24 máj 18, 21:33:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 670 671 [672] 673 674 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779585 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Pierre
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 139


« Válasz #10065 Dátum: 15 feb 16, 10:09:18 »

http://www.mangareader.net/fairy-tail/420 Mosolyog
Naplózva
Revi95
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31



« Válasz #10066 Dátum: 15 feb 16, 10:13:38 »

Mai fejezet Charle: Whaaaaaaaaaaaat? Nevet Kár hogy Wendy nem változott :/ pedig asszem csak pár évvel fiatalabb mint Chelia, Happy-t meg előre sajnálom Nevet
Naplózva
sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #10067 Dátum: 15 feb 16, 11:28:38 »

Én bízok Happy-ban, hátha ő is fejlődött, mert így nagyon kilógna a sorból, és tök depis lenne. Neeem
Amúgy jó fejezet volt, lehetett volna kicsit több, de hát ennyit kaptunk. Most már tudjuk, hogy Lucy is erősödött, és Natsu nem bír a vérével, de nem csak pusztítani tud, hanem kifinomultan is tud támadni. Valamint kapunk töltelék ellenfeleket is talán, szerintem Wendy intézi majd el őket, kis erő demonstráció gyanánt következő részben. Annyi kérdés merült fel bennem még, hogy mi van a céh jellel? Aki csatlakozott másik céhhez az most két jelet is visel? Mert ha jól látom, Wendy jobb vállán még ott van a Fairy Tail-es.
Naplózva
Revi95
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31



« Válasz #10068 Dátum: 15 feb 16, 12:11:05 »

Én is bízok Happyban Nevet lehet hogy ugyanoda került a másik tetkó az előző helyére, a fene tudja, én nem tudtam kinézni hogy melyik céhé van rajta  Gondolkozik
Naplózva
norbesz
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30



« Válasz #10069 Dátum: 15 feb 16, 12:19:21 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/232/2
http://www.mangareader.net/fairy-tail/420/17
Happynek már nem tudtak meglepődött fejet csinálni,mert neki mindig olyan kerek a szeme. Nevet
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #10070 Dátum: 15 feb 16, 12:37:20 »

Most akkor az a kiscsaj, aki feltűnt az most akkor Charle?Nevet De ha ő az, akkor ő hogy csinálja? Happy miért nem tudja?
Naplózva

iiHALA MADRID!!
sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #10071 Dátum: 15 feb 16, 13:23:07 »

Biztos hogy Charle, a farka végén a masni, az arca is teljesen olyan. És csak elsőre meglepő, mert ha belegondolsz, Lily aki erősebb náluk is tud emberibb külsőt felvenni, most már Charle is képes rá, ennyi történt, ő is erősödött (bár az ő emberibb alakja emberibb, mint Lily-é). Rájött gondolom, hogy nem támaszkodhat mindig Wendy-re, és kevés az, hogy annyival támogatja, hogy repül vele. Ezután vagy kiderül, hogy Happy is képes rá, vagy nagyon-nagyon depressziós lesz, és irigy/féltékeny.
Naplózva
DieHardy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #10072 Dátum: 15 feb 16, 13:30:50 »

Üdv, szerintem Wendy karján a lamia scale jele van mert ha megnézitek a középső képet itt:
http://www.mangareader.net/fairy-tail/420/15
És megnézitek a háttérben lévő lamia scale jelet, szerintem jobban hasonlít rá, mint az FT jelére. De ez csak az én véleményem Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 16, 13:31:21 írta DieHardy » Naplózva
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #10073 Dátum: 15 feb 16, 13:49:10 »

Igen, a Lamia Scale jele van rajta, de teljesen mindegy, mert gondolom, hogy kb. egy csettintés lenne lecserélni.
Érdekes volt ez a nősténymacska Nevet
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10074 Dátum: 15 feb 16, 14:43:22 »

Szegény Happy xD Régen az volt a baja, hogy elveszik az egyénisége, mikor egyre több Exceed tűnt fel, most meg ő az egyetlen, akinek nincsen "harci" formája. Mondjuk így sokkal jobban néz ki Charle. Azért Happy is csak fejlődött valamit.

