24 máj 17, 13:07:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 735 736 [737] 738 739 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778294 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11040 Dátum: 15 jún 17, 21:00:30 »

Az is lehet, hogy most csak egy, max. két taggal találkoznak/harcolnak, és győzik le őket közösen, miközben menekítik ki az öreget, és a többivel majd a nagy háborúval küzdenek meg, közösen. Amúgy is, ott van még az a császár is, akit védenek, nem tudom elképzelni, hogy csak politikai vezető lenne...és abban a háborúban már ott lehet akár a többi céh is, a többi szentmágus, szóval mindenki. És akkor tényleg lehet egy kontinensek közti háború, persze továbbra is a FT vezetésével.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 17, 21:01:35 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Man1878utd
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #11041 Dátum: 15 jún 17, 21:20:15 »

elképzelhető de sztem ott fog eldőlni a többi "felesleges" céh mágusai nélkül! Vajon ki lehet a császár,talán maga Zeref vagy Acnologia?
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11042 Dátum: 15 jún 18, 07:36:49 »

Ők ketten azok akik biztos, hogy nem azok. Achnologia lenézi az embereket, megúgy mindenkit általánosságban, aki gyengébb nála, szóval nem fog összehozni egy ilyen nagy csapatot. Elvileg egyes egyedül tudja foglalni a világot. xD
Zeref meg magányos farkas. E.N.D-en kívül más nem nagyon érdekli.

Ha tényleg lenne sárkányölő a 12 pajzs között, akkor én azon sem lepődnék meg, ha lenne nekik egy sárkányuk. Milyen menő lenne már egy olyan jelenet, amiben az egyik pajzs a sárkánya hátán lovagolva jelenne meg. Kúl

mert ki gondolná, hogy akit mindig sárkányként látunk az ember is képes lenni...Ahogy láttuk mindig egy titkos helyen van emberi formában.
Sok Fantasyban a sárkányok képesek emberi alakot ölteni,  De ez itt nem sokat számít. xD Én a sárkánnyá változásra mindig úgy tekintettem, mint a végső sárkányölő mágia.

nem gondoltam volna, hogy Kishi ilyen szépen vissza hozza őket a törénetbe.
Nekem annyira nem jött be, hogy Kishi mindenkit visszahozott Edo-zombiként. Nevet

Cana mééég talááán a Fairy Glitterrel, sőt talán megtanult egy másik Fairy Varázslatot is.
Elvileg a Glittert csak kölcsönkapta, szóval nem kellene, hogy nála legyen. Szerintem abban az 1 évben ki sem mozdult Magnoliából és csak kocsmázott. xD Szegény Cana. Nagyon elásta magát nálam a Tenrou és a NMJ arcok alatt. ikszdé
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11043 Dátum: 15 jún 18, 10:18:12 »

Július 17-én, pont 1 hónap múlva befejeződik a Fairy Tail Zero meg az Ice Trail!
Ergo még 2 fejezet lesz mindkettőből! http://www.animenewsnetwork.com/news/2015-06-18/fairy-tail-zero-fairy-tail-ice-trail-spinoff-manga-to-end-in-july/.89330

Így viszont kb azt látjuk ahogy meg alapítják a céhet és látunk némi betekintést is.
Nem hiszem hogy az e-havi meg a jövő havi feji sok új infót adna majd. Mármint a komolyabb dolgokról.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 18, 10:21:31 írta Kuro25 » Naplózva

DNACore
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 34



« Válasz #11044 Dátum: 15 jún 18, 14:22:31 »

Ja értem a logikád Tilon amolyan "bújj bele az ellenséged bőrébe?" Nevet

Ez a sárkány lovas elég badass lenne...Mondjuk lenne ám pofára esés ha mondjuk olyan sárkányon lovagol akivel találkoztak a Mágia játékok után hahaha mondjuk Motherglare vagy, hogy hívták aminek a kölke fejbelőtte Grayt :DD

Fairy Tail Zeronak meg nem örülök...Mert Mavis a kedvenc szereplőm és élveztem, hogy ennyi szerephez jutott még ha más mangában akkor is na se baj Mosolyog Talán lesz belőle kis film vagy ilyenek Mosolyog)

Ha mondjuk Natsu áttudna alakulni sárkánnyá majd akkor lenne olyan erős mint Acno?Vagy olyan erős lenne mint amilyen a sárkány akitől tanult?
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11045 Dátum: 15 jún 18, 14:34:23 »

Valószínűleg azért ér véget a Zero mert Mavisnek máshol van jelenése. Nevet
Tuti hogy lassan több szerepe lesz a sima FT-ben.
Naplózva

Alucard
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 32



« Válasz #11046 Dátum: 15 jún 18, 15:37:31 »

Hát Mavis elvielg azzal lett híres ahogy cspatokat irányított harcokban (a nagy mágiai játékokon ez derült róla ki).
Ha a két kontinens összecsap logikus lenne, hogy ő ossza a parancsokat.
Naplózva

Az ördög a részletekben rejlik. (6)
ÉLNI ANNYI Mint röhögni a halálon, és belehalni a röhögésbe
Man1878utd
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #11047 Dátum: 15 jún 18, 16:52:35 »

Nem gondolom hogy Mavis csak ebből állna! Minek kéne az Albareth-nek csak azért mert jó taktikus nem hiszem! Bár nem biztos hogy tudják mi is pontosan a L.H.! Lehet csak tudják hogy mire lehetne használni vagy vagy azt h egy baromi erős fegyver!
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11048 Dátum: 15 jún 18, 17:54:34 »

Nem gondolom hogy Mavis csak ebből állna! Minek kéne az Albareth-nek csak azért mert jó taktikus nem hiszem! Bár nem biztos hogy tudják mi is pontosan a L.H.! Lehet csak tudják hogy mire lehetne használni vagy vagy azt h egy baromi erős fegyver!

