24 máj 17, 11:02:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 679 680 [681] 682 683 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778216 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10200 Dátum: 15 feb 27, 20:34:14 »

Attól függ, hogy az a golyó miből van. Lehet, hogy csak egy nagy lufi. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10201 Dátum: 15 feb 27, 22:37:11 »

A NMJ-okat simán bukták volna, ha Sting teszi a dolgát és lezúzza a 10%-os csapatot.

Alapjáraton igen, de én elsősorban úgy gondoltam, hogy ha az EGÉSZ FT CÉH-et küldenénk BÁRMELYIK másik NMJ-okon részt vett céh ellen, akkor lazán ownolnának bárkit. Elég csak arra gondolni, hogy a FT-nek 10-12 erősebb tagja is van, míg a többieknek kb. 5-6. Ráadásul Gildarts sem vett részt Nevet


Lehet már nagyobb erőlködés nélkül el fogja bírni a nagy lökhárítókkal rendelkező Lucyt repülve ikszdé
Még mindig nevetek az Edolasos megjegyzésén Happynek, hogy Gazille is nehéz volt, de Lucy még súlyosabb neki, bár asszem, ez csak filler jelenet volt az animében Nevet
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10202 Dátum: 15 feb 28, 12:18:44 »

Bukták volna, a bibi az, hogy a FT majdnem három olyan csapatot is fel tudna állítani, ami elverné az összes céh legerősebb 5-ösét
Áh, a régi szép idők, mikor az OS 4 tagja verte el  erőlködés nélkül a 4 céh 12 kiválasztott tagját szent mágusostul... Hümm-hümm
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10203 Dátum: 15 feb 28, 14:45:03 »

Jurát ambusholták és Gildarts meg Luxus sehol sem volt Nevet Natsu se tudta még a Villámmódot és Gray sem volt Jégdémon ölő, második eredet sehol stb. Persze az új ellenség csak addig erős, még új, eternal shounen rule Nevet
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #10204 Dátum: 15 feb 28, 16:43:51 »

Áh, a régi szép idők, mikor az OS 4 tagja verte el  erőlködés nélkül a 4 céh 12 kiválasztott tagját szent mágusostul... Hümm-hümm

És ezért is az OS arc marad a legjobb. kacsint
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 28, 16:44:26 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #10205 Dátum: 15 márc 02, 11:53:41 »

http://www.mangareader.net/fairy-tail/422 Új fejezet. ^-^
Naplózva

Rednote
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #10206 Dátum: 15 márc 02, 11:55:32 »

Na őrá valahogy nem számítottam, de ha Natsu leveri az azt jelentené, hogy Gildarts szinten van Nevet
Naplózva

"I believe i can fly"
sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #10207 Dátum: 15 márc 02, 12:01:18 »

Amennyiben Gildartshoz hasonlóan könnyen üti ki talán, meglátjuk mekkora problémát fog neki okozni. Jól indult így a hétfő, egész jó fejezet. Égi nővérek túl sokat azért nem mutattak ezzel nekem, Charla annál inkább, szegény Happy meg most ég. Bár hátha ő is fejlődött másban (tuti tovább bírja a repülést, és nagyobb súlyt is képes cipelni, legalábbis ennyi illő lenne tőle). Lucy fejlődése is egész pofás lett, ha még két vagy akár három csillagszellemet idézve tudja kombózni is a képességeiket, akkor tényleg lenne esélye kibírni pár percet Natsu ellen is. És még egy hét következő fejezetig, ajjaj. smirksweat
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #10208 Dátum: 15 márc 02, 12:01:56 »

Dejo itt van egyik legerősebb ellenfél újból  Ördögi  Jó most biztos nem lesz az  Mosolyog
Naplózva
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #10209 Dátum: 15 márc 02, 12:23:28 »

Stinger visszatért ugyanazzal a Gravitációs mágiával.
Várható volt Lucytól ez, Aquarius után. Szembe szálni ezzel a Stingerrel, megint csak nehéz.
Ha mágneses képessége lenne akkor Natsunnak esélye lenne , de Gravitáció.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #10210 Dátum: 15 márc 02, 12:32:30 »

Tetszett a fejezet. ^^

Úgy gondolom, hogy mivel a Csillagmágiának ott van a gyengéje, hogy kellenek hozzá a kulcsok, vagyis kulcsok nélkül a használó konkrétan tehetetlen, ráférne egy kis boost. Arra gondoltam, hogy a Dragon Force mintájára lehetne egy Spirit Force vagy Stellar Force. A lényege az lenne, hogy ez a Csillagmágia végső formája, amiben a Csillagmágus és a Csillagszellemek közti kötelék teljes lesz és fúzió formájában a használó ideiglenes egybeolvad Csillagszellemével/Csillagszellemeivel. Kinézetre úgy tessék elképzelni, hogy a használó, mint egy páncélt,ruhát viselne, ami jelképezi az adott Csillagszellemet(Azért ne gondoljatok Erza copyra).Pl: Loke és Lucy fúziója, amit oroszlánsörényes szerkóval, meg agyarakkal képzelek el. A végső formája az lenne, amikor mind a 12 Arany Zodiákus Kulcs Csillagszelleme egyesül a használóval, valamilyen fényes aranypáncél szerű kinézetet képzelek el. Természetesen a használó a fúzió ideje alatt nem hordozó típusú hanem belső mágiát használó mágus lenne varázstárgyak használata nélkül, így nem kellenének a kulcsok...

