24 máj 17, 13:03:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 676 677 [678] 679 680 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778288 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #10155 Dátum: 15 feb 23, 22:17:32 »

Nem volt ez rossz fejezet.

Kicsit meglepődtem, hogy ennyi szörnye van Orochi-nak, de ettől függetlenül nem nézem többre. Amúgy nekem nagyon tetszik az ötlet, hogy nem csak pár oldalba intézi el a tagok visszatérését, hanem kerít mellé egy kis történetet, még ha ilyen ellenséget is rakott be. Pont megfelel egy kis erődemonstrációra.

Wendy bizonytalanságára lehetett számítani, egyértelmű volt, hogy pont nem ő lesz az aki egyből rávágja, hogy egy másik céhből visszamegy a Fairy Tail-be, főleg amelyiket ennyire meg is szerette. Van egy olyan érzésem, hogy ez még eltart minimum 2 fejezetig. Nem hiszem, hogy egy fejezet alatt lezavarná, hogy leverik Orochiékat és Wendy visszatérését a céhbe. Habár biztos, hogy mindenki visszamegy, de szerintem jó húzás lenne, ha valaki mégis azt mondaná, hogy nem megy vissza. Meg amúgy is, ha lenne ilyen, akkor Wendyt tudta volna úgymond a leglogikusabban, legkönnyebben és legkevesebb veszteséggel "beáldozni".

Amúgy meg ne csodálkozzunk már azon, hogy lassan haladnak az események. Ez minden mangánál így van az időugrás után, az első x fejezetben nagyon lassan gyorsul be a történet és csak apránként csepegtetik nekünk az információkat, de ez a normális, elég durva lenne ha az első 5 fejezetben ránk zúdítana a mangaka mindent.

Natsu idétlenkedése, meg a végén a szerencsétlenkedése már kicsit idegesítő volt.

Már az elején megmondtam, hogy hosszú lesz ez mire összeszednek mindenkit. A közeljövőben szerintem maradunk ennél a tempónál. Még jobb esetben, ha az ellenség legyőzése mellett Wendy visszatérését is lezavarná a következő fejezetben, amit nagyon kétlek, akkor is 3 fejezet volt egy főre a kemény magból. Még ha nem mindenki kapna mellé egy pár fejezetes történetet akkor is hosszú lesz. Abban viszont tényleg egyetértek, hogy nehéz kivárni, lehetne a közeljövőben egyszer olyan, hogy egy héten kiadnak 3 fejezetet.  Nyelvesít Ördögi


Fairy Tail Zero:
Egész jó fejezet volt még egy nagy negatívum ellenére is.

Szépen tőrbe csalták a Blue Skull céhmesterét. Szerintem is kicsit gyors volt a tempó, én is vártam volna, hogy látunk valamit az erejükből, fejlődésükből. Azért lehetett látni rajtuk, hogy a végére kifulladtak, de jó sokat fejlődtek ilyen kevés idő alatt.

Ha jól emlékszem már tényleg csak pár nap van a Fairy Tail megalapításáig. Nem tudom, azután mennyit akar még mutatni nekünk, de remélem azért láthatjuk egy hosszabb harcban az erejüket.

A negatívum, csak az volt, hogy a Tenrou Jáde végül is pusztító fegyver. Legalább is én most ennyit vettem ki ebből. Ennek ellenére tényleg jó fejezet volt.


Fairy Tail ice Trail:

Szerintem ebből már nem sok van hátra, de ez a fejezet is jó volt. Tetszett, hogy kezd azért jobban összekapcsolódni a történet, például, hogy Juvia és Gray már találkoztak, és Gray Lucy apja segítségével jut el Magnoliába.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10156 Dátum: 15 feb 24, 10:55:32 »

Jon: olvasod a One Piecet? Ha nem, akkor értem, amit írtál, de ha igen, akkor legyél figyelmesebb, mert az FT folyamatosan utal rá, vagy épp szinkronban vannak.

De olvasom a One Piecet, de én eddig nem vettem észre semmit. Konkrétan mire gondolsz?

