24 máj 17, 11:04:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 644 645 [646] 647 648 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778218 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Oswald
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90



« Válasz #9675 Dátum: 15 jan 10, 11:28:46 »

Még 2 fejezet és vége a Tartaros arcnak. Infók itt: https://www.animenewsnetwork.com/news/2015-01-10/fairy-tail-manga-tartarus-arc-to-end-in-january/.83119
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9676 Dátum: 15 jan 10, 12:36:59 »

Ezek szerint END nem most fog feltámadni. Érdekes.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #9677 Dátum: 15 jan 10, 14:47:03 »

Vége a Tartaros arcnak?  Hmm?
Na véégre! Már azt hittem sosem lesz vége. ikszdé (nem azért mert nem tetszett Nyelvesít )
Viszont Gerard és csapata már feledésbe merült, úgy tűnik... smirksweat
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9678 Dátum: 15 jan 10, 15:16:02 »

Ezek szerint END nem most fog feltámadni. Érdekes.

Reális hisz a Tartaros már nem is létezik kb. Mindenkit lenyomtak. Zeref és END pedig teljesen más tészta.
Tuti valami háborúzás lesz a végére amúgy is divat Shounenben a háborús arc. Nevet
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #9679 Dátum: 15 jan 10, 16:14:31 »

Vajon Cerkófnak lesz egy titkos céhe, csapata? Annak idején Rustyrose és Kain Hikaru ott volt a Grimoire Heart cirkálóján, amikor Hades tatát kivégezte, de őket nem bántotta és nem is halottunk felőlük azóta sem. A legerősebb ellenfelek maradtak hátra, de nem hiszem, hogy tömegbunyó lesz, így számítók új és visszatérő karakterekre is, hogy a fontosabb karakterek kapjanak még egy utolsó csatát.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Filipendula ulmaria
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Válasz #9680 Dátum: 15 jan 10, 17:01:23 »

Meglepetés!
Fairy Tail 415
http://www.mangahere.co/manga/fairy_tail/v38/c415/
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #9681 Dátum: 15 jan 10, 17:18:15 »

Hát kiderült, hogy már régen halottak voltak a sárkányok, így már érthető, hogy miért nem ugráltak csak úgy ki minden adódó ellenfélnél. Jobban tetszett ez a fejezet, mint az előző, jól átadta Natsu fájdalmát.
Úgy látszik a híres sárkányölő duó még sosem ölt sárkányt, még a halálukon lévőket sem Nevet (azért örülök, hogy ezt nem hagyta a levegőben lógva Mashima).

Kíváncsi vagyok, hogy milyen helyzetben fogja rászánni magát Makarov a Lumen bevetésére.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 10, 17:18:47 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9682 Dátum: 15 jan 10, 17:21:06 »


Nem semmi fejezet volt!!!  Szomorú
Eléggé meglepett hogy előbb jött a fejezet így egy héten kettőt is kaptunk ami azt jelenti hogy jövőhéten nem kapunk egyet sem valószínűleg.

Mashima megint jól hatott az érzelmekre, mondtam én hogy eme két fejezetet sőt lehet hogy a záró fejezettel együtt kell majd ezt a hármat egynek venni akkor fog hatni igazán de már így ez a kettő is EPIC volt. Grandeeney nagyon cuki Nevet Gajeel meg Metallicana tökéletes páros. ikszdé Skiadrum meg egyszerűen brutális milyen faszán néz ki.  bow
És azt is megtudtuk ha jól látom mi volt a sárkányok és emberek közti egyesség neve? :O Magna Carta?
Érdekes név választás Mashimától hisz ugye a Magna Carta a valóságban is egy elég fontos egyezmény volt Angliában.

Tökéletes fejezet volt számomra kíváncsi vagyok a 33 oldal színes borítóval megspékelt záró fejezetre is milyen lesz.
Mármint a Tartaros Arc záró fejezetére. Nevet

BTW: Milyen epic volt már Lumen barlangja vagy minek nevezzem. tiszta Scifi hangulata volt.
Most már nagyon érdekel mi is az pontosan, Mavis nagyon depresszív fejet vágott. Kicsit félelmetes is. Nevet
Mondjuk ötletem azért van hogy mi is a Lumen. Erről már tuti volt szó de szerintem a kristályban a teste van Mavisnek a lelke meg ugye kívül. A Lumen meg konkrétan egy feltámasztási varázslat lesz szerintem!
Naplózva

Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #9683 Dátum: 15 jan 10, 18:42:34 »

Elmentek a sárkányok , Natsu tényleg rosszul érte ez.
Ancologiával még dolga lesz. E.N.D soha nem láthattuk, ez kár, nagyon kár.
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9684 Dátum: 15 jan 10, 18:48:44 »

Na most emelem kalapom  Ohh My God
Ez fantasztikus fejezet volt. Drámai, szomorú de egyben emelkedett is. Ellentétben az előzővel, most minden átjött. Talán Wendyt éreztem kicsit logikátlannak, nagyon-nagyon lazán lekezelte a helyzetet. Gajeel és a sárkánya hatalmas pár Nevet
Hát igen, a Lumen nem lehet semmi...egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy olyan EPIC lesz, mint amilyennek be van harangozva. Félek, hogy az lesz vele mint Silverrel lett: túl sokat akart kihozni belőle Mashima, és eléggé közepes lett a végén. Na de hátha nem.

