24 máj 18, 21:39:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 740 741 [742] 743 744 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779592 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #11115 Dátum: 15 jún 30, 18:47:41 »

Az Oracion seis egyik tagja. Nagyon gyors csóka, akinek az a mágiája, hogy lelassít mindent egy bizonyos körben (kivéve magát), ezért tűnik gyorsnak. http://fairytail.wikia.com/wiki/Racer
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11116 Dátum: 15 jún 30, 18:52:32 »

Amúgy Gray nyilát miért is nem tudta kikerülni? Arra már nem emlékszem.

A 12 pajzsba szeretnék én egy szirént, aki a hangjával/zenévell varázsol, egy erős szél használót, valami elme kontrollos mágust, meg egy pszichopatát  Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #11117 Dátum: 15 jún 30, 18:57:12 »

Lyon-t üldözte és Gray kikerült a körzetből, amit lassított, így el tudta találni a nyíllal, ha jól emlékszem.

Pszichopata biztos lesz benne Nevet.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 30, 18:58:52 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #11118 Dátum: 15 jún 30, 19:14:33 »

Amúgy Gray nyilát miért is nem tudta kikerülni? Arra már nem emlékszem.

A 12 pajzsba szeretnék én egy szirént, aki a hangjával/zenévell varázsol, egy erős szél használót, valami elme kontrollos mágust, meg egy pszichopatát  Nevet

Az utolsó kettővel egyet értek. Oké, ott volt Zero aki elvileg pszicho, de azért nem annyira (szerintem).
Az elme kontroll meg egy jó potenciális képesség. Eddig még csak gondoltaolvasást, meg memória módosítást láttunk, elme kontrollt még nem. Szél használónak Aria is elég erős volt csak ugye Erzát fogta ki ő meg hát....
A szirénnek meg elvileg épp az elme kontroll lenne a képessége, szóval nekem nem kell szirén, egy jó erős telepata is megteszi  bow
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11119 Dátum: 15 jún 30, 19:31:33 »

Racer a timeskip óta már nem a környezetét lassítja le, hanem tényleg magát gyorsítja fel, nem? Legalábbis az anime zentópiás fillerében ez volt elmondva miközben Racer az új ruháját viselte, amit Mashima áthozott a mangába is, szóval elvileg már tényleg nagyon gyors.
Naplózva

BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #11120 Dátum: 15 jún 30, 22:21:27 »

Még a Mennyország Tornya arcnál volt egy valaki, aki elme kontroll (féle) mágiát használt. Tudjátok, aki Juviát Lucy ellen fordította.  Nevet
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11121 Dátum: 15 jún 30, 22:26:20 »

Ott még nem tudta Lucy, hogy el fognak tűnni. Hiszen Lucy itt próbálja megidézni Sagittariust: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/442/14 , és csak az oldal alján kezdenek el "párologni".
Bár abban igazatok van, hogy az idézéseknél (pl. csillagmágia) nyilvánvalóbb tér(idő) mágia nem nagyon van. ^^"

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/442/13

Bal alsó. Párolgás előtt elmondja hogy hatástalan elenne de Lucy mégis idézni akar.
Ahhoz képest milyen okosnak volt beállítva az arc elején ez elég nagy hülyeség volt.
De az is lehet hogy direkt csinálta van valami terve. Legalábbis remélem.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #11122 Dátum: 15 júl 01, 00:56:48 »

Azt "tudta", hogy hatástalan, de azt nem, hogy emiatt szublimációs transzportáció áldozatai lesznek. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Senais
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 137


Erza Scarlet


« Válasz #11123 Dátum: 15 júl 01, 09:04:19 »

"Még a Mennyország Tornya arcnál volt egy valaki, aki elme kontroll (féle) mágiát használt. Tudjátok, aki Juviát Lucy ellen fordította."

Az hang mágia volt. Mosolyog Csak annak volt egy ilyen mellékhatása.

A tér mágiához még annyit fűznék hozzá, hogy Erza ismer egy tér varázslónőt, akivel többször eljátszadoztak már, de legyőzte végül. Szóval én nem aggódok.

