jövőjét  nem szabad elfelejteni,mert ezt a eseményt követjük továbbá is .http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/333/3
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 19, 10:12:27 írta Dungeon Lord » Naplózva
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #11421 Dátum: 15 aug 19, 10:51:56 »

A "Nem volt képes elpusztítani"-t több féle képpen is értelmezheted.Én úgy értelmezem hogy bár legyőzte, de gondolom a kiütött E.N.D. gyerek Natsu-vá változott és nemvolt szíve megölni egy gyereket.

Achnologia és Igneel pedig az eddigi ismereteink alapján tuti nem találkoztak a Tartaros arc előtt.Legalábbis abból ki indulva hogy Ingneel nemtudta Achnologia milyen erős pontosan ez következik.


Rogue jövöje már azóta nem mérvadó hogy Gray nem csinálta ki Frosch-t.Ott borul az egész, szóval ez már egy másik alternatív idősík amiben járunk.


Igazából 400 éve nagyon sok dolog történt amiről csak részinfóink vannak.Így nemtudjuk összerakni mi és hogyan történt.
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #11422 Dátum: 15 aug 19, 12:05:32 »

A nem volt képes legyőzni és a nem volt képes elpusztítani között én a 2. lehetőséget tartom valószínűbbnek.
Bár felteszem, hogy Igneel gyengébb mint END, de a tűzsárkányok királyaként anno egy egész sereg sárkánynak parancsolhatott. Úgy már nem nehéz győzni.
Viszont gondoljatok bele: ha egy Etherias teste el is pusztul, mindig újjászületnek, mindaddig míg a "könyvük" biztonságban van. Szerintem azért nem tudta Igneel elpusztítani END-t, mert a könyvét Zeref őrizte vagy valami hasonló. És valahányszor END teste elpusztult Zeref simán feltámasztotta.

Arról, hogy hogyan lett újra ember Natsu tartom a korábbi elképzelésemet: Nem sokkal x777 előtt valaki használhatta az Etheriont meg az R-rendszert és így már emberként támasztották fel Natsut.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
DNACore
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 34



« Válasz #11423 Dátum: 15 aug 19, 14:05:50 »

Ha azt vesszük, hogy nem tudta elpusztítani lehet, hogy azért volt mert nem volt képes megölni egy gyereket.
Senki sem mondta, hogy END valaha is démon volt...lehet soha sem öltött démoni alakot...Vagy kitudja...erről egyenlőre mindenki csak találgat!
Naplózva
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #11424 Dátum: 15 aug 19, 14:10:57 »

ööööööö - na most frankón be lettem keverve Szomorú
END  az nem maga Natsu? akit később Igneel nevelt fel?
És lehet, hogy nem figyeltem de mi az az R-rendszer? Szomorú
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11425 Dátum: 15 aug 19, 14:53:41 »

Mi az az R-rendszer? Csak egy teljes arc épült fel köré. Nevet R-rendszer közismertebb nevén a Mennyország tornya. Egy építmény, amivel fel lehet támasztani  egy halott személyt rengeteg mágikus erő segítségével. Ezzel lett Natsu is feltámasztva.
Itt mesél róla Zeref: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/436/6
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #11426 Dátum: 15 aug 19, 15:39:29 »

DNACore: Senki sem mondta, hogy END démon? Ezt most komolyan gondoltad?
Eddig szinte valahányszor szóba került mindig démonként emlegették. Egész pontosan Etheriasként. Kezdjük ott, hogy a nevében is benne van: Etherias Natsu Dragneel. Aztán Levi is Zeref legerősebb démonaként utalt rá.

Tilon: Szerintem épp az a lényeg, hogy END létrehozásakor nem tudták használni az R-rendszert a mágikus erő hiánya miatt. Ezért lett démonként feltámasztva. Csak szerintem valamikor a közelmúltban másodjára is megpróbálkoztak a feltámasztásával, így immáron újra emberként él. Az lenne jó, ha legalább tudnánk, hogy az Etheriont mikor találták fel/építették meg.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #11427 Dátum: 15 aug 19, 20:37:24 »

...
Achnologia és Igneel pedig az eddigi ismereteink alapján tuti nem találkoztak a Tartaros arc előtt.Legalábbis abból ki indulva hogy Ingneel nemtudta Achnologia milyen erős pontosan ez következik.
...

Szerintem harcolt már korábban is Igneel és Acnologia:
Lásd innentől: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/415/7 és a következő oldal. Lehet, hogy pont X777-ben. Grandine mondja is, hogy nem csak az antitestek miatt, hanem a saját életük meghosszabbítása is oka volt annak, hogy beköltöztek a sárkányölőikbe. Bár ez meg kicsit ott inog, hogy Skyadrum és Weislogia nem X777-ben "tűnt el". Legalábbis az alapján, hogy Sting és Rogue 7 évvel fiatalabb, mint Natsu és Gajeel.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11428 Dátum: 15 aug 19, 21:28:25 »

Legalábbis az alapján, hogy Sting és Rogue 7 évvel fiatalabb, mint Natsu és Gajeel.
Wendy ugyanolyan idős mint Sting és Rogue.(Ha nem vesszük a 7 év hibernálódást.) Szóval könnyen meglehet. Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 19, 21:29:55 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
DNACore
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 34



« Válasz #11429 Dátum: 15 aug 20, 11:28:07 »

Nos én most külön választottam a démoni formát és az emberi formájukat.Mivel Natsu most ember ezért kell lennie egy démoni formájának (gondolom én) Mint Mardnál, amit Etherias formának hívnak.
Én erre gondoltam mikor mondtam, hogy lehet soha sem volt démon, hogy nem öltött Etherias formát.Elnézést a hülye fogalmazásomért.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 760 761 [762] 763 764 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!