24 máj 19, 22:25:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 720 721 [722] 723 724 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780850 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10815 Dátum: 15 máj 26, 19:02:49 »

Gildartsot egy pillanatig nem nevezték ki mesternek. Úgy volt, de mikor bejelentette volna Makarov, akkor Gildarts eltűnt, és a kinevezés ezzel együtt Makarové lett.
Jaeger ötlete meg nekem tetszik, írni is akartam, csak kiment a fejemből. smirksweat

Csabi:
1: Ha azt vesszük, hogy mennyire kétségbeeshettek a feloszlatás miatt, könnyen elképzelhető ha ennyire örülnek a viszontlátásnak.
2: A második pontoddal egyet értek, a kapcsolattartást nem értem miért nem tudták volna megoldani.
3: Ez nem összetartozás kérdése volt. Makarov pontosan tisztában van a kötelékeikkel, de nem is ez a lényeg. Valami miatt amit nem tudunk (vagy láthatnánk, de nem látjuk), feloszlatta a céhet. És biztos láttál már olyan történeteket, mikor pont azzal éri el valaki a célját, ha nem avatja be az érintetteket. Segíteni, vagy védeni akarhatja őket, de ha kiderül, hogy miért, az egész kárba vész.
4: A jövőbeni történetek hangulatának még nem adott teret Mashi-sensei, bőven meg lehet -sőt, én picit érzem is-, hogy később meg fog változni. Az ilyen bevezető fejezeteket természetes ha állóvíznek érzed. Nevet Ha a véget nézzük, én egyfolytában azt látom, hogy mennyire a végéhez közeledünk már. (Am a One Piece pont nem halad sehova, de ebbe nem megyek bele) Gajeel-tól nem hinném, hogy elvárhatnánk a tanácsnak való munkát. Annak meg, hogy volt-e értelme, az majd kiderül.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 26, 19:03:50 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10816 Dátum: 15 máj 26, 19:15:13 »

Gildartsot egy pillanatig nem nevezték ki mesternek. Úgy volt, de mikor bejelentette volna Makarov, akkor Gildarts eltűnt, és a kinevezés ezzel együtt Makarové lett.
Jaeger ötlete meg nekem tetszik, írni is akartam, csak kiment a fejemből. smirksweat

Csabi:
1: Ha azt vesszük, hogy mennyire kétségbeeshettek a feloszlatás miatt, könnyen elképzelhető ha ennyire örülnek a viszontlátásnak.
2: A második pontoddal egyet értek, a kapcsolattartást nem értem miért nem tudták volna megoldani.
3: Ez nem összetartozás kérdése volt. Makarov pontosan tisztában van a kötelékeikkel, de nem is ez a lényeg. Valami miatt amit nem tudunk (vagy láthatnánk, de nem látjuk), feloszlatta a céhet. És biztos láttál már olyan történeteket, mikor pont azzal éri el valaki a célját, ha nem avatja be az érintetteket. Segíteni, vagy védeni akarhatja őket, de ha kiderül, hogy miért, az egész kárba vész.
4: A jövőbeni történetek hangulatának még nem adott teret Mashi-sensei, bőven meg lehet -sőt, én picit érzem is-, hogy később meg fog változni. Az ilyen bevezető fejezeteket természetes ha állóvíznek érzed. Nevet Ha a véget nézzük, én egyfolytában azt látom, hogy mennyire a végéhez közeledünk már. (Am a One Piece pont nem halad sehova, de ebbe nem megyek bele) Gajeel-tól nem hinném, hogy elvárhatnánk a tanácsnak való munkát. Annak meg, hogy volt-e értelme, az majd kiderül.

Ez így nem igaz. Gildarts ki lett nevezve 5. mesternek makarov által csakhogy ő levélben közölte, hogy nem akar mester lenni így lemondott a pozíciójáról és kinevezte Makarovot 6. mesternek. Bár eleinte én is úgy gondoltam, h lényegében akkor ő nem is volt mester, de főként Mashima akarata számít és ő igenis 5. mesterként gondol Gildartsra. Máskülönben most nem 7. mester lenne a következő fejezet címe.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10817 Dátum: 15 máj 26, 19:24:57 »

Jó lett sok új szereplő meg legyőztek pár csúnya gonosz céhet, de akkor sem érzem a haladást. Legalább One Piece-ben szó szerint mennek az úton előre és a Narutoban is lehetett érezni, hogy a főszereplő egyre közelebb kerül a céljához. De ez...
Ja és persze Gajeel-ék is kiléptek a tanácsból... Ez így működik... VOLT EGYÁLTALÁN VALAMI ÉRTELME AZ EGÉSZNEK?
A manga fő mozgató rugója az volt, hogy Natsu és a többi sárkányölő keresték a sárkányaikat. De ugye már megtalálták őket, vagyis a sarik jöttek ki a csigaházból. Ezzel a "főszereplő" elérte a célját. Naruto Hokage lett, Luffy megtalálta az One Piece-t. Szóval a FT-nek már nincs semmilyen célja, amit el kellene érniük. Igazából a következő fejezet után lehetne az is, hogy Lucy elmondja, hogy miután megválasztották a 7-ik mestert, mindenki boldogan élt. (Zeref meg Achnologia kinyírták egymást.)

