24 máj 17, 12:22:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 745 746 [747] 748 749 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778265 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #11190 Dátum: 15 júl 12, 16:57:16 »

Én annyira szakadtam a levi-gazille részen hogy félóráig csak röhögtem rajta, képtelen voltam feldolgozni a másik felét a mangának.  ikszdé ikszdé ikszdé Mekkora troll ez a Mashima te ég. Nevet
Hát ha valamelyik ship a sok közül tényleg ad bizalomra okot, akkor az Levi-Gazille és persze Erza-Gerard páros, bár Gerard ilyen Sasukében nyomja- "nem érdemlem meg a szerelmet mert túl sokat vétkeztem" alapon.

Nekem végig az volt az érzésem, hogy lehet, hogy a csaj a kém. Már még talán logikus is lenne, elhintette azt az információt, hogy a kém a szigeten van, de nyilván nem leplezheti le magát ezért így adta elő, hogy Makarov él, de fogságba esett. Lehet nagyon összeesküvés elméletes, de én kinézem a mangakából ezt a csavart is, főleg azok után, hogy Natsu Zeref kisöcsikéje.

Hát még van hová fejlődniük. Natsu az egyik, ha nem a 3. legerősebb mágus a Fairy Tail-ben, őt csak Makarov és Gildarts előzi meg. Kiváncsi leszek, hogy most hogyan fogja őt Mashima felerősíteni, mivel már szerintem az összes dragon skillt kimaxolta, ennél már nem "mélyedhet" bele jobban a sárkány mágiájába, az már túl tápos lenne szerintem. Talán a démoni erejét fogja feléleszteni? Ahhoz viszont, a Zeref szálat kell tovább vinni, úgy hogy véleményen szerint ( végre ) rátérünk a kedvenc sorozatgyilkosomra.

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én már baromi unom a mangában azt a visszatérő folytonosságot, hogy ennyire húzza vonja a szálakat. Juj most akkor Zeref kapott szerepet két fejezetig, akkor a kövi 10 fejezeten keresztül mindenkit laposra vertek épp hogy meg nem halnak, aztán megy a szentbeszéd közben, ami erőt ad nekik és tádá a Fairy Tail győzött. Valahogy annyira belesüppedt ebbe a dinamikus monotonításába (értitek Nevet paradoxon) a manga.

Bár most kicsit lehúztam a mangát, félreértés ne essék imádom a sorozatot. Viccesebb mint a Naruto, szebb mint a Bleach és a sztorija baromi jó, csak induljon már beee.

Most pótoltam be az elmaradásomat az animében és észrevettem valamit, ami el lett felejtve.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/356/31
Silvernek nem is volt más alakja az emberin kívül.

Tényleg, ez nekik nem is tűnt fel? Mondjuk az is igaz, hogy azt hitték ez az emberi alakja. Nem emlékszem, azért érzékelni nem tudták volna, vagy megvezette Kyoukáékat a démonölő ereje?  Gondolkozik Rég volt már, azt hiszem újra olvasom azokat a fejezeteket.  smirksweat

Szerintem Zeronak egyáltalán nem volt Démoni alakja, csak beetette őket :O
Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #11191 Dátum: 15 júl 12, 20:11:06 »

Szerintem Zeronak egyáltalán nem volt Démoni alakja, csak beetette őket :O

Na ez az! És ez nem tűnt fel senkinek?  Gondolkozik Furcsa.... Mosolyog Ha már mindenkinek vérgonosz a kinézete, és az tartja össze őket, hogy ők démonok, és azt akarják, hogy ők uralják a világot mágia mentesen, akkor Zero hogy a fenében nem tűnt fel nekik?  Gondolkozik És még ha azt is hitték, hogy Deliora az, csak humán kinézetben, nem tartották furcsának, hogy egy démon minek akar emberinek tűnni? Persze magyarázhatták azzal, hogy az eredeti alakjában nehezen flangálhatna a világban feltűnés nélkül. Nevet
Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #11192 Dátum: 15 júl 12, 20:56:15 »

Hát így sem flangálhatott kedve szerint, mivel a varázs erejének a mértékéből egy jobb megfigyelő simán leveszi, hogy túl nagy ágyú. Nevet meg hát a sötét céhek tagjai nem merészkedtek olyan nagyon a kulturált környezetbe. Nevet ez ma is így van, alvilág az alvilág mindenhol.

