24 máj 17, 09:06:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 695 696 [697] 698 699 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778173 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
AFR
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75


« Válasz #10440 Dátum: 15 márc 25, 15:38:09 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/337/16
ezen az oldalon említi Future Rogue bár a mondata itt másképpen hangzott azért h ne lőjék le Gray meggágyulását
bár jobb lett volna ha annakidején csak kipontozzák a nevét
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10441 Dátum: 15 márc 25, 15:55:33 »

Egyik Avatar tag meg full Roise a Bleacbol. egyik tangnak meg Sharinganja  van...

Azért ne túlozzunk az csak egy érdekes szem. Rose-ra meg kicsit sem hasonlít. Nevet

De Juvia alapból a bánat miatt árasztotta el a falut az esővel és igazából emiatt is lett beteg. Lehet tüdőgyuszis, de ha meglátná Grayt pick-pack jobban is lenne, hidd el Nevet

Ezeket csak te magyarázod bele. Nevet Mármint hogy Juvia jobban lenne ha Grayt meglátni. Igen elkezdene visítani örömében de a betegsége nem szállna csak úgy el azért. Wendy-t szerintem tartalékolja Mashi a végső játszmára elvégre valami múltja van Natsuval.

A Tartaros hasonlóság meg nem tudom kép alapján nem mondanám meg hogy rájuk hasonlítanak. De azon se lepődnék meg ha kiderül hogy ezek a Tartaros tagok csak átalakultak. Nevet De remélem nem így lesz. Meg ugye minden Mangaka úgy dolgozik hogy valamennyire hasonlóak a karakterei pláne a Shounen Mangakák. De szerintem az Avatár brigád totál más kategória lesz.

Juviát meg Lucyt is nagyon bírom, Juvia a fav szóval nekem igazából mindegy milyen a külsejük. Nevet
Igazából engem az tévesztett meg inkább ahogy Juvia lereagálta hogy Grayből MEEEN lett.
Mert az Lucy tipikus nézése. Na meg Juvia mikor tolja el magától Grayt? ikszdé
Naplózva

Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #10442 Dátum: 15 márc 25, 20:26:27 »

Hát ez nagyon MEEEEN! volt.  Nevet Nem tudom, hogyan lehet valaki ennyire pihentagyú, de gratulálok neki, jót röhögtem. Erza legrosszabb rémálma válhatott valóra, mielőtt ő is MEEEN lett. Happy a végén már csak szólóban nyomja.

A heti részhez kicsit megkésve. Érdekes lenne, ha Frosch helyett Happy lenne az áldozat és akkor kész is az új főgonosz Natsu személyében. Azért egy kicsit izgatja a fantázámat ez az Avatar csapat.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10443 Dátum: 15 márc 25, 21:26:03 »

De Juvia alapból a bánat miatt árasztotta el a falut az esővel és igazából emiatt is lett beteg. Lehet tüdőgyuszis, de ha meglátná Grayt pick-pack jobban is lenne, hidd el Nevet

... Mármint hogy Juvia jobban lenne ha Grayt meglátni. Igen elkezdene visítani örömében de a betegsége nem szállna csak úgy el azért...
Nekem először rögtön az Akame ga Kill jutott eszembe, mikor az elején a srácot is csak az akaratereje tartotta életben. Juvia már rég megbetegedhetett, de kellett egy végszó hozzá. Akárki megjelent volna ott, szerintem összeesik.
De ennyit erről a témáról. ikszdé
A MEEN részt már lehet angolul olvasni?
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #10444 Dátum: 15 márc 25, 21:37:13 »

Amúgy most olvastam el néhány fejezetet a Jövő Rogue-s szálból. Ha jól értettem akkor Jövő Rogue esetében Achnologia elpusztított mindent és uralta a világot. Ami viszont azt jelenti, hogy abban az idősíkban elpusztult minden a Fairy Tailt is belevéve. Ez viszont azt vonja maga után, hogy ők nem küzdöttek meg a Tartarossal így Gray sem találkozhatott Silverrel, ami azt jelenti, hogy nem volt démonölő képessége. Akkor vajon miért ölte meg Gray Froscht?

Áh inkább nem töröm rajta a fejem, mert így is lehet, hogy hülyeségeket írtam. Emiatt nem szeretem az időutazós dolgokat mert mindenhol ellentmondásokba ütközik az ember. Nevet
Naplózva
AFR
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75


« Válasz #10445 Dátum: 15 márc 25, 21:48:09 »

nem írtál hülyeséget csak nem gondoltad végig h az eddig a x791-es Nagy Mágia Játékok óta történek egyáltalán nem függnek Future Rogue időutazásától.
Szal Gray ott is így járt mivel a Tartaros arc is így folyt le
Valószínű h Future Rogue idejében Acnologia azért győzött ott ahol most majd el fog bukni mert Gray megölte Froscht ezért Rogue meggágyult megölte Stinget meg ki tudja még mit tett Gondolkozik
remélem érted mit akartam mondani smirksweat
 bye bye
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10446 Dátum: 15 márc 25, 21:52:30 »

Amúgy most olvastam el néhány fejezetet a Jövő Rogue-s szálból. Ha jól értettem akkor Jövő Rogue esetében Achnologia elpusztított mindent és uralta a világot. Ami viszont azt jelenti, hogy abban az idősíkban elpusztult minden a Fairy Tailt is belevéve. Ez viszont azt vonja maga után, hogy ők nem küzdöttek meg a Tartarossal így Gray sem találkozhatott Silverrel, ami azt jelenti, hogy nem volt démonölő képessége. Akkor vajon miért ölte meg Gray Froscht?

