24 máj 17, 11:01:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 755 756 [757] 758 759 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778216 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11340 Dátum: 15 aug 03, 08:46:20 »

Azért Luxus hozta a szokásos formáját Nevet Nevet Tudja, hogyan kell menő belépőket csinálni, az egyszer már biztos.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #11341 Dátum: 15 aug 03, 08:49:27 »

Luxus megint Badas volt Mosolyog
Kérdés hogy most ki lesz mester? Marad Erza, vagy vissza makarow ? Mosolyog
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11342 Dátum: 15 aug 03, 09:24:23 »

Hát remélem, hogy nem marad Erza, szerintem most is lehetett látni, hogy ő annyira a csapat része, hogy nem illik neki a mesteri pozció. Viszont mindezek után megint Makarov legyen? Ezt is eléggé következetlennek tartom, úgy lenne a helyes szerintem, ha ő már nem vállalná. Akkor viszont nagy valószínűség szerint Erza marad...habár lehet, hogy most a háború miatt visszatér Makarov...nemtom. Tartom magam ahhoz, hogy messze Luxus lett volna az ideális és a logikus döntés, de valószínű, hogy ez már késő bánat.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #11343 Dátum: 15 aug 03, 10:18:16 »

Fairy Tail 447:LAXUUUUUS WÚÚÚHÚÚÚÚ!
Ebben a fejezetben majdnem minden benne volt,amit látni akartam.Láttam,ahogy Laxus badass módjára bejön megmutatja,hogy képes lenne folyékonnyá verni ezt a Gajeel és Max titkos szerelem gyereket.
Bónusz pontok a papinak,hogy testével védené a családját,de biztos,hogy kellet?Végülis Laxus csapása után láttuk,hog oda került még egy problematikás csávó,szóval lehet.Tetszett a csapatmunka is,már amennyi volt benne és az is,hogy Mashima nem küldte neki őket full powah módban így lesz még egy kis idő alakítani a helyzeten.
Ichiyaék,hogyan csináltak egy sárkányölő biztos repcsit?Az oké,hogy Laxus mellet kell,nade akkor is,HOGY??Tuuuudni akarom.
Natsu első reakciója Laxusra:Harcoljunk.ikszdé.Pont ahogyan kell.
Wendy meg a Villám segédeknek van valami közös múltja,amiről nem tudok?Tetszett ez a köszöngetés,csak valahogy a semmiből jött.
Fairy Tail Gaiden - Kengam No Souryuu:http://www.mangareader.net/fairy-tail-gaiden-kengami-no-souryuu
Szóval most végig megyünk még egy céh vs céh történet szálon,csak most a Sabertoothal....Nekem tetszik.
Sting az kb olyan mint egy max 15%-al komolyabb Natsu,de ez így elég jó.A fejezetből kiderül,hogy tökéletes a mester szerepre,hiszen mindenkinél jobban ismer és bízik(?) mindenkiben...mármint akkor,ha ugyanannyire ismer mindenkit,mint Yukio-t.
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11344 Dátum: 15 aug 03, 10:55:36 »

Elolvastam mégegyszer. Áááá, Luxus baromi állat Nevet Kíváncsi vagyok, hogy azt az utolsó támadást Ajeel túlélte volna-e August nélkül, vagy szájhősködött, de gyanítom, hogy bár megsérült volna, de biztos, hogy nem halt volna bele. Azért Luxus mondhattok bármit badass, ahogy áll ott fönn, elmondja, hogy ők nem menekülnek, majd egy laza kézmozdulattal lenyom egy akkora robbanást, hogy az még Acnologiának is becsületére vált volna Nevet
Viszont a harcon kívül nem sok minden történt. Zeref vajon mire gondolt, amikor azt mondta, hogy elkezdődött? Szerintem ez egyfajta elismerés is volt, summázta, hogy az emberek is készen állnak az utolsó nagy harcra. Legalábbis nekem így jött le.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 03, 10:59:17 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #11345 Dátum: 15 aug 03, 12:15:04 »

LAXUS!!!!!!!! Úr Isten!!!!  Wátdöfákk Wátdöfákk Wátdöfákk Wátdöfákk Mennyire király már!!! Ezt beállítom háttérképnek: http://mangafox.me/manga/fairy_tail/vTBD/c447/11.html
Lucy és Gray az előző részben is jól nyomták, az alakjuk nagyon jól nézett ki. Örültem, hogy Lucy ennyire erős lett, végre látunk tőle komoly zúzást! Mosolyog

