24 máj 19, 01:01:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 696 697 [698] 699 700 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779786 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10455 Dátum: 15 márc 26, 19:45:39 »

Gray nem tudom hogy hol fogja megölni Froscht, úgy hal meg hogy nem derül ki milyen nemű?
Natsu már jobban próbál cselekedni ez ellen, hogy az a jövő ne jöjjön el.

Először is szerezz már egy magyar nyelvtan könyvet mert többször is el kell olvasni minden kommented hogy megértsem mit akarsz mondani. De gondolom ezzel nem vagyok egyedül. Nem te vagy AA-ról Uchiha? Nevet

Frosh neme? Egyértelműen fiú hisz fiú hangja van. Ráadásul miért mondod hogy meghal egyáltalán nem fog meghalni.
Mint ahogy már mondtuk páran a jövő megváltozott és már alternatív idősíkon vagyunk. A jövő pedig el fog jönni mert az idő ugyan úgy megy előre. Csak más felé haladunk. Nevet Gray nem fog megölni senkit se Happy-t se Frosht se Natsut-t. Semmi értelme nem lenne. Nincs Kapu nem mehetnének vissza a jövőbe, Urtear már nem él valószínűleg de ha él is semmi ereje nem lenne használni újra a varázslatot ráadásul a közelben kell lennie hogy  tudja egyáltalán hogy használnia kell. Más lehetőség meg nincs szóval ebben az idősíkban Gray nem fog megölni senkit mert Mashinak nincs módja rá hogy egy esetleges halált felülírjon.
Hát Frosh hangjáról én meg nem mondanám, hogy fiú-e vagy lány, de a hangját adó szinkronszínész történetesen nő. Persze Natsu gyerekhangját is nő adja így ebből nem nagyon lehet megállapítani a nevét. De én is arra tippelek, hogy fiú.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10456 Dátum: 15 márc 26, 19:56:25 »

Gondolom nem újdonság neked sem hogy szinkron színész nem sokat oszt ha arról van szó kinek mi a neme. Nevet
A Shounen hősök 98%-a nő volt. Nevet De igazából itt a hangsúly azon van hogy ha meg is ölné őt Mashi akkor annak véglegesnek kell lennie mert nincs olyan embert AKIT ISMERÜNK aki meg tudná menteni. És egy seggből előrántott karakter aki halálból is visszahozza az embereket az nagy hülyeség lenne. Meg Frosh elég közkedvelt szereplő őt nem fogja megölni különben eleve nem is játszott volna az időfolyamokkal Mashima.

Egyébként ez a Frosh fiú vagy lány dolog itt is olyan lesz mint a Narutoban, a "Mi rejtőzik a maszk alatt" precedens.
Kakashinál ugye. Nevet Jó itt nem akkora a műsor körülötte de na. Ahogy azt sem tudjuk meg soha ezt sem fogjuk szerintem.
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 26, 19:58:36 írta Kuro25 » Naplózva

mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10457 Dátum: 15 márc 26, 20:11:26 »

Gondolom nem újdonság neked sem hogy szinkron színész nem sokat oszt ha arról van szó kinek mi a neme. Nevet
A Shounen hősök 98%-a nő volt. Nevet De igazából itt a hangsúly azon van hogy ha meg is ölné őt Mashi akkor annak véglegesnek kell lennie mert nincs olyan embert AKIT ISMERÜNK aki meg tudná menteni. És egy seggből előrántott karakter aki halálból is visszahozza az embereket az nagy hülyeség lenne. Meg Frosh elég közkedvelt szereplő őt nem fogja megölni különben eleve nem is játszott volna az időfolyamokkal Mashima.

