24 máj 17, 09:08:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 673 674 [675] 676 677 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778173 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10110 Dátum: 15 feb 18, 14:23:14 »

A Cait Shelter jele azért tűnt el, mert mint az egész céh, az is csak egy illúzió volt, amit Robaul hozott létre (legalábbis elég valószínű) Attól, hogy egy céh felbomlik nem tudom, hogy miért tűnne el a jele. Az akkor tűnik el, ha eltüntetik. "A FT már nem képes újat felmutatni", ja ez bizonyos szemszögből igaz, de mond meg, hogy melyik manga tudott a 400. fejezet után újat mutatni. A Bleach nem, a Narutoban éppen a végén derültek ki fontos infók, de igazából ha azokat el sem árulják csak simán végigviszik a harcokat ugyan az lett volna a végkifejlet, a nagy háború kb a közepéig még izgalmas volt, de aztán ellaposodott, a One Piece meg megy folyamatosan előre újabb és újabb legyőzendő ellenfeleket hozva, akiket levernek tovább állnak majd jönnek újak, de igazából az is egyetlen szerkezet struktúrára épül, történet szempontjából, az is csak folyamatosan ismétli önmagát apró változtatásokkal megspékelve.
szerk.: És még mielőtt írná valaki: Tudom, hogy az előbb felvázolt struktúra a shounen fight-ok alapja így a legtöbbre igaz. Nem csak a One Piecet-re meg a Fairy Tail-re. éppen azért nincs is vele problémám ez a never-ending mangák átka. Az meg, hogy megismételte az első fejezetet: na és? Ez elvileg az újrakezdésről szólt és ennek az 1 fejezet megismétlése jól átadta a hangulatát. Ugyanakkor a fanservicektől már néha nekem is rángatózik a szemem, azt tényleg abba lehetne hagyni.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 18, 14:43:29 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #10111 Dátum: 15 feb 18, 14:24:13 »

Rave mesterrel kapcsolatban

ti hol olvastátok? tegnap este fejeztem be a 143. fejezetet, ami nagyon rossz minöségü volt. (gyakorlatilag le volt fényképezve a manga, és ugy lett szerkesztve)
Elöre "lapoztam" hogy megnézzem pár fejezet boritoját de az is ilyen sz*r
mangafoxon olvastam, de mindenhol ezt a forditást találtam Szomorú
Naplózva
Italy4ever
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 45



« Válasz #10112 Dátum: 15 feb 18, 14:43:20 »

Idézet
Mi volt az az erőfitogtatás Lucy részéről? Valami borzasztó volt nézni, totál ellent mond a karakterének. Miután látta Natsu bemutatóját elég nagy hülyeség őt egy párbajra kihívni... Elhiszem, hogy Lucy is erősebb lett, de még a sorozat kezdeti Natsut sem igazán győzné le az eddigiek alapján, nem hogy a mostanit... Jesszus...

Szerintem dobott a karakterén, hogy nem az ijedős szende szűzt játsza hanem a sarkára áll..Hozzáteszem a harcainál mindig a sarkára állt. De most itt az úgymond "mókára" gondolok.

Idézet
Mi a picsa?! Nem tudom eléggé érzékeltetni, hogy mennyire kiakadtam ezen (is), de megpróbálom: Most kajak belépett a Lamia Scale-be??? Számomra szó szerint elárulta a Fairy Tailt, hisz az hiába is bomlott fel elvileg a jelük még mindig nem tűnt el, ergo egyértelmű, hogy csak ideiglenes állapotról lehet szó. A jel pedig igenis eltűnik, ha vége egy céhnek, hisz ez volt a Cait Shelternél is... Felháborító ez a Wendy! És hagyjatok az ilyen hülyeségekkel, hogy pénzre van szüksége... A képességeit nem kicsit lehetne fantasztikusan kihasználni egy kórháznál, vagy egyéb orvosi célokra, ráadásul már elég erős a támadó mágiája is. Lazán végezhetné Charle-val kettesben B osztályú feladatokat, vagy ismétlem akármilyen kórházi munkát... Nem hiszem el... Ez tudom erős lesz, de Wendy egy utolsó áruló, ez már a 3. céhe...

Ha jól emlékszek addig nem vállalhat el egyetlen egy mágus sem egy munkát amíg nem tagja egy céhnek, Így válik teljes jogú mágussá. Az hogy kórházban egy 14 éves lányka..Végül is mangáról van szó megtörténhet. De így hatásosabb hogy Cheryvel edzet.

A time-skipre nem tudok mit mondani mivel engem személy szerint nem zavar.. Se a fanservice amíg nem mondtad hogy ki van a bugyija addig nem is vettem észre.

Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #10113 Dátum: 15 feb 18, 15:58:00 »

A Lamia Scale hálaadása meg elég váratlanul ért, igazából nem lett volna bajom vele addig, amíg meg nem pillantottam Wendyt... Mi a picsa?! Nem tudom eléggé érzékeltetni, hogy mennyire kiakadtam ezen (is), de megpróbálom: Most kajak belépett a Lamia Scale-be??? Számomra szó szerint elárulta a Fairy Tailt, hisz az hiába is bomlott fel elvileg a jelük még mindig nem tűnt el, ergo egyértelmű, hogy csak ideiglenes állapotról lehet szó. A jel pedig igenis eltűnik, ha vége egy céhnek, hisz ez volt a Cait Shelternél is... Felháborító ez a Wendy! És hagyjatok az ilyen hülyeségekkel, hogy pénzre van szüksége... A képességeit nem kicsit lehetne fantasztikusan kihasználni egy kórháznál, vagy egyéb orvosi célokra, ráadásul már elég erős a támadó mágiája is. Lazán végezhetné Charle-val kettesben B osztályú feladatokat, vagy ismétlem akármilyen kórházi munkát... Nem hiszem el... Ez tudom erős lesz, de Wendy egy utolsó áruló, ez már a 3. céhe... Igen, az első szomorú módon törlődött, de utána egyből belépett a FT-be, ami nem is volt baj, mert gyönyörű jelenet lett... De most miért kell ugyanezt eljátszani megint??

Mi van? Wendy utolsó áruló? Miért is?

Ha pl egy futball csapat feloszlik, akkora játékosok már nem mehetnek más csapatokhoz?

Ha egy évig depizik egy sikátorban koldulva, az rendben lett volna?

Megjegyzem, igen kell neki a pénz (a drágakő), hogy megéljen, de nem csupán ezért ment a Lamiához, hanem mert ott van Cheria is, akivel barátok. Az FT meg feloszlott, szóval nincs itt semmi féle árulás.

S ha Wendy áruló, akkor Bob és Goldmine még inkább azok.
A részletekbe nem megyek bele, elég legyen annyi, hogy a Blue Pegasus és Quatro Cerberus céhek mestereiről van szó.
Egy másik nézőpontból nézve meg...

Egyébként nem lenne meglepő, ha más volt FT tagot is Fiore egy-egy nagyobb céhében találnánk.





Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #10114 Dátum: 15 feb 18, 16:23:14 »



Egyébként nem lenne meglepő, ha más volt FT tagot is Fiore egy-egy nagyobb céhében találnánk.







Itt mondja Lucy is hogy mások is beléptek máshova..
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/420/16
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10115 Dátum: 15 feb 18, 16:25:19 »

De jó hogy Shiro írta le előttem mert lehet én nem lettem volna ennyire diplomatikus. Nevet
Csabi szerintem neked nagyon nem kellett volna beleásnod magad a Mangába mert egyáltalán nem érted a Fairy Tail lényegét.

1. Lucy poénkodott nem véletlen tette hozzá hogy egy komolyan harcoló Natsut nem bírna lenyomni.
2. Wendy nem áruló. És ahogy Shiro is írta az FT feloszlott. És ha valaki nincs benn egy Céhben nem vállalhat munkát. A Cat Shelter pedig SOHA nem volt céh mivel csak egy kitalált dolog volt.
Szóval Wendy még a legszigorúbban véve is csak 2 Céhben volt benne eddig. Igazából még azt sem tudjuk milyen jel van a vállán mert azért kristály tisztán nem látszik, plusz nem tudjuk milyen szerződéssel lépett be.
3. Ha ismernéd az igazi FT mangát tudnád hogy Mashima mindig tudja mit csinál, más kérdés hogy valakinek nem tetszik mert a Tartarus Arc után vérontást meg harcokat várt volna meg edzést vagy tudom is én. Pedig annak aki látott már legalább 1-nél több Shounen mangát tudni kellett volna hogy az időugrás előtti időbe max flashbackbben tekinthetünk vissza.

