24 máj 19, 00:51:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 704 705 [706] 707 708 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779780 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10575 Dátum: 15 ápr 20, 14:06:55 »

Akkor most jövök én a "MEGMONDTAM!"-al. Nevet
Hányan is sopánkodtak és "anyáztak" engem, nem feltétlen csak itt hanem hírek komment szekciójában, hogy hülye vagyok, mert nem látom, hogy Gray tiszta Sasuke?! Na hát ők most szép csendben elkulloghatnak, mert nem ismerték a Fairy Tail-t. Nevet Bár a valósághoz hozzátartozik, hogy erre én se számítottam, mert túl egyszerű megoldásnak véltem ha Gray a tégla. De Mashi legalább csawvart egyet rajta az Erzás dologgal.

Egyébként rohadt jó dupla fejezet lett. Színes képek nagyon bejönnek úgy látom lesz egy újabb hátterem.
Vicces hogy Lucy milyen prűd néha közben meg kinn van a fél segge meg a mellei 98%-a. ikszdé
Ha már Lucy, már megint szerencsétlen lányt szívatja Mashima. Remélem most már már harcol is és nem csak kínozzák. Mert oké értem, hogy a "talpnyalós" dolog kellett ahhoz, hogy Gray álcája lelepleződjön de ha a mostani tömegharcban is csak szórakozik vele Mashi morci leszek. ^^' Mondjuk kicsit számítottam rá hogy Natsu eltépi a láncokat de hát mégis csak arra találták ki hogy elszívják a mágikus erőt. Ha Erza nem volt képes elszakítani anno Kyouka ellen akkor nem meglepő hogy Natsu se tudta. Mágikus erő nélkül nem sokat ér egyik se.

Ami nagyon tetszett, hogy nem húzza az időt Mashi. Felesleges lett volna várni ezzel a csavarral, végig nézni ahogy kínozzák Lucy-t nem értem megint mi a francért panaszkodtok, máskor meg azért sírtok mert túl sokáig tart valami. Vannak akiknek semmi se jó. Mostanában folyton meglep minket Mashi, 1.5 meg dupla fejezeteket ad színes oldalakkal de hát na ez van.... ^^' Egyértelmű volt hogy össze áll a régi 5-ös csapat. Ergo Natsu, Lucy, Gray, Erza és Happy ugye. Így kezdődött anno a manga. Ezért lettek úgymond mellék vágányra téve Juvia, Wendy, Charle, Gajeel és Levy is. Ebbe a hacba max Gajeel és Levy fog még bekapcsolódni. Az egyébként egyszerű hogy miért nem vették be Juviát. Akármilyen erősek is az Avatárok Juvia ha Gray-el együtt épül be nem tudta volna megjátszani az igazi gonoszt így ki kellett zárni. Hazudni nem akartak neki így simán lelépett. Ráadásul nem is Gray találta ki hanem Erza, aki meglepetésemre Gerarddal "társult" ha úgy vesszük, pedig reméltem hogy benne lesz a 10 Szent Mágusok közt. Nevet De ezek szerint a Sellők is kizárva.

Mary beszólása mi már atya ég: LOL ikszdé Nem tudom eldönteni hogy tényleg ezt mondja vagy csak a fordítók trollkodtak, majd kiderül az MS verzióból.

Egy biztos 3 fejezeten belül az Avatárnak se híre se hamva nem lesz akár bekapcsolódik Gajeel és Levy akár nem. Lucy nagyon "múúú" volt az új ruciban. Nevet  Ördögi  bow Nagyon vártam már ezt a kosztümöt tőle. ikszdé
A kövi rész meg a bozontról és/vagy Erzáról szól majd mert a cím eléggé arra utal, valószínű Erza vs Bozont lesz. Nevet

BTW majdnem kihagytam: Happy-t mindenki látta a kezében egy fadarabbal? Ő is harcol? ikszdé

Szerk: MS is kiadta a dupla fejezetet:
http://readms.com/r/fairy_tail/429/2759/1
http://readms.com/r/fairy_tail/430/2760/1

MS verzióban nincs LOL Mary szövegelésénél. Bár ki tudja menyire hihetünk MS-nek is de valószínűbb most hogy az a helyes. Nevet Ez a Lucy x Gray felejtős de nagyon, nagyon nem illenek össze. Nagyon cuki muki volt ahogy Gray megjegyezte hogy megbocsájt a pofonért mert Lucy Cselédlány kosztümben pofozta fel de ennyi semmi több. Ők Juviával lesznek úgyis ha lesznek. Mashi nem olyan trollkodós kapcsolatok terén mint Kishi, itt már az elején egyértelmű minden. Nevet

... Illetve az tényleg jó kérdés, ha Gray nem gonosz akkor miért ölné meg Frosch-t?...