Egyébként ez a Frosh fiú vagy lány dolog itt is olyan lesz mint a Narutoban, a "Mi rejtőzik a maszk alatt" precedens.
Kakashinál ugye. Nevet Jó itt nem akkora a műsor körülötte de na. Ahogy azt sem tudjuk meg soha ezt sem fogjuk szerintem.
Bár a teljes arca nem látszik, de itt van Kakashi maszk nélkül: http://naruto.wikia.com/wiki/Kakashi_Hatake?file=Half_Face_Kakashi.png#Appearance És ez nem fanart, hanem hivatalos.
szerk.: Amúgy valóban nem újdonság. Happy és Lector is női hanggal büszkélkedhet pedig róluk tudjuk, hogy fiúk  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 26, 20:51:56 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #10458 Dátum: 15 márc 27, 17:31:44 »

Ugyebár a bizonyos törvény szerint, aminek meg kell történnie az meg is fog és ha valamit kivesznek az egyenletből más kerül a helyére, szóval lehet hogy valaki más tényleg meg fog halni.
Nem is tudom melyik filmben vagy sorozatban mondták ezt, hogy "Ahol halál van, ott halál is lesz" A Steins;Gate-ben talán?  Gondolkozik
Én Doctor Who- ra emlékszem.

Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10459 Dátum: 15 márc 27, 19:14:21 »

Szerintem minden olyan filmben, sorozatban, animében, mangában elhangzott már hasonló ahol volt időutazás. Nevet De a DW-ban volt ez való igaz.  Kúl
Naplózva

Pierre
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 139


« Válasz #10460 Dátum: 15 márc 30, 08:24:39 »

http://www.mangapanda.com/fairy-tail/426 Mosolyog
Naplózva
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #10461 Dátum: 15 márc 30, 10:12:42 »

Az új fejezetben megtudtuk, hogy... Hiro Mashima még mindig nem ért a karakterek jellemeihez. Belerakott egy lányt, aki mindenkinek "vicces" neveket ad. Hurrá. Van benne egy megszállott pap. Szuper, Ilyen se volt még. Egy idegesítő fangirl... Meg három másik, vagy négy, akinek eddig csak a nevét tudjuk. Tuti, hogy Torafusa sorsára fognak jutni, vagyis semmit nem fogunk róluk megtudni.  smirksweat

Gray a sötétségbe zuhan: zsír (lenne, de Natsu úgy is a barátság és a szeretet erejével megmenti, szóval nem hoz sokat szerintem,. Maximum majd akkor, ha rájön, hogy Natsu E.N.D.)

Pzitívum: Gazielle belépője váratlan volt, és király.  Kúl
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10462 Dátum: 15 márc 30, 11:19:31 »

Hát ez az Avatar nem egy nagy durranás, és igaza van Olchanak, belegondolva, egyik ellenség sem kapott jó karakterizálást már egy jó ideje. Az utolsó talán Ultear meg a kiscsaj (bocs, nem jut eszembe a neve) és Hades volt. Tartarosban...szinte senkinek nem tudtuk átérezni a karakterét, talán Kyuka volt az egyetlen. Szomorú, hogy az Avatar is ilyennek néz ki.
Viszont szerintem Graynek (meg amúgy az egész mangának) jót tett ez az "átállás". Badass volt.
És a végén Gazille is nagyon meglepő és szintén badass volt. Ki gondolta volna, hogy pont ő fog a tanácshoz csatlakozni? Nevet
Nem volt ez rossz, valószínűleg viszonylag hamar le tudjuk majd a sablon Avatar karaktereket, sablon harcokkal, de hogy utánna mi lesz...most én kétlem, hogy Gray-t átállítja majd Natsu. Inkább valami bonyodalom lesz, Natsu=END körül...gondolom több segítséget már nem hoz be Mashima, Natsu, Gazille, Lili és Lucy bőven elég kell legyen ezek ellen (még Gray-el is). De hogy ki fog harcolni kivel...szerintem Gazille is be fog próbálkozni Gray ellen (persze nem győzi le). Meglátjuk, nem lesz ez rossz, nekem (az Avatar karaktereken kívül) nagyon tetszett a fejezet.
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 30, 11:20:04 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #10463 Dátum: 15 márc 30, 12:03:14 »

Az új karakterek valóban nagyon sablonosak és unalmasak. Nekem egyébiránt a fejezet sem tetszett, valahogy össze-vissza volt, elkapkodott és rövid. Gazille megjelenése viszont jó volt, és számomra is váratlan, viszont az valószínű volt, hogy jön valaki segíteni.
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10464 Dátum: 15 márc 30, 12:21:28 »

