24 máj 19, 18:45:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 671 672 [673] 674 675 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780661 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10080 Dátum: 15 feb 16, 16:27:27 »

Én számítottam rá, hogy csatlakoztak más céhekhez, ahogy Lucy is mondta valamiből meg kel élni. Én is attól tartok, hogy ezek csak amolyan töltelék ellenségek lesznek. Beharangozza majd őket Mashima mintha valami szuper erős és veszélyes ellenfelek lennének csak hogy aztán Natsu egy ütéssel padlóra küldje az egész csapatot. Az meg nem biztos, hogy egyáltalán nincsen sötét céh, a Tartaros csak a saját alárendelteit intézte el, az O.S. és a G.H. korábbi szövetségesei még jelen vannak, hacsak nem intézte el őket Gerard és a Crime Sorciere.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #10081 Dátum: 15 feb 16, 17:25:13 »

420-as rész.
hát igen: megint egy bemelegítés Natsunak. Bár a felhasználható mágiák fogynak. Mosolyog
Carlára ráfért a frissítés.  Kúl

Lamia Scale: rém tré ez az egész. szégyen rájuk nézve. Pedig ők azok akikről szívesen látnék egy crossover/ párhuzamos mangát.
Sötét ellenfél: a főgoré olyan mint egy serdülő Orochimaru.  Technikai KO
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
DNACore
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 34



« Válasz #10082 Dátum: 15 feb 16, 19:08:52 »

Engem az érdekelne, hogy régen azt mondták Mavist csak az láthatja aki hordja a céh jelét...tehát aki a céh tagja.
Na már most a céh feloszlott és sokan lehet más céhben vannak más jellel...ők még láthatják őt?
És ha itt tartunk mi lett vele?Vissza mehetett a szigetre? Onnan még kapják a mágikus erőt? Gondolom ezek apró részletek amikre nem kapok/unk választ...csak érdekel kinek mi erről a véleménye.
Személy szerint Mavis az egyik legszimpatikusabb szereplő mint kinézetre mint jellemre ezért szeretném őt mihamarabb viszont látni!
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10083 Dátum: 15 feb 16, 19:17:49 »

Elvileg csak azok látják, akiken ott a céh jele, szóval akin nincs az nem látja. Nem lennék meglepve, ha Makarovval lazulna valahol elmélkedve a szép időkről, mondjuk Warrod társaságában.

Továbbá ő a mesélőnk is, és nem lennék meglepve, ha az utolsó vagy az utolsó előtti fejezet utolsó oldalán azt látnánk, hogy egy női kéz, aminek a kézfején egy FT jel van becsuk egy vaskos, bőrkötéses könyvet, amin egy szép nagy FT jel virít. ^^
Szóval kb, mint a HSDK-ban. Nevet
http://mangafox.me/manga/history_s_strongest_disciple_kenichi/v59/c583/21.html

Végül is lehet, hogy tényleg ugrott Happy, nem lehet egy kockából megmondani. xD

Natsu pontosan, mikor pusztította el azt az óratornyot?

Lyon tisztára olyan, mint valami mutatványos xD
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 16, 19:18:28 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10084 Dátum: 15 feb 16, 19:22:37 »

Hát ez fergetesen jó fejezet volt. Nevet

Charle nagyon cuki lett. Awhh.  Pirul

Amúgy arra még nem gondoltatok hogy Happy azért nem használ szárnyakat már 2. alkalommal mert nem is szükséges neki? Nevet Szerintem ez tuti nem baki. 2x egymás után Mashi nem hibázna ekkorát. Happy mindig is jobb repülő bajnok volt mint a többiek. Szóval nem lepődnék meg ha új külső helyett inkább arra gyúrt hogy még erősebb legyen ergo már szárnyak nélkül is képes legyen repülni.

BTW. Azt láttátok gondolom hogy rajta is van ruha ami eddig sosem volt tudtommal max nagyon kivételes alkalmakkor. Nevet Szóval szerintem neki is lesz emberi formája. Bár elég nagy ziccer poén hogy csak neki ne legyen. Egyébként a macsekok közül tuti nyakam rá hogy ő fejlődött a legtöbbet. Nevet

Ha már valaki linkelte a közös festményt róla meg Charle-ról volt anno egy olyan is amikor Happy kilelt a tojásból de akkor kék Sárkánynak lett megfestve. Nevet Remélem értitek mire akarok célzoni. Eléggé ütne ha nem emberi formát tudna felvenni hanem egy sárkányét. ikszdé