Ezt a fejet meg Laxustól: http://mangafox.me/manga/fairy_tail/vTBD/c447/14.html ..... hűha Egy kisebb Genki damanak ér fel ez a támadás Nevet
Natsu nem hazudtolja meg magát Nevet LOL: http://mangafox.me/manga/fairy_tail/vTBD/c447/19.html Laxus azért már kenterbe verné Gildartsot.... Azért feltűnhetne a színen ő is, a mihez tartás végett.... Nevet

Mi lesz még itt....... apám.... Nevet
Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #11346 Dátum: 15 aug 03, 12:49:01 »

Laxus azért már kenterbe verné Gildartsot.... Azért feltűnhetne a színen ő is, a mihez tartás végett.... Nevet

Azt se tudjuk, hogy Gildarts milyen erős, de nem hiszem, hogy tévednék azzal kapcsolatban, hogy erősebb mint Laxus.
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11347 Dátum: 15 aug 03, 12:57:11 »

Hát az biztos, hogy sokkal erősebb VOLT mindenkinél. De azért az egy év után nálam igencsak megkérdőjeleződött, főleg Natsu és Luxus miatt. De amíg nem láttuk Gildartsot, addig nem tudhatjuk.
Merthogy oké, hogy Natsu talán nem mutatott még ekkorát, mint most Luxus, de nem is nagyon volt esélye kibontakozni, Makarov miatt, ami amúgy teljesen érthető. Valószínűleg rendes háború lesz, nemcsak ilyen véletlenszerű harcok, mint ez volt, akkor majd meglátjuk.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #11348 Dátum: 15 aug 03, 13:09:13 »

Óriási zúzások lesznek itt, nagyon várom, mert látszik, hogy mindenki rohadt sokat fejlődött. Ezek a részek szerintem azért kellettek, hogy az olvasó felmérje, milyen az ellenség, és a Fairy Tail tagok is most hol tartanak. Nem hiszem, hogy ezek most komoly zúzások voltak, (ahogy azt Jon97 is írta) csak egy kis ízelítő, és még így is mennyire komoly mááár! Valahogy úgy képzelem majd el a fightokat, mint Hades ellen, csak most még brutálabban. Mosolyog Jó volna a csapatmunkát látni, mikor ilyen keményen nyomják. Nevet
http://orig03.deviantart.net/1df5/f/2012/007/e/8/team_natsu_vs_hades_op10_gif_by_edoroku-d4lkyy2.gif

Igen, nem tudom biztosan kijelenteni, hogy Gildartsot is bevernék, mert a fejemben az akkori Gildarts van, és persze az évek alatt ő is fejlődhetett. Ha végre elő dugná a képét, akkor megtudnánk. Nevet Az mondjuk jó lenne, ha a vége felé Natsuval még 1v1 lenne. Nevet

Luxus megint Badas volt Mosolyog
Kérdés hogy most ki lesz mester? Marad Erza, vagy vissza makarow ? Mosolyog

Így viszont muszáj, hogy Laxus legyen a Mester! Erzánál is erősebb lehet....  Gondolkozik Bár az is igaz, hogy valószínű Erza is tartogat még pár epic mozdulatot. Makarov szerintem már beláthatja, hogy tovább kell adnia a Fairy Tailt, valahogy nagyobb tűz lobog most a fiatalokban. Megteheti, hogy úgy él, mint Warrock Mosolyog
Átgondolja az életét, és megállapítja meghatott könnyek közepette, hogy a következő generáció kezébe helyezheti a fairy Tail-t és Laxus kezében biztonságban lenne az egész céh, és a jövő.... Az én fejemben ezek a képek játszódnak le. Nevet

Gerard erejét is megnézném azért...  Pontosan Ezek után... Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 03, 13:15:48 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Slorasil
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 56



« Válasz #11349 Dátum: 15 aug 03, 15:56:42 »

Hát én őszintén szólva arra számítottam, hogy a homok cunaminál majd makarovot mutatják, hogy badass pózban izzó szemekkel, feltörő mágiával egy durva mágiat tol el http://img4.wikia.nocookie.net/__cb20110725104033/fairytail/images/9/92/Makarov's_unnamed_light_blast.JPG egy olyan szöveggel, hogy a diplomatikus tárgyalásokat ezennel  berekesztem.  Neeem Neeem Mostanában kb annyi jelentősége van mint Lisannának...
Naplózva
Rednote
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #11350 Dátum: 15 aug 03, 16:18:34 »

