24 máj 17, 09:10:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 752 753 [754] 755 756 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778173 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11295 Dátum: 15 júl 27, 11:41:49 »

Most akkor Natsunak nem a FT jele volt ott ahol mindig fogta a kezet?
Nem, az lejebb van ahol be van kötve neki. Szóval okkal van bekötve Nevet

Remélem csak vicceltek. Nevet
Eddig is ugyan ott volt Natsu jele és látszódott is csak lecserélték a Cat Shelter jeléle hogy be tudjanak épülni.
A jelnek semmi köze a kötéshez. Nevet
Naplózva

zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #11296 Dátum: 15 júl 27, 12:36:40 »

Ahhoz képest, hogy 30 oldal volt, eléggé el lett húzva...20 oldalban is simán kijött volna ugyanez. Ez nem azt jelenti, hogy nem tetszett, csak lehetett volna több történés ennyi oldalban. Gray nagyon király, most már simán használja az apja erejét, de Lucy-t még mindig nem érzem túl erősnek, egyszerűen nem jó a mágiája (ahogy Erzának is béna). Natsu meg csak a szokásos, egyértelműen ő a legerősebb az egész bandában (kivéve talán Laxus-t és Gildartz-t, de ő erejüket nem ismerjük). Makarov nem tudom mit fosott, mert ezt a fickót ő is könnyedén elintézhetné, nem?  Gondolkozik
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11297 Dátum: 15 júl 27, 12:46:22 »

Ahhoz képest, hogy 30 oldal volt, eléggé el lett húzva...20 oldalban is simán kijött volna ugyanez. Ez nem azt jelenti, hogy nem tetszett, csak lehetett volna több történés ennyi oldalban. Gray nagyon király, most már simán használja az apja erejét, de Lucy-t még mindig nem érzem túl erősnek, egyszerűen nem jó a mágiája (ahogy Erzának is béna). Natsu meg csak a szokásos, egyértelműen ő a legerősebb az egész bandában (kivéve talán Laxus-t és Gildartz-t, de ő erejüket nem ismerjük). Makarov nem tudom mit fosott, mert ezt a fickót ő is könnyedén elintézhetné, nem?  Gondolkozik

Lucy teljes erejét egyszer sem láttuk még pedig már a manga elején is volt majdnem olyan erős mint a többiek.
Csak Mashima sosem hagyta neki hogy befejezzen egy harcot. Ezek a mostani technikái csak nagyon alap dolgok tuti hogy ennél sokkal többre képes. Makarovnál pedig már lassan mindenki erősebb lesz nem hogy egy Spriggan csávó. Köhögni sem lenne Makarovnak ideje "Gaara" ellen. ikszdé Egyébként pont hogy Erzának meg Lucynak van a legjobb mágiája mert nem csak a puszta erőről szól a képességük.
Naplózva

Revi95
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31



« Válasz #11298 Dátum: 15 júl 27, 12:48:10 »

Most akkor Natsunak nem a FT jele volt ott ahol mindig fogta a kezet?
Nem, az lejebb van ahol be van kötve neki. Szóval okkal van bekötve Nevet

Remélem csak vicceltek. Nevet
Eddig is ugyan ott volt Natsu jele és látszódott is csak lecserélték a Cat Shelter jeléle hogy be tudjanak épülni.
A jelnek semmi köze a kötéshez. Nevet

Jaj Kuro, akkor rosszul fogalmaztam Nevet A karját a jel alatt fogja ahol be van kötve, kb. a bicepsznél míg a jele a vállán van Nevet
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #11299 Dátum: 15 júl 27, 12:53:59 »

Tetszett ez a fejezet. Én nem bántam, hogy 30 oldalra széthúzták. Makarov láthatóan nem várta, hogy ennyit fejlődnek a gyermekei. Nevet Jó volt látni azt is, hogy Lucy nem csak a csillagszellemeivel tud ütős lenni. Gray meg az egy év alatt elsajátította annyira a jégdémonölő mágiát, mint Silver (az a rész különösen tetszett). Kíváncsian várom a következő fejezetet. Remélem a következő fejezetben nem verik le, hanem elmenekülnek. Kár lenne gyorsan leverni Mr. Sandmant.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #11300 Dátum: 15 júl 27, 14:59:19 »

Tényleg most jut eszembe max is homok mágus, vajon ö menyit fejlődőt ?Nevet
Naplózva
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #11301 Dátum: 15 júl 27, 15:20:19 »

sajnos ez nekem is csak most jutott eszembe: Max vs Ajeel. Milyen lenne már !