Kicsit szomorú vagyok, hogy Kinana is visszatért. Jobban örültem volna, ha Cobra oldalán láttuk volna viszont. 

Kana szerintem el sem hagyta a várost, hanem csak a legközelebbi kocsmáig jutott. ikszdé

Az FT beadja a tanácsba, hogy érvényesítsék a céhet, erre jönne Makarov és leordítaná őket, hogy mint mondtam nektek, büdös kölökei?! xD

Erzának jelentenie kell Gérardnak. Szóval Gérard újra a tanácsban van és Erza feljebbvalója? Igazából akár amnesztiát is kaphattak az új tanácstól. Ha meg nem tanácstag, akkor Erza csak maga fölé helyezi.

A 7-ik mesternek az eszem azt mondja, Laxus, de a szívem meg Mavist mond.  Hümm-hümm
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #10818 Dátum: 15 máj 26, 20:09:56 »

Szerintem egy jó darabig nem lessz céhmester vagy max csak névlegesen szerintem senkinek se akkora az ''arca'' hogy én max mindenki egyhangúan megszavazza
Szerintem max erza v laxus
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10819 Dátum: 15 máj 26, 20:54:08 »

Laxus-sal egy "baj" van, vagyis kettő:

Erős és jó harcos, de eddig semmi olyat nem láttunk tőle, ami legalább viszonylag jó vezetővé tenné. Az áramon kívül eddig nem sok mindent vezetett. ikszdé A Raijinshuu sem az alárendeltjei, hanem a testőrsége, akiknek a hallgatólagos vezetője Fried.

A Fairy Tail harca alatt történtek miatt ugye Makarov száműzte a céhből. Később Gildarts visszavette (vagyis igen, Gildarts legalább 2 utasítás erejéig céhmester volt). De emlékszünk, hogy mennyire magára vette, amit a céhvel tett. És onnantól soha egy szót nem hallottunk arról, hogy mester akarna lenni.

És egy kis fantáziálgatás tőlem:
Persze nem kizárt, hogy tényleg ő lesz az új góré. De akkor számítok egy olyanra, hogy előtte Natsu "leteszteli", hogy: "Elég erős vagy te mesternek?" ikszdé Aztán a két erőgép produkálna egy rövid összecsapást, amiből világosan kitűnne, hogy ha mostanság valaki bele akar kötni a FT-be, az előtte jó ha megrendeli a koporsóját (végzetes megrázkódtatás)... vagy az urnáját (hamvasztás). ikszdé ...és végül Natsu áldását adná Laxusra. Itt mondjuk durcás lennék azon a régi poénon, ha Laxus egy ütéssel vagy villámmal padlóra küldené Natsut. Ezért az az idő már elmúlt. ^^
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 26, 20:54:50 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #10820 Dátum: 15 máj 27, 08:14:25 »

Ez a fejezet egyszerűen gyönyörű volt.  Mosolyog Mashima nagyon szereti ezeket az "okaeri - tadaima" pillanatokat, kapásból eszembe jutott Lisanna hazatérése a céhbe, vagy Flare visszatérése az óriásokhoz. Örülök, hogy Lucy is kapott egy ilyet. Ez az arc pedig annyira felidézi a manga elejét, nagyon tetszik. ^^ Mirajane és Lucy nagyon aranyosak voltak. Kíváncsi vagyok, ki lesz a következő céhmester. Simán el tudom képzelni Mirát, hiszen végig ott volt a mester mellett, nyilván ellesett rengeteg mindent. Az ereje megvan hozzá, a többiek is felnéznek rá. Nem ártana ismét egy női vezető a Fairy Tailnek. : D Egy kicsit hasonlít is Mavishez. Persze a mágiájuk teljesen más. ^^'
Naplózva

andrisandrew
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #10821 Dátum: 15 máj 27, 10:47:19 »