Nem is rossz, ha kb. 2,5 év után, egy bizonyos mértékig bejött az ember elképzelése. :]

Kékjegyzetet viszont előre sajnálom. A Tenrou-szigeten is mekkora hype vette körül, aztán Gildarts meglepően könnyedén legyőzte, pedig a harc elején közel egálban voltak. Ha ugyanarra a sorsra jut itt is, csak Natsu lesz most a végrehajtó, akkor el fogják árasztani a témát a "Natsu egyenlő szinten van/erősebb Gildartsnál" típusú beszélgetések. ^^""
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10211 Dátum: 15 márc 02, 12:34:24 »

Hát ez most nem volt rossz. Tényleg, behozni Bluenote-ot nagyon jó ötlet, legalább láthatjuk, hogy mennyit fejlődött Natsu. Mert az nem kérdés, hogy le fogja verni Nevet
Wendy és Sherria viszont nem mutattak semmit, ellenben Lucy és Charle megleptek. De ez a Happy Nevet Nevet Hatalmas, kiüríthetetlen és megunhatatlan poén forrás már 422 fejezet óta Nevet És én nem bánom, hogy nem kap komolyabb szerepet, ez így van jól (mondjuk a repülésben ő is fejlődhetne...). Hogy Sherria könnyebb, mint Lucy Nevet Behalok ezen a macskán.
Szóval nem volt rossz, kíváncsi vagyok erre a harcra. Így, hogy behozták Bluenotot, már van értelme ennek a szálnak.
(Ha simán le is veri, Natsu akkor sincs Gildartz szintjén, hiszen gondolom ő sem ült a babérjain egy évig. A régi Gildartz szintje, az már kérdéses.)
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
felcsi88
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Válasz #10212 Dátum: 15 márc 02, 12:51:24 »

How much is Lucy's power now ?     ITS OVER 9000     Whut? o.O    :DD

Komolyra véve ha ennyire el vannak képedve a jegyzet mágiájától, natsu meg súlyemelőset is tud játszani benne akkor én nem várnék sokat elvégre " a következő generáció mindig túlszárnyalja az előzőt " elvonatkoztatva egy kicsit , natsu az úgymond fiatalabb generáció ugyanannyi idő alatt sokkal nagyobb fejlődés mutathat mint egy tőle jóval idősebb szerintem kicsit szórakoznak aztán jön a jól megszokott :

 Moi tiktazo konjaro Nevet és vége
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10213 Dátum: 15 márc 02, 13:18:33 »

Én arra számítottam, hogy Bluenote esetleg átvette a G.H. mesterének szerepét, de a jelek szerint saját céhet alapított. Lehet, hogy anno csak a Fairy Glitter miatt csatlakozott Hadeshoz Akkor néznék nagyot, ha kiderülne, hogy Bluenote már régebb óta neheztel valamiért a Lamiára esetleg Jurára. Viszont Natsunak tényleg jó kis erődemonstráció lesz Bluenote elverése.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10214 Dátum: 15 márc 02, 16:02:42 »

Na hát mégis csak edzett Lucy. Nevet
Így viszont már tuti hogy Aquarius nála van ha kulcs törés nélkül is tudja használni a Szellemek erejét.
Mondjuk értem én hogy amikor átveszi az erejüket hozzájuk igazodik a ruhája is de elég bugyután nézett ki az a rúgás. ikszdé Kíváncsi vagyok milyen amikor az Urano Metriát használja mert ahhoz ezek szerint már nem igazán kell Gemini.

Happy nagyon állat, csak nekem tűnt úgy vagy fel akarta támasztani a döglött halat? Nevet
Carla meg pont úgy nézett rá mint ahogy Lucy szokott Natsura. Khmm.. Nyelvesít
És hát igen elég sokat fejlődött ő is. Mashima Happy-t elvicceli mindig de szerintem sokkal többet fejlődött annál hogy feltámasszon egy halat. Wendy meg Sherria tuti hogy sokkal erősebbek ennél Mashi csak húzza az agyunk. Bár Wendy elég sokat fejlődött mert láthatóan sokkal koncentráltabb mint Sherria plusz megérezte Bluenote erejét is és ha jól rémlik eddig nem volt valami kifejlett szaglása.

BN viszont nagyon el lesz verve. Nevet
Viszont fura hogy MangaStream Sensei-nek fordította és nem Master-nek. Szóval lehet hogy nem is ő a Céh mester. Natsu egyébként tuti hogy felülmúlta Gildartz-ot legalábbis a 8 évvel ezelőttit mindenképp.

Ja és megjött egy újabb ANIMA REAL cosplay ezúttal Mavisről. Eléggé epic lett. Nevet

http://40.media.tumblr.com/3d173927c0d937045fadb9c194f7b68a/tumblr_nkl1bptFzK1txc1gno1_1280.jpg
Naplózva

Oldalak: 1 ... 679 680 [681] 682 683 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!