Kár hogy a Féri Tél harmadik vonalát sosem látjuk Szomorú
pedig az ő erőik sem piskóták
(Macao (a bibor tüzét semmi sem oltja el),
Wakane Mine (a füstös)
Freed, Bickslow,
Evergreen (kő szemek)
Troy (pedig ő is jó lenne a növényuralommal),
Jet (gyorsuló),
Alzack, Bisca (ők meg jók távolságra),
Reedus (mondjuk ő gyenge),
Vijeeter, Warren, Kinana, 
Tono Rabbits (fény) 
Nab (állati szellem),
Mickey Chickentiger (jó ütőerő lehetne),
Mikuni Shin (ő egyfajta pót-Jura akart lenni)..................... )

Kár értük. Szomorú
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11302 Dátum: 15 júl 27, 15:28:47 »

Freed, Bickslow és Evergreen szerintem bőven második vonalba tartoznak.
Amúgy baromi jó fejezet volt...végig azt vártam, hogy Natsu robbant egyet, a többiek (főleg Ajeel) meg néznek, mint a moziban, hogy wtf? Nevet Végülis, be is jött.
Kíváncsi vagyok mi lesz, bár valószínű, hogy most menekülni fognak, sőt, biztos, csak az a kérdés, hogy a csávót leverik-e előtte (valószínűleg nem).
Ja, és remélem, hogy Makarov nem fogja figyelmen kívül hagyni azt, hogy Zeref elejtett egy-két szót Natsuról...azért az elég nagy felelőtlenség/ostobaság/következetlenség lenne, ráadásul kíváncsi lennék a többiek, de legalább Natsu reagálására.
Szóval jó volt, ebből az Ajeelből is sokkal jobbat hozott ki Mashima, mint első ránézésre gondoltam volna.
Azért remélem, hogy Natsu most villant egyet. Mert oké, Lucy is bámulatosan sokat fejlődött, Gray is (baromi menő amúgy a démonölő formájában...és most Lucy is nagyon tetszett), meg Erza is, de Natsu Nevet Szerintem ő simán el lenne a 12 pajzzsal 1v1-ben is (mondjuk a többiek is el lesznek majd, ha háború lesz, de na).
Várom a következő fejezetet, ja, és köszi Mashima a 30 oldalt Nevet Elképesztő a csávó  bow Még akkor is, ha főleg harc volt benne.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #11303 Dátum: 15 júl 27, 15:38:53 »

