24 máj 19, 01:30:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 751 752 [753] 754 755 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779818 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #11280 Dátum: 15 júl 25, 05:22:38 »

Köszi
Am most már leesett hogy mért van áthúzva az o
Amugy nem zeira mert mintha én nem zerára emlékeznék
Naplózva
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #11281 Dátum: 15 júl 25, 09:46:05 »

Engem nem hagy nyugodni hogy a visszatekintésben Zeref kiszámolta hogy mekkora mennyiségű mágikus energia kell valakit visszahozni az életbe ( 2 milliárd 700 milliónyi egység). Amit ugye véghez is vitt. Egyrészt honnan vagy miből szerzett ekkora mennyiségú energiát és ez a hatalmas energia ez elraktározódott Natsuban mint egy élő lacrimában vagy a folyamat után eltűnt. Ha elraktározódott benne akkor E.N.D-nek ekkora ereje lehet? Gondolkozik Ördögi

Kis félreértés van itt. Először az r-rendszerrel akarta feltámasztani Natsut (így emberként térhetett volna vissza), de az ugye kivitelezhetetlennek bizonyult a mágikus erő hiánya miatt (akkor még nem volt Etherion). Alternatívaként kidolgozott egy másik eljárást, amivel feltámasztotta, a hatalmas mágikus erő nélkül is csak ennek az volt a hátránya, hogy nem emberként, hanem démonként tért vissza. Én legalábbis így gondolom.

És ezt az elméletet tovább is vittem, de innentől már csak az én fantáziám: Ugye ott van END könyve amiben elvileg el lett zárva, de közben meg Natsu mégis él. Erre az egyik magyarázat, hogy csak END tudata/ereje lett elzárva. Én viszont azt hiszem, hogy anno 400 éve valakinek sikerült elpusztítania END fizikai testét. (esetleg Igneel) A probléma, hogy elvileg Zeref bármikor feltámaszthatta volna, ezért később használták az Etheriont, amivel immáron emberként hozták vissza Natsut. Mivel END és natsu egyszerre nem létezhet http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/373/7 Zeref meg nyilván nem fogja megölni a saját öccsét, így tökéletes módszer arra, hogy megakadályozzák END visszatérését. Tudom elég légből kapott elmélet, de van értelme.


Értem, így most már akkor világos a dolog Nevet Thanks bow Vajon Acnologia valóban fél E.N.D-től?  Ördögi Kúl
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11282 Dátum: 15 júl 25, 10:43:52 »

Ha jól rémlik a borítót még nem linkelte be senki: https://40.media.tumblr.com/0c4b33d64c6c1c502dc1467ac6e862be/tumblr_ns1897rD8F1tlyhfwo1_500.jpg
Mint látható tumblr-on találtam, és ott nagyon sok panaszkodó posztot láttam arra, hogy Brandish haja miért nem kék mint Juviának? ikszdé
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #11283 Dátum: 15 júl 25, 14:32:10 »

Szerintem szőkén jobb lett volna
Ahogy az a sivatogs caávó is inkább fekete hajjal jobb lett volna
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 25, 15:31:22 írta torda221 » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11284 Dátum: 15 júl 25, 18:14:51 »

Szerintem jól áll neki a zöld, ahogy a sivatagosnak is a barna.
Amúgy magyarázza már meg nekem valaki, Zerefnek miért áll fel a feje tetején mindig a haja? Nevet Igazán hanyagolhatná ezt Mashima szerintem. Ha már Zeref egyszer elhatározta magát, hogy ő akkor most kiírt mindenkit, akkor a fizimiskája is legyen valami nem tinifiús.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Senais
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 137


Erza Scarlet


« Válasz #11285 Dátum: 15 júl 25, 21:58:37 »

Idézet
Amúgy magyarázza már meg nekem valaki, Zerefnek miért áll fel a feje tetején mindig a haja?

Mert Mavisnek is ^^ így illenek össze. Nemsokára kiderül, hogy mennyire. Remélem, hogy Mashima is úgy gondolja, hogy nagyon Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 25, 21:59:10 írta Senais » Naplózva

"Láncaid lehulltak s im azontúl soká
Félve lépdel lábad, amikép megszoká."
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11286 Dátum: 15 júl 25, 23:28:18 »

Már múltkor is akartam mondani, és most megint eszembe jutott, hogy magyarul olvastam: az utolsó Zero fejezetben valamiért nagyon gyerekesnek ábrázolta Yuriyt Mashima, nem is egyszer. Főleg itt:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail_Zero/013/11
mondjuk ehhez képest:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail_Zero/013/16 (ezek az oldalak ugye a FT-ből vannak bemásolva, amikor Warrod emlékezett vissza)
Érdekes. Megmondom őszintén, először arra gondoltam, hogy azért, hogy ne legyen olyan durva, hogy ha össze jön Mavissal, de ez hülyeség Nevet Szóval csak érdekesség.
 