Nagyon jó fejezet volt. A mester kérdésben egyértelműen Laxusra szavazok én is. Ja igen szerintem a mester Gildartzal azt tervezi, hogy kiírja a mangából ezért nem lehet mester. Valószínűleg lesz egy előzetes csata szerűség a háború előtt, majd ott kapunk róla egy flashbacket, ha esetleg natsuval edzett plusz hogy már felülmúlta őt. Ez is csak egy plusz hajtóerőt fog adni az ftnek a háborúhoz.
Naplózva
gabrix81
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #10822 Dátum: 15 máj 27, 10:52:29 »

http://readms.com/r/fairy_tail/Omake/2794/1

Az Ichiya-k támadása
Naplózva
torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #10823 Dátum: 15 máj 27, 14:33:23 »

Szerintem ha natsu és laxus küzdene natsu nyerne azért laxus se ilyen erős akármennyit edz egyszer már legyőzte natsu szerintem most se lenne más
Birnán ha warrod jönne a céhez
Pl mindenki veszekszik hogy ő legyen a mester aztán varrod bejön és rendet tesz
És tudom hogy furán hangzik de macao is céhmester volt
Naplózva
ninjaasasin1
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Válasz #10824 Dátum: 15 máj 27, 17:13:40 »

amúgy ha Mavis lenne újra a céh mestere az elég érdekes lenne Nevet
Naplózva
torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #10825 Dátum: 15 máj 27, 17:25:25 »

Az vicces lenne mert csak az ftsek látják
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10826 Dátum: 15 máj 27, 18:17:52 »

Ez a fejezet egyszerűen gyönyörű volt.  Mosolyog Mashima nagyon szereti ezeket az "okaeri - tadaima" pillanatokat, kapásból eszembe jutott Lisanna hazatérése a céhbe, vagy Flare visszatérése az óriásokhoz. Örülök, hogy Lucy is kapott egy ilyet. ....
Nem ártana ismét egy női vezető a Fairy Tailnek. : D
Azzal egyetértek, hogy nagyon szép fejezet volt, nekem is nagyon tetszett, meg volt benne minden érzelem, info, minden érthető és logikus volt (szerintem Kana tökéletesen megmagyarázta, hogy miért nem nagyon tartották a kapcsolatot).
Lucy sírós jelenete is jó lett, de nekem pl. Flare-e már nagyon eltúlzott volt, hogy Minerváról ne is beszéljek, az teljesen karakteridegen és nyálas lett. Ezt most eltalálta, de Mashima hajlamos átesni a ló túloldalára.
És komolyan, ti szerintetek miért lenne jó, ha egy nő vezetné a FT-t? De komolyan. Már sokszor így is a túl sok érzelem/nyál határán mozog a manga, ami régen abszolút nem volt jellemző rá. Baromira jót tenne egy Luxus féle badass karakter a céhnek, szerintem.
(Amúgy félre ne értsetek, nekem nem a nakama power uppokkal van bajom, vagy a filozófiájukkal, egyáltalán. De számomra sokkal hitelesebb és ütősebb, ha egy Gildartz, Luxus, Gazille, Makarov, Leo, Lucy, vagy akár Natsu és Gray vágja le a szövegeket, mintsem pl. Erza, aki számomra sokszor teljesen irreális és szűklátókörű papolásba megy át. Mira is túl gyengéd. Úgy értem, hogy nincs azzal baj, ha Mira ilyen szép tündéri mosollyal, és egy "üdv itthon!"-na köszönti Lucyt, de számomra sokkal inkább átérezhető volt régen Makarov törődése, meg seggrepacsizása, mintsem ez. Na jó, feladom, nem tudom teljesen leírni, hogy mire gondolok, azért remélem, hogy érthető, hogy mire akarok kilyukadni Nevet ).
Szóval nagyon remélem, hogy Luxus. A vezetőségbe meg bele lehet tanulni, és ez Gildartznál sem volt kizáró tényező. Ha irányító, szervező kell, akkor tényleg inkább Erza, vagy Mira, (régen Mavis), de nem erre van elsősorban szüksége a FT-nek, mint céhnek sem, és mint mangának, meg pláne.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #10827 Dátum: 15 máj 27, 19:52:23 »

Lehet hogy hatalmas hülyeséget mondok makarov visszatér
Mert mondjuk mavis megkérte rá
Ezzel senki se számolt?
Naplózva
ninjaasasin1
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Válasz #10828 Dátum: 15 máj 27, 19:58:32 »

ez azért hülyeség mert makarov a 6.....7.nem lehetne nem?
Naplózva
torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #10829 Dátum: 15 máj 27, 20:50:36 »

Nem hiszem hogy pont ez lenne a probléma
Naplózva
Oldalak: 1 ... 720 721 [722] 723 724 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!