Ezt meg felejtsétek már el. SŐT az EGÉSZ Jövő ARC-ot felejtsétek el nem volt és kész. Azzal hogy Natsu bezúzta a kaput semmissé tett mindent. Gray abban a jövőben tuti hogy nem beépült az Avatárba hanem szó szerint gonosz lett. Egyébként semmilyen magyarázat nincs arra miért ölné meg Frosht, kész PONT! Ez már nem fog megtörténni SOHA!
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 20, 14:13:51 írta Kuro25 » Naplózva

Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #10576 Dátum: 15 ápr 20, 14:24:36 »

Persze, hogy Happy is harcol, vissza kell adni Átok Áronnak a gerinctornát, nehogy már ne. Végre ő is villoghat egy kicsit. Ahogy elnézem, Erza is beújított magának egy (kettő?) köpenyféleséget a páncélhoz és ez baromi tetszetős.

Egyébként én már komolyan sajnálom szerencsétlen Lucyt, ez a csaj állandóan bevonzza az ilyen fetisiszta hülyéket. xD
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #10577 Dátum: 15 ápr 20, 15:21:07 »

Első reakció a fejezetre: Az egyik szemem sír, a másik meg nevet.

429. fejezet:
Az elejét tényleg átpörgettem, nem igaz, hogy 12 oldal elmegy ennek a Goumon hülyeségeivel. Tényleg még jó, hogy ezen a héten dupla fejezetet adtak ki, mert megőrültem volna egy ilyen fejezet után jövőhétig.

http://readms.com/r/fairy_tail/429/2759/15
Megmondom őszintén mindenre gondoltam, de azt tényleg nem vettem számításba, hogy Gray beépített ember lehet és csak megjátszotta magát. Azonban ennél az oldalnál már tudtam, hogy Gray biztos nem gonosz. Erre értettem azt, hogy az egyik szemem sír a másik nevet, mert örülök, hogy végül Gray nem őrült meg és nincs eljátszva az a sablon ami a legtöbb shonen mangában, ezért tényleg plusz pont. Másrészről meg nem értem miért volt ez a sok cécó, ezt a húzást másrészt logikátlannak éreztem, kicsit hiányérzetem van most. Egyetértek azokkal akik szerint Frosch miatt már nem kell aggódni, mert abból már tényleg nem lesz semmi. Erza felbukkanását is kicsit gyorsnak találtam és igen maradhatott volna Gray haja is..

Ja és még mielőtt belém kötnének egyesek, hogy mindent fikázok, meg mindennel bajom van, most, hogy nem tetszett ez a fordulat tisztázzunk egy-két dolgot. Induljunk ki abból, hogy az időugrás óta nekem egy rossz szavam nem volt a mangára, nagyon tetszett a történet menete, tényleg meg voltam elégedve. Most volt az első olyan dolog ami tényleg nem igazán jött be, és most, hogy leírtam, hogy ez nem tetszett az nem azt jelenti, hogy mindenbe belekötök és semmi sem tetszik, csak megmondom a véleményem. Ezt csak azért írtam le, mert már megint az van, hogy senkinek se jó semmi, holott ez egyáltalán nem igaz.

430. fejezet:
Már az eleje tetszetős volt, hogy Gerard is képbe jött, még ha csak meglett említve. A fejezetet elnézve, valóban jó volt Gray-t a jó oldalon látni, csak ismételni tudom magam, hogy jó, hogy nem lett gonosz. Erre a fejezetre is érvényes volt a gyors tempó és kicsit túl sok dolgot akart lenyomni a torkunkon. Viszont ettől függetlenül örülök, hogy nem soká lenyomják az Avatart.

Összességében kicsit megosztó volt ez a két fejezet, de egyébként nem volt rossz.

