24 máj 17, 11:06:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 748 749 [750] 751 752 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778218 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #11235 Dátum: 15 júl 18, 19:21:40 »

Elég furcsa fejezet volt. Bemutattak párat a 12-ből nekem nem tűntek így elsőre olyan lenyűgözően erősnek, de ha Zeref válogatta őket akkor ő már csak fel tudja mérni az erejüket. Megtudtuk hogy Acnologia kicsit más szint ha egyedül ő se megy neki. Megtudtuk hogy Zeref mennyire kattant - újra. Azért azt gagyinak tartom ahogy Mest megmentette, oké teleportáció OP de a legerősebb mágus ellen egy ilyen trükknek nem kéne működni, főleg úgy hogy annak a mágusnak a beosztottjának a beosztottja előtte simán elintézte azt. Biztos vagyok benne hogy fel fog tűnni Acnologia is a szál végén, és nem egy a Springanbol addigra együtt fog küzdeni Natsuékkal.
Naplózva
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #11236 Dátum: 15 júl 18, 20:41:21 »

Mest elég fájdalmas képet vág miközben kimenti Makarovot, szóval elég nehéz lehetett az a manőver. Amúgy meg én inkább tartom túlzásnak amikor Wendyt mentette ki, mert ha úgy vesszük akkor ott egy közepes atombomba méretű robbanás volt. Zeref mágiája meg biztos valami halálos volt szóval elég nagyot kockáztatott Mest. Főleg azért mert Zeref tisztában van a helyzetükkel mostanra és talán a Spriggan 12 is. Igazából furcsa lenne ha nem lennének, mert akik ilyen szintű mágiával bírnak azoknak könnyen érzékelniük illene a betolakodókat, plusz nem hinném hogy az "A" csapat annyira óvatos lenne hogy nagyon rejtegetné a mágiáját.
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11237 Dátum: 15 júl 18, 22:54:42 »

Íme az utolsó fejezet az Ice Trialből. Nevet
http://readms.com/r/fairy_tail_ice_trail/013/2868/1

Mini Luxus nagyon beteg. ikszdé Mást nem igen tudok a fejezetről mondani.
Nem volt rossz kis mini széria de nem fog hiányozni.

FT Zero utolsó fejezet! http://readms.com/r/fairy_tail_zero/013/2869/1
Luxust csak én nem látom a csoportképen? hmmm... Mindenki más rajta van.

http://img.mangastream.com/cdn/manga/96/2869/003.jpg
Atya ég ez de gáz! Mavis horrorfilmes változata. ikszdé

http://readms.com/r/fairy_tail_zero/013/2869/4
Úgy fest Oda sensei is FT rajongó. Nevet

http://img.mangastream.com/cdn/manga/96/2869/22-23.png
Eszerint Yuriy halott ráadásul elég gyorsan elhalálozott. Mavisnél kíváncsi vagyok mit húzott ki Mashima.
A timeline leírva:

Year X686, April: Founding of mage guild Fairy Tail.
Mavis Vermillion appointed First Guild Master.

July: The Second Trade War begins.

Year X688, February: Mage guilds intervene in the Second Trade War.
Mavis' skill as a tatcician acknowledged.

Year X690, May: Yuriy Dreyar Marries.
The Second Trade War ends. The inter-guild dispute interdiction treaty signed into law.

Year X696, March: Yuriy's son, Makarov, born.

Year X697: Mavis Vermillion {KITAKARVA}
Grave built on The Holy Tenrou Island.

Year X697: As per Mavis' last wishes,
Precht made Second Guild Master.

Year X700: Death of Yuriy Dreyar.

Year X731: Precht continues his idolization of black magic.
Warrod withdraws from guild.

Year X736: Precht withdraws.
Makarov Dreyar made Third Master.

Year X784: As a result of the appearance of Acnologia on Tenrou Island,
The major members of Fairy Tail go missing.

Year X785: Macao Cornbolt made Fourth Master.

