24 máj 17, 13:17:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 656 657 [658] 659 660 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778301 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9855 Dátum: 15 jan 25, 20:54:52 »

Gondolom holnap délelőtt/max. kora délután.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9856 Dátum: 15 jan 25, 21:06:44 »

Hétfőn igen de hogy addig se unatkozzatok Mashim ellátott minket egy Mavis vs Natsu Omake fejezettel! Nevet Ez a Mashima-sama nem tudja hogy kell piheni de most komolyan, mondjak egyetlen egy Shounen Fightos mangakát aki ennyit melózik. Nem elég hogy csinálja a sima FT-t, mellé még csinál spinoffot plusz omaket is. Nevet

Amúgy kíváncsi vagyok lesz-e tényleg Mavis vs Natsu majd. Nevet

http://readms.com/r/fairy_tail/Omake/2666/1

Na megolvastam. És hát hogy is mondjam. Mashima nem hazudtolta meg magát. ikszdé
Fergeteges fejezet volt. Rég röhögtem ennyit FT fejezeten. Nevet
Nem is tudom ki a hülyébb, Erza vagy Natsu. ikszdé
Szegény Lucy mindig megszívja. ^^ Legalább napoznia már nem kell. Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 25, 21:16:57 írta Kuro25 » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9857 Dátum: 15 jan 25, 21:30:08 »

Mashima elképesztő, hogy ennyi mindent csinál. Honnan van ennyi energiája? Hümm-hümm

Menő volt ez a kis omake. Mondjuk Erzából nem nézem ki, hogy így letámadná a többi lányt. xD

Natsu már annyiszor látta Lucyt meztelenül, hogy már semmi hatással nincs rá. xD

Szerintem Erza élvezte...^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9858 Dátum: 15 jan 25, 22:11:30 »

Mashima elképesztő, hogy ennyi mindent csinál. Honnan van ennyi energiája? Hümm-hümm

Menő volt ez a kis omake. Mondjuk Erzából nem nézem ki, hogy így letámadná a többi lányt. xD

Natsu már annyiszor látta Lucyt meztelenül, hogy már semmi hatással nincs rá. xD

Szerintem Erza élvezte...^^

Én simán kinézném Erzából. ikszdé
Ha már most semmi hatása nincs Lucy meztelenül Natsu-ra mi lesz ha összejönnek vagy házasok lesznek? Nevet
Mert az fix hogy Mashima ezt beleírja elég csak kiindulni a Rave-ből. Nyelvesít
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9859 Dátum: 15 jan 25, 22:36:07 »

Akkor Lucynek valami mágiát kell bevetni, vagy valami fétisre rámenni, mert a bájaival már semmire sem fog menni. xD
Azért kicsit rossz lenne, ha Mashima kétszer játszaná el ugyanazt.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9860 Dátum: 15 jan 25, 22:46:05 »

Valóban eléggé feltüzelő fejezet volt. Nyelvesít
Mashima-nak kb ez már a hobbija,látszik hogy élvezi amit elkészít.
No meg ugye a kikacsintgatások.
Naplózva

Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #9861 Dátum: 15 jan 26, 01:08:53 »

Azért Lucyt sem rázta meg úgy igazán a tök pucér Natsu látványa.  Nevet Egyébként meg, nem csak Natsu nem találta meg az agyát, de Erzáé is elkeveredett az éterben valahol. Mindenesetre Natsuval komoly gondok vannak ikszdé Bemegy egy női fürdőbe, ami tele van csajokkal és semmi. Mondjuk Mavis sem szégyenlős, úgy látszik. Hát mi van ezzel a céhhel? Lucyt már majdnem mindenki látta pucéran, Natsu mindenféle reakció nélkül pucéran a női fürdőben flangál, Erza együtt fürdik Natsuval és Grayel, Max a partvist részesíti előnyben, Makarov egy perverz, Juvia sem marad le, ha az álmairól van szó, Gray pucérkodik. ikszdé
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9862 Dátum: 15 jan 26, 03:20:59 »

Akkor Lucynek valami mágiát kell bevetni, vagy valami fétisre rámenni, mert a bájaival már semmire sem fog menni. xD
Azért kicsit rossz lenne, ha Mashima kétszer játszaná el ugyanazt.