Nagyon tetszett ez a rész Nevet Hiába mondja a végén Ajeel, hogy nem ölte volna meg, de biztos megérezte volna, pedig Laxus nem erőltette meg magát annyira...Lesz még köztük harc Nevet
Naplózva

"I believe i can fly"
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #11351 Dátum: 15 aug 03, 17:13:18 »

na ez király rész volt - de ennek ellenére akkora háború lesz hogy ihaj!  Technikai KO
Gildartzra és Gerrardra én is kíváncsi vagyok  - ahhoz képest hogy a manga legerősebbjei, a peremen szerepelnek. Szomorú
Sabertoothos képregény: engem inkább a Lamia Scale érdekelne és eredete. Yukino elrablása pedig Lucy pillanatait idézi. 
Juvia milyen gyorsan Gray mellé került már Nevet  Pojén
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #11352 Dátum: 15 aug 03, 17:58:46 »

Hát én őszintén szólva arra számítottam, hogy a homok cunaminál majd makarovot mutatják, hogy badass pózban izzó szemekkel, feltörő mágiával egy durva mágiat tol el http://img4.wikia.nocookie.net/__cb20110725104033/fairytail/images/9/92/Makarov's_unnamed_light_blast.JPG egy olyan szöveggel, hogy a diplomatikus tárgyalásokat ezennel  berekesztem.  Neeem Neeem Mostanában kb annyi jelentősége van mint Lisannának...

Szerintem ezért lenne értelme átadni a címet.  Gondolkozik Már nem olyan, mint régen volt.... Mosolyog Eléggé elhúz mellette pár Fairy Tail tag. Nevet
Fúú, de várom a következő részt!!!!

Rednote imádom a profilképed!!! Megelőztél.  Ördögi Nevet
Ajjeelt pedig megizzasztották, ez látszott. Mosolyog nem véletlenül bukkant fel Barrier. Nevet  Gondolkozik Rezgett a léc alatta, de büszkeségből mi mást mondhatott volna, mint hogy ez piskóta volt.... Nevet

Juvián meg sem lepődöm, hehe. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 03, 18:06:23 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
TrieDoX
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


Valami istenségen aluli, de megközelítőleg ahhoz


« Válasz #11353 Dátum: 15 aug 04, 00:55:03 »

Egyre szánalmasabb amit makarovval művel a mangaka. smirksweat Fosik egy kis homoktól mikor akkorára megtud nőni, hogy bokáig érjen neki a tenger vize... + Mágia halmozó is meg qurva sok védő varázsképletet is ismer, és mivel oszlatják szét a homokot, neeem nem szétfúják levegővel, neeeem is üveggé olvasztják, neeem fagyasztják meg, neeem nem higíták fel vízzel, hogy hoppon maradjon a csávó mikor kiderülne, hogy a vizes homokot nem tudja manipulálni és akkor juvia is villanthatott volna valamit, neeeem...

KIBEBASZOTT VILLÁMCSAPÁSSAL... mi a rák jön ezután tornádóval fognak acélt hegeszteni ?

Naplózva

MY POWER UP STATUS:
[|||||-----] 0 [---------]

jaaahhhh, hogy előbb el kéne érni a nullát...
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11354 Dátum: 15 aug 04, 07:59:05 »

Nekem kifejezetten nem tetszett ez a fejezet. Hagyni kellett volna az eredeti csapatnak a harcot és csak akkor hoztam volna Laxust amikor megjelenik a másik ellenfél. Na ekkor lett volna a címben szereplő csata. Kicsit sajnáltam, hogy Makarovban túltengett az apai szeretet és aggódás, ezzel megakadályozta a többiek tevékenységét.  Ahogy Natsu korábban, úgy most is elporlasztotta volna a homokot szerintem. Ettől független két jó dolog mégis történt amelyet jó volt látni. Makarov aggódása (jó volt látni még ha nem is tetszett) és a megjelenő Laxus belépője.

Megjegyzem, hogy Natsuék azért nincsenek rosszul a hajon mert az egy mágikus eszköz. Ugyan olyan mint annak idején a Nagy Mágia Játék kezdő labirintusa.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 755 756 [757] 758 759 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!