Orochi a japán mitológia egy igen fontos istene, ezért jelenik meg több mangában is. Orochimaru is róla kapta a nevét.Mosolyog
Ezt nem tudtam. Akkor ez a kígyós kinézet mindkettő esetében az istenre utal? Vagy ez tisztán Orochimarura?
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #10157 Dátum: 15 feb 24, 11:06:10 »

A negatívum, csak az volt, hogy a Tenrou Jáde végül is pusztító fegyver. Legalább is én most ennyit vettem ki ebből. Ennek ellenére tényleg jó fejezet volt.
Az csak egy másolat, ami értintésre robban
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10158 Dátum: 15 feb 24, 12:38:28 »

Orochi a japán mitológia egy igen fontos istene, ezért jelenik meg több mangában is. Orochimaru is róla kapta a nevét.Mosolyog
Ezt nem tudtam. Akkor ez a kígyós kinézet mindkettő esetében az istenre utal? Vagy ez tisztán Orochimarura?

Azért nem tudhattad, mert ez nem igaz. Az orochi szó csak úgy, mint a hebi kígyót jelent, nagyjából annyi különbség van köztük, mint az angolban a snake és a serpent között. Bár felbukkan egy Yamata no Orochi (nyolcfejű kígyó) nevű szörny és a yókaiok között van hebi is, de Orochi nevű isten nincs a mitológiában. Mellesleg, ha érdekel valakit: a sanninok nevét a Vitéz Jiraiya Történeteiből (Jiraiya Gōketsu Monogatari) vette a mangaka.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #10159 Dátum: 15 feb 24, 14:50:45 »

mohric +1

Jon: olvasod a One Piecet? Ha nem, akkor értem, amit írtál, de ha igen, akkor legyél figyelmesebb, mert az FT folyamatosan utal rá, vagy épp szinkronban vannak.

De olvasom a One Piecet, de én eddig nem vettem észre semmit. Konkrétan mire gondolsz?

Pedig még oda-vissza utalás is volt (valószínűleg, azt hiszem nem lett megerősítve). Az itt megjelenő óriások faluja (One Piece-ben Elbaf) és a One Piece-beli tontatták, vagyis akkor még "fairy"-k, nagyjából egyszerre jelentek meg.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10160 Dátum: 15 feb 24, 15:43:39 »

Oké, a múltheti hsz-emet semmiben sem változtatnám meg, sőt csak még jobban megerősíteném: Wendy egy mocskos áruló, pont. A FT EGYBŐL felkarolta és családot adott neki, miután a Cait Shelter eltűnt. 8-9 évig volt velük, a Lamiánál meg fél éve, max háromnegyed éve lehet és néhány ember miatt mégis őket választotta -.-' Engem nem is érdekel már, maradjon a Lamiánál Nevet Szánalom.
Ez az Orochi céh is mi a büdös tömény beszívott agymenés akar lenni??? Egy halvány utalás sem volt róluk eddig, most meg már 100 000 szörnyet idéznek a semmiből, ez mi?? Remélem csak genjutsu. 1 év alatt nem lehetnek ilyen erősek... Csak fogom a fejemet.
Ezt a 2 lényeget leszámítva, a többi dolog tetszett. A mágiatanácsban végre olyanok ülnek, akik értenek is a mágiához ikszdé Alapból így kellett volna már a legelejétől is csinálni.
Natsuék reakciója este Wendy válaszára nagyon vicces volt, meg tudom őket érteni ikszdé
Charle meg érdekes mágiát tanult, tetszett, hogy elmagyarázta Nevet
Meg a végén tetszett, hogy Happy megizzadt kicsit Sherria miatt ikszdé Talán a súlya miatt? ikszdé
Az áruló és Charle meg jól néz ki így együtt, úristen, már most fogom a fejem mennyi loli-yuri fanservice lesz ebből ikszdé Elég csak a Zero-ra gondolni, Mashima semmitől sem fél Nevet
Ez a fejezet csak egy 2/5 megint. Egyáltalán nem érdekel ez a szál és továbbra sem fog. A kedvenc szereplőmét, Gazille pár fejezetét várom már, tuti a Sabertoothnál van és edzi az Ikersárkányokat Nevet Most már ők a Hármasiker Sárkányok ikszdé De remélem ő nem törölte le  a céh jelét, mert már neki is a 3. lenne -.-'. De tényleg, ne sz#rja már le minden FT tag pár hónap alatt, hogy vége a FT-nek és álljanak be egy másik céhbe véglegesen, ez elrontja az egész Fairy Tail manga mondanivalóját. Csak nekem ennyire illúzióromboló az egész? Szomorú
Naplózva

BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #10161 Dátum: 15 feb 24, 15:57:51 »

Még a múlt fejezetben engem is ledöbbentett kissé, hogy Wendy (és ahogy Lucy mondta, még más is) csatlakozott egy másik céhhez. De már megértem, hogy kellett valamit csinálniuk. Mondjuk az magas, hogy miért széledtek ennyire szét, miért nem kerestek közösen valamilyen más megoldást. Az viszont kiderült, hogy Wendy csupán Sherria miatt akar maradni, ami szerintem tök aranyos tőle. Wendynek a Fairy Tailben amúgy sem volt egykorú barátja, ráadásul mindenkivel udvarias formában beszélt, tehát nem volt olyan közeli társa, mint Sherria. Elhiszem, hogy nehézere esik egy év után csak úgy itt hagyni őt. Charle meg nagyon menő, hogy ez idő alatt nem lustálkodott. Valamint tetszett, hogy visszatért kicsit a régi énje, amikor kicsit felszínesen beszél Natsuékkal. : D Mondjuk attól tartok, hogy Wendy végül Lucyékkal fog tartani. Amit mondjuk kicsit bánok, mert úúúgy nézném még a Lucy-Natsu-Happy triót, és csak őket. ^^

Én amúgy teljesen meg vagyok elégedve ezzel az arccal. Örülök, hogy a dolgok kicsit lenyugodtak, engem nem is zavarnak ezek a random ellenfelek. Kellenek ahhoz, hogy a szereplők valamivel bizonyíthassák az erejüket. A Fairy Tail pedig egy kimeríthetetlen fantasy világ, miért ne lehetne új ellenségeket gyártani erre a célra? Szóval tetszik eddig, a Tartaros számomra meg már amúgy is kicsit unalmas volt.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 24, 15:58:29 írta BrownOsment » Naplózva

mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10162 Dátum: 15 feb 24, 16:01:59 »

Csabi: Weendy nem volt 8 évig a FT tagja csak fél, max 1 évig. Azt nem kell beleszámítani amikor le voltak fagyva. Mellesleg azok az "izzadtság cseppek" nem az erőlködés miatt vannak hanem ez a meglepődés, zavarodottság jele a mangákban. Ha esetleg ironikusan írtad akkor bocs, de nekem nem úgy tűnt.
Azt meg, hogy miért álltak be más céhekbe már én is és mások is kifejtették, hogy miért volt szükséges és célszerű.
Az Orochi céh tényleg kicsit a semmiből jött, de nem ez az első, hogy egy mangában a semmiből húznak elő random ellenfeleket. Sőt több az olyan ellenfél aki a semmiből bukkan elő, mint akit normálisan felvezetnek. Ha pl.: 100 fejezettel ezelőtt lett volna rá utalás... minek? Kit érdekelt volna, hogy a lamiának van egy ilyen ellenfele, ez rájuk tartozik, mint ahogy anno a Phantom a Fairy Tail-re. Rájuk se volt semmi utalás addig amíg meg nem támadták a céhet.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10163 Dátum: 15 feb 24, 17:05:18 »

mohric +1

Jon: olvasod a One Piecet? Ha nem, akkor értem, amit írtál, de ha igen, akkor legyél figyelmesebb, mert az FT folyamatosan utal rá, vagy épp szinkronban vannak.

