24 máj 17, 13:09:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 749 750 [751] 752 753 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778297 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11250 Dátum: 15 júl 19, 21:40:04 »

Bocs a dupla kommentért:

"Year X697: Mavis Vermillion {KITAKARVA}
Grave built on The Holy Tenrou Island. "

Ehhez ahogy látom még nem volt megjegyzés. Úgy gondolom a kitakart rész nyilván az, hogy ekkor hozta létre Mavis a Lument. Bár azt, hogy itt konkrétan meghalt, vagy csak elvesztette a fizikai testét ugye nem tudni. De az, hogy ki lett vonva a forgalomból az biztos, mivel ekkor húztak neki sírt, illetve ekkor lett kinevezve Precht mesternek.

Na igen de ha itt hozta létre a Lument akkor miért van kitakarva a szöveg hisz a Lumenről már szinte mindent tudunk. Nevet
szóval itt tuti hogy más nagyobb rejtély lesz még. Esetleg a "halálának" körülményei. Az amcsik szokás szerint leragadtak ott hogy AMvis és Yuriy összefeküdtek és megszülte Makarov-ot de mivel túl fiatal volt a szervezete nem bírta. Nem is értem minek olvasok hülye amcsi kommenteket. Nevet Le vannak ragadva a takony Alkonyatnál nem csoda hogy pedofil hajlamaik is vannak. Nevet

Szóval a lényeg hogy szerintem Mavis halálának oka van kitakarva hisz a kövi mondat már az hogy eltemetik a Tenrou Szigeten. Vagyis hát a sírkövét oda helyezték. ^^'
Naplózva

Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #11251 Dátum: 15 júl 20, 08:19:08 »

A 446-os fejezet ma lesz kint vagy a 445 lett volna ma ami kijött szombaton és csak jövő héten lesz új vagy esetleg megint péntek szombat fele?
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #11252 Dátum: 15 júl 20, 18:35:03 »

Most láttam a legutóbbi anime episodot ahol éppen most találkozott Natsu Zereffel. Zeref itt azt mondja, hogy Igneel nem volt képes legyőzni END-et, de mivel Natsu=END és utána ugye a tanítványa lett, így a nem volt képes lehet hogy azt jelzi, hogy nem akarta - pedig lehet le tudta volna. És azt mondja hogy vagy Natsu vagy END fog elmenni hozzá, ergo a találkozásuk előtt még valahogy felszínre fog jönni END, és szintén Zereff állítása az hogy szembe kell néznie - na most hogy is nézhet magával szembe? Valamiféle öngyilkosságra gondolt? De akkor nem mondott volna olyat, hogy vagy Natsu vagy END. Minden esetre érdekes leszek a körülményre ahogy kiderül hogy END milyen formában is jelenik meg.
Naplózva
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #11253 Dátum: 15 júl 20, 20:50:14 »

Ez aztán jó rész volt Nevet. Én osztom Kuro25 véleményét miszerint Natsu E.N.D. Zeref mondókája pedig: élet vagy halál vagyis fény vagy sötétség. Ezáltal szerintem Natsunak választania kell hogy a sötétség oldalán száll szembe a teremtőjével vagy a fény oldalán. És szerintem Igneel legyőzte annyire E.N.D.-t hogy ártalmatlan legyen és megpróbálta átnevelni ^^.

Hát én tartom a véleményem. A többszörös személyiség elég állandó dolog a művekben szóval ez is olyasmi lehet. Hozzáteszem lehet hogy éppen csak Natsu tudja kinyitni a saját könyvét és ezért akarta Zeref elküldeni a nagypapi testét. És ezért OP dolog a démoni ŐRÜLT erő + az ÉRZELMEK LÁNGJA. Lehet hogy ha Natsu teljesen tudatán kívül lesz a legközelebbi dolog amit látni fog egy kráter a Arakitashia helyén Nevet.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 20, 20:52:36 írta Death Force » Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Rednote
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #11254 Dátum: 15 júl 21, 03:36:55 »

Nem lehet, hogy a Grimore Heart és a Fairy Heart hasonló? Gondolok itt arra, hogy boost a céhtagoknak, innen meríthette Hades az ötletet, csak átalakította valamiképp. Simán kinézném Mavisból, hogy az életét adná azért, hogy egy nap megmenthesse a céhet. Azt sem tartom kizártnak, hogy életben van, a szelleme pedig egy általa kreált illúzió.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 21, 03:42:14 írta Rednote » Naplózva

"I believe i can fly"
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #11255 Dátum: 15 júl 21, 12:24:19 »

Nem lehet, hogy a Grimore Heart és a Fairy Heart hasonló? Gondolok itt arra, hogy boost a céhtagoknak, innen meríthette Hades az ötletet, csak átalakította valamiképp. Simán kinézném Mavisból, hogy az életét adná azért, hogy egy nap megmenthesse a céhet. Azt sem tartom kizártnak, hogy életben van, a szelleme pedig egy általa kreált illúzió.

