24 máj 17, 13:01:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 721 722 [723] 724 725 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778285 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #10830 Dátum: 15 máj 27, 20:56:13 »

Egyébként, ha tényleg kapunk most egy céhmestert, akkor én is úgy érzem, hogy Luxus lesz az. Az egy éves timeskip előtt, mikor utoljára szerepelt, nagyon benne volt az, hogy most mindent meg kell tennie azért, hogy a társai többé ne kerüljenek ilyen helyezetbe, ha igen, akkor pedig meg tudja őket védeni. Szóval szerintem most eljutott arra a szintre, hogy úgymond gondját tudja viselni a többieknek, a céhnek, akár mesterként is. Mirának egyszerűen csak örülnék, mert kíváncsi lennék, milyen lenne ebben a pozícióban. :'D

Valamint: szerintem is átesik mostanában Mashima a ló túloldalára a meghatónak szánt jelenetekkel. Régebben nagyon jól adagolta ezeket, mindig imádtam, amikor hozott be valamilyen drámát, de mostanában legtöbbször nincs súlya, sokszor légből kapott vagy betolja a képünkbe a fanservice-t, teljesen elrontva az egész hangulatot. De ezt a fejezetet nagyon jól eltalálta ettől függetlenül. ^^
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 27, 20:59:56 írta BrownOsment » Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10831 Dátum: 15 máj 27, 21:50:05 »

Egyébként, ha tényleg kapunk most egy céhmestert, akkor én is úgy érzem, hogy Luxus lesz az. Az egy éves timeskip előtt, mikor utoljára szerepelt, nagyon benne volt az, hogy most mindent meg kell tennie azért, hogy a társai többé ne kerüljenek ilyen helyezetbe, ha igen, akkor pedig meg tudja őket védeni. Szóval szerintem most eljutott arra a szintre, hogy úgymond gondját tudja viselni a többieknek, a céhnek, akár mesterként is. Mirának egyszerűen csak örülnék, mert kíváncsi lennék, milyen lenne ebben a pozícióban. :'D

Valamint: szerintem is átesik mostanában Mashima a ló túloldalára a meghatónak szánt jelenetekkel. Régebben nagyon jól adagolta ezeket, mindig imádtam, amikor hozott be valamilyen drámát, de mostanában legtöbbször nincs súlya, sokszor légből kapott vagy betolja a képünkbe a fanservice-t, teljesen elrontva az egész hangulatot. De ezt a fejezetet nagyon jól eltalálta ettől függetlenül. ^^

Teljesen egyetértek, mindennel. Milyen igaz, Luxusnak azt az utolsó jelenetét el is felejtettem, ez egy másik erős érv a mesterré válása mellett.
Amúgy ja, néha nagyon-nagyon zavaró már a fanservice, különösen a drámai, megható jeleneteknél, pl. itt: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/354/12  Neeem Nem is bánom, hogyha ilyeneket kicenzúráznak az animében.
De el kell ismerni, ezt a fejezetet nagyon jól eltalálta Mashima, le a kalappal.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Yuriy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #10832 Dátum: 15 máj 29, 09:30:41 »

Legyen Zeref a céhmester  Ördögi
Akkor biztos mindenki meglepődne. Nevet
Naplózva
V-kony
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9



« Válasz #10833 Dátum: 15 máj 29, 12:48:38 »

Legyen Zeref a céhmester  Ördögi
Akkor biztos mindenki meglepődne. Nevet
Vagy inkább Happy legyen  ikszdé
Naplózva
TrieDoX
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


Valami istenségen aluli, de megközelítőleg ahhoz


« Válasz #10834 Dátum: 15 máj 30, 20:06:35 »

Legyen Zeref a céhmester  Ördögi
Akkor biztos mindenki meglepődne. Nevet
Vagy inkább Happy legyen  ikszdé

Esetleg Iván ? Nagyon meg akarja tudni mi is az a lumen. Mivel feloszlott a céh így a banja sem érvényes többé + makarov fia. Amúgy nem feltétlen kellene a legerősebb céhtag = céhmester egysíkúságon gondolkodni. nekem legalábbis az jött le a Mangából, hogy míg a mesterek ülnek a céhben és mesterkednek valamiben, amíg az erős tagok melókkal öregbítik a céh hírnevét...
Naplózva

MY POWER UP STATUS:
[|||||-----] 0 [---------]

jaaahhhh, hogy előbb el kéne érni a nullát...
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10835 Dátum: 15 máj 30, 21:28:42 »

Legyen Zeref a céhmester  Ördögi
Akkor biztos mindenki meglepődne. Nevet
Vagy inkább Happy legyen  ikszdé

Esetleg Iván ? Nagyon meg akarja tudni mi is az a lumen. Mivel feloszlott a céh így a banja sem érvényes többé + makarov fia. Amúgy nem feltétlen kellene a legerősebb céhtag = céhmester egysíkúságon gondolkodni. nekem legalábbis az jött le a Mangából, hogy míg a mesterek ülnek a céhben és mesterkednek valamiben, amíg az erős tagok melókkal öregbítik a céh hírnevét...
Ivan?! Ezt komolyan gondoltad? Az egy dolog, hogy a "megtérített" mágusok belépnek a FT-be mint Gajeel és Juvia, de Ivan kötve hiszem. Pláne, hogy ő még mindig a Raven Tail mestere. Amúgy tényleg nem kell a legerősebbnek a céhmesternek lennie. Sőt a sötét céheket leszámítva nem is láttunk olyan céhet ahol a mester (bizonyítottan) a legerősebb.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #10836 Dátum: 15 máj 30, 22:05:40 »