Ha jól gondolom, akkor már csak Mira, Lisa, Elfmam és Laxus-ék vannak hátra a fontosabb karakterek közül?
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10578 Dátum: 15 ápr 20, 15:39:14 »

Szerintem én vagyok az egyetlen akinek nem hiányzott Erza. ikszdé +elég hirtelen jött be, ami még negatívum nálam, de ez van
Gray-hez nem tudok mit szólni, igazából nekem az egész "Gray az Avatárban" dolog nem tetszett, akármit is hozott volna ki belőle Sensei... bár ha bővebben ki lesz fejtve az egész, talán tetszhet. De ezeknek nem kerítek nagy feneket, úgy mint annak, hogy mekkora bunkóság volt már Juvia-t csak úgy otthagyni?! >.<# Megértem, hogy nem nagyon volt más módszer, de ennek mégis csak adok egy kis hangot.
A Lucy kínzás meg úgy volt unalmas, ahogy volt. Technikai KO Viszont egyből az jutott eszembe mikor megláttam a Taurus "formáját", hogy "de fognak örülni a fórumon!". ikszdé
Ez a két fejezet nem annyira jött be, de ahogy Mashi-t "ismerem", tuti jön egy következő fejezettel, amivel más színben fogom látni ezt a kettőt.  Pojén
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 20, 15:40:00 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10579 Dátum: 15 ápr 20, 15:57:37 »

Nem vágom miért mondjátok hogy Erza feltűnése nagyon hirtelen jött. Egyáltalán nem volt hirtelen. Főszereplő ő is mégis az új ARC-ban elég soká jelent csak meg. Ráadásul szépen fel is volt építve. Én szeretem az ilyen titkos küldetéses dolgokat ezért hat úgy egyeseknek a dolog hogy hirtelen jött meg fura. Nagyon jó ötlet volt szerintem ez a beépülős dolog és ebből már tuti hogy nem fog kihozni semmit Mashima, Lemoon mert már mindent tudunk, itt már csak annyi maradt hogy lenyomják ezeket a barmokat és annyi. Nevet

Nekem Juvia a kedvencem többek közt de itt csak a vizet zavarta volna. LOL ez most igen érdekes szóvicc is lehetne. ikszdé Ő már túl jó ahhoz hogy eljátssza a gonoszt Erza is ezért döntött úgy hogy kihagyják. Pedig megvallom őszintén szívesen láttam volna a régi Juviát. Nevet
Naplózva

Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #10580 Dátum: 15 ápr 20, 16:56:57 »

Vajon mi lehet Briar , Jerome és Arlock mágiája?
Többnyire ki nem ütött tagoknak van legnagyobb erejük a sötét céhben.
Grayen valami oknál fogva, nem csodálkoztam hogy felfedte magát, és nem lett bosszúszomjas mániákus. Lucy Taurus öltözéke nagyon jól sikerült.
Naplózva

TrieDoX
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


Valami istenségen aluli, de megközelítőleg ahhoz


« Válasz #10581 Dátum: 15 ápr 20, 18:10:20 »

Milyen szép is lenne ha a mini(?) arc végén miután elpicsázták az avatar bagázst arra térnének vissza, hogy Juvia meghalt a betegségben azzal a tudattal, hogy Gray gonosz lett  Ördögi  ikszdé
Naplózva

MY POWER UP STATUS:
[|||||-----] 0 [---------]

jaaahhhh, hogy előbb el kéne érni a nullát...
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10582 Dátum: 15 ápr 20, 18:20:32 »

Milyen szép is lenne ha a mini(?) arc végén miután elpicsázták az avatar bagázst arra térnének vissza, hogy Juvia meghalt a betegségben azzal a tudattal, hogy Gray gonosz lett  Ördögi  ikszdé

Ilyet még véletlen se ejts ki a billentyűzeteden. Nevet
Ne akard kinyírni szegény Juviát. Meg azért Wendy ott van vele szal ja... Meg ő kb az utolsó aki elvesztené a hitét Gray-ben.  Pojén
Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10583 Dátum: 15 ápr 20, 20:00:31 »

Na, most már tiszta fejjel tudom mondani, hogy mégis tetszett a fejezet. Nevet .....Jó kis véleményváltoztatás, de alapos okom van rá! ikszdé
Milyen szép is lenne ha a mini(?) arc végén miután elpicsázták az avatar bagázst arra térnének vissza, hogy Juvia meghalt a betegségben azzal a tudattal, hogy Gray gonosz lett  Ördögi  ikszdé
Ez kegyetlen volt! Leüt Sír De am Juvia betegsége mi lehet, ha Wendy nem tud vele mit kezdeni? Egy jó kis megfázás, amin csak igazi hagymatalptea segít? Pojén
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10584 Dátum: 15 ápr 20, 20:16:05 »

Elég gyorsan változtak a dolgok.
Ráadásul még dupla fejezet is jött.
1-2 talán még belefért volna a megtévesztős szálon.
Bár legalább jegelve lett az a fura perverz,nem is tudom milyen pap.
talán egy félresikerült lerobbant cosplayes.