Hát most már én is azt mondom, hogy Gray karaktere egyre inkább hasonlít sasukéhoz. Ez az END elpusztításáért bármit szöveg... Oké, ha a mágiája miatt borult is el az agya az egy kis újítás lenne, de az se sok.
Gazille-on meglepődtem (a jó értelemben), ő az utolsó akiről feltételeztem volna, hogy a Mágiatanácsba áll be.
Egyébként Jon ide nem is kell több segítség mert Sting és Rouge tuti, de lehet, hogy még Minerva is betoppan majd a harcok közepén. Ők hárman plusz Natsu és Gazille már simán lenyomják az Avatárt.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10465 Dátum: 15 márc 30, 13:49:11 »

Szent igaz, olvastam már jobb fejezeteket Mashitól, de ez nekem sem annyira tetszett.
Gazille helyzete, hogy Lilyvel beléptek a tanács harcosai közé, nagyon tetszik, de tuti, hogy lesz egy összekoccanása Natsuval, mert hogy Gazille-t hidegen fogja hagyni Gray és ezért akár még meg is ölné(vagy max börtönbe vetetné), az biztos.
Karakterek sablonosak... oké, de ma már milyen új karaktert kell csinálni, hogy ne legyen sablonos? ikszdé Már mindenféle személyiségű kari amit csak ki lehet találni, már létezik. Legalábbis úgy vettem észre.
Meg még ha nem is személyiségben, indítékban is van egy csomó hasonló. Sasuke helyett is fel lehetne hozni egy-kettőt, akik "csak a bosszúért" csinálnak valamit.
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 30, 13:50:33 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10466 Dátum: 15 márc 30, 14:14:13 »

De jó hogy Lemoon megelőzött így nem engem olt be mindenki, hogy megmondom a véleményem. ikszdé
Tévhitben élnek itt páran ha azt hiszik hogy lehet még újat alkotni, pláne Shounenben! Sasuke előtt is volt kb 1 millió ilyen karakter akik bosszúból vagy egyéb más okból állt át a sötét oldalra. Elég csak Darth Vödörre gondolni. Nevet Kb azóta ilyen menő átállni a sötét oldalra egyébként. ikszdé

No meg nem mintha más nem csinálná ezt amit Gray vagy épp Sasuke. Ha másnak a családját is elpusztítanák a démonok akkor én is bosszút forralnék és minden ép eszű ember ugyan ezt tenné. Szánalmas hogy ezen akadtok ki. Nem értem mit kell Sasukézni, Mashi egyáltalán nem a Narutot copyzza, csak ti olvastok kevés mangát és nincs viszonyítási alapotok.

Egyébként a heti fejezet nekem nagyon bejött, nem kell mindig pörögnie, ráadásul viszonylag sok infót kaptunk, plusz megint sokkal hosszabb volt a fejezet mint általában. Nevet Azt sem értem minek sírtok hogy nem egyediek a karakterek. Natsu és Lucyék beszélgetése pedig elég jó karakterizálás volt. Szóval Mashi igen is foglalkozik a karakterekkel!  Lemoon mindent leírt erről amit én akartam. Én csak annyit tennék hozzá, hogy Gray-en kívül egyiket sem ismerjük szóval nem kéne elhamarkodottan ítélni! Ráadásul ha minden ellenséget közelről megismernék már dupla ennyi fejezetnél tartana a manga. Akkor meg azért sírnátok. Minden random ellenfélnek azért nem kell háttérinfó mit miért tesz. Pláne ha egyértelmű minek vannak képben. Minden sötét mágus Zeref csicskája akar lenni, ennyire egyszerű, nem véletlen hogy Mashi nem kreál nekik túl nagy történetet hisz minek erőlködjön ha úgysem szerepelnek 20 fejezetnél többet majd. Kellett pár komolyabb ellenfél hogy lássuk mennyit fejlődtek a többiek, ENNYI A LÉNYEG!!! Nem kell mindenben értelmet keresni, meg Tolsztoj féle karakterizálást. Nevet

Egy dolgot viszont bizton állíthatunk Gray elég durva változáson ment keresztül és megtudtuk hogy nem kettős ügynök. Nyílt lapokkal játszik ami azért veszélyes de ebből ki lehet következtetni hogy nem tartja egyenrangú ellenfélnek az Avatar brigádot, ami nem meglepő. Viszont van abban valami hogy a sötétség eluralkodott rajta. Ezért lesz érdekes látni hogy reagál ha megtudja hogy END, Natsu.  Valahogy ez jobban érdekel, mint pár jöttment ellenfél.