Bár tény és való hogy ha olyas rusnya lettem volna mint deliora, én is inkább emberként járkáltam volna.
Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #11193 Dátum: 15 júl 12, 20:59:29 »

Ha más nem is legalább Keithnek és Mard Geernek tudnia kellett róla, hogy ő ember  smirksweat
Deliora esetében annyira nem is a kinézettel, hanem a mérettel van a gond. Egy kb 15 méter magas szörny nehezen fért volna el a tartaros főhadiszállásán...
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 12, 21:02:36 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Filipendula ulmaria
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Válasz #11194 Dátum: 15 júl 13, 06:37:41 »

444. fejezet
http://www.mangareader.net/fairy-tail/444
Erre nem számítottam. Éljen a császár! :-D
Naplózva
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #11195 Dátum: 15 júl 13, 06:49:56 »

Na, ez a 444-edik számú rész rendesen sokkolt engem - mintha belém vezettek volna 220 Voltot...
és utána jött volna pár rája szintén megrázni. Mosolyog  bow
Asszem a Végső Nagy Csata (VNCS) közelebb van mint gondoltuk és bizonyára Acnologia sem lehet messze.  ikszdé Ördögi

lehet nem éljük meg a 600 részt Szomorú  Gondolkozik  Technikai KO

mind1. Mostanában akkor is ez a legjobb manga! Féri Tél Rulz Foreva !!! Nevet
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #11196 Dátum: 15 júl 13, 11:22:10 »

Jó fejezet volt  bow
Bár kicsit fura, hogy elvileg emberek közelébe sem mehet az átka miatt, de itt közben meg egy egész birodalom felett uralkodik. Bár abból, hogy néha eltűnik akár egész évekre nyilvánvaló, hogy van egy kormánya, ami helyette irányítja a birodalmat (lehet h a spriggan 12), de akkor is fura.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #11197 Dátum: 15 júl 13, 12:13:57 »

Nonszensz az egesz bár nagyon epic Zeref szerintem ahogy ott sétált Mosolyog az ertelmetlensget pedig arra értem, hogy ugye Zeref meg akar halni ezért jott létre a tartaros is.. Es azt mar nem hiszem el hogy a 12 sprigan nem tudja megölni ot??? Ha akarna ugye utasíthatja oket erre... Mivel O a fogore Mosolyog

Az pedig hülyeség hogy csak Natsu tudja megölni mert akármilyen  erős lesz akkor se lesz nagyobb op mint a 12 tag egyutt Mosolyog
Naplózva
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #11198 Dátum: 15 júl 13, 12:14:36 »

Szerintem azért járkál ilyen könnyedén az embereket között mert most nem éppen becsüli az életet Nevet

Miért lenne hülyeség? Szerinted a Sprigan 12-ből lecsapna valaki egy sárkányt? Zeref a legfőbb Boss karakter és Natsu meg a mágikusan összerakott Démon öccse aki egyben sárkányölő is. És amúgy akármennyire kerülgetjük az biztos hogy ha Natsu teljesen bevadul akkor Serena istennel is egyenlő lenne.

Viszont így már több értelme van a Serena=Yuriy elméletnek. Yuriy megtudta hogy Zeref a császár és vagy elment hogy segítsen kiszabadítani Mavis-t vagy hogy beépüljön és kicsinálja Zerefet. És amit az öreg mond Mavisre célozva hogy "Istennő" elég érdekes.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 13, 13:05:04 írta Death Force » Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #11199 Dátum: 15 júl 13, 13:28:34 »

Volt valami rejtélyes a kártyázgatós részben,az tény.
Mavisra gondol, nem?
Natsu max egy újabb powerup-al érhet Zeref nyomába...
Sárkányosodás?   Gondolkozik  Kúl
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
fairYtaiL
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #11200 Dátum: 15 júl 13, 13:35:36 »

