24 máj 17, 09:40:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 664 665 [666] 667 668 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778185 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9975 Dátum: 15 feb 03, 21:58:56 »

Egyébként nem értem miről hadováltok. Mit szalasztott el Mashi, amivel csalódást okozott? Hmm?

Írtam egy hosszú monológot, arról, hogy miben gyenge Mashima, hogy miben okozott csalódást, de rájöttem, hogy mindezt már elmondtam, és ráadásul nem is olyan régen még én is nagyon szerettem a FT-t, és nem álltam hozzá ennyire kritikus szemmel, úgy hogy kitöröltem. Nem fogom más kedvét is elvenni.  Mosolyog
Megértelek titeket is, én úgy látom, hogy sokkal több volt ebben a szálban, mint amit kihozott belőle, és ez érvényes az egész mangára is, kb. a Tenrou óta.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 03, 22:07:47 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Lindako
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #9976 Dátum: 15 feb 03, 23:39:42 »

Idézet
Wendy is valószínűleg egy szinten van Natsu-val, vagy legalábbis közel azonos szinten, csak még nem tud róla. Gondolom majd a mostani arc vége fele kezd ez a kettő rájönni, hogy ismerték régről egymást, és nem igazán voltak jó viszonyban.
itt miről van szó??:o
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/101/10
Tessék Mosolyog
 
Vááárjunkvárjunk várjunk. Akkor ez arra utal, hogy Natsu találkozott már END-ként Wendyvel? Vagy akár azt is, hogy "ezúttal barátságosabb viszony alakul ki" Mi van, ha az ezúttal egy régi sárkányölőre utal, vagy két régebbi tanítványukra, vagy Acnologiára, vagy.... Argh, túl sok elmélet Nevet
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9977 Dátum: 15 feb 03, 23:42:09 »

Arról beszélnek, hogy Wendy és Natsu már ismerték egymást. Bár éppenséggel az is lehet, hogy két régebbi sárkányölőjük nem kedvelte egymást? Voltak Natsuék előtt is tanítványaik? Ki tudja, ez annyira homályos, hogy még filózni sem érdemes rajta.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
159357
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #9978 Dátum: 15 feb 04, 01:43:26 »

Hátt valahogy éreztem, hogy Mashima nem tudja rendesen megcsinálni.  smirksweat

Lucy része nekem tetszett és nincsen gondom az újságírással. Nem kell mindenkinek harcosnak lennie. Bár szegénynek ezzel az idegesítő p..ccsel kellett dolgoznia. Pfujj de idegesít az a csávó. ikszdé

Natsu ereje!!!! Na igen ez már valami. Nevet Olvadozó falak, emberek dögledeznek a hőségben. Yeah. A legbénább belépő valaha. Bocs, mindenki de ez egy sz..r volt. ikszdé Az ereje tetszik Natsunak. Na de ez az egész jelenet. Belép a Nagy Mágiajátékok döntőjébe és kiüti a csávókat. Erre mindenki reakciója. COOOL ... Ezaz Natsu. ----> Én meg csak WAT?
Csak, hogy tisztázzuk. Amit már leírtam korábban is. Komolyodást kérek Natsutól. Az, hogy belép egy nyilvános rendezvényre, megtámadja a résztvevőket és kb veszélyezteti mindenki életét az nem badass. Tudom, hogy a FT mindig is ilyen volt. Csak eljött az a pont, amit láthattunk is, hogy Natsu ereje olyan elsöprő, ami Gildartzhoz hasonlóan simán ártatlan emberek életébe kerülhet ha nem figyel oda. Én azt mondom az ilyen nagy erőhöz ész is kell.
nem kötekedésként, de te a 418 fejezet alatt Natsut úgy ismerted meg mint egy komoly ember? Nevet ne vicceljünk már, Natsura vallott ez a belépő, fentebb is írták ez tökéletes volt az erőfitogtatásra és ugye még jobban várod a következő fejezeteket mert ha Natsu ennyire táp lett kitudja mi lett a többiekkel Mosolyog
Naplózva
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #9979 Dátum: 15 feb 04, 08:45:24 »