Ez szerintem nem úgy megy, hogy Ivan dönt egyet és ő lesz... Nem fogadná el őt senki sem. Vagy arra gondoltál, hogy ennek majd lesz valami háttere? : D Én elég nehezen tudnám elképzelni, hogy a történtek után Ivan szóba jöhetne.
Naplózva

TrieDoX
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


Valami istenségen aluli, de megközelítőleg ahhoz


« Válasz #10837 Dátum: 15 máj 31, 00:23:14 »

Ez szerintem nem úgy megy, hogy Ivan dönt egyet és ő lesz... Nem fogadná el őt senki sem. Vagy arra gondoltál, hogy ennek majd lesz valami háttere? : D Én elég nehezen tudnám elképzelni, hogy a történtek után Ivan szóba jöhetne.

Hát a mangakán múlik, hogy kanyarítja tovább a történetet. Amúgy meg remek fordulat lenne, hogy Iván birtokában van valami ami szükséges a fairy tail újra alapításához... amúgy futólagosan utána néztem és azt se tudni mi miatt bannolták az Ft-ből, ez a céh újraalapítás remek alkalom lenne a visszatérésre, köze is van a FT-hez mert tag volt + előző mester fia... Nekem úgy a NMJ óta  lóg Iván karaktere a levegőeb habár történet vezetés szempontjából, lehet ő is pont annyira lenne releváns mint Makarov vagy Laxus anyjának a kiléte...
Naplózva

MY POWER UP STATUS:
[|||||-----] 0 [---------]

jaaahhhh, hogy előbb el kéne érni a nullát...
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10838 Dátum: 15 máj 31, 14:05:27 »

Ez szerintem nem úgy megy, hogy Ivan dönt egyet és ő lesz... Nem fogadná el őt senki sem. Vagy arra gondoltál, hogy ennek majd lesz valami háttere? : D Én elég nehezen tudnám elképzelni, hogy a történtek után Ivan szóba jöhetne.

Hát a mangakán múlik, hogy kanyarítja tovább a történetet. Amúgy meg remek fordulat lenne, hogy Iván birtokában van valami ami szükséges a fairy tail újra alapításához... amúgy futólagosan utána néztem és azt se tudni mi miatt bannolták az Ft-ből, ez a céh újraalapítás remek alkalom lenne a visszatérésre, köze is van a FT-hez mert tag volt + előző mester fia... Nekem úgy a NMJ óta  lóg Iván karaktere a levegőeb habár történet vezetés szempontjából, lehet ő is pont annyira lenne releváns mint Makarov vagy Laxus anyjának a kiléte...
Oké legyen. Mondjuk, hogy van egy halvány esélye, hogy mester legyen. A gond az, hogy van kapásból 3 ember akik 100-szor esélyesebbek a 7.mester pozícióra. Laxus, Erza, Gildarts, de még Makarov is esélyesebb, hogy visszajön. Meg egyébként, ha Ivan lenne a kövi mester akkor előtte lenne pár ilyen megtérítős fejezet vagy esetleg visszaemlékezős amiből megtudjuk, hogy miért lett Ivan olyan amilyen. Meg mondjuk azt is h miért közösítették ki. Csakhogy nem lesz ilyen rögtön a kövi fejezetben lesz új mester. Amúgy meg már csak 1 nap szóval felesleges ezen rágódni.

Az viszont érdekelne, hogy a Zero hol késik.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10839 Dátum: 15 máj 31, 16:49:42 »

Ugyanmár, ez az Ivan ötlet teljesen nevetséges. De komolyan? Ivan? Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
geszta
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #10840 Dátum: 15 máj 31, 20:15:05 »

A Zero-ról lehet tudni valamit, hogy érkezik-e a közeljövőben új része?
Naplózva
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #10841 Dátum: 15 jún 01, 11:27:12 »

Kijött a Zero 11. fejezete, két fontos dologra fény derül  Mosolyog
http://readms.com/r/fairy_tail_zero/11/2800/1
Naplózva
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #10842 Dátum: 15 jún 01, 11:37:04 »

Nehogymár megint Makarov legyen.Az nagy csalódás lenne...............
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 01, 11:39:34 írta Don Diablo » Naplózva
sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #10843 Dátum: 15 jún 01, 11:44:42 »

438. rész is kinn:
http://www.mangareader.net/fairy-tail/438
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #10844 Dátum: 15 jún 01, 11:48:53 »

Luxus bullshit legyőzése óta fújok a "mangakára", de most az amúgy is ingatag darabkákon dülöngélő fa el is dőlt.... Ennél még Mira is jobb jelölt lett volna.
Zero: Mavis megtudta azt, amit mi már régóta sejthetünk/tudunk. Nem irigylem azért, ilyen hírt kapni rögtön azután, hogy közlik vele, nem nőhet tovább, hát...
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 01, 13:01:29 írta Aizen » Naplózva
Oldalak: 1 ... 721 722 [723] 724 725 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!