24 máj 17, 11:45:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 724 725 [726] 727 728 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778245 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #10875 Dátum: 15 jún 02, 20:49:21 »

Amugy lucyt konkrétan nem egy bioszkönyvből rajzolták ki arra gondolok nagy mellek széles(nagyon széles)csípő stb
Ha már a kinézeteknél tartok lissananak eléggé ki van emelve egy bizonyos testrésze abban a ruhában , nem?
Mest nagyon menőn nézett ki.
Erzának három vagy négy arca van a ''kuss'' a ''most megöllek'' az '' ne csak engem ne'' és a ''most elélvezek'' .
Naplózva
Italy4ever
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 45



« Válasz #10876 Dátum: 15 jún 03, 10:41:05 »

Olyan gyorsan vontok le következtetéseket a még meg nem történt dolgokról...
Oka van annak hogy Laxus nincs itt, oka van annak, hogy most mennek Makarov után. BÁRMI kisülhet még a következő fejezetekből.
Idézet
Tök mindegy már, hogy ki lesz, ideiglenes Erza lesz, az már biztos. Úgy is megtalálják Makarov papit, csak előtte még lesz egy kis bonyodalom a megtalálásával.

Na és ha Erza marad? Nem biztos, hogy "nyálas" lesz...Egy csoport/család felügyelete hatalmas felelősséggel bír (karakterfejlődés). Lehet, hogy újra látjuk ezt az Erzát: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/431/15

Idézet
Amúgy én kifejezetten élvezem ezeket az újra-újra előbukkanó poénokat, sőt még hiányoztak is, kifejezetten hiányzott az edolasi és tenrou arcból, és örültem, mikor a mágiajátékok alatt a filler percekben megjelentek újra. Én most azt, hogy kvázi újrakezdte a mangát, egy keretes szerkezet pillérének fogtam fel, bár az egyezés ugye látszólagos.Ezek nélkül nem lenne ugyanaz, ettől lesz nekem laza.

Tökéletesen egyetértek. Semmi baj nincs azzal, ha még egyszer el van sütve az a féle poén. Én nagyon felnevettem mikor Lucy rúgása besült, vagy mikor Erza helyretette a dolgokat.
Naplózva
ovits
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #10877 Dátum: 15 jún 03, 16:28:30 »

Már hosszú ideje vendégként olvasom a topikot. Most regisztráltam is.

Szerintem fanserviceből nincs olyan, hogy túl sok.
(Én az új hipererős technikákat/powerupokat tekintem inkább fanservicenek. Azért, mert nagyobb drámát szokott kavarni, hogy kinek van meg a dragonforce, kié erősebb; megkapta-e az x technikát véglegesen, vagy csak ideiglenesen stb. Számomra a történet fontosabb, az egyre erősebb powerupok pedig rendesen megboríthatják a történetet. Egykori erős riválisokból/ellenfelekből harmatgyenge mellékszereplők lehetnek, régi nagy csaták silányodhatnak le cicaharccá. Persze a powerup a shonen mangák velejárója, úgyhogy ez van.)
Erza tökéletes (helyettes) mester. Laxus még alkalmas lehetne, de nincs ott, Natsu pedig Gildartshoz hasonlóan nem való mesternek. Egyrészt egyik sem egy irányító/szervező típus a másik meg az, hogy ők inkább okozzák a zűröket (pl. stadium olvasztás) nem pedig elsímítják azokat.
Az hogy Natsu bemegy Lucy házába, hogy Erza szétcsap a srácok között/megijednek tőle, hogy verekednek és hogy van egy kis ecchi az teszi a mangát azzá ami. Pl. a Colombora is lehetne mondani, hogy k*rva unalmas, hogy minden részben azt az idióta ballonkabátot hordta, meg az örökös még egy kérdései stb. Vagy a Game of Thronesban Ygritte "You know nothing, John Snow" ismételgetése. Ezek visszatérő elemek/poénok és kész.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10878 Dátum: 15 jún 03, 18:14:50 »

