24 máj 18, 14:54:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 744 745 [746] 747 748 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779300 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
BRON94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Válasz #11175 Dátum: 15 júl 10, 18:31:02 »

Most akkor Markov  fogságban van  :hmmm?.De amit  Brandish   mondott ,elég valószínű .
Naplózva
torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #11176 Dátum: 15 júl 10, 21:35:35 »

Szerintem natsu nem tojna be ettől a csajtól
Mert ha azt vesszük hogy bluenotet és egy "istent" (ezen ne vitatkozzunk) egyetlen csapással legyőzött, és tudjuk hogy amekkora erőt mutat általában annak a hússzorosa ha dühbegurul + ott van a villámlótűzsárkány is
Vagy a másik eshetőség hogy a csaj még ennél is erősebb
Naplózva
Everything and nothing
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 16


Ankhserum


« Válasz #11177 Dátum: 15 júl 10, 23:53:52 »

Szerintem END-nek simán lenne esélye a springan 12 ellen Ördögi Nevet
Naplózva

Az élet sokféleképpen próbára tudja tenni az ember kitartását: vagy azzal, hogy nem történik semmi, vagy azzal, hogy minden egyszerre történik.

A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.

Ha az életben elérhető sikert A-nak vesszük, akkor A=X+Y+Z. X a munka, Y a játék, Z pedig, hogy befogod a szád.
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #11178 Dátum: 15 júl 11, 01:10:42 »

Szerintem END-nek simán lenne esélye a springan 12 ellen Ördögi Nevet
Ez eddig is elég valószínű volt. Tekintve, hogy 1.képes megölni Zerefet 2.Acnologia fél tőle, valószínűleg egymaga földbe gyalulná az egész springan 12-t. Viszont Natsu jelenleg ember, és bár így is elég erős, azért már egyetlen tag ellen is nehéz dolga lenne...
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #11179 Dátum: 15 júl 11, 06:31:54 »

igen, sajnos ez a manga egyik achilles-sarka:
minden arc szint így kezdődik, hogy van egy személy vagy egy társulat ami piszkosul erős, de a végére mégis mind kifekszenek és nagy fehér szemek lesznek nekik rajzolva Mosolyog

Natsu sárkányosodni fog, ezt már érzem.
Mindenesetre a fejezet most zsákutca felé tart:
- vagy nem törődnek Brandish-el, és mégis mennek szabadítani - ami katasztrófához vezet
- vagy visszafordulnak, ami elég égő.
a B csapattal lehet játszani, ott még lehet olyan fordulat amitől mi is dobunk egy hátast. nemdebár?
 ikszdé
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #11180 Dátum: 15 júl 11, 06:42:34 »

Hát igen mindig földbegyalulják a rossz arcokat
De azért láttátok hogy brandish suhintott egyet és puff volt nincs varázsló
Amugy szerintem már biztos több lesz 500 felyezetnél
Mert ugye itt van ez a springan tizenkettő, zeref, acnologia van még itt dolog
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11181 Dátum: 15 júl 11, 09:50:39 »

Van itt persze de engem nem lepne meg ha végül nagy "barátság" lenne a vége. A springan is kispályás Achnológia és Zerefhez képest. Márpedig az ő céljuk legyalulni az emberiséget. Így szerintem lehet arra számítani, hogy ha más okból nem is de kénytelenek lesznek összedolgozni a Fairy Tailel. Szóval idővel nem feltétlenül kell köztük háborúnak lenni a kezdeti csatározások után.

Így már nem is kell olyan hosszúnak lenni a mangának. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 11, 09:51:40 írta rini67 » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #11182 Dátum: 15 júl 11, 10:32:37 »

Vagy az A és B csapatból mindenki kapna egyet mesterének a Sprigan 12-ből. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #11183 Dátum: 15 júl 11, 12:31:57 »

Jó kis fejezet volt. Mosolyog
Ichiyatól kiégett a retinám, de egyébként minden rendben. Nevet És Laxusról is megtudtunk pár dolgot. Mosolyog Megnézném majd a fejét, mikor rájön, mi történt a nagyapjával. Nevet Hajaj... Nevet