Ezen kívűl viszont megállta a helyét.
Ami tetszik az a rajzolás.Úgy tűnik mintha fokozatosan javulna főleg az újabb alakokkal.
Erzáé sem rossz.
Lucy-t pedig látszik hogy Taurus "szabta".

Ui:Egy kicsit akkor is gyors váltás volt.
Kár hogy Gray "levedlette" az előző stílust.Jól nézett ki.Mind1 most nincs szüksége rá.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10585 Dátum: 15 ápr 20, 20:50:37 »

... De am Juvia betegsége mi lehet, ha Wendy nem tud vele mit kezdeni? Egy jó kis megfázás, amin csak igazi hagymatalptea segít? Pojén

Talán egy "egyszerű" lelki probléma teszi kis a betegsége 80-90%-át. És csak a 10-20%-a láz és a tüdőgyuszi. Ha megtudja, hogy Gray-jel semmi gond és újra ott lesz mellette, akkor megnyugszik a lelke, és jut erő a felépülésre is. Mondhatni úgyis, hogy lesz miért/kiért felépülnie. ^^

De lehet nem is baj, most nem volt ott. Lucy és Gray kis mézesmázos beszélgetése hatására talán újra láttuk volna azt a Juviát, aki a Tenrou szigeten Meldy ellen harcolt. Nevet

...
Ui:Egy kicsit akkor is gyors váltás volt.
Kár hogy Gray "levedlette" az előző stílust.Jól nézett ki.Mind1 most nincs szüksége rá.

Az öregéről is látszott hamar, hogy nem egy született gyilkos. Bár saját elmondása szerint "démonként" csinált csúnya dolgokat. Natsut mondjuk egy mozdulattal jégre tette. Nevet Bár van egy olyan érzésem, hogy ott és akkor még másak voltak a mangaka tervei Silverrel...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #10586 Dátum: 15 ápr 20, 22:32:04 »

Amúgy ha az 1 éves timeskip után úgymond rebootolt a manga akkor most:

Mágiajátékok = Balkan

Szörnyek + Bluenote = Vanish Brothers + Az a dagadék

Avatar = Eisenwald --> és itt megjegyezve, annak idején itt is be lettek mutatva a tagok, képességek, mágiák, de olyan 5-6 fejezetben le lett rendezve. Itt is hiába lesz/van bemutatva minden tag + a mágiája, valószínűleg lényegtelen.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 20, 22:33:06 írta Death Force » Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10587 Dátum: 15 ápr 21, 00:47:49 »

Amúgy ha az 1 éves timeskip után úgymond rebootolt a manga akkor most:

Mágiajátékok = Balkan

Szörnyek + Bluenote = Vanish Brothers + Az a dagadék

Avatar = Eisenwald --> és itt megjegyezve, annak idején itt is be lettek mutatva a tagok, képességek, mágiák, de olyan 5-6 fejezetben le lett rendezve. Itt is hiába lesz/van bemutatva minden tag + a mágiája, valószínűleg lényegtelen.
Szerintem inkább egy Avatár - Phantom Lord párhuzamot lehetne vonni. Az Eisenwaldnál szinte csak Erigor ellen volt normális harc itt pedig remélhetőleg azért lesz több is. A mágia játékokat meg elég nehéz lenne párhuzamba vonni bármivel is mivel 83 fejezet hosszú, a manga elején meg kb 10-20 fejezetes történetszálak voltak.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #10588 Dátum: 15 ápr 21, 16:29:39 »

Nem úgy a "mágia játékok" hanem a 418-ban az a kis szösszenet, amikor Natsu szétolvasztja az arénát. Én arra értettem ^^.
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
geszta
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #10589 Dátum: 15 ápr 21, 20:07:43 »

Ez valami eszméletlen jó páros rész volt Nevet Jöhet a szokásos zúzás, ahogy az várható Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 704 705 [706] 707 708 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!