Miért lenne rossz ha itt is az lenne vége mint a Rave-ben? Nevet
Nekem azzal se volt gondom és hát itt is eléggé arra halad a story na.
Jó mondjuk ott azért már a 100 fejezet környékén is sokkal komolyabban álltak egymáshoz a főszereplők mint itt.
Itt inkább poén az egész. Mondjuk ettől még kétlem hogy ne lenne hasonló vége. Mondjuk nekem teljesen mindegy csak a mostani történéseket csinálja meg jól Mashi-sensei. Nevet
Naplózva

Pierre
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 139


« Válasz #9863 Dátum: 15 jan 26, 10:14:44 »

http://www.mangareader.net/fairy-tail/417 Mosolyog
hát a fordítással nem kell sokat dolgozni Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 26, 10:16:29 írta Pierre » Naplózva
Revi95
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31



« Válasz #9864 Dátum: 15 jan 26, 10:21:48 »

Én a maival az első pár oldalnál egy kicsit csalódtam, de végére szakadtam a röhögéstől  ikszdé  ikszdé
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #9865 Dátum: 15 jan 26, 11:01:07 »

Ez még inkább Apa és Fia kapcsolat Mosolyog  Nevet
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #9866 Dátum: 15 jan 26, 11:37:42 »

Tudtam, hogy Gildartsról fog szólni  ikszdé Arra kíváncsi lennék, hogy ez mikor történt. Tartaros meg a mágiajátékok között vagy a Tartaros után? Bár gondolom, hogy az utóbbi
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 26, 11:39:57 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #9867 Dátum: 15 jan 26, 11:40:27 »

Nyilván hogy a Tartaros után. Szerintem most mindenki fog kapni ilyen kisebb kalandokat  Ördögi
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9868 Dátum: 15 jan 26, 12:13:45 »

Én a maival az első pár oldalnál egy kicsit csalódtam, de végére szakadtam a röhögéstől  ikszdé  ikszdé

Pont így voltam vele én is. Komolyabb fejezetre számítottam, ezért kicsit csalódtam, mert már az elején világos volt, hogy nem sok szöveg lesz Nevet
Viszont a végére magába rántott, jót röhögtem/mosolyogtam Nevet
Natsu reakciója, miután Gildartz lerombolta a hegyet Nevet Kész.
Viszont nagyon remélem, hogy nem abból áll majd az erősödés, hogy Natsu nagyobbat tud majd ütni. Remélem, hogy tanul majd új technikákat, fejleszti a mágiáját. De most nagyon félek, hogy csak annyi lesz, hogy edzés nélkül, beállít majd, egy, max. két őj technikával, de amúgy az erősödése annyi lesz, hogy nagyobbat üt, meg üvölt, és kész.
Remélem, hogy nem így lesz, és látunk majd edzést tőle, igazit, a mai egyszer, poénnak nagyon jó volt, de edzésnek nagyon sovány.
"Chalenger"...szerintetek mire utal? Vagy inkább kire.

Szerk.:
Amúgy most komolyan...Gildartz milyen rohadt erős lehet? Simán Ishvali szint. Simán. Nagyon simán.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 26, 12:15:16 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Jokerke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 103



« Válasz #9869 Dátum: 15 jan 26, 14:02:00 »

Amúgy most komolyan...Gildartz milyen rohadt erős lehet? Simán Ishvali szint. Simán. Nagyon simán.

Hát Acnologia elleni félholt Igneel szintjén biztos van.
Naplózva

\\\"Élvezd a kitérőket! A lehető legjobban. Ugyanis ezeken találod meg azokat a dolgokat amik sokkal fontosabbak, mint amit el akarsz érni.\\\"
       - Ging Freecss
Oldalak: 1 ... 656 657 [658] 659 660 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!