Még annyi hogy az FT 90%-a tuti hogy belépett más Céhbe pláne azok akiknek eddig sem volt túl nagy szerepe. De most megsúgom neked hogy Erza 1000% hogy belépett IDEIGLENESEN a Mermaid Heel-be elvégre neki meg ott van Kagura és Milianna. Gray és Juvia, Luxusék az egyedüliek akik nem léptek be sehova. Elf-man szerintem ha belépett valahova akkor a kutyusokhoz. Lisanna és Mira hollétére még tippem se nagyon van de szerintem ők is beléptek valahova. Ha már itt tartunk Gajeel ha belépett valahova akkor az tuti hogy a Saberhez igazolt és ha már szóba kerültek lehet hogy Lisanna és Mira is ott van elvégre nekik is van ott kapcsolatuk nem is egy. Mirának ott van Yukino és Minerva is lehet jókat harcolnak. Nevet Lisanna meg lehet szimplán csak követte az ikertestvérét. Nevet

Még annyit hogy máskor ne ekkora elvárásokkal ülj elolvasni egy fejezetet mert aki halál komolyan vesz egy Fairy Tail mangát az sosem fogja élvezni. Mert az 1. fejezettől kezdve a szórakozásról meg a fanservice-ről, kalandokról szólt. A Fairy Tail pedig Makarov miatt oszlott fel ő a Céh mester ő döntött így szóval a többiek egyáltalán nem hibásak azért mert a góré így döntött.

BTW innen velszeg Charle és Wendy is csatlakozik a csapathoz és mivel Charle képességei tuti fejlődnek hisz látta Natsuékat hogy jönnek tuti hoyg tudja hogy a többiek hol vannak. Nevet Így hál Isten nem kell szenvedni csak utazgatniuk.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 18, 16:43:19 írta Kuro25 » Naplózva

mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10116 Dátum: 15 feb 18, 19:40:22 »

Arról, hogy ki hova léphetett volna be hasonló elképzeléseim vannak, mini Kuronak. Nem lepődnék meg, ha Gray és Juvia az országot is elhagyták volna mivel az Ice Trail alapján Gray nem Fiorében született. Laxus, meg a raijinshuu szerintem tett annyit félre, hogy akár egy évig eléldegéljenek -anno írták, hogy a raijinshuu nem mutatkozik túl sűrűn, mert állandóan küldetésen vannak. Gajeel viszont szerintem Natsuhoz hasonlóan nem lépett be sehova csak vándorolt, Miráékról meg azt is el tudom képzelni, hogy a Blue Pegazusba kerültek, Ichiya amúgy is a külső alapján toboroz új tagokat.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10117 Dátum: 15 feb 18, 22:05:47 »

Úgy látszik, hogy Csabi most jutott oda, hogy igényli a változást, erősödést, szintlépést a FT-től. Én már feladtam asszem Nevet , vagy ha nem is adtam fel, már nem stresszelek miatta.
Azzal viszont egyáltalán nem értek egyet, hogy Wendy áruló lenne. Ez hülyeség. A kórházban nem lehet erősödni, a Lamiaban lehet. Túl kell látni az orrunkon, és látjuk, hogy Wendy valószínűleg sokkal többet tett a FT-ért így, mintha egy helyben ült volna.
Charle-érdekes Nevet Jól néz ki alapvetően, de engem az emberfülek nagyon zavarnak.
Maga a fejezet elég lightos volt, soványka, rövid, és átlagos.
Amúgy én még mindig nem értem, hogy miért rendezett le egy évet egy fejezet alatt...a nézők fel se foghatták, át se érezhették rendesen, hogy igen, itt egy év eltelt, és már benne vagyunk a lecsóban. Fejben még mindenki a Tartarosnál van, és csak testben ezeknél az irtó igéretes, és bizonyára fényes jövő előtt álló (...) új ellenségeknél. Nem értem, hova rohant.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Revi95
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31



« Válasz #10118 Dátum: 15 feb 19, 00:11:40 »

Lisanna meg lehet szimplán csak követte az ikertestvérét. Nevet

wut? lemaradtam valamiről Kuro? nem úgy van hogy Mirajane a legidősebb, majd Elfman és Lisanna? mindegyik közt egy-egy év különbség?
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #10119 Dátum: 15 feb 19, 00:45:28 »

Lisanna meg lehet szimplán csak követte az ikertestvérét. Nevet

wut? lemaradtam valamiről Kuro? nem úgy van hogy Mirajane a legidősebb, majd Elfman és Lisanna? mindegyik közt egy-egy év különbség?