egy percre aszt hittem, a belépőnél, hogy Mystogan, de nem Mosolyog 
És igen: ha Natsu ilyen, akkor  a többiek milyenebbek? Nevet
És most mi lesz, miért jött vissza? nem úgy volt hogy Acnolgiát akarja?
Nem akarom Lucyt bántani, de ő csak visszahúzná ezt a bosszút, nem?  Gondolkozik
 Technikai KO
és mi van a "Rogue macakája" üggyel?  Gondolkozik
Az Egy Év letelt !
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9980 Dátum: 15 feb 04, 08:58:42 »

Amúgy én nem feltétlenül örülnék neki, ha Erza és Luxus is ilyen erős lenne, mint Natsu, de legalábbis ne legyen akkora különbség köztük, mint eddig volt. Elvégre Natsu a főszereplő (jó, tudom, egyesek szerint Lucy, vélemény kérdése, és amúgy is, ő más megítélés alá tartozik), előbb-utóbb már túl kell szárnyalnia a többieket. Graytől várok még hasonló erőnövekedést, a töbiektől nem. Persze, legyenek jóval erősebbek, de ne legyenek már erősebbek (legalábbis ne sokkal), mint Natsu. Ez főleg Luxusnak és Erzának szól... Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9981 Dátum: 15 feb 04, 16:37:39 »

Nos, Kuro, Aquarissal kapcsolatban, akkor még egyszer megismétlem:
Aquariust biztos nem kapta vissza. Persze vissza fogja, nem ez a kérdés, de nem ilyen jellegtelen, lényegtelen úton, hanem egy szál közben.
Ennyi. Nem tény, de ha kell, fogadok veled, szinte bármiben.
Amúgy akkor még egyszer, a rész maga nem volt rossz, hanem az a nagy csalódás, amit ebből a rengeteg lehetőséget kínáló szituációból kihozott Mashima: a lehető legsablonosabban, legóvatosabb megoldást választva. Tipikus Mashimás, nem mer nagyot húzni. És tudom, hogy ezt te is elismered, a FT egy laza, kikapcsoló szórakozás, de sajnos nem tud több lenni, pedig benne van. Ezt még te is mondtad egyszer, hogy a FT-től nem kell többet várni. Én vártam, és csalódtam.

Aquariust zárjuk. Nagyjából egyetértünk majd meglátjuk mi lesz vele. Nevet

Szerintem te azt vártad hogy belenézünk az edzésbe és nem egyből időt ugrunk. Egyébként Mashima mindig is ilyen óvatosan vezette a story-t ettől ilyen jó. Amikor megszokjuk a folyamatosságot jön csak úgy hirtelen és felkavarja az állóvizet. Mint pl a sárkányok felbukkanása ugye. A legtöbb húzása nem túl meglepő de a kivitelezés korrekt. Egyébként ez csak egy fejezet lesz itt még bőven idő rendesen megmutatni mi volt. Tuti hogy mostanában nem fognak nekirohanni Zereféknek. Nevet Az is lehet hogy Natsuék felkutatják a többieket.
Naplózva

Zazuage
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #9982 Dátum: 15 feb 04, 20:58:52 »

Nem tudom mennyire szabad külső oldalakról linkelgetni...de ezt nézzétek meg...valami istentelenül jól néz ki így színezve... http://9gag.com/gag/ay0pXGr
Naplózva
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #9983 Dátum: 15 feb 04, 21:47:38 »

Nekem teljesen kiesett ez a Wendys dolog. De ha Wendy és Natsu között párhuzam van, akkor nem kizárt, hogy a többi sárkányok által nevelkedett sárkányölők között is kapcsolat van (Gazille, Sting, Rogue), és akkor ők is ilyen idősek. Ez magyarázat lenne arra, hogy mikor Luxus hisztije sztori volt és a csicskása felhúzta a falat, miért nem tudod Gazille sem átmenni. Akkor már egyből adja magát a kérdés, hogy miért nem emlékeznek? És ha több száz évesek, akkor miért ilyen fiatalok? Ha nem öregszenek, akkor jövő Rogue miért volt mégis idősebb? Ha Natsu Zeref teremténye, akkor a többiek mik?