Egészen jó fejezet volt Nevet Kiderült az egyik Sprigan-ról hogy egy Gaara-Crocodile-Pika keverék ikszdé Viszont nem értem Makarovot, egyáltalán nem. Annó egyszer komolyan neki ment José mesternek és kb ennyi. Mármint a szteroid képességén kívül ott van neki a FÉNY mágia amiben k***va nagy potenciál van. És már annyi sincs benne hogy visszatámadjon? Mégis mennyi kell hogy valamennyire beinduljon? És persze ott volt még amikor visszatartotta Acnológiát meg egy kicsit Hadest de áh... És az ereje: annó Jura kijelentette: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/133/16
Ezután eltelt 7 év és ő lett az ötödik a szentek között és amikor megtámadta a mágikus erőmérőt, Makarov megjegyzi hogy: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/285/15
Szóval Makarov valahol szerintem olyan hatodik helyen lenne jelenleg és Gildartz pedig olyan Warrod szinten vagy kicsit fentebb. Nem azt mondom hogy Makarov egy OneShot szörny de azért én még nem írnám le. És ha lassan mindenki erősebb Makarovnál akkor mindenki olyan háromtól-ötödik helyen van jelenleg, nemde? Szóval Ishgar "nagyágyúi" eléggé feleslegesek lennének szóval szerintem az kicsit túlzás mostanra. És valószínűleg gyengeségek alapján lesznek legyőzve a pajzsok szóval én fogadok most Juviára Nevet.
És egy kicsit Gildartzra fordítva a szót. Hol a francban van? Van egy vad elméletem miszerint a 12 pajzs része. Hiszen soha az életbe nem látni, nem tudni hol van, a mágiája hihetetlenül magas szinten van szóval bőven beleillene. És amikor tudomást szerzett a Lumen Histoire-ról akkor rögtön elmegy "utazni" és megtudjuk Zereftől hogy nemrég döntött úgy hogy megszerzi. Lehet hogy tudja/tudta már az igazi nevét de soha sem tudta hol van pontosan. És mivel olyan nehéz összegyűjteni a 12 pajzsot meg elég engedetlenek így szerintem bőven beleillik. És amikor Natsu kideríti akkor kis sokkot kap és Gildartz parancsra megöli Makarovot és Natsunak jön a képszakadás és végső Dragonforce... Nevet
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #11304 Dátum: 15 júl 27, 15:43:51 »

A fejezet jó volt. Bár 1vs1-ben nyilván nehéz lenne a Spriggan 12 ellen (és ez így van jól) de arra én is számítottam, hogy lesz olyan akit azért 4-en vagy 5-en együtt lenyomnak.
A Tenrou arc-ból elég nyilvánvaló, hogy kik tartoznak a FT első illetve második vonalába. A jelenlegi S-osztályúak, plusz Natsu, Gray, Gazille az első vonal. A többiek akik meg még ott voltak a második vonal, pl.: Juvia, Lucy, Freed, Elfman stb. Az összes többi meg, akik nem voltak ott a szigeten harmadosztályúak (szerintem). Épp ezért igazából a harmadik vonalra én nem is vagyok kíváncsi, de a komplett Tenrou csapat azért többet is szerepelhetne.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #11305 Dátum: 15 júl 27, 16:26:44 »

Tényleg most jut eszembe max is homok mágus, vajon ö menyit fejlődőt ?Nevet


Vajon Ajeelnek is olyan a kapcsolata a seprűkkel, mint Maxnak? Nevet
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #11306 Dátum: 15 júl 27, 17:01:12 »


http://www.mangareader.net/fairy-tail/446/29
Na egy hétig lehet találgatni, mit fog mondani Natsu!  Nevet Bár annyira nem nehéz kitalálni.
Semmit nem mond: http://readms.com/r/fairy_tail/446/2880/32
A homokos akarja mondani, hogy sweet csak az ütés elnyomja a hangját - mangareaderes verzióban üresen is maradt a szövegbuborék a balfelső képkockán.

A részhez: egyelőre beigazolódik hogy ez az ellenfél se lesz nagyon kihívás, de ne legyen igazam.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11307 Dátum: 15 júl 27, 17:44:05 »

Ja, és remélem, hogy Makarov nem fogja figyelmen kívül hagyni azt, hogy Zeref elejtett egy-két szót Natsuról...azért az elég nagy felelőtlenség/ostobaság/következetlenség lenne, ráadásul kíváncsi lennék a többiek, de legalább Natsu reagálására.

Túl sok meglepi nem érné Natsut hiszen Makarov sem tudhat többet mint maga Natsu. Anno Tartaros ARC-ban Zeref mondott már neki ezt azt meg ugye a Szigeten is mondta hogy csak ő ölheti meg. Csak hát Natsu nem lát tovább az öklénél. Bár mostanában egyre jobb a megfigyelőképessége ha Lucy vonalairól van szó. ikszdé
Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11308 Dátum: 15 júl 27, 18:41:10 »


http://www.mangareader.net/fairy-tail/446/29
Na egy hétig lehet találgatni, mit fog mondani Natsu!  Nevet Bár annyira nem nehéz kitalálni.
Semmit nem mond: http://readms.com/r/fairy_tail/446/2880/32
A homokos akarja mondani, hogy sweet csak az ütés elnyomja a hangját - mangareaderes verzióban üresen is maradt a szövegbuborék a balfelső képkockán.
Eh, pöcök mangareader. Ohh My God Akkor azt a megnyilvánulásomat úgy ahogy van el lehet felejteni. ikszdé
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #11309 Dátum: 15 júl 27, 23:58:12 »