De olvasom a One Piecet, de én eddig nem vettem észre semmit. Konkrétan mire gondolsz?

Pedig még oda-vissza utalás is volt (valószínűleg, azt hiszem nem lett megerősítve). Az itt megjelenő óriások faluja (One Piece-ben Elbaf) és a One Piece-beli tontatták, vagyis akkor még "fairy"-k, nagyjából egyszerre jelentek meg.

Áh, ugyan, ez nekem eléggé erőltetett... a tontattáknak semmi közük a FT-hez, és az óriásoknak sem Elbafhoz. Legalábbis igencsak kétlem, de ha igen, akkor is nagyon erőltetett, és nem ilyen egyértelmű utalás, mint ez az Orochi meg a ninjás.

Csabi: Szerintem most senki sem ért veled egyet Nevet Nem is értem, miért lenne Wendy áruló. Mert beállt a Lamiába? Világos, és egyértelmű oka volt rá, biztos, hogy nem csak ő húzta meg ezt a lépést. Mert nem akar most haza menni? Megindokolta azt is, a legjobb barátja miatt. Mert hogy a legjobb barátja nem a FT-ben van. Nem túl jó indok, senki sem akarja marasztalni, mert tudják, hogy IGAZÁBÓL mit akarna, de a legjobb barátjáért beáldozná magát.
És a végén úgyis elmegy Natsuékkal, ez egyértelmű.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 24, 17:08:26 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10164 Dátum: 15 feb 24, 17:36:59 »

Szegény Natsu végre beindulna,erre Sherria lenyúlja az egyetlen járatot ami Natsunak is alkalmas. ikszdé

Charle-nak jobban áll az emberi alak főleg így szárnyakkal.
(Ki tudja lehet Happy nem is emlékszik arra hogy hogyan is fejlődött az 1 év alatt)

Nem kell mérgesnek lenni Wendy-re.
Alapból még fiatal,ráadásul itt volt számára a legnagyobb lehetőség.Fejlődésileg és barátilag,jellemileg is.
Nem mellékesen így is tekinthetnek egymásra társakként.
Anno sokat kisegíttették egymást.
Azért 8-9 év erős túlzás a Fairy tailnél.
A saját nézőpontjuk jobban érvényesül,így a Tenrou szigeti időugrás nem igazán mérvadó.
Mellesleg korai az ítélkezés mindössze 2 fejezet alapján,hogy mi lesz a végkifejlet.

Ui:Azért Lyon instant fagyasztása sem volt rossz."Útban vagy"
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 24, 17:40:21 írta K ichigo » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10165 Dátum: 15 feb 24, 21:09:50 »

421. fejezet

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/421/3
Nem elég égő Wendy-nek a nyilvános szereplés, még Toby és Yuuka is rátesznek a egy lapáttal. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/421/4
A FT-ben a párosítások sosem bizgatták igazán a fantáziámat (egy részük egyértelmű, a többit meg majd meglátjuk), de itt egész jól mutatnak együtt Lucy és Natsu. ^^

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/421/5
Egy pillanatra már azt hittem, hogy Natsu felnőtt módjára, vagy legalább egy nagytesó módjára fog viselkedni Wendy-vel, erre felkapja a vállára, mint egy zsák krumplit és viszi el... ikszdé