Egyébként aki figyelt annak Gazille beépülése sem volt meglepő hisz egy korábbi Tanácstag öreganyó volt a mentora. Mondjuk én sem számítottam rá hogy ez lesz, szóval tud Mashi meglepetést is okozni azért. Az meg pláne érdekes lesz hogy mit lép majd Natsu ellen hisz ő egy Tanácstag, Natsuék pedig nem Céhtagok, egy Céhben sincsenek benne ergo akár sötét mágusoknak is titulálhatják őket. Na meg ez a két barom eddig is szó nélkül egymásnak esett, most meg aztán indokuk is van rá. ikszdé

Az meg hülyeség hogy Gazille megölné Gray-t, mint Tanácstag nem is tehet ilyet, ráadásul akár tanács tag akár nem sosem ölné meg a a társait. Max jól elveri. Bár Gray meg fogja izzasztani. Nevet

BTW. MangaStream fordítása valami hihetetlen moslék munka, ez a fennkölt, túlfogalmazott fordítás egyszerűen borzalom. Egyáltalán nem illik a karakterekhez. Ráadásul a Fangirl csaj szövege totál más mint a MR verzióban, amikor a Pap csókáról nyilatkozik, MR-ben azt mondja "Mikor hal meg már végre az öreg!" vagy mi, az MS-ben meg hogy reméli hamarosan vendégek érkeznek, hát fogalmam sincs ránézésre melyik a valós de tekintve hogy ránézésre is látszik a csajon hogy pszichopata így az MR verziót mondanám helyesnek. Nevet

Egyébként az egyik legfontosabb infó a fejezetben hogy van egy tégla az AVATAR-ban. És az tuti hogy nem Gray!
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 30, 14:23:09 írta Kuro25 » Naplózva

Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #10467 Dátum: 15 márc 30, 14:17:30 »

Na itt lesz egy kis kavar, meg pár csavar Mosolyog   Ördögi
Az új arcok közül:
Briar a leggyengébb láncszemnek tűnik. Mary-t ,még értenem kell, Goumon óvatos, Abel meg szórakozásnak látja az egészet - tehát nagyon erős, vagy nem látja a Végzetét.
D-6 kérdőjeles, ahogy Jerome is.

Gray viszont teljesen bezsongult.

Pantherllily és Gajeel nem rossz erősítésnek. Kérdés: hajlandóak e az orruknál tovább látni.
Szerintetek?
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
egri1995
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #10468 Dátum: 15 márc 30, 14:37:24 »

Bocsi Kuro de Darth Vader-t ne vegyük már egy kalap alá :* Star Wars fanatikus vagyok és ott teljesen más zajlott le mint akár a Narutoban vagy Fairy Tailben .
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10469 Dátum: 15 márc 30, 14:45:19 »

Bocsi Kuro de Darth Vader-t ne vegyük már egy kalap alá :* Star Wars fanatikus vagyok és ott teljesen más zajlott le mint akár a Narutoban vagy Fairy Tailben .

Én is nagyon szeretem az SW-t de pont hogy ugyan ez történt. Nevet
És nem egy kalap alá vettem, hanem azt írtam, hogy azóta menő átállni a sötét oldalra. Ott is az volt ami itt, a két barát közül az egyik átállt a sötét oldalra mert meghalt egy ill. több szerette is, legalábbis a többiről azt hitte ugye meghaltak. Kezdve az anyjával, majd a feleségével és azt hitte hogy a gyerekei is halottak! Ez lökte át totálisan a sötét oldalra. Itt is ez van. És SW vége mi lett, mindenki aki ismeri tudja mit tett Darth Vödör a végén. Gray is hasonlóan fog cselekedni ezt most leszögezem. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 30, 14:46:40 írta Kuro25 » Naplózva

Oldalak: 1 ... 696 697 [698] 699 700 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!