Egészen jó fejezet volt Nevet Kiderült az egyik Sprigan-ról hogy egy Gaara-Crocodile-Pika keverék ikszdé Viszont nem értem Makarovot, egyáltalán nem. Annó egyszer komolyan neki ment José mesternek és kb ennyi. Mármint a szteroid képességén kívül ott van neki a FÉNY mágia amiben k***va nagy potenciál van. És már annyi sincs benne hogy visszatámadjon? Mégis mennyi kell hogy valamennyire beinduljon? És persze ott volt még amikor visszatartotta Acnológiát meg egy kicsit Hadest de áh... És az ereje: annó Jura kijelentette: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/133/16
Ezután eltelt 7 év és ő lett az ötödik a szentek között és amikor megtámadta a mágikus erőmérőt, Makarov megjegyzi hogy: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/285/15
Szóval Makarov valahol szerintem olyan hatodik helyen lenne jelenleg és Gildartz pedig olyan Warrod szinten vagy kicsit fentebb. Nem azt mondom hogy Makarov egy OneShot szörny de azért én még nem írnám le. És ha lassan mindenki erősebb Makarovnál akkor mindenki olyan háromtól-ötödik helyen van jelenleg, nemde? Szóval Ishgar "nagyágyúi" eléggé feleslegesek lennének szóval szerintem az kicsit túlzás mostanra. És valószínűleg gyengeségek alapján lesznek legyőzve a pajzsok szóval én fogadok most Juviára Nevet.
És egy kicsit Gildartzra fordítva a szót. Hol a francban van? Van egy vad elméletem miszerint a 12 pajzs része. Hiszen soha az életbe nem látni, nem tudni hol van, a mágiája hihetetlenül magas szinten van szóval bőven beleillene. És amikor tudomást szerzett a Lumen Histoire-ról akkor rögtön elmegy "utazni" és megtudjuk Zereftől hogy nemrég döntött úgy hogy megszerzi. Lehet hogy tudja/tudta már az igazi nevét de soha sem tudta hol van pontosan. És mivel olyan nehéz összegyűjteni a 12 pajzsot meg elég engedetlenek így szerintem bőven beleillik. És amikor Natsu kideríti akkor kis sokkot kap és Gildartz parancsra megöli Makarovot és Natsunak jön a képszakadás és végső Dragonforce... Nevet

Ez aztán a vad elmélet, de Gildartz nem fordulna a céhe és a hazája ellen, bár tény, hogy Zeref elég gátlástalan ahhoz, hogy bárkit bármilyen módszerrel a markában tartson.

Egyébként szerintem kissé alábecsülöd Gildartz erejét, sose láttuk még teljes erőből harcolni, így nehéz megmondani milyen szinten áll, de az biztos, hogy Bluenote-ot(aki akkor még rohadtul erősnek számított) lazán one hit-elte, szóval nehéz megbecsülni az erejét, de szerintem közelebb áll az igazsághoz az, hogy valahol Serena szintjén van, de az is meglehet, hogy nála is erősebb, meg hát az az 1 év azért számára is eltelt és nyilván nem csak utazgatással meg lazulással töltötte, főleg azután nem, hogy Acnologiával való légyottja után rövidebb lett 2 végtaggal meg néhány belsőszervvel. Mosolyog

Mokarovot meg kezdi már utolérni a kor, fiatal korában talán legyőzött volna egy ilyen kaliberű ellenfelet, de már közel 100 éves és amennyire tudjuk gondok vannak a szívével is.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 752 753 [754] 755 756 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!