Azért kell nekik mint amiért az embereknek mindig is kellett. A halhatatlanság. Elvégre több mint 100 éves és nem öregszik.
Ergo 100 éve termeli a mágiát. Valamilyen módon valszeg le lehet csapolni az erejét. Nevet Nem igazán tudok mást elképzelni ami miatt hasznos lehetne. Aztán lehet csak simán befagyasztották Mavist mert tudták hogy eljön ez a pillanat egy újabb nagy háború amikor szükség lesz Mavis erejére.
Naplózva

mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #11049 Dátum: 15 jún 18, 17:59:43 »

Nem gondolom hogy Mavis csak ebből állna! Minek kéne az Albareth-nek csak azért mert jó taktikus nem hiszem! Bár nem biztos hogy tudják mi is pontosan a L.H.! Lehet csak tudják hogy mire lehetne használni vagy vagy azt h egy baromi erős fegyver!

Azért kell nekik mint amiért az embereknek mindig is kellett. A halhatatlanság. Elvégre több mint 100 éves és nem öregszik.
Ergo 100 éve termeli a mágiát. Valamilyen módon valszeg le lehet csapolni az erejét. Nevet Nem igazán tudok mást elképzelni ami miatt hasznos lehetne. Aztán lehet csak simán befagyasztották Mavist mert tudták hogy eljön ez a pillanat egy újabb nagy háború amikor szükség lesz Mavis erejére.
Én arra is gondoltam, hogy esetleg Mavis "halhatatlanságára" fáj a foguk. Megtudták, hogy nem öregszik és meg akarják tudni, hogy miért. De jobban belegondolva nem is mondták, hogy az Albarethnek a Lumen kell csak annyit, hogy a Lumen miatt nem rohanták le Ishvalt.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Man1878utd
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #11050 Dátum: 15 jún 18, 18:03:05 »

A "halhatatlanság" ! Zeref,Acnologia,Warrod,Yuruy Ha Ő Serena és Hades is megoldotta ezt vhogy! Lehett h közülük nem mind halhatatlan de már elég szép kort megértek és még fognak is míg ki nem nyírják őket!

Egyébként ahhoz képest hogy csak az F.T. mesterei tudhatnak a L.H. létezéséről egyik másik kontinensnek is kell:) Meg ugye régebben a tanács megvédte mondjuk nem biztos hogy tudták hogy mit akartak!
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11051 Dátum: 15 jún 18, 18:58:30 »

Egyébként ahhoz képest hogy csak az F.T. mesterei tudhatnak a L.H. létezéséről egyik másik kontinensnek is kell:) Meg ugye régebben a tanács megvédte mondjuk nem biztos hogy tudták hogy mit akartak!

Az csak az FT tagokra igaz nem az egész világra. Nevet
Naplózva

Man1878utd
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #11052 Dátum: 15 jún 18, 20:35:31 »

JA ÍGY MÁR MINDJÁRT  MÁS! Nevet Bár Makarov kiakadt mikor Ivan megtudta és ő már nem volt F.T. tag ha egyáltalán az volt valaha is!
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #11053 Dátum: 15 jún 19, 14:04:35 »

A "halhatatlanság" ! Zeref,Acnologia,Warrod,Yuruy Ha Ő Serena és Hades is megoldotta ezt vhogy! Lehett h közülük nem mind halhatatlan de már elég szép kort megértek és még fognak is míg ki nem nyírják őket!

Egyébként ahhoz képest hogy csak az F.T. mesterei tudhatnak a L.H. létezéséről egyik másik kontinensnek is kell:) Meg ugye régebben a tanács megvédte mondjuk nem biztos hogy tudták hogy mit akartak!
Épp ez a lényeg. Precht (Hades) és Warrod nem lettek halhatatlanok csak lassan öregednek. Mindketten több mint 100 évesek, de attól még öregedtek. Warrod talán 200 évig kihúzza, de ő is meghal. Zeref elvileg tökéletesen halhatatlan lett, őt meg se lehet ölni (kivéve END), de az ő halhatatlanságával együtt jár az átok is.

Vele ellentétben Mavis igazából nem halhatatlan csak nem öregszik. Viszont, ha akar akkor bármikor meghalhat. Azaz ő az örök fiatalságot szerezte meg úgy, hogy különösebb hátulütője nincs a dolognak. Csak hát ő kicsit korán állt meg a növésben, de 10 évvel később még lehet, hogy örült is volna ennek. És a halhatatlanságnak ez a formája a legkecsegtetőbb, ezért akarhatja megszerezni az Albareth. De mint már írtam ennek kicsi a valószínűsége, a birodalom szimplán csak el akarja foglalni Ishgalt.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Man1878utd
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #11054 Dátum: 15 jún 19, 15:22:31 »

És mi van Serenával? Ha ő Yurui ami nagyon is valószínű akkor Ő miért nem öregedett? Warrod meg lehett kihúzza 500 évig is hisz fa lett belőle!  Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 735 736 [737] 738 739 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!