Hónapokkal ezelőtt egy ideig téma volt itt, hogy Mashima még akar legalább 3-4 arcot. Ha belegondoltok nem is lehetetlen. A Tartaros arc felvezetőjében az a nagy mágus mondta, hogy a Fiorén kivül sokkal erősebbek is vannak mint ő. Szerintem most az lesz, hogy a kontinens más részére fognak elmenni, mert végülis már ők a legerősebbek az országban. És hogy miről szólhat a következő, vagy valamelyik közeli arc? Már tudjuk kik a sárkányölők, démonölők, de kik az istenölők? Kik az istenek? Szerintem ez is érdekes lesz. Sőt, én nem tartom kizártnak, hogy valamikor majd a távoli jövőben Zeref erősségű karakter lesz az átlag. De csak akkor ha a Fairy Tail is olyan hosszú lesz mint a One piece (ahol még a történet felénél sem tartanak). Tehát könnyen elképzelhető, hogy Acnologia és Zeref nem is a főboss.

Hozzátenném, hogy Mashima kurva nagyot alkotott Zeref karakterével. Ilyet még nem láttam is nagyon tetszik. Hogy egy olyan ember legyen a legnagyobb sötét mágus, aki ennyire becsüli az életet... Mondjuk itt is feltevődik a kérdés, hogy ki és miért átkozta meg? Még a végén leveszik róla az átkot és Zeref is FT-s lesz ikszdé Meg vajon ki volt hamarabb, Zeref vagy Acnologia?
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9984 Dátum: 15 feb 04, 22:09:03 »

Hozzátenném, hogy Mashima kurva nagyot alkotott Zeref karakterével. Ilyet még nem láttam is nagyon tetszik. Hogy egy olyan ember legyen a legnagyobb sötét mágus, aki ennyire becsüli az életet... Mondjuk itt is feltevődik a kérdés, hogy ki és miért átkozta meg? Még a végén leveszik róla az átkot és Zeref is FT-s lesz ikszdé Meg vajon ki volt hamarabb, Zeref vagy Acnologia?
Természetesen Zeref volt előbb, amúgy meg teljesen egyetértek, szerintem is min. érdekes a karaktere (ennél jóval több).
Viszont biztos, hogy nincs Zeref szintű mágus, sehol máshol. Nem rossz ötlet, hogy megismerjük a többi kontinenset, de na, Ishvali egy dolog, Zeref meg egy másik.
És nagyon kétlem, hogy a 600 fejezetnél tovább menne a sorozat, szerintem nincs is benne több.
Kuro, amúgy be lett bizonyítva, hogy eleinte azt állítottad, hogy END=Acnologia. Nem kötekedni akarok, de nagyon tagadtad, és kérted, hogy mutassuk már meg. Megmutattuk. Jó lenne ha reagálnál rá Nevet


Szerk.:
A lepel lehull... akarom mondani leég... mindennel együtt a környéken. Ha ebből nem lesz legalább pár hét elzárás a Mágiatanács fogdájában, akkor semmiből. Nevet
....
Tényleg...vajon mi van a mágiatanáccsal? Újjászerveződtek? És vajon kik a tagok? Ez is érdekes kérdés.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 04, 22:20:55 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #9985 Dátum: 15 feb 05, 00:15:22 »

Ez a fejezet nagyon tetszett. Mashima szépen felvezette a dolgot Lucyval. Örülök, hogy általában ő van a középpontban.  Pirul Nagyot nőtt a szememben, hogy túltett a depresszión és a többiek "nyomába eredt". Nagyon epic volt az a kétoldalas rajz a térképpel! Alig várom, hogy újra összejöjjön a társaság. Az biztos, hogy nem lesz egyszerű előkeríteni mindenkit és le merem fogadni, hogy lesznek problémák is. :'D Kíváncsi vagyok már a többiekre is, de szerintem nem is lehetett volna ennél jobb bevezető fejezet. Lucy-Natsu-Happy trión kívül nem kellett más ide.