De a Grimore Hearth az a céh neve volt a Fairy Hearth meg a legultrább mágia. A Grimore Law az csak a sima Law-nak egy formája, gondolom ha valaki elsajátítja olyan mágiával és érzéssel tölti meg amilyennel akarja. Mavis pedig hibernált állapotban van szóval életben van és egy akkora mágiával bíró személytől szerintem már elvárható hogy a tudatát oda vetítse ki ahova akarja és amikor akarja... Ha a Fairy Tail-nél egy One Piece szintű előrevetítést vársz akkor szerintem csalódni fogsz Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 21, 12:25:36 írta Death Force » Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #11256 Dátum: 15 júl 21, 13:37:16 »

Rednote nem arra gondolt szerintem. A Grimoire Heart hajóján volt egy hatalmas szív szerű valami, aminek egyénként a neve Akuma no shinzó, vagyis szó szerint a démon (ördög) szíve. Ez egyfajta generátor volt ami adott egy hatalmas boostot Hades erejének. Meg ugye elvileg ennek köszönhető, hogy nem nagyon öregedett.

És ez nem biztos, de valószínűleg Hades a jobb szemén keresztül kapta a mágikus erőt a szívtől. Én elképzelhetőnek tartom, hogy a fairy heart is valami ilyesmi vagy még inkább olyan mint a Tenrou fa. vagyis a használatakor megnöveli a céhtagok erejét, meg mondjuk felgyorsítja a gyógyulásukat. Mindezt akkora mértékben, hogy gyakorlatilag megállíthatatlanok lesznek. Ez még kombinálva natsu sárkányölő mágiájával, esetleg END erejével --> viszlát Arbaleth  bye bye
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 21, 13:37:51 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #11257 Dátum: 15 júl 21, 14:13:53 »

Az lenne a nagyon nagy dolog hogy Natsu beidomítja a démon énjét és visszaszorítja Zerefet meg Acnológiát Nevet Bár valószínű hogy ez lesz a végén ikszdé Vagy Natsu lesz a legerősebb az egész világon lepofozza mindkettőt és ő lesz a világ ura...
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Rednote
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #11258 Dátum: 15 júl 21, 16:44:49 »

Igen Hades szivére gondoltam, nem a céh nevére. Hátha a Fairy Heart ötletét leste el Nevet
Naplózva

"I believe i can fly"
Aubrey
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 27



« Válasz #11259 Dátum: 15 júl 21, 18:29:18 »

Lehet hogy natsu lesz a story végén a legerősebb de egy valamit sose feledjünk el, mindig is lesz valaki akitől natsu a takaró alá bújik bevizelve, az pedig ő lesz:  Nevet

Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #11260 Dátum: 15 júl 22, 14:47:44 »

Nem kell ide semmilyen csúcs szuper varázslat csak egy nakama power up!!!  Nyelvesít

Viszont Natsu nagyon badess lett remelem szetuti minél több sprigan fejet Mosolyog
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11261 Dátum: 15 júl 22, 21:22:51 »

Azért Natsunak lesz még egy igen komoly harca. Legalábbis Zeref beszédéből ez derült ki. Amíg azt a harcot meg nem nyeri addig nem lesz igazán erős. Azt a harcot pedig egy igazán komoly ellenféllel kell megvívnia. Az ellenfél nem lesz más mint önmaga. Döntésre kell jutnia, hogy Natsu marad vagy Ő lesz END? Csak ezután a meccs után lesz elég erős ahhoz, hogy szembeszállhasson Zereffel.
Naplózva
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #11262 Dátum: 15 júl 23, 00:32:46 »

Tudva hogy Natsu E.N.D - visszanéztem pár fejezetet. És ezért baj hogy alig van tervezés és csak egymásra dobálódik a történés. Valószínű hogy Gerárd teljesen tisztában azzal hogy kicsoda Natsu pl: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/046/13
Persze manga elején volt meg minden, de Gerárd nem igazán jó ember és valahol szerintem még terve van Natsuval. Főleg ha le akarja győzni Zerefet és előnyösebb lenne neki ha E.N.D felébredne.

