24 máj 17, 11:44:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 665 666 [667] 668 669 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778244 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #9990 Dátum: 15 feb 05, 10:51:16 »

Ez a Masima jó nagy perverz lehet, szerencsétlen Lucy állandóan hol itt, hol ott vetkőztetve van, lassan nagyobb nudista lesz, mint Gray.  ikszdé

Amúgy, pedig én is kíváncsi vagyok, hogy ki mennyit fejlődhetett. Natsunak lassan olyan tüze van, ami a Napnál is forróbb.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #9991 Dátum: 15 feb 05, 11:06:42 »

Nem ment át az iróniám Jon97? Nevet Laikus szemmel szerintem is erősebb lett Natsu a tavalyi Erzától, de mind tudjuk, hogy Skarlát nem szeret veszíteni 1v1-ben Nevet Még akkor se, ha minden ellene szól... Bár Natsu meg főszereplő, szóval érdekes párbaj lenne az tuti, ha mind2en komolyan vennék Nevet
Egyébként a többiek is fejlődtek tuti, kérdés milyen nagyot. Akkorát, mint Natsu sztem senki sem, talán még Gray. Gildarts, Luxus és Erza szerintem már nem nagyon tudnak hová fejlődni.
Egyébként kéne egy ilyen szó szerinti Battle of Fairy Tail, hogy meglássuk mit produkálnak egymás ellen Nevet Csak az a baj, hogy ilyen tuti nem lesz, hisz a FT az összetartásról szól, nem bántanák egymást komolyan és nem is lenne rá igazi okuk. Láthattuk, hogy az S osztályú vizsgánál is mi volt...
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #9992 Dátum: 15 feb 05, 11:33:07 »

*Ezt az NKWT-nek címezném: Nem kéne már Gazille nevét Gajeel-nak hagyni? Volt már 2-3szor erre képes utalás, de most a poszteren is látszódik, hogy itt bizony az angoloknak volt igaza, nem úgy, mint Charle esetében Mosolyog Persze tudom, hogy Erza is volt régen Elsa, de szerintem, ha egymás után már 3 képen is úgy írja Mashima, akkor fogadjuk el neki és legyünk vevők a változásra. Meg úgy emlékszek, hogy a Tartaros ív egyik fejezetében már ti is Gajeelnek írtátok, de ha a fejemet is eldobom, akkor sem találom meg azt a chaptert ikszdé

Talán ezt kerested:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/374,5/12

Nem akarok hülyeséget állítani, de mintha sokan megrökönyödtek volna a Gajeel változaton a shurikenek között és azt írták, hogy ha addig Gazille volt a fordításban, akkor maradjon is úgy, mert azt szokták meg és jobban is tetszik nekik.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9993 Dátum: 15 feb 05, 11:47:06 »

Erza vs Natsu
Erza felveszi a Nakagami páncélt. --> A győztes Erza! xD

Én emlékszek egy kisebb Arcra, amiben a céhtagok egymás ellen mentek igen komolyan.^^

Lehet, hogy Natsu azért pusztította el a kolosszeumot, mert már nincsen se Tanács, se főnök, aki visszafogná. Kedvére randalírozhat mindenki. A Tanács pusztulása olyan, mintha nálunk a rendőrség tűnne el egyik pillanatról a másikra. Jó mondjuk csak a fejeseket intézzék el a katonák megmaradtak. Valaki az élükre áll és már van is új vezető... Ez mondjuk ideális feladat lenne Erzának. Gondolkozik Erza, mint a Rúna lovagok vezetője, simán eltudom képzelni.  Az Edolasi énjének is saját hadtestje volt.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #9994 Dátum: 15 feb 05, 12:50:17 »

Azért az durva lenne  Nevet Mindettől függetlenül baromira megnézném, ahogy Erza fényes páncélban betoppan és szanaszét rúgja Natsu hátsóját, mondván mi a francért kellett szétverni (már megint) valamit.   ikszdé Bár erősen kétlem, hogy ekkora változáson átment volna bármelyik szereplő is, de ki tudja.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #9995 Dátum: 15 feb 05, 12:55:06 »

@Bastian: Igen azt kerestem, köszi Nevet Szerintem nyugodtan írhatnák Gajeel-nak, hisz itt fórumon is 10emberből 9 angolul olvassa és már a mangareaderes, pandás neveiket használják itt is...
@Tilon: Lehet nem volt egyértelmű, de én ilyen tournamentes harcra gondoltam, mint db-ben a tenkaichi budokai Nevet Meg hát Luxus lázadásánál inkább csak a mellékszereplők harcoltak egymás ellen, a főkarik csak Luxus és a Raijinshou ellen nyomultak.
A Mágiatanács meg biztos újjáalakult és nem ártana neki a Szent Mágusokból, vagy legalábbis tartalmazzon néhányat, mert Siegrain kiesése után nullával sem volt egyenlő a tanács.
Naplózva

hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #9996 Dátum: 15 feb 05, 15:22:17 »