Nekem kissebb csalodas lett hogy Zeref itt a fogore, en azert vartam egy eroteljes uj nagy ellenseget, kozel Zeref szintut akivel elszorakoznak meg jopar fejezeten, aztan a vegso harc Nevet
De persze ez nagyonjo felvezetese egy joesellyel vilagmeretu harcnak, es Zeref befolyasa se semmi az biztos Nevet
Vajon a halalat szervezi a haboru kiprovokalasaval, vagy valami szemelyiseghasadas miatt egyszer meg akar halni, maskor a vilagot akarja? Gondolkozik Nevet
Naplózva
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #11201 Dátum: 15 júl 13, 13:35:50 »

Natsu egy pontos biztos hogy sárkánnyá változik és képes lesz váltogatni az alakját mint Acnologia. Engem az érdekel inkább hogy Acnologiának mekkora ereje van emberi formájában és hogy mi az eleme?,

Nekem kissebb csalodas lett hogy Zeref itt a fogore, en azert vartam egy eroteljes uj nagy ellenseget, kozel Zeref szintut akivel elszorakoznak meg jopar fejezeten, aztan a vegso harc Nevet
De persze ez nagyonjo felvezetese egy joesellyel vilagmeretu harcnak, es Zeref befolyasa se semmi az biztos Nevet
Vajon a halalat szervezi a haboru kiprovokalasaval, vagy valami szemelyiseghasadas miatt egyszer meg akar halni, maskor a vilagot akarja? Gondolkozik Nevet

Új főgórét ilyen későn behozni a játékba elég nagy hülyeség lenne. Így is megy a lázongás hogy semmi célozgatás nem volt arra hogy Zeref lesz a császár vagy hogy létezik egy ilyen OP kontinens. Az egyetlen célzás talán itt volt: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/416/33 - itt lehet hogy éppen a kastélyában csücsül.

Az egyszer a halálát/világot akarja részhez olvasd el innen ez a fejezetet: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/340/12


És van még egy dolog ezzel a Zeref császár dologgal. Mi lesz akkor amikor leesik a Spriggan 12-nek hogy ő Zeref?
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 13, 13:44:04 írta Death Force » Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #11202 Dátum: 15 júl 13, 13:40:07 »

Sokkolt a fejezet, mert akkor tényleg nincs olyan messze a végső ütközet. Az, hogy ezeknél is Zeref a góré az már nekem egy kicsit sok. Ott volt a Tartaros, a teljes céh nem tudta volna megölni Zerefet, jó rendben van. Most itt van a 12 Sprigan, akik a másik kontinens legerősebb mágusai. Ezt már tényleg nem hiszem el, hogy ők 12-en nem tudnák legyőzni Zerefet, és ezzel nem Natsut akartam lenézni, de ez a fordulat nekem érthetetlen.

Jó volt látni Solanot meg az öreget is. Bár azért szerintem most nem lesz komolyabb ütközet, csak kiszabadítják Makarovot, mert gyanús ez a gyorsaság és amúgy is kevesen vannak még a 12 pajzshoz.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #11203 Dátum: 15 júl 13, 14:01:00 »

Bár az Albareth legtöbb polgárának nyilván lövése sincs, hogy ki ia a császár valójában, de azért a Springan 12 már csak tudja, hogy ő Zeref nem? Amúgy amikor arról beszélt, hogy kiirtja az emberiséget már akkor furcsálltam a dolgot. Nem számít milyen erős egymagának elég soká tart majd kiirtani az embereket, gondoltam nyilván lehet valami serege. Bár az hittem, hogy démon sereg lesz. Amúgy meg azért nem tudja senki megölni zerefet, mert halhatatlan. nem számít milyen erős vagy, egy halhatatlant akkor sem tudsz megölni. Viszont Zerefet a fekete mágia tette halhatatlanná, így nyilván csak fekete mágiával (END) lehet őt megölni.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #11204 Dátum: 15 júl 13, 14:03:36 »

a Játék már túlnőtt rajtuk, javasolnék ugyan egy céhközi összeborulást, de azt már annyiszor javasoltam hogy hajjaj ikszdé
(pedig egy Lamia Scale- Sabretooth- Blue Pegasus - Oracion Seis-  Fairy Tail sor azért megríkatna bárkit)
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Oldalak: 1 ... 745 746 [747] 748 749 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!