Itt http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/158/12 amikor beugrik neki Natsuról valami, nem hinném hogy csak az ugrik be neki hogy végtelen az ereje mint itt írja: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/159/16.
Akárhogyan is, szerintem Gerárd nagy szerepe lesz benne hogy E.N.D vagy Natsu lesz a győztes.

Aztán Makarov valamilyen szinten tisztába van hogy micsoda/kicsoda Natsu. Hiszen személyesen toborozta be a céhbe, nem csak egy kölyök jött az utcáról a céhbe hogy vegyék be. Biztos Mavis kapcsán tudott róla valamit hiszen Zerefet is ismeri, de sohasem tudtuk hogyan. Persze akkor Purehitónak is tudni kellet volna valamit, de nem biztos. Kicsit túlságosan el volt vakulva és azokkal a kulcsokkal volt elfoglalva szóval nem hinném hogy számítana bár kitudja... Lehet hogy a Fairy Hearth éppen E.N.D ellen lett létrehozva.

Ami teljesen ködös az hogy Silver mit tudhatott Natsuról? Tudta hogy E.N.D egy tűzdémon vagyis sokat tudott róla mindenki máshoz képest. Lehet felfedezte hogy egy hibrid és valahol felfedezett egy képet róla. Végül is eléggé meg volt szállva szóval ki tudja milyen mélyre ásott 17 év alatt, úgy hogy tagadhatatlanul neki volt a legjobb forrása. És ha már Silver - Gray vajon hogyan fog reagálni ha Natsuról kiderül a dolog...

Még így visszanézve kezd érthetővé válni hogy Natsu hogyan bírja elnyelni az összes mágiát. Ha Etherias azaz Éterből készült ami maga a Mágia Forrása akkor máris világos hogyan bír megemészteni az Aetheriont, ami végül is nem más mint egy hatalmas mágia koncentrátum.

Érdekesek lesznek az elkövetkező ARC-ok. Talán 200 fejezet még lehet benne hacsak nem lesz összesűrítve. Lehet hogy már csak egy 100-as van benne. Végül is már nincs egyáltalán semmi Natsu vs E.N.D; E.N.D vs Gray; Zeref vs Natsu/E.N.D; Acnologia vs Natsu/E.N.D. Persze ezek előtt gondolom lesz valami a 12 pajzzsal is Nevet.

Ami engem igazán érdekel hogy mi az az Egy Varázslat, amit annyira kutatott Purehitó Zerefen keresztül és Lucy anyja is beszélt róla Lucynak. Mi lehet az és mi köze Lucy anyjának hozzá?

És persze még valaki tudhat Natsu démonjáról/erejéről: Urtear. Amikor aktiválta Natsuban a második eredetet akkor elég alaposan érzékelhette a benne lévő erőt. Ahogy néztem csak Natsuval foglalkozott személyesen mindenki másra csak "ráküldte" a cuccot a faházban és várt.
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #11263 Dátum: 15 júl 23, 00:47:30 »

Hát én tartom a véleményem. A többszörös személyiség elég állandó dolog a művekben szóval ez is olyasmi lehet. Hozzáteszem lehet hogy éppen csak Natsu tudja kinyitni a saját könyvét és ezért akarta Zeref elküldeni a nagypapi testét.

Hát én remélem, hogy ezt a dolgot Mashima nem fogja erőltetni, mert baromi nagy klisé és a jelenleg ismert hasonló műfajú mangák közül szinte mindben eljátszották már ezt valamilyen formában, nem bánom Natsu legyen félig démon, de legyen elég neki az az egy személyiség, ami van.

Death Force, pont nemrég olvastam újra a manga egy igen nagy részét, konkrétan majdnem a felét és nagyon is logikus tervezéssel épül fel az egész, rengeteg utalással lehet találkozni a mangában, amelyek nagy része pont a Tartaros-os arc végén nyert értelmet, persze elég szemfülesnek kell lenni, hogy kiszúrja ezeket az ember, de ott vannak, ha csak úgy minden logika nélkül lenne összedobálva a manga, akkor ezek nem lennének, szóval csak mert kisebb egységekre van bontva a történet és mert fokozatosan épül velük együtt a manga világa az még nem egyenlő azzal, amit te állítasz.