Hmm, most, hogy elolvastam megint a fejezetet és emésztgetem még mindig azt mondom, hogy nem valami jó megoldás volt. Azonban ha félreteszem ezt és azt nézem, hogy önmagában mennyire szórakoztató akkor nagyon is az. Sőt felmerült bennem egy igen érdekes kérdés. Ha Natsu ilyen erős, akkor milyen lehet ha most előveszi a Villámló Tűzsárkány formát?    Ohh My God

Tilon, Papirtigriske: Ez a dolog, hogy Erza a mágiatanácsba és, mint a rúnalovagok vezetője nagyon tetszik. Tényleg most jönne és behúzna egyet Natsunak, hogy már megint mit csinál. Nevet
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9997 Dátum: 15 feb 05, 16:01:47 »

Csak hogy tisztázzuk Natsu már az Erza vs Geri harcnál is erősebb volt csak nem tudta kihasználni az erejét teljesen. Erza mindig csak a másodrendű ellenségeket nyomja Natsu meg a főbosst. Jó persze ez azé van mert ő a főhős. De most már szerintem simán erősebb mindenkinél. Egyedül Gildartz aki erősebb Natsunál is ez tuti. Eleve meg kell csak nézni ki mit tudott kezdeni a sárkányokkal. A sárkányölők közül is csak Natsu tudott valami normálisat alkotni. Nevet Ezzel most nem őt védem de hát na a tények.

De egy FT-s battle royalnak örülnék. Nevet

Tilon: Ja ez nem lenne akkora hülyeség ha nem lenne FT tag. Plusz ha most már ő lenne a vezető akkor arról Lucy is tudná. Ha ez esetleg meg is történne szerintem csak a manga végén jöhetne össze. De ahhoz megint csak el kéne hagynia a Céhet amit soha nem tenne meg.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 05, 16:03:52 írta Kuro25 » Naplózva

mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #9998 Dátum: 15 feb 05, 16:32:35 »

Natsu erősebb Erzánál, ezt még Erza is elismerte és azóta láthattuk is. Csak sajnos ott van az a kis íratlan szabály, hogy ERZA SOSEM VESZÍT, ezért tűnhet erősebbnek, mert mindig csak a második legerősebb karakter ellen küzd. Meg ugye egy Natsu vs Erza se lehetne alap, mert Natsu akárki akármit mond, szerintem a társai ellen sosem küzdene teljes erejéből (kivétel talán amikor Laxus bekattant) Meg egy abszolút pusztakezes harcstílus (Natsu) a kardforgatás ellen (Erza) szintén nem jó párosítás.
A ki volt előbb kérdésre: Valószínűleg Zeref. Csak annyit tudunk, h több mint 400 szóval elképzelhető h jóval régebb óta él, míg Acnologia 400 évvel ezelőtt változott sárkánnyá előtte ember volt szóval nem lehet sokkal több 400-nál.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 05, 16:34:29 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9999 Dátum: 15 feb 05, 16:52:59 »

Hát azért az sem igaz ám teljesen hogy Erza még nem vesztett. Mert Gerard ellen is kikapott elég csúnya fölénnyel. De ja a harcai 98%-át megnyerte még ha nem is simán. Nevet

ami Zeref,Acnologia és Natsu kapcsolatot illeti azon sem lepődnék ha valami elfajzott családi ág lenne belőle. Nevet Elvégre Natsu családjáról semmit sem tudunk bár most már kiderül hogy ő END és őt is Zeref teremtette de vajon eleve könyv formájában vagy előtte ember volt?
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #10000 Dátum: 15 feb 05, 17:37:19 »

Erről már megírtam a véleményemet korábban:

Natsu közbelépett, majd átvette a harcot tőle, így az nem számít vereségnek. Isten igazából még harcnak sem nevezném. Erza nem sokkal korábban lefegyverezte Jellalt a tróntermében. Jellal az ott Erzára rakott Bénító Kígyóval később megbénította Titániát és be akarta olvasztani egy lacrimába miután az Etherion feltöltötte a tornyot. Amit harcnak lehetett nevezni, az a trónteremben zajlott és azt Erza nyerte(93. fejezet).

Úgy vagyok már vele, hogy felőlem be lehet magyarázni neki vereségeket, azon a tényen mit sem fog változtatni, hogy nevetségesen lehetetlen körülmények között nyeri meg harcai többségét.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10001 Dátum: 15 feb 05, 18:29:03 »

Tilon: Ja ez nem lenne akkora hülyeség ha nem lenne FT tag. Plusz ha most már ő lenne a vezető akkor arról Lucy is tudná.
Hadd érveljek azzal, amivel pár napja te: A fejezetben nem volt megemlítve, hogy Lucy nem tudná. Nevet A másik, hogy már nem FT tag, csak Ex FT tag. Már senki sem mondhatja magát aktív FT tagnak.