Hú tényleg nagyon jó volt a ZERO Nevet Bár csak a növekedés megállás lepett meg, mondjuk így utólag sok mindent megmagyaráz, de a Zeirás dolgot már ennek a manga sorozatnak a legelején kitaláltuk.
Viszont a kivitelezése!!! Azt a rohadt!!! Hihetetlen milyen jól átjött az egésznek a hangulata, Mashima most nagyon jól eltalálta az arckifejezéseket és a nagyobb paneleket. Egyértelműen 5/5

Elég sok mindenen vagyunk túl, igazából már csak a nagy FT alapítás van hátra, nem? Meg hát ugye a végén Yurij és Mavis meghalása és a Lumenes rejtély, meg talán néhány oldalban mutatják, hogy Purehito átáll a sötét oldalra. Ami egyébként biztosan kapcsolatban állítható majd az előbbi dolgokkal.
 Vajon hány fejezet lesz még ebből? Meg vajon anime részekben fogják feldolgozni, vagy egy külön OVA sorozatban, esetleg összetűzik az egészet egy nagy filmhez? Bár ezen még korai gondolkodni is, hisz amíg nincs vége tuti nem fogja feldolgozni az anime.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 03, 18:17:14 írta Csabi28 » Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10879 Dátum: 15 jún 03, 20:11:20 »

Hm, nemtom, nekem nem jött be annyira a Zero. Egyrészt nem sokkolt le engem az, hogy megállt a növekedésben Mavis, ahogy őt magát sem. Viszont nekem Yuriy...hát nem tudom, na, az ennyire erős kifejezéseket, minthogy most Yuriy Mavisért, és az ő álmaiért fogja élni az életét, az nekem csöppet nagyon sok, erős. Sőt, szerintem nem is követendő. Nem erről kéne szóljon a barátság.
Zeira csak egy illúzió. Hát, ez komolyan, semennyire sem lepett meg, szóval nem igazán volt rám hatással ez sem, de az tetszik, hogy Yuriy ezt így bevállalta, hogy elmondta neki, bátor és szeretetteljes döntés.
Szóval nekem nem jött be, nem volt rossz, de nem tudott semmi extrát nyújtani nekem. De elhiszem, hogy másnak átjött a hangulat, nekem nem.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #10880 Dátum: 15 jún 03, 20:58:25 »

Megkérdezem ujra
Van esély hogy mavis makarov annya?
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #10881 Dátum: 15 jún 03, 21:39:09 »

Ez igen értelmetlen kérdés már bocsi, csak gondolj bele.......
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10882 Dátum: 15 jún 03, 22:28:55 »

Mavisnak nem öregszik a teste. Hány éves most? 11? Lehet akkor gyereke?
Azon kívül, hogy Yuriy nagyon beteg lenne, ha...szóval ha egy 11 éves testű lánnyal összefeküdne, még akkor is, ha Mavis a valóságban már ki tudja mennyi lesz.
Szóval nem, nincs.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #10883 Dátum: 15 jún 04, 05:11:27 »

Tudom de akkor néhány dolog számomra értelmet nyerne
Naplózva
DNACore
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 34



« Válasz #10884 Dátum: 15 jún 04, 06:14:08 »

Jon
En értem az álláspontodat, de azért én feltennék egy kérdést...Mentették már meg az életed? Mosolyog Plusz vegyünk azt h ez egy manga nem a valóság..És ezt ne sértésnek vedd csak megemlítettem Mosolyog
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10885 Dátum: 15 jún 04, 07:11:18 »

Viszont nekem Yuriy...hát nem tudom, na, az ennyire erős kifejezéseket, minthogy most Yuriy Mavisért, és az ő álmaiért fogja élni az életét, az nekem csöppet nagyon sok, erős. Sőt, szerintem nem is követendő. Nem erről kéne szóljon a barátság.
Mert ezt nem is barátságból teszi. Yuriy pusztán lelkiismeret furdalást érez, mert az ő hibájából történt az egész. Sőt, nem akarta odaadni Mavisnek a Jádét, és mikor azt mondta, hogy nagyon veszélyes, akkor megvádolta, hogy hazudik. Ezután átváltozott és feldúlta a várost és Mavianak kellet megmentenie  ezzel gyerektestre kárhoztatva. Yuriy pusztán törleszteni akar.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10886 Dátum: 15 jún 04, 07:23:00 »

Megkérdezem ujra
Van esély hogy mavis makarov annya?