Nagyon tetszett, hogy voltak olyan kis apróságok a fejezetben, mint pl. Lucy haja (nem arra gondolok, hogy megnőtt, hanem hogy ugyanolyan fazonba rakta, amilyenben Natsuval és Happyvel megalapították a csapatukat), emlékszem, ennek a Kain Hikaru-s harc alatt is jelentősége volt. ^^

Lucy erőbeli fejlődéséről pedig szerintem még felesleges beszélni, hiszen közel sem láthattuk mindent, hogy mi történt az egy év alatt. Azt tudjuk, hogy miután sikerült összeszednie magát, kutatásba kezdett, és hogy a lakdíjra szánt pénzt újságírásból/riportkedésből szerezte. Egyébként utálom ezeket az erő összeméréseket. Ja, mintha a Fairy Tail pont arról szólna, hogy ki a top 10 meg nem tudom hány mágus. :'D
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 05, 00:15:59 írta BrownOsment » Naplózva

EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #9986 Dátum: 15 feb 05, 00:19:30 »

Az 1 éves edzésről biztos lesz pár infó, legrosszabb esetben pár filler.

Úgy emlékszem hogy a rave-el egy világban játszódik, talán az egyik ottani szereplő edzette az egyik tündért Nevet
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9987 Dátum: 15 feb 05, 01:39:40 »

Kuro, amúgy be lett bizonyítva, hogy eleinte azt állítottad, hogy END=Acnologia. Nem kötekedni akarok, de nagyon tagadtad, és kérted, hogy mutassuk már meg. Megmutattuk. Jó lenne ha reagálnál rá Nevet

Jó na, nagy kaland akkor először END-et Acnoliának tippeltem de utána mindig Natsut mondtam mióta Zeref elszólta magát hogy Natsunak kell kinyírni, etc.... Nevet Na örülsz válaszoltam. ikszdé Lényeg hogy több mint egy éve hajtogatom hogy ő END.
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #9988 Dátum: 15 feb 05, 07:14:46 »

Jó kis fejezet volt, de azért annyira badass nem Nevet
Láthattuk Lucy reggeleit, mindig fogmosással indít, jó kislány!  kacsint (Bár én étkezés után szoktam)
A színes oldalak szépek lettek, de az már kevésbé, hogy Lucy elkezdte magát sminkelni. Ugye jól tudom, hogy ezelőtt nem tette? Mondjuk már 19 éves NŐ, szóval...  Mosolyog
Érdekes, de érthető volt a NMJ-vel nyitni a fejezetet, hisz itt van a legtöbb lehetőség az erődemonstrációra Nevet Azért néztem egyet, hogy Lucy Mr. Cool-nál dolgozott ikszdé Ha folytatja a modellkedést tuti több ékkövet kap, de hát ez az újságíró dolog is illik hozzá, sőt talán jobban is Nevet Bár a sok fanservice miatt azért ebben nem vagyok biztos  Pojén
Valahogy éreztem egyébként, hogy ha a FT nincs a mágiajátékokon, akkor a Saber és Lamia se fog Nevet Bár a Pegazust és a Quatro Puppies-t igazán odatehette volna Mashima, szerintem azok úgysem lettek erősebbek, vagy ha igen, akkor talán már egyenként legyőznék az 1. fejezetben lévő Natsut!!! ikszdé Csak le ne becsüljük őket, ki tudja, Ichyja akár már szentmágus is lehet!  Hümm-hümm
Tetszett, hogy Lucy nem depizett, de azért figyelgette a többiek lépéseit Mosolyog Jól nézett ki a nagy papírokkal teli fal, bár a Főbérlő biztos nem örül majd neki ikszdé
Az is érdekes volt, hogy Lucy átment csillagharcosba ikszdé Sőt a jobbik fajtába, hisz Fürkész nélkül megérzi a harcosok erejét és a lappangó rejtett energiájukat Nevet Bár ez az unott fej túlzás volt. Oké, hogy nincsenek itt a legerősebb céhek, de azért biztos volt ott sok kiemelkedő tag, aki legyőzte volna Lucy-t... Akiket persze "jöttem, láttam, pusztítottam" elven elpicsázott Natsu ikszdé Nagyon cool lett a dizájnja, de azért látogassa meg a Cancer Fodrászatot ikszdé Jól néz ki nagyobb hajjal, de ez már túlzás Nevet Amikor elsőnek megjelent a ruhája alapján egy nanomásodpercig azt hittem, hogy Zeref, de aztán rájöttem, hogy miről is szól ez a fejezet Nevet A Nagy Újratalálkozás a 2 főszereplő között! Mosolyog Persze kicsit túl látványos módon ikszdé Azért Natsu elég bitang erős lett, bár ez sejthető volt Gildarts keze alatt. Nem túlzok, szerintem a mostani Natsu már akár le is győzné az 1 évvel ezelőtti Luxust, vagy Erzát Nevet Jó az utóbbit nem biztos, az nem szeret veszíteni ikszdé Jut eszembe milyen erősek lehetnek már a többiek is Nevet Nekem az 1 évvel ezelőtti izomrangsor a FT-ben: Gildarts>Luxus>Makarov>Erza>Natsu>Gajeel*>Gray>Mira>Fried(?), Bixlow(?) Egykor ők is nagy legények voltak ám! ikszdé
Szóval nekem tetszett a fejezet, nem volt ez rossz, persze jobbra is sikeredhetett volna, de a célnak megfelelt: 4/5 Hosszú edzést sosem fognak mutatni a mangákban, hisz az elég "unalmas" lenne az író szerint. Majd flashbackben, ne adj' Isten anime fillerben megcsodálhatjuk ezeket a pillanatokat is Mosolyog