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #11287 Dátum: 15 júl 26, 00:21:18 »

Ha bősellenségek
mavisz akár 70 is lehet akkor is ugyanugy néz ki tehát nem lepődtem meg
Amugy engem annyira izgat a mavis zeref szál mert ugye a zeroban mondgyuk hogy barátokként váltak el de a sima ft ben már ősellenségek
Amugy nem vág ide de szerintetek lesz natsu x lucy ? Nekem valahogy nem illik bele a ft be de akkor is jó lenne

Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11288 Dátum: 15 júl 27, 06:06:11 »

Ha jól rémlik a borítót még nem linkelte be senki: https://40.media.tumblr.com/0c4b33d64c6c1c502dc1467ac6e862be/tumblr_ns1897rD8F1tlyhfwo1_500.jpg
Mint látható tumblr-on találtam, és ott nagyon sok panaszkodó posztot láttam arra, hogy Brandish haja miért nem kék mint Juviának? ikszdé

Ez az új fejezet borítója amúgy. Nevet http://www.mangareader.net/fairy-tail/446

Hát most már kijelenthetjük hogy Natsu egyáltalán nincs berezelve és nem ezért fogja meg a kezét mert most már másodszor markolja meg és megint ott egy jel mellette. Tuti hogy reagál a démoni ereje a hatalmas erőre. Papus jól össze csokizta magát. Erza is tud már teleportálni, ámen tesó. Nevet Makarov csak pilleg mennyire kemények lettek a kölykök. de úgy fest nem igazán van hatással a bácsira egyik se kivéve Natsu, legalábbis egyelőre úgy fest. Még mindig fura hogy Wendyn is kijött az utazási betegség. Most már teljes értékű sárkányölő. xD De úgy fest hogy ez a harc se jól fog végződni mert menekülő harc lesz. Aztán lehet visszamennek FT-be és felébresztik mély álmából Mavist. Arra is kíváncsi leszek Makarov mit szól hogy leváltották Erzára. Nevet
Naplózva

Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #11289 Dátum: 15 júl 27, 06:48:46 »

Na ez a rész se volt piskóta ! Mint egy jó kis menekülős road-movie.
a végén a kiállás nagyon menő.  Most már én is akarok egy Fairy Tail szimbólumot! Mosolyog
Amúgy Natsu megtudná a homokot üvegesíteni az erejével nem?
vagy az üveg máshogy keletkezik - áhh ! nem tudom Szomorú

Mindenesetre Ajeel hozz a szokásos FT-t lebecsülő , degradáló formát.
Idegesítő kezd lenni hogy az összes fazon ilyen romlott. Hát nincsenek itt fokozatok? Zeref a maximum? (mert ő elegánsan ganéj Mosolyog  Gondolkozik
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #11290 Dátum: 15 júl 27, 08:14:27 »

Megjött Gara Mosolyog  Igazi romboló mágus jött ellenük Mosolyog
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11291 Dátum: 15 júl 27, 08:23:21 »

Na ez a fejezet feldobta a napom! Nevet

http://www.mangareader.net/fairy-tail/446/11
Kemény fickó lesz ez.

http://www.mangareader.net/fairy-tail/446/16
Köszönjük Mashi, Lucy segge még mindig szép és jól áll neki.
És tessék, nem utoljára láttuk Graynek azt a "hú de jó" haját. ikszdé Szép kis démonölő lesz belőle.
Lucy Saggitarius formás ruhája meg elképesztő! Pont tegnap gondolkoztam rajta, hogy a csillagruhát vajon a csillagszellemek megidézése nélkül is képes felvenni, és örülök, hogy igen. Nevet Most már egyre jobban érdekel, hogy elérte-e a másik három szintjét. Vagy másik négyét, ha Wendyt is belevehetem. Igaz, elismerte, hogy nem tudná Natsut legyőzni ha az beindul, de nagyon magabiztos az utóbbi időben. Ennek legalább azt kéne jelentenie, hogy súrolja azt a szintet ami a csapattársainak van. De lehet, hogy csak túl sokat látok bele.

http://www.mangareader.net/fairy-tail/446/23
Oh, ott egy pantsu! Ohh My God (legutolsó képkocka)

http://www.mangareader.net/fairy-tail/446/29
Na egy hétig lehet találgatni, mit fog mondani Natsu!  Nevet Bár annyira nem nehéz kitalálni.

Mindenesetre Ajeel hozz a szokásos FT-t lebecsülő , degradáló formát.
Idegesítő kezd lenni hogy az összes fazon ilyen romlott. Hát nincsenek itt fokozatok? Zeref a maximum? (mert ő elegánsan ganéj Mosolyog  Gondolkozik
Jól jönne pedig olyan aki nem becsüli le őket. Egy olyan ellenfél kemény dió lenne.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #11292 Dátum: 15 júl 27, 08:47:37 »

Most akkor Natsunak nem a FT jele volt ott ahol mindig fogta a kezet?
Naplózva
Revi95
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31



« Válasz #11293 Dátum: 15 júl 27, 10:27:30 »

Nem, az lejebb van ahol be van kötve neki. Szóval okkal van bekötve Nevet
Naplózva
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #11294 Dátum: 15 júl 27, 11:16:44 »

Nem rossz fejezet volt.

Most már valóban az körvonalazódik hogy a karja vagy a bitang mágikus erőre vagy Zeref hátramaradt erejére reagál. Hozzáteszem elég látványosan Mosolyog Na már most már csak arra leszek kíváncsi ha az utóbbi az igaz, hogy akkor hogy fog reagálni a karja ha maga Zeref jelenik meg előtte. Úgy fog remegni a karja hogy leesik a  fásli a kezéről? Ördögi Nevet Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 751 752 [753] 754 755 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!