Jon97 megmondta a frankót. Plusz gondolod, hogy Makarov "Első mesternek" szólítaná a saját anyját?

...Elég sok mindenen vagyunk túl, igazából már csak a nagy FT alapítás van hátra, nem? Meg hát ugye a végén Yurij és Mavis meghalása és a Lumenes rejtély...

Miért kellene meghalnia Yuriy-nak (legalábbis a Zer0 alatt)? Akkor honnan lesz egy Makarovunk? Nevet

Hm, nemtom, nekem nem jött be annyira a Zero. Egyrészt nem sokkolt le engem az, hogy megállt a növekedésben Mavis, ahogy őt magát sem. Viszont nekem Yuriy...hát nem tudom, na, az ennyire erős kifejezéseket, minthogy most Yuriy Mavisért, és az ő álmaiért fogja élni az életét, az nekem csöppet nagyon sok, erős. Sőt, szerintem nem is követendő. Nem erről kéne szóljon a barátság.
Zeira csak egy illúzió. Hát, ez komolyan, semennyire sem lepett meg, szóval nem igazán volt rám hatással ez sem, de az tetszik, hogy Yuriy ezt így bevállalta, hogy elmondta neki, bátor és szeretetteljes döntés.
Szóval nekem nem jött be, nem volt rossz, de nem tudott semmi extrát nyújtani nekem. De elhiszem, hogy másnak átjött a hangulat, nekem nem.

Természetesen tiszteletben tartom a véleményedet. ^^
Ez itt lentebb szintén csak a saját meglátásom lesz.

Hát... egy lány ül a folyóparton és szomorú tekintettel bámul a semmibe, aztán amikor hozzá szólnak egy ugyanolyan szomorú mosollyal az arcán válaszol. Ez azért arra utal, hogy nem hagyta hidegen a dolog. ^^"

Yuriy meg persze, hogy felelősnek érzi magát, és bántja a lelkiismeret. Majdnem bezúzott egy várost, egy rakás ártatlan emberrel együtt, plusz majdnem végzett azzal a lánnyal, akit csak kihasznált, de aki képes lett volna az élete árán is megmenteni őt. És most a lány sosem fog felnőni. "Hagyományos" értelemben sosem lesz családja, se gyerekei. Más részről meg az, hogy Yuriy Mavis álmaiért akar élni nem feltétlen jelenti azt, hogy állandóan Mavison fog lógni, és pincsikutyaként lesi minden parancsát. Yuriy azért ennél lazább. Én annyit tudok elképzelni, hogy segít neki a FT-el kapcsolatban, és olyan "jobb keze" féle ember lesz. A céhalapítós fényképen is a jól megszokott lazagyerek vigyort látjuk Yuriy-tól. Az pedig még később lesz.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10887 Dátum: 15 jún 04, 09:29:35 »

Hát... egy lány ül a folyóparton és szomorú tekintettel bámul a semmibe, aztán amikor hozzá szólnak egy ugyanolyan szomorú mosollyal az arcán válaszol. Ez azért arra utal, hogy nem hagyta hidegen a dolog. ^^"

Igaz...igaz.