De a Natsu-Igneel páros mindenen túltett. Szinte meghatott, ennél az oldalnál meg: http://www.mangahere.co/manga/fairy_tail/v38/c415/19.html, ill. a következőnel a hideg rázott...és ez nagyon régen fordult elő a FT olvasása közben. Úgyhogy gratulálok sensei, ez nagyon szép volt. Nem is kérdés, hogy 10/10.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #9685 Dátum: 15 jan 10, 18:50:12 »

De jó! Nevet Ajándék!^^
Ehhe... szóval ez amolyan búcsúfejezet volt. Mellesleg csak nekem jutott eszembe erről a fejezetről az, mikor Naruto búcsúzik az apjától? .-.
Natsu pont úgy reagált, ahogy vártam és tetszett, hogy Igneel azért mégiscsak hagyott egy gondolatszösszenetet. Pirul
Most már egyre kíváncsibb vagyok mi lesz ezután a céhben.  >.<#
Ott van az, hogy Juvia is gondolom mondani szeretne valamit Gray-nek, Lucy-nél kiderül hogy Aquarius örökre eltűnt-e az életéből, lesz e Mágiatanács... te jó ég, Mashi-senseinek aztán sok mindent el kell majd intéznie. ikszdé
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Lindako
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #9686 Dátum: 15 jan 10, 19:21:51 »


Waaah isteni áldás lelkedre! ;n;
Annyira tele van fairy feels-el a fejezet.... Engem is rázott a hideg. Remélem az animében vágnak Natsu mondataihoz emlékeket pl hogy munkát kapott, barátokat szerzett, úgy jobban átadja azt, hogy felnőtt, hogy mi történt vele,ó milyen szomorú amiatt, hogy nem volt mellette ezeknél az eseményeknél. Így az sem annyira para, hogy meghalt ha jól értem, mert így is úgy is elment volna, csak ez fokozta a drámai hatást. Szép munka, sensei!

Lemoon: Nagyon jól összeírtad a kérdéseket amik foglalkoztatnak *-* Főleg a Juvia-Gray vonal az ami böki a csőrömet. Bár gondolható, hogy Juvi rá akar ugrani Grayre, mint mindig, azért ajánlom, hogy kihozzák belőle a megfelelő drámát. Mert azért a szerelmed apjának a nekromantáját megölni (hű de hülyén hangzik xD) nem olyna dolog amit egy brühühü Gray-sama elintéz.
Az Aquariusos dolog is fontos, mert így nem lehet újra kinyitni egyszerre a 12 kulcsot. Amúgy csak nekem van olyan érzésem, hogy egyszer az összes kulcs Lucynál lesz, és ő fog megoldani vele valamit?
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #9687 Dátum: 15 jan 10, 19:24:54 »

Én azt remélem teljes szívemből, hogy Lucy erejében lesz valami plusz, mert őszintén, a csillagszellemeivel nem sokra menne egy (akár) Juvia vagy Natsu szintű ellenfél ellen. smirksweat De lehet rosszul látom...
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #9688 Dátum: 15 jan 10, 19:44:15 »

Milyen epic volt már Lumen barlangja vagy minek nevezzem. tiszta Scifi hangulata volt.
Most már nagyon érdekel mi is az pontosan, Mavis nagyon depresszív fejet vágott. Kicsit félelmetes is. Nevet
Mondjuk ötletem azért van hogy mi is a Lumen. Erről már tuti volt szó de szerintem a kristályban a teste van Mavisnek a lelke meg ugye kívül. A Lumen meg konkrétan egy feltámasztási varázslat lesz szerintem!

Tényleg jól nézett ki. Azért érdekelne, hogy jutott a kristályba Mavis. Milyen jó összecsengése lenne, ha a Zero-ban mutatnák, hogy kerül be és a következő FT részben meg feltámad/ kiszabadul.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9689 Dátum: 15 jan 10, 22:05:48 »

Nem azért, de most kapásból tudok egy csomó olyan kérdést, szálat felhozni, ami SOKKAL lényegesebb, mint a Juvia-Gray szál. Gray biztos, hogy nem bánja, hogy Juvia azt tette, amit tett, sőt, szerintem elismeri, hogy képes volt rá.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 644 645 [646] 647 648 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!