Áh inkább nem töröm rajta a fejem, mert így is lehet, hogy hülyeségeket írtam. Emiatt nem szeretem az időutazós dolgokat mert mindenhol ellentmondásokba ütközik az ember. Nevet
Attól még, hogy Acnologia elpusztította a világot ők még harcoltak a Tartaros ellen. Rouge azt nem mondta, hogy Acnologia mikor kezdett ámokfutásba csak azt, hogy valamikor a jövőben majd pusztítani kezd. Előtte bőven volt idejük a Tartarosra. Szóval most elvileg Rouge idősíkja fog megvalósulni kivéve ha 7 sárkányölő barátunk lenyomja a sárkánykirályt.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10447 Dátum: 15 márc 25, 22:00:15 »

Igazából azt sem mondta hogy milyen fajta Gray ölte meg Frosht csak hogy ő öli meg. Nevet

Egyébként ezt így ide betolom mert ilyet is rég láttam már hogy a Manga 2. helyen van az eladás listán. Nevet
http://www.animenewsnetwork.com/news/2015-03-25/japanese-comic-ranking-march-16-22/.86367

Utoljára Januárban volt ilyen akkor 1. helyezett lett. Nem mintha sokat számítana mert igazából mindig másmilyen a lista de akkor is na. Nevet
http://www.animenewsnetwork.com/news/2015-01-21/japanese-comic-ranking-january-12-18/.83552
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 25, 22:03:25 írta Kuro25 » Naplózva

zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #10448 Dátum: 15 márc 25, 22:02:56 »

Ha már elkezdtetek hasonlítgatni, az a nagydarab egyszemű Avatáros tag az egyszemű bagolyra hasonlít a Tokyo Ghoulból Nevet
A fejezethez már nem szólok hozzá, mert már teljesen kibeszéltétek. Várom a következőt, mert most elég tisztázatlan, hogy mi lesz.
Naplózva
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #10449 Dátum: 15 márc 25, 22:46:52 »

Az szerintem nem kell az egy szemű bagolykára hasonlítani, Franmalth hasonlóan egy szemű kiklopszra hasonlít.
De több karakter is szóba jöhet.
Gray túl messzire menne azzal hogy megölné, ugyan ez még semmi ahhoz. Ennél többet is produkálhat.
Naplózva

hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #10450 Dátum: 15 márc 25, 22:51:06 »

Igen jogos amit írtok. Újranéztem az ábrát amin levezették anno az idősíkokat és most látom, hogy ott volt az, hogy Achnologia 798. évben uralja a világot. Tehát a Nagy Mágiajátékokhoz képest 7 évvel később. Oda tényleg bőven belefér a Tartaros elleni harc meg minden.
Naplózva
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #10451 Dátum: 15 márc 25, 23:47:27 »

Minerva és Lucy közös jelenete aranyos volt. ^^ Kellett ez, ha már Minerva a jó oldalra állt.
Kíváncsi vagyok, hogy ebben a helyzetben Mashima behoz-e valaki mást a FT-ből. Igazából most nincs szükség senkire, de örülnék, ha megcsavarná kicsit a szálakat. Még szerintem is baj lehet abból, hogy Natsu nem mondta el a dolgokat egyenesen, de ha meg részletezi, talán pont abból származik majd a baj. Na majd meglátjuk, mi lesz.

Idézet
Kicsit félek, hogy a következő rész címe Ichiyára akar utalni...
Brownosment igazad volt! ikszdé
Jaj, ne... Akarom én ezt látni?! :'DD
Naplózva

AFR
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75


« Válasz #10452 Dátum: 15 márc 26, 05:54:07 »

 nem kell részletezni
annyi is elég h "ha elmész a küldetésre v elhagyod a várost Frosch megdöglik Ördögi "
persze szebben megfogalmazva Hümm-hümm
Naplózva
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #10453 Dátum: 15 márc 26, 18:09:58 »

Gray nem tudom hogy hol fogja megölni Froscht, úgy hal meg hogy nem derül ki milyen nemű?
Natsu már jobban próbál cselekedni ez ellen, hogy az a jövő ne jöjjön el.
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10454 Dátum: 15 márc 26, 18:59:48 »

Gray nem tudom hogy hol fogja megölni Froscht, úgy hal meg hogy nem derül ki milyen nemű?
Natsu már jobban próbál cselekedni ez ellen, hogy az a jövő ne jöjjön el.

Először is szerezz már egy magyar nyelvtan könyvet mert többször is el kell olvasni minden kommented hogy megértsem mit akarsz mondani. De gondolom ezzel nem vagyok egyedül. Nem te vagy AA-ról Uchiha? Nevet

Frosh neme? Egyértelműen fiú hisz fiú hangja van. Ráadásul miért mondod hogy meghal egyáltalán nem fog meghalni.
Mint ahogy már mondtuk páran a jövő megváltozott és már alternatív idősíkon vagyunk. A jövő pedig el fog jönni mert az idő ugyan úgy megy előre. Csak más felé haladunk. Nevet Gray nem fog megölni senkit se Happy-t se Frosht se Natsut-t. Semmi értelme nem lenne. Nincs Kapu nem mehetnének vissza a jövőbe, Urtear már nem él valószínűleg de ha él is semmi ereje nem lenne használni újra a varázslatot ráadásul a közelben kell lennie hogy  tudja egyáltalán hogy használnia kell. Más lehetőség meg nincs szóval ebben az idősíkban Gray nem fog megölni senkit mert Mashinak nincs módja rá hogy egy esetleges halált felülírjon.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 695 696 [697] 698 699 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!