Na jó azért akad egyetlen nagy logikai baki az egészben vagy inkább kettő, Lisanna visszahozása, abból nem igazán sikerült jól kijönnie Mashimának, meg ez a Mest/Doranbalt-os dolog is kicsit furán jött ki, de azt megbocsájtom, mert ő az egyik kedvenc karakterem.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 23, 01:04:38 írta Csibe » Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11264 Dátum: 15 júl 23, 01:27:18 »

Ugyanmár, szeretjük a FT, de azért nem kell túlzásokba esni. Teljesen nyilvánvaló, hogy nem tervezett ennyire előre, és amúgy is, többször lett említve, már itt a fórumon is, hogy Mashima maga mondta, hogy ő csak a mennyország tornyáig tervezett előre.
Viszont Lisanna visszahozatala szerintem logikailag pont helytálló, rá lehetett húzni magyarázatként ezt az Edolasi sztorit. Csak kár, hogy...hogy ennyire el lett hanyagolva a karaktere. Nyilvánvaló, hogy Lucy miatt, pedig szerintem nagyon eredeti és kellemes megoldás lenne, ha nem a két főhős jönne össze a végén, hanem  fiú a gyerekkori "szerelmével", csak nyilvánvaló, hogy nem így lesz. Nincs baj a Naluval, de számomra sokkal érdekesebb és pont ezért szerethetőbb is lett volna Lisanna. Na mindegy, nem ezt akartam Nevet

És akkor sorban az idézett oldalak:
- http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/046/13 -csakhogy Gérárdnak egyáltalán nem az volt az álma, hogy elpusztítsa Zerefet, épp ellenkezőleg.
- http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/159/16 -márpedig nem kell mindenbe bele látni valami mélyebb dolgot, biztos, hogy Gérárd csupán erre gondolt, és Mashima azért rajzolta, írta meg korábban ilyen reakcióra:http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/158/12 , hogy az emberek azt higgyék, hogy Gérárdnak visszatértek az emlékei, és újra gonosz lett, ergó növelni akarta a feszültséget, aztán meg elég hülye magyarázatot talált rá. Amúgy ugyanez volt Silverrel is, erre még mindig nem kaptunk magyarázatot:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/366/20 . Több, mint valószínű, hogy Silverrel sem csak annyit tervezett, hogy Gray apja, különben ez a mondat teljesen logikátlan.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/368/11
Viszont valószínű, hogy Silver tényleg tudott valamit Natsuról, ami végülis logikus is lenne, tekintve, hogy az volt a célja, hogy elpusztítsa END-t. Mindegy, azt nagyon kétlem, hogy Gérardnak lesz valami köze majd a Natsu vs END-hez, ha lesz ilyen. Akkor már sokkal inkább Graynek, vagy Lucynek.
Továbbá:
-Makarov kizárt, hogy tudjon Natsu és Zeref kapcsolatáról, akkor nem lepődött volna meg ennyire: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/445/18
Makarov, ha tud valamit, akkor az sokkal inkább a sárkánykirályünnepével kapcsolatos, legalábbis ezt a kijelentését:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/166/19 csak ehhez lehet kapcsolni.
-Aztán: igaz, rá lehet fogni, hogy azért tudta megemészteni az aetheriont, mert ő END, csakhogy teljesen nyilvánvaló, hogy Mashimának akkor még fogalma sem volt arról, hogy Natsu END Nevet
-Urtear sem tudhat semmit, akkor csak azért tűnhetett úgy, mert Natsu szenvedését mutatták meg, a többiekét csak hallgattuk. Aki ott különleges volt, az Erza, hogy ő miért nem szenvedett egyáltalán Nevet

Szóval Mashima egész jól összehozta a szálakat, bele lehet magyarázni dolgokat, de azért ez nem a One Piece, hogy minden évekre előre el legyen tervezve, pici utalásokkal, amik később, évekkel később nyernek értelmet Nevet
És nem is ezért szeretjük a FT-t, hanem pl. azért, hogy hétfőn már megint 30 oldal jön ki belőle Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 23, 01:36:50 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 749 750 [751] 752 753 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!