Year X791: The Tenrou group returns.
Accordingly, Gildarts is made Fifth Master.
Makarov is then made Sixth Master.
Fairy Tail is victorious in The Grand Magic Games.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 19, 01:41:50 írta Kuro25 » Naplózva

mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #11238 Dátum: 15 júl 19, 07:49:30 »

"Year X700: Death of Yuriy Dreyar"

Na ennyit arról, hogy Serena valójában Yuiry  bow
Esetleg, arról tehettek volna említést, hogy ki volt Makarov anyja, de hát ennyit erről. Ivan, illetve laxus anyja se lett bemutatva, úgyhogy nem is nagyon vártam mást...
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 19, 07:50:12 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
DNACore
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 34



« Válasz #11239 Dátum: 15 júl 19, 08:45:21 »

"Year X700: Death of Yuriy Dreyar"

Mavisról is azt hittük, hogy halott most meg él is meg  nem is Nevet Ilyen sorozatokban az h kijelentik, hogy valaki meghalt nem biztos, hogy tényleg úgy is van szerintem Mosolyog
Naplózva
Italy4ever
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 45



« Válasz #11240 Dátum: 15 júl 19, 10:18:10 »

Nyaralásról 3 fejezetre visszatérni felemelő érzés..Mosolyog
nagyon tetszettek a részek de egy dologban összezavarodtam. Hány 3 nagy tündér mágia is van? Fairy Law, Fairy Glitter, Fairz Sphere, Fairy Heart. Gyenge vagyok matekból de 4-ig tudok számolni.
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #11241 Dátum: 15 júl 19, 10:38:07 »

már 6-ot ismerünk a 12-ből:

Serena isten,
Brandish (talán Mirajane-nek jó)
Inbel (esélyes Gray ellenfél Mosolyog
Dimaria (esélyes Erza opponens Mosolyog
Ajeel ( vs Gajeel Nevet
Orgast (Lucy, vagy Wendy)


Ugyan már, tudom, hogy a Fairy Tailben ez a szokás, de nehogy már a FT lenyomja a Spriggan12-t. Orgast meg végre egy igazi varázsló szerű küllemet kapott (kb Hades óta nem volt ilyen) szóval remélem, hogy nagyon erős lesz. Lucynak legfeljebb csak a királlyal lenne esélye ellene, de őt kötve hiszem, hogy megint megidézi.
Ha mondjuk az lenne, hogy a 10 szent mágus, meg Fiore top céhei együtt lenyomják a Spriggan12-t, azt még elfogadnám, de azért 1 vs 1-ben ne győzzék le őket  Neeem
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #11242 Dátum: 15 júl 19, 12:28:57 »

Nyaralásról 3 fejezetre visszatérni felemelő érzés..Mosolyog
nagyon tetszettek a részek de egy dologban összezavarodtam. Hány 3 nagy tündér mágia is van? Fairy Law, Fairy Glitter, Fairz Sphere, Fairy Heart. Gyenge vagyok matekból de 4-ig tudok számolni.

Az volt a fejezetben, amikor Zeref mondja hogy tudja az igazi nevét a Lumen Historie-nak. És az a Fairy Hearth ami elmondása szerint felülmúlja nagyon durván a 3 Nagy Fairy Tail Mágiát.

"Year X700: Death of Yuriy Dreyar"

Na ennyit arról, hogy Serena valójában Yuiry  bow
Esetleg, arról tehettek volna említést, hogy ki volt Makarov anyja, de hát ennyit erről. Ivan, illetve laxus anyja se lett bemutatva, úgyhogy nem is nagyon vártam mást...

Én maradok a Yuriy=Serena tétnél. Ha csak egy kicsit is ismétlődik az Tobi/Obito dolog akkor még esély is van rá Nevet Hiszen ott is ki volt jelentve nagyon sokszor hogy meghalt aztán semmi nem lett belőle. És ha jól látom akkor Makarov 4 éves volt mikor az apja "meghalt". Ez 3 évvel Mavis sírjának emelése után történt. És mivel amikor Yuriy és Mavis közel álltak így szerintem Yuriy-nak lehetett valami szerepe a Fairy Hearth létrehozásában és nem is kicsi. Plusz mivel nem lehet még pontosan tudni hogy Serena isten mikor hagyta el Ishgart így az is megeshet hogy Mavis küldte Zeref után aki lehet megtérítette. Az hogy Warrod miért nem reagál erre az magyarázható azzal hogy semmit sem szólt a többieknek az egész Invázióval kapcsolatban.

Lehet most kivételesen az egyszerűbb a jobb út, de én erre fogadok  Nyelvesít
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11243 Dátum: 15 júl 19, 14:12:59 »

Nyaralásról 3 fejezetre visszatérni felemelő érzés..Mosolyog
nagyon tetszettek a részek de egy dologban összezavarodtam. Hány 3 nagy tündér mágia is van? Fairy Law, Fairy Glitter, Fairz Sphere, Fairy Heart. Gyenge vagyok matekból de 4-ig tudok számolni.
Úgy 'van' 3 nagy tündér mágia, hogy a negyedikről eddig csak a Mesterek tudtak. Magyarul a "nagyközönség" számára csak 3 nagy FT mágia van.