Wendy amúgy tipikus Lucy esete. Külsőleg semmit sem változott de erőben tuti hogy sokat. Egyébként 1 év telt el szóval még mindig nem értem miért vártok akkora változásokat pláne külsőleg. Nevet
Tudtam én hogy Lucy sem tétlenkedett érdekelt volna egy harc de gondolom az marad a közelgő harcokra eme "rettenetes" tagok ellen. Nevet

Az tényleg nem meglepő hogy csatlakoztak más céhekhez de így már tényleg olyan mintha nem lenne Fairy Tail. ^^'

Mindenesetre ami nagyon érdekelne hogy vajon Wendy tanult-e Istenölő mágiát. Nevet
Tuti hogy nem csak szívjóságból került a Lamiába. Meg eleve van valami múltja Natsuval aki ugye Démon így mivel Wendy Égi Sárkány ölő azon sem lepődnék meg ha valami Istenség válna belőle végül. Nevet

Tilon ez jó nagy szenyaság volt már bocs! Aki olvassa a Kenichi mangát NE nyissa meg a linket mert kurva nagy spoiler. Egyébként maga az ötlet tetszik és eléggé valószínű hogy hasonló lesz lévén hogy Lucy könyvet ír már az eleje óta.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 16, 19:27:33 írta Kuro25 » Naplózva

zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #10085 Dátum: 15 feb 16, 20:22:44 »

Én számítottam rá, hogy csatlakoztak más céhekhez, ahogy Lucy is mondta valamiből meg kel élni. Én is attól tartok, hogy ezek csak amolyan töltelék ellenségek lesznek. Beharangozza majd őket Mashima mintha valami szuper erős és veszélyes ellenfelek lennének csak hogy aztán Natsu egy ütéssel padlóra küldje az egész csapatot. Az meg nem biztos, hogy egyáltalán nincsen sötét céh, a Tartaros csak a saját alárendelteit intézte el, az O.S. és a G.H. korábbi szövetségesei még jelen vannak, hacsak nem intézte el őket Gerard és a Crime Sorciere.

Csak annyit írtam, hogy nincs erős sötét céh. Nyilván vannak még sötét céhek, különben elég eseménytelenek lennének a töltelék fejezetek.
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10086 Dátum: 15 feb 16, 21:00:44 »

Charle karaktere így nagyon tetszik. Nevet Főleg mivel azt mondta, hogy tudta hogy hamarosan eljönnek, vagyis ezek szerint elég jó a jövőbelátó képessége.
Viszont pont Natsu jelentette ki, hogy brutál erős lett. És nála erősebb egyének eddig sem nagyon voltak. Szóval valahogy nem tudok elképzelni nekik egy komoly ellenfelet sem. :/

ui.: Egy fejezet kb mennyi idő is szokott lenni, mire publikálják? Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 16, 21:07:46 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10087 Dátum: 15 feb 16, 21:10:34 »

Idézet
Végül is lehet, hogy tényleg ugrott Happy, nem lehet egy kockából megmondani. xD

Natsu pontosan, mikor pusztította el azt az óratornyot?

Lyon tisztára olyan, mint valami mutatványos xD

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/002/21 Itt említi Makarov, hogy Natsu lerombolt egy történelmi toronyórát Tully városában.

szerk.: Amúgy azzal kapcsolatban, hogy Wendy mennyit változott egy év alatt; hát semmit, de ez se meglepő mivel elvileg Chelia 3 évvel idősebb nála mégis ugyanannyinak néz ki. Értem én, hogy anno mikor ők ketten harcoltak Mashima direkt egy loli harcot akart, de azért rajzolhatta volna kicsit idősebbnek is Cheliát ha egyszer 15 éves.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 16, 21:28:37 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #10088 Dátum: 15 feb 16, 21:51:47 »

Ez a fejezet baromira tetszett. Nevet Azért örülök, hogy Wendy a Lamiahoz csapódott, van ott egy-két bika arc és azért ő sem gyenge. Mondjuk erre gondolni lehetett volna, mondván ő a legfiatalabb, csak nem mászkál majd tök egyedül a nagyvilágban. Egyébként ahogy nézem az FT-s pecsétje lekerült, mert neki eredetileg a jobb vállán volt, de az, amiből itt néhány részletet látni, inkább hasonlít a Lamia jelére. Ez a hálaadás kicsit olyan, mint az FT-s felvonulás, úgy nézem, ez valami hagyomány. Egyébként az nagy lenne, ha most már végleg maradna a Lamiaban, nem csak ideiglenesen.
Charle pedig... baromira tetszik ez a változtatás. Már csak az érdekelne, hogy ezt a formát meddig bírja vajon fenntartani és mikor fut ki a mágikus erőből, mint ahogyan azt Lily is tette. Persze az sem lenne rossz, ha ez ilyen végleges alak lenne.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #10089 Dátum: 15 feb 17, 08:06:11 »

Adok rá 1% esélyt, hogy a macskaszemű Kabuchimaru imposztor az Tempesta vagy Jackal akar lenni.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 17, 08:13:00 írta Shiro » Naplózva

Aistyc
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #10090 Dátum: 15 feb 17, 08:54:38 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/336/11  J-Rouge

"The Grand Magic Games arc is the thirteenth story arc of the Fairy Tail series. The arc details the events during the X791 Grand Magic Games."