Gérardot meg pont, hogy legyőzte. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/093/8 Legalábbis én nem úgy látom, hogy Gérardnak lenne olyan nagy fölénye.

Ft Battle Royale? Biztos van ilyen Warcraft 3 Custom Map. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10002 Dátum: 15 feb 05, 18:34:16 »

Csak hogy tisztázzuk Natsu már az Erza vs Geri harcnál is erősebb volt csak nem tudta kihasználni az erejét teljesen. Erza mindig csak a másodrendű ellenségeket nyomja Natsu meg a főbosst. Jó persze ez azé van mert ő a főhős. De most már szerintem simán erősebb mindenkinél. Egyedül Gildartz aki erősebb Natsunál is ez tuti. Eleve meg kell csak nézni ki mit tudott kezdeni a sárkányokkal. A sárkányölők közül is csak Natsu tudott valami normálisat alkotni. Nevet Ezzel most nem őt védem de hát na a tények.

Nem gyakran fordul elő, de ja, most teljesen egyetértek Nevet Egyedül Gildartz aki erősebb lehet nála, na jó, talán, TALÁN Luxus. Makarov felejtős, Erza lehet, hogy már egy éve sem volt erősebb, és akkor maradt Gray. Illetve Gazille, de na...Szóval Gray Nevet És csak azért, hogy kiegyenlített legyen az END vs Gray harc.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10003 Dátum: 15 feb 05, 18:55:24 »

Szerintetek Gazille/Gajeel-nak sikerült elraktározni a széntartalmat (bár az alapból van az ember szervezetében nem kis mennyiségben ikszdé) és tudja már használni az Acél módot bármikor? Elég ütős lenne  Kúl De menjünk tovább, és egyszerre az acél az ÁRNYÉK móddal O.o Az Acélárnyék sárkány üvöltése!  Punker De ne álljunk meg! Adjunk még neki Dragon Force-t is, hisz ha már Wendynek is sikerült... ikszdé
Egyébként Grayt nem kell annyira túlhájpolni, Silver hagyta magát és a démonölő mágiájával csak azért tudott vagánykodni, mert démonok voltak az ellenségei Nevet Persze az hagy némi kívánni valót, hogy a mágiajátékok végénél a SÁRKÁNYÖLŐK nem nagyon tudtak mit kezdeni a Sárkányokkal...  smirksweat Amúgy nekem nincs bajom Gray-el és tényleg kijárt neki egy power up, de azért én még nem helyezném erőben Natsu, vagy Erza szintjére.
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10004 Dátum: 15 feb 05, 19:33:56 »

Tilon: Ja ez nem lenne akkora hülyeség ha nem lenne FT tag. Plusz ha most már ő lenne a vezető akkor arról Lucy is tudná.
Hadd érveljek azzal, amivel pár napja te: A fejezetben nem volt megemlítve, hogy Lucy nem tudná. Nevet A másik, hogy már nem FT tag, csak Ex FT tag. Már senki sem mondhatja magát aktív FT tagnak.

Gérardot meg pont, hogy legyőzte. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/093/8 Legalábbis én nem úgy látom, hogy Gérardnak lenne olyan nagy fölénye.

Ft Battle Royale? Biztos van ilyen Warcraft 3 Custom Map. Nevet

azért a kettő érv nem ugyan az. Nevet Ráadásul most is FT tagok nem értem minek forgatjátok ki a dolgokat. A Céh továbbra is megmaradt nem szűntek meg csak elmentek edzeni. De amint visszajönnek a Céh továbbra is meglesz mert ahogy mondani szokták és mondták is a fejezetben ahol a szívük ott a céhük. Nevet

Az meg hogy nem volt megemlítve? Miért tán az a térkép nem említés? Meg az hogy Lucy említi hogy SENKIVEL nem találkozott az elmúlt egy év alatt? Nevet Azért ha Erza ilyen vezető lenne akkor ott lenne a közelben és csak meglátogatná Lucy-t. Sőt ahogy ismerem tuti ott héderelne nála. ikszdé

Ami Geri vs Erzát illeti lapozz tovább.

Egy dolgot úgy látom mind elfelejtettetek akik szerint Erza lenyomta Gerit. Azt hogy Gerard nem volt teljes erejében ugyanis ha tovább lapozol ott láthatod hogy a tanácsban még ott van a másik énje és miután kilőtték az ágyút utána olvadtak egybe és onnantól esélye nem volt már Erzának. Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 665 666 [667] 668 669 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!