Szerintem Yukinora célzott. Külsőleg szinte ugyanaz a karakter.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10120 Dátum: 15 feb 19, 00:54:25 »

Igen Yukinora gondoltam. Szinte ugyan az a karakter külsőleg. Nevet

BTW kijött az újabb Ice Trail fejezet plusz mellé két special fejezet is. Nevet

Juvia feltűnt nagyon fura kinézettel. ikszdé
És ha jól látom Gray-t megbízták hogy keresse meg a kis Lucy-t?  Wátdöfákk
Legalábbis külsőleg nagyon hasonlít rá. Érdekes kis eredet story lesz ebből. Nevet

8. fejezet: http://readms.com/r/fairy_tail_ice_trail/008/2693/1
Omake: http://readms.com/r/fairy_tail_ice_trail/Omake/2691/1
Special: http://readms.com/r/fairy_tail_ice_trail/Special/2692/1
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 19, 00:58:11 írta Kuro25 » Naplózva

Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #10121 Dátum: 15 feb 19, 01:45:59 »

Igen Yukinora gondoltam. Szinte ugyan az a karakter külsőleg. Nevet

BTW kijött az újabb Ice Trail fejezet plusz mellé két special fejezet is. Nevet

Juvia feltűnt nagyon fura kinézettel. ikszdé
És ha jól látom Gray-t megbízták hogy keresse meg a kis Lucy-t?  Wátdöfákk
Legalábbis külsőleg nagyon hasonlít rá. Érdekes kis eredet story lesz ebből. Nevet

8. fejezet: http://readms.com/r/fairy_tail_ice_trail/008/2693/1
Omake: http://readms.com/r/fairy_tail_ice_trail/Omake/2691/1
Special: http://readms.com/r/fairy_tail_ice_trail/Special/2692/1
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de számomra eléggé unalmasak ezek a spin off mangák, mind az Ice Trail, mind a Wendys, meg a Lucy-s is... Fura a rajzolás, a történet meg eléggé random. Még mindig nem értem ezt a Gray-Gildartz kapcsolatot, kb egy büdös szót nem szóltak egymáshoz a manga alatt most meg kiderül hogy milyen nagy múltjuk van. Kb filler szint nálam...
A Zero viszont nagyon jó! Néha jobban tetszik mint az eredeti manga, látszik hogy Mashima csinálja. Kár hogy ezeket a spin off mangákat hozták be 2014-ben bónusznak, jobban örültem volna pár specialnak, mint két éve vagy egy melléktörténetnek  egy küldetésről. Lényeg, hogy számomra ezek semmit nem nyújtanak a Fairy Tail hangulatból.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #10122 Dátum: 15 feb 19, 08:55:36 »

Ice Trail nekem sem tetszik. Olyan hányinger grafikája van. Teljesen  más rajzstílus is. Nem tetszik.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10123 Dátum: 15 feb 19, 13:11:37 »

Ja mert úgy mindjárt más, ha Wendyn továbbra is ott a Fairy Tail jele, de kap hozzá egy Lamia Scalest is, vagy még jobb, ha felülírja a LS-essel... Egyenlőre persze még nem 100%, de nekem ezeken a képeken nem tűnik FT logónak Wendy karján lévő jel: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/420/16 Meg egyébként is, ez a Lamia Scale partija, szóval alapból nem lehetne a céhen kívüli tag az előadók között. Minden jel arra mutat, hogy Wendy Lamiás lett.
Amúgy nekem nem lenne bajom, ha az elmúlt 1 évet mindenki egy másik céh tagjával/tagjaival töltené, ahogy ti is felsoroltátok Gazille Rouge-al, Erza Kaguráékkal (és talán Minervával), Elfman Bachussal stb., de attól még nem kéne be is lépni a céhükbe... Az meg hülyeség, hogy csak céhes munkákkal lehet pénzt keresni.
Szóval számomra eddig az egész egy árulásnak tűnik. Eddig mindvégig kitartottak a FT mellett, de amint "felbomlott" mindenki egyből átmegy egy másikba?  Hmm? Ne már...
Egyébként meg a 7 éves timeskipnek elvileg az volt a lényege, hogy bemutassa nekünk mennyi minden történt 7 év alatt, amíg a főcsapat csicsikált. De igazából csak 2 említésre való eset lett. Lucy apja meghalt, amihez felesleges volt a timeskip és a Fairy Tail céh legyengült, miközben megjelent a Saber/Sabretooth, akik nem egyszer csúfolták ki a FT-t. Igazából ez az utóbbi dolog nagyon jó lett volna, ha nem derül ki folyamatosan, hogy a Sabertooth közel sem egy nagy szám céh, a Fairy Tail mellett még csak labdába se tudnak rúgni, max a Lamia Scallel vannak egy szinten, de Jura miatt még azzal se biztos. Ha Natsu és Erza nem alázza meg úgy a tigriseket, akkor jó lett volna ez, de így az egész ív egy hatalmas csalódás, még most se értem, hogy miért kellett így legyengíteni az Ikersárkányokat...
Az Eclipse és Tartaros történethez meg egyáltalán nem kellett a timeskip, azelőtt is mehetett volna.
És eddig ennek az 1 évesnek sem látom az értelmét. Ahogy Jon97 is írta, semmi edzést nem láttunk és kb ugyanúgy néz ki mindenki, mint eddig. Itt külön megemlíteném Lyont, aki elvileg már 9 évvel idősebb, mint a sorozat legelején, de egyáltalán nem látszódik rajta ikszdé http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/139/18 http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/420/11 Direkt nem a Galuna szigetet linkeltem, mert ott még sokkal másabb volt Mashima rajz stílusa. Persze, ha ahhoz nézzük, akkor valóban idősebbnek tűnik Lyon, de közel sem 9 évvel ikszdé Nirvána meg kb. fél évvel volt Galuna sziget után és kb. még most is így néz ki Lyon. Gerard úgyszint. Azért a 20as években is van változás, még ha nem is nagy, de szembetűnő az biztos.
És én sose veszem halál komolyan a mangát, mert az a baj, hogy ő se veszi magát komolyan. Mashima egyszer sem bír változtatni, mindig mindent visszacsinál a bonyodalom előtti állapotra. Ez már a legapróbb hajváltoztatásokon is látszódik, nem hogy valami komolyabb cselekményen. Oké, Igneelék talán ütöttek, de ez kevés.
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10124 Dátum: 15 feb 19, 16:23:45 »