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/418/5 - Dátum  Gondolkozik

Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10091 Dátum: 15 feb 17, 15:59:10 »

Nem tudom mi bajod a dátummal. X791 júliusában volt a NMJ aztán nem sokkal később a balhé a Tartarossal, most meg az újabb játékok. Frosh-ról meg annyit mond, hogy kb. egy év múlva szóval lehet, hogy majd most nem sokára fog meghalni pl. egy újabb csata Acnologia vagy Zeref ellen (esetleg END) De az is elképzelhető, hogy már halott csak mi még nem tudunk róla.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
DNACore
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 34



« Válasz #10092 Dátum: 15 feb 17, 20:14:53 »

Elméletileg megváltoztatták a jövőt...szóval a jövőben nem lesznek sárkányok...ergo lehet, hogy Fronak még csak az élete sem fog veszélybe kerülni Mosolyog Eléggé belebabráltak az időbe szinte bármi belerakható a jövőbe Mosolyog
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10093 Dátum: 15 feb 17, 20:43:22 »


Ne már, ezt én akartam belinkelni. Nevet

...
ui.: Charle-nak miért van emberi füle is a macskafül mellet?  Ohh My God Nevet

A macskafülei talán csak dekorációk, mint Toby-nál, Mirianánál vagy Lokinál.

...
Tilon ez jó nagy szenyaság volt már bocs! Aki olvassa a Kenichi mangát NE nyissa meg a linket mert kurva nagy spoiler. Egyébként maga az ötlet tetszik és eléggé valószínű hogy hasonló lesz lévén hogy Lucy könyvet ír már az eleje óta.

A HSDK manga lassan fél éve véget ért. Mennyit várjunk még, hogy nehogy valakinek véletlenül spoiler legyen...?
Másrészről pedig miért káromkodol? Elég változatos a magyar nyelv, használd ki!

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/420/3
Lucy új rucit kapott. Lássuk, meddig tart ki rajta. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/420/4
Ez lenne az a híres, történelmi óratorony...? http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/002/21
Csak én nem estem hasra tőle? Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/420/5
He-he. Ez egy jó kis harc lenne. Itt éreztem azt először ebben a fejezetben, hogy visszatér az a hangulat, mint a manga elején, amikor még csak Lucy, Natsu és Happy mentek melókra. ^^

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/420/15
Ebből még sok minden kihozható. A többi sárkányölő után Wendy-nek pont Sherria a legjobb edzőpartner, hiszen nagyon hasonló a mágiájuk.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/420/17
"Ksss... Térj át a sötét oldalra, Luke! Ksss... ksss..." ikszdé

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/420/18
Asszem ezen bárki meglepődött volna, nem csak a kis csapat: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/420/19
Már csak az lenne a poén, ha Lucy és Natsu fel sem ismerné, csak Happy, de ő is csak az illatáról (http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/198/15). ikszdé (Oké, tudom, hogy a sárkányölőknek kivételesen jó a szaglásuk, de na. Nevet)
Még nagyobb poén lenne, ha ez a lány nem is Charle lenne. ikszdé
Ha jól látom, akkor az új görények között lesz egy, aki valami kígyóval kapcsolatos mágiát fog használni. A borostás, rúzsos(?) fickó talán egy okama lesz. A mindkét szemén sebhelyes fickó pedig talán valamilyen hallással vagy látással kapcsolatos mágiával fog zúzni...?
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #10094 Dátum: 15 feb 17, 20:56:17 »

Most hogy van magyar fordítás, és újra olvastam, elgondolkoztam, mégis milyen erős lehet jelenleg Lucy? Látta, hogy milyen brutális ereje van Natsu-nak, és mégis belement volna egy barátságos mérkőzésbe. Persze kijelentette, hogy ereje teljében nem győzné le Natsu-t, de ezek szerint tartja magát annyira erősnek, hogy tartsa vele a lépést egy ideig. Mert értelmetlen kiállnia olyan ellen még így is, aki nincs közelébe se (ha csak nem vette át Natsu szokását, aki nekiment Gildartz-nak is, aki messze nem egy súlycsoport volt vele).
Naplózva
Oldalak: 1 ... 671 672 [673] 674 675 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!