Jon
En értem az álláspontodat, de azért én feltennék egy kérdést...Mentették már meg az életed? Mosolyog Plusz vegyünk azt h ez egy manga nem a valóság..És ezt ne sértésnek vedd csak megemlítettem Mosolyog

Viszont nekem Yuriy...hát nem tudom, na, az ennyire erős kifejezéseket, minthogy most Yuriy Mavisért, és az ő álmaiért fogja élni az életét, az nekem csöppet nagyon sok, erős. Sőt, szerintem nem is követendő. Nem erről kéne szóljon a barátság.
Mert ezt nem is barátságból teszi. Yuriy pusztán lelkiismeret furdalást érez, mert az ő hibájából történt az egész. Sőt, nem akarta odaadni Mavisnek a Jádét, és mikor azt mondta, hogy nagyon veszélyes, akkor megvádolta, hogy hazudik. Ezután átváltozott és feldúlta a várost és Mavianak kellet megmentenie  ezzel gyerektestre kárhoztatva. Yuriy pusztán törleszteni akar.

Persze, én értem, hogy lelkiismeret furdalása van, és hogy felelősséget akar vállalni, törleszteni akar. Csak nekem erős volt ez a "mostantól érted élem az életem" kifejezés. De igaza van Chakrának:
Más részről meg az, hogy Yuriy Mavis álmaiért akar élni nem feltétlen jelenti azt, hogy állandóan Mavison fog lógni, és pincsikutyaként lesi minden parancsát. Yuriy azért ennél lazább. Én annyit tudok elképzelni, hogy segít neki a FT-el kapcsolatban, és olyan "jobb keze" féle ember lesz. A céhalapítós fényképen is a jól megszokott lazagyerek vigyort látjuk Yuriy-tól. Az pedig még később lesz.

Igaz. Rendben van, meggyőztetek Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Alucard
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 32



« Válasz #10888 Dátum: 15 jún 04, 12:03:29 »

Bocsi mindenkitől de jön egy kis kotnyeleskedés! Nevet

Mavis x686-ban 13 éves és  a teste 13 éves is marad de nem tudjuk mikor fog meghalni attól még, hogy a teste 13 éves szellemileg öregszik és ha még 13 éves korában nem is akarna gyereket később miért is ne?  Makarov x696-ban születik amikorra Mavis 23 éves az már egy teljesen olyan kor amikor gyereket lehet vállalni (ha visszatekintünk az időben 13 éves korban már szültek a lányok pár száz meg ezer  évekkel ezelőtt és a mai világban is megtörténik szóval ez fizikailag lehetséges).
Ezen felül attól még, hogy Makarov „Első mesternek” szólítja Mavist miért ne lehetne az anyja? Makarov a Fairy Tail-ben nőtt fel az is elképzelhető azt sem tudja kik a szülei vagy ha tudja is miért lenne muszáj ezt leleplezni ? 
Nem nagyon fordulnak elő a történetben anyák  meghalnak hamar és árvák lesznek a gyerekek akik kikötnek a Fairy Tail-ben. Aki nem hal meg azokról kb semmi infó nincs pl.: Ivan anyja; Laxus anyja; Romeo anyja.
Szóval szerintem a történetben nem túl lényegesek az anya figurák ebből lehet arra is következtetni, hogy egy tök random valaki Makarov anyja és lehet az ég világon semmit nem fogunk erről megtudni mert lényegtelen de arra is, hogy Mavis az anyja aki meghal. Lényegében ugyan az a végkimenetel ő is csak egy árva aki  Fairy Tail-hez köthető ahol fel fog nőni.
Naplózva

Az ördög a részletekben rejlik. (6)
ÉLNI ANNYI Mint röhögni a halálon, és belehalni a röhögésbe
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10889 Dátum: 15 jún 04, 13:37:53 »

Egyet értek az előttem szólóval. Mindenféle sovinizmus nélkül kijelenthetem, hogy ebben a sorozatban az anyáknak nem jutott valami nagy szerep. Azt pedig kizártnak tartom, hogy Mavis legyen Makarov anyja, arról csak lett volna valami említés. Biológiailag elvileg nem lenne akadálya, már egy 13 éves lánynak is születhet gyereke, de akkor sem valószínű, hogy ilyesmi történt.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Oldalak: 1 ... 724 725 [726] 727 728 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!