24 máj 19, 00:59:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 675 676 [677] 678 679 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779784 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #10140 Dátum: 15 feb 23, 11:17:33 »

421:
http://www.mangareader.net/fairy-tail/421
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #10141 Dátum: 15 feb 23, 12:42:57 »

Remélem Wendy ezután tényleg nem fog visszatérni a Fairy Tailhez. Az első gondolat mindig árulkodó, ha habozott, nem is akar visszamenni igazán... amúgy sem hiányozna nagyon.
Naplózva

DNACore
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 34



« Válasz #10142 Dátum: 15 feb 23, 12:47:45 »

Én bízom benne, hogy Wendy rájön, hogy az ő családja a FT...kedvelhető karaktere van számomra legalább is.
És nagyon remélem, hogy nem minden karakternél ez lesz elsütve...h másik céh habozik de vissza megy persze elhiszem nem lehet mindenkinek mást kitalálni, de ne ez legyen a sablon.
Erzát pl szívesen látnám saját céhben mint céhmester Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 23, 12:48:56 írta DNACore » Naplózva
norbesz
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30



« Válasz #10143 Dátum: 15 feb 23, 12:59:29 »

Szerintem meg azt leszámítva amit mondott minden jel arra utal hogy vissza akar menni...Chelia aki elvileg a legjobb barátja pont amiatt volt meglepődve hogy maradni akar. Ha más nem pont Chelia lesz az aki rábeszéli hogy csak miatta ne maradjon a Lamia Scalebe (vagy már meg is tette Nyelvesít http://www.mangareader.net/fairy-tail/421/13)
Naplózva
sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #10144 Dátum: 15 feb 23, 13:14:58 »

Ezt sok sorozatban, filmben eljátszották már, amikor a szereplő úgy érzi tartozik azzal XY-nak hogy nem hagyja el, holott XY is elengedni, talán örülne is neki, mert tudja a szíve mélyén arra vágyik. Persze ezt nem tudjuk tényszerűen megállapítani még, de logikus az, hogy most leverik az ellenfeleket, aztán csatlakozik Natsu-ékhoz. Az meg kizárt (szerintem), hogy ezt máshol is eljátsszák majd. Wendy elég bizonytalan, ezért is látjuk nála ezt, a többiek jobban tudják mit akarnak és meg is teszik amire vágynak. Ha ezután még valaki így lesz, hogy nem akar vissza térni, az nem is fog, de ezt én mellékszereplőknél tudom elképzelni igazán csak.
Amúgy utolsó oldalon mikor Charla emberi formában kapja fel Wendyt, az villant át a fejemen, hogy kettejükről elég érdekes fanartok fognak készülni szerintem. smirksweat
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10145 Dátum: 15 feb 23, 14:28:39 »

Na hát azon, hogy kígyópofát Orochinak (kígyónak) hívják meg se lepődtem. Remélem, hogy ha már így hívják akkor erősebb lesz, mint amire számítani lehetett. Wendy meg szerintem is tuti, hogy visszamegy majd. Ez az egész arc, meg a harc ezzel a céhhel erre van. Lesz a végén egy jelenet amikor Wendy rádöbben h mennyire is fontos neki a Fairy Tail stb aztán elmegy Natsuval.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Mesti
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14



« Válasz #10146 Dátum: 15 feb 23, 14:55:00 »

Pedig mennyire király lenne, ha nem menne vissza!

Legalább lenne egy kis váratlan fordulat, kis csavar a történetben...
(Persze én is tudom/gondolom, hogy a csata után rájön, hogy neki ott a helye és visszatér.)

Szerintem nagyon unalmas lesz a manga az elkövetkező hetekben(számomra legalább is biztosan), ha most a főbb szereplők kapnak 2-3 fejezett, lesz kis "filler" storyuk valami gagyik ellen, aztán visszatérnek. Technikai KO
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10147 Dátum: 15 feb 23, 15:28:22 »

Az előző fejezet még csak simán kevés, soványka volt, de mainál végig olyan érzésem volt, mintha fillert olvasnék. Nem, nagyon nem tetszik ez a húzás...egy rész alatt lezárta a Tartarost, majd egy rész alatt lerendezte az egy évet, erre ilyen hülyeségekre meg ennyi időt szán...(Orochi....OH MY GOD). Most az lesz, hogy Wendyék kicsinálják ezeket a szerencsétleneket, Natsuék meg valszeg levernek egy csomó szörnyet (százezer szörny....vicc, honnan a francból vannak ezek ennyien? )
Én annak örültem volna a legjobban, ha Natsu lángja lett volna a jel a többieknek, amire egy-két fejezet alatt mindenki összegyűlik, hiszen ők egy család... de nem, mindegy, akkor szenvedjünk végig minden fontosabb karaktert, ahogy Natsu próbálja visszarángatni őket.
Viszont ahogy Natsu, Happy és Lucy teljesen lesokkoltak Wendy válaszán, olyannyira, hogy Natsu Happy farkával csiklandozta Lucy lábát...ezen jót nevettem Nevet
Ami fontos volt a fejezetből, az a tanács említése. Ha jól értettem, akkor Makarov is a tagja lett, mégis eltűnt több, mint egy éve?