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/421/7
Árulás? Az lett volna az árulás, ha megkeresi Ivan mestert és beáll a Raven Tailbe.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/421/9
Valahonnan nagyon ismerős Charle emberi formája, de nem tudom honnan...
Poén, hogy pont az eheti FT anime fejezetben lesz feldolgozva az a régi manga különkiadás, ahol Mirajane átváltozás mágiát tanít Lucy-nek, Natsunak és Happy-nek. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/421/10
Már "féltem", hogy Charle most már véglegesen emberi formában marad.
Azért nagyon remélem, hogy Happy is valami értelmes irányba fejlődött. Mert azért az Area mágia sem olyan rossz, lehetne még kihozni belőle érdekességeket. És ha már Natsu erősebb lett, akkor Happy sem maradhat le tőle, mint az egyik fő-főszereplő elválaszthatatlan társa.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/421/11
Hiába fagyott le az agyuk Wendy válaszától, az Natsu butaságát nem akadályozza. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/421/12
Csak nekem tűnik úgy, hogy Natsu egy kicsit agresszívabb lett így az elmúlt egy év alatt? Lehet, hogy ahogy egyre erősebb lesz, a személyisége egyre közelít E.N.D-éhez? Bár gőzünk sincs róla, hogy E.N.D. milyen személyiség volt. És Zeref esete után messze nem biztos, hogy egy vérengző vadállat.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/421/16
Igazából nem is vártam kevesebbet Lyontól. Itt már simán egy S-osztályú mágus szintje körül járhat.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/421/21
Szép lenne, ha a kövi fejezet azzal indítana, hogy Wendy és Sherria "lefújja" (Tenryuu no Houkou és Tenjin no Dogou) a szörnyek tömegét, és ezzel a mozdulattal úgy kb. az egyharmadukat kiüti. Nevet Hiszen nem tűnnek túl erősnek, inkább csak a nagy számuk a probléma.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 24, 21:10:37 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10166 Dátum: 15 feb 24, 22:04:35 »

Meg a végén tetszett, hogy Happy megizzadt kicsit Sherria miatt ikszdé Talán a súlya miatt? ikszdé
Nekem csak most esik le, hogy Natsun kívül mindenki nehéz neki. ikszdé

Csabi, én kezdem úgy érezni, hogy nagyon haragszol Mashima-senseire Wendy ügyben. Ohh My God  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 24, 22:07:47 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #10167 Dátum: 15 feb 24, 22:15:46 »

...Valahonnan nagyon ismerős Charle emberi formája, de nem tudom honnan...
Engem egy kicsit Evergreenre emlékeztet.  >.<#
Naplózva

mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10168 Dátum: 15 feb 24, 22:22:38 »

Chakra: Nem hiszem, hogy Natsu agresszívebb lett, eddig is az volt http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/047/9 A mostani fejezetben meg inkább idióta mint agresszív, de hát eddig is az volt és kötve hiszem hogy valaha megkomolyodna. Ahhoz elég sokat kellene változtatni a karakterén. És aki erre azt mondja, hogy a karaktereknek idővel meg kell komolyodniuk: ott van Luffy a O.P.-ből aki 777 fejezet alatt sem komolyodott meg pedig lett volna rá oka, még sincs nagyon baja ezzel az olvasóknak. Lyon meg eddig is nagyjából Gray szintjén volt (csak egy kicsivel lemaradva) Gray meg bőven meg van S-osztályú. Szerintem a Lamia Scale-ben már rég S-osztályú sőt ugye most, hogy Jura lelépett ő a céh ásza.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10169 Dátum: 15 feb 24, 23:09:19 »

Ha Wendy nem kapja meg a Lamia jelét, vagy nem választja inkább ezt a céhet csupán Sherryáért, egyetlen emberért a FT helyett, akkor nem lenne semmi problémám, de így számomra már ez az egész kis történet el van rontva. Remélem nem mindenki törölte le magáról a FT jelét és rakott fel egy másikat  smirksweat

Happy-nak én még mindig Kain Hikaru woodoo baba mágiáját tudnám elképzelni Nevet Alapból láthattuk, hogy Natsu és ugye Happy is tudta használni, szóval nem kell hozzá külön tudni az adott mágiát, legalábbis elég csak a baba is az alapokhoz. Happynek ez tökéletes lenne, hisz a gyors aera mágiájával könnyedén odarepülhetne flashben és szerezhetne egy hajszálat az ellenségtől Nevet Ráadásul sok vicces jelenet is lehetne belőle. És nem utolsó sorban, a kis táskájában is elférne a bábu. Mindenesetre én is remélem, hogy ő is fel tud majd vágni valamivel Charle előtt Mosolyog
Naplózva

Oldalak: 1 ... 676 677 [678] 679 680 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!