Csabi te totál nem érted miről is szól a Fairy Tail. Ez számomra már világosan látszik. Nevet

És már ne is haragudj de 1 év alatt az emberek semmit sem változnak külsőleg, sőt több év elteltével sem látszik túl nagy változás. Egyébként Lyon sokkal érettebbnek néz ki mint régen csak jobban meg kéne nézned. ^^

Ha olvasnál más Shounent akkor tudhatnád hogy bevett szokás hogy a time skipeket nem mutatják mivel azzal ellőnék az egész történet lényegét. Most őszintén ha végig nézzük ahogy a többiek edzenek abban mi a pláne? Sokkal nagyobbat üt harc közben megtapasztalni mennyit fejlődtek. És az hogy mennyire nem érted a FT lényegét abban is megnyilvánul hogy nem hiszed el hogy egy mágusnak kötelező Céhben lennie ha dolgozni akar.

A 7 éves ugrásnak egyáltalán nem az volt a lényege hogy megmutassák nekünk mennyi minden történt. Annak egyetlen lényege volt ennyi idő kellett ahhoz hogy megnyissák az Eclipset. Semmi más lényege nem volt. Szóval ezt is totál félreértelmezted. Amiket felsoroltál semmi köze nem volt az igazi lényeghez.

Egyébként a Fairy Tail pont attól lesz jó mert egyáltalán nem akarja magát komolyan venni mint pl a Bleach. Az pl attól lesz röhejes mert komolyan akarja vetetni magát pedig nem az. A FT mindig is egy fantasy, fanservide cucc volt ahogy azt már írtam korábban is.

Nálad az a baj hogy ha jól rémlik te az anime után egy bizonyos pontján kapcsolódtál be a mangába ezért nem ártana a legelejéről elolvasnod a mangát hátha meglátod mi is a Fairy Tail manga lényege.
Túl sokat vársz tőle pedig sosem akart grandiózus dolog lenni.

szóval ha azt mondod hogy sosem veszed komolyan akkor eleve nem írnál ekkora balgaságokat amiket írsz. Mashima pedig elég sokszor változtatott már az más kérdés hogy te nem vetted észre vagy csak nem tetszett mert mást vártál. Most nem azért de az nem épp kis változás hogy felbomlott a csapat és a legtöbben más céheknél vannak. Pedig az eleje óta megy a nakama szöveg. Nem is értem mit vártál hogy majd mindenki depresszióba esik és nem eszik meg iszik egy évig csak mert feloszlott a céh? Nevet Ha nem lépnek be sehova nem dolgozhatnak ergo éhen halnak. Ez olyan mint a valós világban ha megszűnik egy munkahely keresned kell másikat hogy megélhess. De ettől még a barátaidat nem árulod el ugyan úgy a barátaid maradnak. Elég gyerekes és naiv felfogásod van néha. Ne haragudj meg.

Egyébként az idősödéshez még annyit hogy nézd meg a sztárokat van nem kevés olyan akik 30-40 évesen is simán elmehetnének majdnem tininek is PLÁNE Japánok. 30-40 éves fiúk úgy néznek ki mint valami 20 éves kislány. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 19, 16:25:40 írta Kuro25 » Naplózva

Oldalak: 1 ... 673 674 [675] 676 677 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!