És Happynak megint nincsenek szárnyai (alul)
http://www.mangareader.net/fairy-tail/420/8

Natsunak már nagyon harcolhatnékja van. sajnálom azt, aki szembefog kerülni vele. Kár, hogy nem láttunk egy kis gyakorlást vele és Lucyvel.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #10075 Dátum: 15 feb 16, 15:36:10 »

Jó fejezet volt, csak egy kicsit kevésnek tűnt.

Most nem vagyok meglepődve, hogy Wendy maradt ugyanolyan mint volt. Nemrég a Tartarus történetszál végén is kitáncolt Wendy megváltoztatása alól. Nem gondoltam volna, hogy csatlakozott a Lamia Scale-hez, de teljesen érthető és logikus, megszűnt a céhe, valamiből meg kell élni.

Charle új formája tetszett, nagy pozitívum volt most ebben a fejezetben. Az meg alap, hogy Happy is fejlődött, amiatt nem kell aggódni.

Tilon az szerintem nem baki, simán rá lehet fogni például arra is, hogy Happy felugrott örömébe.

A végén azért néztem, hogy mi ez a Kabuchimaru. Első ránézésre egy egy pofonos ellenségnek tűnik, de szerintem nem is nagyon ér többet. A következő fejezet címe alapján szerintem még nem lesz harc csak megtudjuk, hogy mi történt ezalatt az egy év alatt Wendy-vel Charle-vel és a Lamia Scale tagjaival. Szerintem az azutáni fejezetben csapják le ezeket és indulnak tovább, egy fejezet alatt szerintem nem zavarja le ezt a szálat.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #10076 Dátum: 15 feb 16, 15:42:56 »

Lyon láttán engem legjobban egy Gray VS Lyon érdekelne. Kiváncsi vagyok nagyon hogy milyen erőviszonyokkal zúzná a földbe Lyont Gray.  Ördögi

Natsu a szaglását is továbbfejlesztette elég durván Nevet A következő részben azok a "macskák" miféle vérfürdőt emlegethetnek? Natsu és Wendy újra fogja definiálni velük a OneHit fogalmát  Pojén .

Amúgy lehetnének hosszabb fejezetek  smirksweat
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #10077 Dátum: 15 feb 16, 15:47:41 »

Hát ez jó volt. Attól féltem, hogy esetleg csak egy sima ünnepség lesz az egész fejezet, de pozitívan csalódtam, hogy megjelentek Wendyék. Charle biztosan edzéssel érte el ezt a formát, és a nyakamat teszem rá, hogy Happynek is lesz ilyen, de nem biztos, hogy mostanában. A végén megjelenő "gonoszok" nem tudom mit akarnak, mert már nincs is erős sötét céh, egy gyengébbet, pedig még a Lamia Scale is leverne. Lucy ezek szerint edzett is, és lesz valami fasza technikája, kár, hogy nem láthattuk ebben a részben.  Szomorú

ui.: Charle-nak miért van emberi füle is a macskafül mellet?  Ohh My God Nevet
Naplózva
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #10078 Dátum: 15 feb 16, 16:23:27 »

Charle szó szerint megemberesedett...

egyébként:
http://th03.deviantart.net/fs71/PRE/i/2015/047/3/b/fairy_tail___happy___charle_human_form_by_strawberrynerd17-d8i8umr.jpg
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 16, 16:41:10 írta Depres » Naplózva
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #10079 Dátum: 15 feb 16, 16:26:19 »

Wendy csatlakozott csak a Lamia Scalebe, Kigyó pofa illik ehhez a céhhez.
Carle egyből felismertem , emberi formában más hogy képzeltem el.
Simán meg fér emberi és Macska fül egymás mellett, mint itt: www.anime-contemplation.com/wp-content/uploads/2010/08/OP-Eris.jpg
Naplózva

Oldalak: 1 ... 670 671 [672] 673 674 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!