*Ezt az NKWT-nek címezném:
Nem kéne már Gazille nevét Gajeel-nak hagyni? Volt már 2-3szor erre képes utalás, de most a poszteren is látszódik, hogy itt bizony az angoloknak volt igaza, nem úgy, mint Charle esetében Mosolyog Persze tudom, hogy Erza is volt régen Elsa, de szerintem, ha egymás után már 3 képen is úgy írja Mashima, akkor fogadjuk el neki és legyünk vevők a változásra. Meg úgy emlékszek, hogy a Tartaros ív egyik fejezetében már ti is Gajeelnek írtátok, de ha a fejemet is eldobom, akkor sem találom meg azt a chaptert ikszdé
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9989 Dátum: 15 feb 05, 10:18:21 »

Alig várom, hogy újra összejöjjön a társaság. Az biztos, hogy nem lesz egyszerű előkeríteni mindenkit és le merem fogadni, hogy lesznek problémák is. :'D
Ugyan, már a következő fejezetben összegyűlik mindenki, Natsu balhéja lesz/lett a jel.
Hát elolvasva magyarul a fejezetet, tényleg nem volt rossz. Sőt, ha nem kritikusan állok hozzá a FT-hez, akkor nagyon élvezhető, talán pont azért mert laza. Asszem el kell fogadni ilyennek, mert a keretein belül nagyon élvezhető. Ez a fejezet is laza volt, menő, nem olyan amilyennek vártam, de attól még nem volt rossz.
(Az 1 év ugrás még akkor is csalódás...)
Csabi-ez a Natsu a tavaly Erzát SIMÁN alázza, még Luxust is...nézz a ringre ember Nevet Én már az időugrás előtt is azon gondolkodtam, hogy Natsu talán túlszárnyalta Erzát, most már nem is kérdés. Az egyedüli, aki még előtte van (persze úgy, hogy még nem ismerjük a többiek erejét) az Gildartz.
Őszintén, én remélem, hogy a többiek (Grayt kivéve) nem fejlődtek ennyit. Előbb-utóbb Natsunak túl kell szárnyalnia mindenkit. És már nincs sok hátra, szóval itt az ideje.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 05, 10:23:00 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 664 665 [666] 667 668 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!