24 máj 19, 01:26:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 688 689 [690] 691 692 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779814 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10335 Dátum: 15 márc 16, 12:39:01 »

Azért Juvia is megmondta a magáét Lucy-nek és Natsunak: "Menjetek már szobára..." ikszdé
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10336 Dátum: 15 márc 16, 13:05:46 »

Úgy tűnik, hogy ez nem is igazi céh csak egy újabb Zeref imádó szekta, mint amilyen anno Erzát meg a barátait elrabolta. Ha jól emlékszem azt mondták, hogy korábban több ilyen szekta is volt. Nagy részükről gondolom a tanács gondoskodott vagy éppen Gerard.
Juvia beszólása meg hatalmas volt  bow
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10337 Dátum: 15 márc 16, 13:06:49 »

És milyen igaza van. Nyelvesít

A visszaemlékezésben és a jelenben szinte minden alkalommal más-más karakterre hajazna.
Nem rossz legalább lehet választani.
Főleg ha az edző ruhában maradna,hosszú hajjal.Persze ameddig meg nem fázik.

(bár az új "stílus" szinte mindenkinél bejött eddig.
Mostani Graynél is.Nem árt neki hogy egyre inkább Silverre hasonlít.
Naplózva

mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10338 Dátum: 15 márc 16, 13:25:53 »

Engem az a hajstílus inkább Aizenre emlékeztet nem Silverre. Még az az elöl lelógó tincs is stimmel... Páran korábban írták, hogy jó lenne ha valamelyik fontosabb karakter beállna sötét mágusnak. Hát most megtörtént kár, hogy kb 3 fejezeten beül Natsu helyrepofozza.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #10339 Dátum: 15 márc 16, 13:39:35 »

Nekem meg a jövő Rouge jutott eszembe.... Ördögi
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #10340 Dátum: 15 márc 16, 13:47:28 »

Nekem elsőre Cobra jutott eszembe Gondolkozik
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10341 Dátum: 15 márc 16, 13:51:55 »

Ééés most tépem le Gray fejét. Nevet Nem érdekel, hogy hogy de pusztuljon. Nevet
Jól van, nem utálom én, egyszerűen csak kiakartam fejezni pillanatnyi meglepődésharagomat.
Én mindent gondoltam volna Gray-ről, de hogy beépül egy Zeref szektába, az már sok. Még ha nem is gondolja komolyan, akkor is. smirksweat
Mikor megláttam: "For Zeref", azt hittem menten kiugrom a másodikról. Mit szeretnek ennyire Zeref-ben? :'')
Gray haja: fuj-csúnya-BLÖÖH... ez Cobra haja, neked nem áll jól te féldémonszépfiú aki otthagyta a kedvenc karakterem. ><

Nekem van egy bolhafingnyi sejtésem, hogy ez a céh szerű izé nem úgy lesz elintézve, mint Blue(-yes-)not. Túlságosan erősnek tűnnek. Gondolkozik Pláne hogy a szépfiúnk is velük van.
Az indokait viszont igazán szeretném már tudni! ><
De am tök értelmes magyarázatot kaptunk arra, hogy mitől borult ki Juvia.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10342 Dátum: 15 márc 16, 14:04:34 »

Nekem elsőre Cobra jutott eszembe Gondolkozik

Igen, egy kis Cobra is van benne, a haja, a kabátja és a kesztyűje miatt. Sőt, Amikor még csak a körvonalait láttuk, azt is hittem, hogy Cobra... vagy Gray. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10343 Dátum: 15 márc 16, 14:18:04 »

Mit szeretnek ennyire Zeref-ben? :'')
Amit Voldemortban is, a  hatalmát. Nevet


http://readms.com/r/fairy_tail/424/2721/14
Lucy, mennyi a dinnye kilója? Nevet

http://readms.com/r/fairy_tail/424/2721/18
Juvia és Lucy rajzolása mindig hasonló volt, de a fölső képről nem mondtam volna meg, hogy melyik melyik.

http://readms.com/r/fairy_tail/424/2721/22
Az új AVATÁR csapat! Robot Faust, Gonosz Chopper és Szigorú Sensei, Dögös csaj és Watch out, A mindig komoly művész lélek és Neko Notice me Gray Senpai! Na meg Nőfaló Gray. Kúl

Ahogy elnézem Mashimánál a másfél fejezet jelent egy fejezetet, mert neki a 16 oldal kevés lenne.