Na de a fejezetről. Kicsit csalódtam benne, de ha Mashi ebből jobbat tud kihozni, akkor tolja neki ezerrel.
Már éppen kezdtem örülni, hogy milyen jó fejezeteknek nézünk elébe, ha Natsu tényleg annyira bedühödik mint amit Zeref mondott, erre... kimentik az öreget. Makarov úgy tűnik soha nem akar meghalni. ikszdé Már rég elmúlt 80 éves, de azért alig néhány óra alatt kiheverte a teljes mágiaelszívást, nekiugrott Acnologiának, szemtől-szemben állt Zereffel, és még mindig él és virul. Pojén Azon gondolkozom később nem látszódik-e majd rajta Zeref mágiája. Gondolkozik Elvégre valamit már elkezdett a kis emós, csak közben kimentették.
Szerintem nem lesz összecsapás közöttük, de minimum egy jó kis szócsatás találkozásra tippelnék azért. Majd kiderül.
Viszont ami azután lesz! Nevet De várom már ezt a Sárkánykirályünnepet. :3
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Aubrey
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 27



« Válasz #11244 Dátum: 15 júl 19, 15:16:29 »

Makarov elmúlt 80, még jó hogy, szerintem már közelebb áll a 100hoz mint a 90hez Nevet
Ha Kuro25 infói helyesek, Makarov 696ban született, most mennyit is írunk? 792-őt? Nevet

Öreg barátunk már be is tölthette a 96ot Nevet
oké, ha levonjuk azt a 7évet amit téren és időn kívül töltöttek csak 89

Ebből kindulva Warrod bácsi mennyi idős lehet? o.O
kb. 120? mondjuk egy fánál az még nem nagy kor, de Purehito -nál, ahhoz képes jól bírta az öreg Nevet
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11245 Dátum: 15 júl 19, 16:02:39 »

Makarov elmúlt 80, még jó hogy, szerintem már közelebb áll a 100hoz mint a 90hez Nevet
Ha Kuro25 infói helyesek, Makarov 696ban született, most mennyit is írunk? 792-őt? Nevet

Nem az én infóim ez volt a mangában. Nevet
Naplózva

Aubrey
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 27



« Válasz #11246 Dátum: 15 júl 19, 16:42:45 »

na, akkor meg végképp helyesek xd
én csak a te hsz edben láttam, azért utaltam rá így Nevet
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #11247 Dátum: 15 júl 19, 18:12:16 »

No igen, csak hogy makarov is belefagyott az időbe közel 7 évre, így bár kronológiailag már közel 100 éves, fizikailag még csak most lesz 90. Mivel a sorozat kezdetén ugye 88 éves volt...

szerk.: Ugye kicsit zavaros, hogy a sorozat kezdete meg a Tenrou között csak kb fél év telt el, aztán a visszajövetelük óta meg bő egy év, de közben natsuéknak volt egy kis kiruccanásuk a csillagszellemek világába is szóval...
Mondjuk, hogy kb 90 éves azt kész, az ilyen részletek úgy sem fontosak pláne, hogy Warrod már szerintem simán van vagy 130  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 19, 18:31:55 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Aubrey
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 27



« Válasz #11248 Dátum: 15 júl 19, 18:22:28 »

...
Öreg barátunk már be is tölthette a 96ot Nevet
oké, ha levonjuk azt a 7évet amit téren és időn kívül töltöttek csak 89
...

és ezt le is írtam Nevet
na de mind1, mondjuk azon röhögnék ha egy részben vagy esetleg egy ova ban megünnepelnék az öreg szülinapját xd
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #11249 Dátum: 15 júl 19, 19:37:44 »

Bocs a dupla kommentért:

"Year X697: Mavis Vermillion {KITAKARVA}
Grave built on The Holy Tenrou Island. "

Ehhez ahogy látom még nem volt megjegyzés. Úgy gondolom a kitakart rész nyilván az, hogy ekkor hozta létre Mavis a Lument. Bár azt, hogy itt konkrétan meghalt, vagy csak elvesztette a fizikai testét ugye nem tudni. De az, hogy ki lett vonva a forgalomból az biztos, mivel ekkor húztak neki sírt, illetve ekkor lett kinevezve Precht mesternek.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Oldalak: 1 ... 748 749 [750] 751 752 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!