Amúgy szerintem Mashi csak azért is vezet be egy új kontinenst, talán még az Ice Trail (ugye északkeleten indult a a sztori) is azért lehetett, mert Zeref és Aknológia a világ ellen készülnek. (Jó persze azért a be kell emelni néhány régebbi sztori elem magyarázatát is [Lumen Histoire], de ő mindig összevezeti a szálakat és egymásból bomlanak ki az események.) Így pedig, hogy kitekintünk Fioréből, esélyesebb bemutatni a világ égését. Vagy lehet nagyobb szövetségeket formázni: a nagy számok törvénye alapján esélyesebb több erősebb mágust összegyűjteni. Jó, mondjuk mostmég harcolnak, szóval nem tudom, hogy végül lehetne-e szövetség. Mindenestre Fiore és Albareth varázslói megvédenék magukat, akár együtt, akár külön. A 10 szent és a 12 pajzs meg a Fairy Tail keménymagja már elég tekintélyes támadóerő.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 01, 09:05:36 írta Senais » Naplózva

"Láncaid lehulltak s im azontúl soká
Félve lépdel lábad, amikép megszoká."
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #11124 Dátum: 15 júl 01, 10:18:29 »

Én is úgy gondolom. ha minden kötél szakad és az egész világ a tét, akkor összeállhat egy elég kőkemény mag (fairy tail, lamia scale, blue pegasus, sabretooth, spriggan 12, a tíz szent mágus.... chuck norris Mosolyog)))))))))))))  ikszdé
Kíváncsi volnék egy Spriggan 12 vs Acnologia- Zeref párharcra, istenbizony !
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
TrieDoX
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


Valami istenségen aluli, de megközelítőleg ahhoz


« Válasz #11125 Dátum: 15 júl 01, 21:31:07 »


...
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/442/20
Azt hittem, hogy egy már ismert szereplő lesz a csaj, azért képedt el annyira Natsu és Gray.
Plusz egy pillanatra a One Piece jutott eszembe, Whisky Peak, amikor Mr. 5 és Miss Valentine feltűntek. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/442/21
...

Nagyon hasonlít ő rá:

http://fairytail.wikia.com/wiki/Angel

Habár amennyi karakter fel lett vonultatva a mangában még ha csak one shoot szintjén is... Az egyik problémám az hogy amilyen hú de nagy mágusok vonultak fel a történetbe, elviseltem volna pár megcsonkított, félszemű, sebhelyes karaktereket már csak a karakterek megkülönböztetése végett gildartzon kivűl nincs senki sem megtépázva nagyon...
Naplózva

MY POWER UP STATUS:
[|||||-----] 0 [---------]

jaaahhhh, hogy előbb el kéne érni a nullát...
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #11126 Dátum: 15 júl 02, 10:10:31 »


Angel, csillagmágus volt Oracion Seis tag és most a Crime Sorciére-ben van Gerarddal és a többi ex-taggal együtt. Valószínűleg új karakter hacsak Gray nem ismeri, hiszen nyugatról jött nem?
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11127 Dátum: 15 júl 02, 19:14:18 »

Habár amennyi karakter fel lett vonultatva a mangában még ha csak one shoot szintjén is... Az egyik problémám az hogy amilyen hú de nagy mágusok vonultak fel a történetbe, elviseltem volna pár megcsonkított, félszemű, sebhelyes karaktereket már csak a karakterek megkülönböztetése végett gildartzon kivűl nincs senki sem megtépázva nagyon...

Igen ez engem is zavar, főleg amit Zancrowwal műveltek le... Tök jó visszatérő szereplő lehetett volna, erre megöli Mashima... Persze a nem Fairy Tail-eseket (kivéve Rob nagyapót) nyugodtan ki lehet nyírni. Ezért remélem, hogy a Spriggan 12 tovább bent marad a sorozatban, ha már akkora hájpot kaptak (bár a Balam szövetség is azt kapott).

Amúgy tényleg kevés MÉG A MARADANDÓ SÉRÜLÉS IS, nem hogy a halál a Fairy Tail-eseknél, ja várjunk az utóbbi nincs is.
Egyébként Graynek van 2 hege a Lyon ellenes harca után, még anno a Galuna szigeten szerezte és még most is ott vannak.
Natsu mellkasán meg a Jövő Rouge csapásának nyoma figyelhető meg. De ezek csak apró szépséghibák. Persze levágott végtagokra és kitört fogakra ne nagyon számítsunk egy shounenben.

Eltérve a témától: Mest. Ugye nem csak a teleportálós mágiája van, hanem ott az emlékmódosítás is. Pont azon gondolkoztam a minap, hogy igazán használhatná már ellenfeleken is (a tanács nem nagyon volt az). Mi zsír lenne, ha Brandisht el is kapta volna már vele Nevet
Naplózva

BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #11128 Dátum: 15 júl 03, 10:16:21 »

Nem tudom, láttátok-e már az 50. kötet borítóját, én nagyon megörültem neki. Mashima tényleg igyekezett mindenben nosztalgikusra venni a figurát. ^^ Összehasonlításképp itt van az első kötet borítója.
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11129 Dátum: 15 júl 03, 13:44:43 »

Óóó ez tök jó Nevet Meg is lehet figyelni, hogy mennyit változott Mashima rajzstílusa.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 740 741 [742] 743 744 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!