Brutál lesz a 12 goni. És még azt hittük, közeleg a vége.... Mondjuk én egyszer megnéznék egy olyan vérgonosz összeállítást, ahol megismerjük a mélyebb személyiségüket, különböző indíttatásukat. Egy ilyen kifejtés által a gonoszok nem lennének annyira  Gondolkozik egyben?.... Úgy értem, ha a fairy tailt megnézzük, akkor ugyanúgy szeretik a céhet, ez összehozza őket, de különböző saját elképzeléseik vannak, különböző céllal, ezért nagyon színes karakterek. A gonoszoknál nekem mindig az jön le, hogy olyan nagyon együtt vannak, ugyanaz a gondolat mindenben, ugyanolyan nézőponttal, mint a bábuk. Olyan fura azt látni, hogy mindegyiknek látszólag ugyanaz az oka, és hogy azt az okot elérjék, találnak egy pusztító megoldást. Mosolyog Szeretném látni, hogy nem spontán gonoszak, hanem láthatjuk a személyek fejlődését, és az okát. Pl: valamelyik haragból választotta az adott célt, valamelyik félelemből, valamelyik szeretetből, csalódásból stb. De egy csomószor azt látjuk, hogy nincs semmi okuk, csak egy véleményen vannak, rohadt erősek, összeállnak, kiválasztanak egy főnököt, akinek engedelmeskednek, és ennyi. Az oracion seisnél szerintem nagyon jó volt, mindenbe beleláttunk, és Grey apja is ilyen volt. Mosolyog Erre gondoltam. Mondjuk az is igaz, akik eddig gonoszak voltak, és megismertük a sztorijukat, azokkal szimpatizáltunk a végén, és jók lettek. Nevet Az menő lenne, ha ezt a 12-t maguk mellé állítanák, és segítenének beverni Zerefet. (Bár hogy most az ő sztorijából mit hoz ki Mashima... Mosolyog) Nevet Bár amúgy is Natsu vs. Acnologia lesz, de akkor is. Mosolyog

Egyébként ezt a fejezetet látva, valahogy nekem az az érzésem, Mashimanak a kedvenc párosa Gajeel és Levi. Náluk érezteti leginkább a szerelmi szálat. Juviával és Greyel folyton trollkodik, szívatja a fanokat Grey beszólásaival, flegmájával. Nevet Erza és Gerard alap, de őket sem látjuk sűrűn együtt. Amúgy Gerard igazán feltűnhetne a színen.  Szeretet Natsu és Lucy.... Ever és Elfman sincs nagyon boncolgatva. Mosolyog De javítsatok ki ha tévednék. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 11, 12:35:53 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11184 Dátum: 15 júl 11, 15:47:37 »

Most pótoltam be az elmaradásomat az animében és észrevettem valamit, ami el lett felejtve.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/356/31
Silvernek nem is volt más alakja az emberin kívül.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Ramal
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #11185 Dátum: 15 júl 11, 18:27:50 »

Érdekes lenne még amúgy, ha most felbukanna itt Zeref. Ha Mashi behozná most, kíváncsi lennék, hogy mit csinálna ebben a királyságban.
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #11186 Dátum: 15 júl 11, 20:59:57 »

Én ezt úgy képzelem el, hogy lenne egy FT vs Spriggan12 ahol (remélhetőleg) porig alázzák a FT-t  bow (mindkét csapatot) kivéve ha nem jön még pár céh segíteni (Sabertooth, Lamia, C.S., Marmaid Heel, Blue Pegasus) és persze az Albareth rohadt büszke lesz magára, h milyen erősek, aztán egyszer csak felbukkan Zeref vagy Acnologia (esetleg mindkettő) és az egész spriggan bagázs maga alá csinál. Egy ilyet olyan szívesen megnéznék  ikszdé
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #11187 Dátum: 15 júl 11, 21:44:24 »

Most pótoltam be az elmaradásomat az animében és észrevettem valamit, ami el lett felejtve.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/356/31
Silvernek nem is volt más alakja az emberin kívül.
Vagy a fordítás helytelen (szeribtem nem)
Vagy ,hát elméletileg ő deliora vagy nem tom kyouka átalakította mint minervát
Naplózva
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #11188 Dátum: 15 júl 11, 22:19:51 »

Vagy a fordítás helytelen (szeribtem nem)
Vagy ,hát elméletileg ő deliora vagy nem tom kyouka átalakította mint minervát

Hát nem igazán... ő az egyik legsikeresebb alanya Ki-Su "hullaprogramjának" szóval semmi köze a démonokhoz. A Deliorás cucc csak a fia heccelésére kellet hogy csinálja ki.
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #11189 Dátum: 15 júl 12, 13:47:52 »

Most pótoltam be az elmaradásomat az animében és észrevettem valamit, ami el lett felejtve.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/356/31
Silvernek nem is volt más alakja az emberin kívül.

Tényleg, ez nekik nem is tűnt fel? Mondjuk az is igaz, hogy azt hitték ez az emberi alakja. Nem emlékszem, azért érzékelni nem tudták volna, vagy megvezette Kyoukáékat a démonölő ereje?  Gondolkozik Rég volt már, azt hiszem újra olvasom azokat a fejezeteket.  smirksweat
Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Oldalak: 1 ... 744 745 [746] 747 748 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!