A Zerohoz:
Sokkal jobb, mint a mostani FT részek.

Szerk.: Orochi nyivánvalóan Naruto utalás. Ekkora hatása lett volna a Narutonak a japánoknál? Mondjuk nem csodálom. Csak azért kérdezem, mert a manga elején is volt már egy ilyen utalás (amikor Natsu és Happy "ninják" lettek Nevet ). Míg más mangákra való utalást eddig nem nagyon vettem észre se a FT-ben, se másban.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 23, 15:32:01 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Adri
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 91



« Válasz #10148 Dátum: 15 feb 23, 15:41:29 »

Orochi a japán mitológia egy igen fontos istene, ezért jelenik meg több mangában is. Orochimaru is róla kapta a nevét.Mosolyog
Naplózva

zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #10149 Dátum: 15 feb 23, 15:55:06 »

Jon: olvasod a One Piecet? Ha nem, akkor értem, amit írtál, de ha igen, akkor legyél figyelmesebb, mert az FT folyamatosan utal rá, vagy épp szinkronban vannak.

A fejezethez: Komolyan?? Ez most mi volt? Oké, megtudtunk bizonyos fontos dolgokat (Makarov), de nagyon elkeserítő, hogy 3 fejezetet kell szánni Wendyke visszatérésére. Az előző fejezet után úgy gondoltam, hogy lehetetlen, hogy újra FT-s legyen, de most már az az egyértelmű (majdnem teljesen), hogy Natsuékkal tart majd. Remélem lesz olyan tag, aki nem érez majd késztetést arra, hogy újra a céhbe tartozzon.
Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #10150 Dátum: 15 feb 23, 16:32:49 »

A többség elfelejtette, h ez a Fairy Tail... Nem pl. a Naruto, ahol több száz fejezet kell h az egyik főszereplő visszatérjen. Itt nem történnek ilyen dolgok, ha mégis, akk Mashima újítani akar, de ezt kétlem... Pl. Mira húgáról is mindenki azt hitte h meghalt, és mégse, stb... A lényeg pont az, h minden tagot, legalábbis a legfontosabbakat megkeressék és újra egyesítsék a céhet, nyilván nem fog trollkodni a mangaka, h nem jönnek vissza a tagok, főleg h Wendy benne van a kis csapatban, Erza és Gray mellett Mosolyog Gondolom, am sem mutat meg minden egyes karaktert külön, csak a fontosabbakat, h mi történt velük, stb.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #10151 Dátum: 15 feb 23, 17:19:12 »

Natsu leverné a támadókat, Lyon most ő az ász a céhben ő is szembe szállasztatna. Az ellenség olyan ismeretlen , nem tudni mennyire erősek. Jura meg lelépet a céhből már rég a céhből , ürültek Wendynek. Kő ellem után szelet kaptak.
Nem tudom elsőre sikerülni fog-e a céh egyesítése. One Pieceben nem kelet olyan nagy csapatott összerakni.
Naplózva

mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10152 Dátum: 15 feb 23, 19:35:32 »

Javítsatok ki ha tévedek, de akkor most az új tanács tagjainak a szent mágusokat választották. Vagyis akkor Jura, Makarov, Warrod meg nyilván Ishgal másik 3 "istene" is mind a mágia tanács tagjai. Őszintén szólva ennek örükök, hogy végre érdem alapján választották meg a mágia tanács tagjait.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10153 Dátum: 15 feb 23, 20:36:33 »

Én ezek után nem lepődnék meg, sőt örülnék neki, ha a Fairy Tail újjáalapítása után nem "elismert" céh lenne, össz-vissz néhány taggal, mint a Crime S.
Chalre ember formája még mindig tetszik. Nevet Egy pillanatra csalódtam Wendyben, de igazából nincs miért. Pláne mert távolról sincs a kedvenceim közelében. xD Leginkább azért lepődtem meg, mert a FT családként van ábrázolva, és a családját nem tudja csak úgy visszautasítani. Leginkább ettől érzem, hogy ha nem is alapjaiban, de a manga egy leheletnyit megváltozott. Nekem sokkal komolyabbnak hatnak a mostani fejezetek, mint eddig bármikor.
Azért nagyon remélem, hogy Gray meg Erza hozzájuk csapódik. Én még mindig CSAK rájuk tekintek fő csapatként. xD
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10154 Dátum: 15 feb 23, 21:36:09 »

Wendy csak lecserélte az FT jelet. 

Most nagyon fura lenne, ha Wendy meg Sheria egyesített erővel és csapatmunkával megmentenék a várost vagy legalábbis az embereket, utána meg menne az FT-be. Akkor már Sheria is menjen vele. xD

100000 szörnyeteg? Pont elég Natsunak, hogy bemutassa mennyit fejlődött. de inkább Sheria KICK!:D
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 675 676 [677] 678 679 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!