Eddig tartott Happynál a ruha őrület. Már nem is hordja a kis zakóját. Szomorú

Ha már így szóba jött Cobra, én nagyon örülnék neki, ha az FT feloszlása után Kinana a CS-be csatlakozott volna Cobra mellé. Pirul
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10344 Dátum: 15 márc 16, 14:41:29 »

Arra kíváncsi lennék, hogy Juvia "beszólása" melyik fordításban helyes -mangastream vagy mangapanda.
panda: Get a room, you two
stream: trying to sink your claws into another one
A mangapandás jobban hangzik  bow Bár a naruto-kun a stream-ből dolgozik, ha jól tudom
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10345 Dátum: 15 márc 16, 15:07:30 »

Azért így a Zerot elolvasva kezdem sejteni, hogy mi is az a dolog amit rejtegetnek a FT pincéjébe. Egyszóval mi is az a Lumen. Továbbá gondolom, hogy éppen ezt a dolgot elrejteni, illetve védelmezésére jött létre a FT máguscéh. A további részekből szerintem megtudjuk.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10346 Dátum: 15 márc 16, 15:09:23 »

... Bár a naruto-kun a stream-ből dolgozik, ha jól tudom

Vagy éppen mindkettőből, ha a szükség úgy kívánja. kacsint

...
panda: Get a room, you two
stream: trying to sink your claws into another one
...

Igazából mindkettő oké lehet, hiszen:
- a MS-esben Lucy-re vonatkozik, hogy Juvia szerint próbál ráakaszkodni Natsura (hiszen épp szemrehányást tesz neki, amiért egy éve csak úgy lelépett és egyedül hagyta őt).
- a MP-sban pedig úgy érthető, hogy ma már ennyi jól kijönnek, akkor ideje magasabb szinte léptetni a kapcsolatukat. ^^

Szerk.:
De már kitaláltam, mit fogok írni. Úgy a káposzta is jóllakik és a kecske is megmarad. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 16, 15:40:18 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #10347 Dátum: 15 márc 16, 15:51:45 »

Gray nem tudom mit akar ezzel, úgy tesz mint az apja?
Gray rossz fiúként színészkedik. Juviát nem kellett volna ott hagynia.
Zerefre isten utalás, akkor értem.
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10348 Dátum: 15 márc 16, 16:06:52 »

Nem értem miért utáljátok ennyire Gray-t, sosem mondta hogy szereti Juviát. Nevet
Meg az sem biztos hogy átállt a sötét oldalra, szerintem csak beépült. Annak nem lenne túl sok értelme ha gonosz lett volna belőle. Ráadásul Juvia meséje alapján magától lépett le. Ami persze lehet azért is mert eluralkodott rajta a démon énje és ezt előre érezte és nem akarta felnyársalni Juviát. De kétlem.
Viszont egy pillanatra majdnem elhittem szegénynek hogy együtt aludtak (vagy lefeküdtek? Lehet félreértettem amit mond.) Nevet Gray új külseje nekem bejön a régi már olyan gyerekes volt.

Viszont Juvia beszólása fergeteges! ikszdé

Chakra, Gray-en nincs kesztyű az a démoni tetkó rajta. Nevet
http://readms.com/r/fairy_tail/424/2721/23

http://readms.com/r/fairy_tail/424/2721/22
BTW ki lehet az a cuki csaj aki rá van gerjedve Gray-re? Valamiért nagyon hasonlít a Gray Manga Spinoffból arra akit most mentettek meg Gildartzal. És egyáltalán nem tűnik gonosznak. Ellenben a többiekkel. Remélem komolyabb harcot látunk tőlük bár kétlem hogy véletlen hogy ennyien vannak. 7-en mint a gonoszok. Natsuék most jelenleg 4-en ha Happy-t és Charle-t nem számoljuk. És most megindulnak Saberékhez valószínűleg ott találjuk Gajeel-t és lehet ott lesz még Mira vagy Erza is. Bár én utóbbira tippelek. Lehet összehaverkodott Minervával. Nevet És ha már így belendültek a keresésbe szereznek még egy tagot és ki van náluk is a 7. És mehet a csata az Avatárok ellen. Nevet Egyébként csak én vagyok az egyetlen aki valamiért úgy érzi hogy ezek a csókák valami Istenfélék?

A röhej amúgy az hogy mindenkit hogy érdekel Zeref, csak Zerefet nem érdekli senki. Nevet

Gray nem tudom mit akar ezzel, úgy tesz mint az apja?
Gray rossz fiúként színészkedik. Juviát nem kellett volna ott hagynia.
Zerefre isten utalás, akkor értem.

Valószínűleg igen, követi az apja nyomdokait. Ő nem Sasuke ahogy sokan ő rá asszociáltak. Nevet
Juvia meg túl nagy veszélyben lett volna itt és lehet hogy démoni erő is kell ahhoz hogy valaki csatlakozzon ezekhez. Meg ugye Juvia eléggé feltűnő egyéniség nem nagyon illett volna bele a csapatba.
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 16, 16:08:45 írta Kuro25 » Naplózva

Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #10349 Dátum: 15 márc 16, 16:37:26 »

Azt hittem előbb fog Natsu pálfordulást csinálni, de nem.
ez a húdegonosz céh úgy látom tele van elpáholnivaló emberkékkel Mosolyog
Az egyik hasonlít Obrára, a másik csaj meg Erzára.

sabertooth?
asszem most fog az bejátszani hogy meg kell védeni Rogue macskáját.
Nevet  ikszdé  Kúl
(Különben Rogue is a Setét Oldalon fog vonatozni)
 Technikai KO
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Oldalak: 1 ... 688 689 [690] 691 692 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!