24 máj 19, 18:42:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 638 639 [640] 641 642 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780658 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9585 Dátum: 14 dec 16, 17:46:18 »

Valóban, Ur és Urtear gyönyörű halált, ill. elbúcsúzást kapott. Ez még nem változtat a tényen, hogy a fontos karakterek nem fejlődnek (kivéve Erzát, akinek szerintem kárára vált).
És nem tudom. Laza kikapcsolódásnak tökéletes, de komolyan mondod, hogy nem szabad többet várni tőle? Nekem nagyobb sztorinak indult. Nagyon csalódnék, ha igazad lenne.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 16, 17:47:24 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #9586 Dátum: 14 dec 16, 17:50:51 »

Hát lehet, de Kuro, azért azt te is tudod, hogy Ur sem volt annyit a mangában, hogy meg is szeressük. Plusz a lánya sem halt meg... az viszont mikor az időt visszatekerte tényleg epic volt, de az a néhány képkocka mégiscsak elvegyül egy már 400 fejezetes mangában. smirksweat Lehet hogy apró dolgok voltak amik ellentmondanak nekünk, de magán a Fairy Tail-en eddig semmi nem változtatott egy hangyányit sem. És én nem olvasom felszínesen a mangát, inkább csak ismétlem magam azzal, hogy egy pici apró dolgot könnyen el lehet felejteni egy 400 fejezetes mangában.

+A kedvencem a Fairy Tail, de ez nem változtat azon amit eddig leírtam. ikszdé
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #9587 Dátum: 14 dec 16, 18:01:19 »

Egyébként csalódtam itt a régebbi FT-sekben. Hogy miért? Mert senki sem említette a legszebben megírt halált az FT történetében EDDIG!!!! Ur és Ultear-t miért nem mondtátok???

Ur halála valóban szép volt, de a történet múltjában játszódott, ami helyzetünkben irreleváns, hiszen a jelent követjük. Rob nagyapó áldozata is megható volt, de az is a múlt eseménye. A jelenben csak Simon halt meg a jó oldalról, plusz a Mágia Tanács tagjai, alárendeltjei, ex-tagok. Ultear pedig még él.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 16, 18:03:15 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9588 Dátum: 14 dec 16, 18:58:17 »

Öhm izé hol is volt arra utalás hogy Urtear még él? Oké láttuk öregként de nem véletlen lett lezárva a története. Nem láttuk a halálát de eléggé egyértelmű szerintem hogy nem sok van hátra neki.

Egyébként kár ezen agyalni egy Shounen FIGHT mangában sem történt olyan sok halál, pláne a főszereplők oldaláról. Még Narutoban Neji halála sem volt "olyan nagy dolog" pedig az is tökéletes kivitelezés volt. Szóval kár ezen agyalni.

Amúgy nem véletlen ám ez sem, mármint hogy alig halnak meg vagy egyáltalán nem halnak meg szereplők, pláne főszereplők egy Shounenben. Ugyanis a legtöbb Shouen 12-19 éves korosztálynak készül akik többsége képtelen megbirkózni azzal ha egy karakter meghal, pláne ha odavan érte.
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9589 Dátum: 14 dec 16, 19:07:59 »

Amúgy nem véletlen ám ez sem, mármint hogy alig halnak meg vagy egyáltalán nem halnak meg szereplők, pláne főszereplők egy Shounenben. Ugyanis a legtöbb Shouen 12-19 éves korosztálynak készül akik többsége képtelen megbirkózni azzal ha egy karakter meghal, pláne ha odavan érte.

Ezzel abszolút nem értek egyet. Oké, 12-13 évesek még talán. De utána már tudja kezelni az ember, hogy mi a valóság, mi a fikció. Egy kedvenc karakter epic, érzelmes búcsúzása (Naruto- Jiraya, Itachi, Neji, Obito, OP- Ace, Fehérszakáll) fantasztikus élmény, és még jobban megkedvelteti a karaktert mindenkivel.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #9590 Dátum: 14 dec 16, 19:49:08 »

Heh én úgy szeretem az FT-t ahogy van. Nevet

Jon ... ezek a példaként felhozott halálesetek annyira nosztalgikusak. Újra kéne nézni őket. Számomra a legérzelmesebb halál Jirayáé volt főleg mert nálam toronymagasan a kedvenc Naruto karakter. A legepicebb pedig Fehérbajusz halála, főleg amiatt a monológ miatt amit előtte tol. Szerintem ez a része animében egyszerűen tökéletes. Nevet
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9591 Dátum: 14 dec 17, 16:40:44 »

Ím vala új Fairy Tail Zero fejezet.
http://www.mangareader.net/fairy-tail-zero/6/

Hát meglepő meg kell mondjam mert nem ilyen harcokra számítottam, arra meg pláne nem hogy Mavis sírva elrohan. Úgy fest itt még mind nagyon kezdők. Akkor viszont most jöhet a kiképzés? Elvégre logikus hogy egy képzettebb mágus átlát Mavis illúzióin. Ami viszont felveti a dolgot hogy vajon Zeira tényleg illúzió-e. Vagy épp azért ennyire átlátszóak Mavis illúziói mert Zeirára pazarolja majdnem minden erejét. Mindenesetre meglepő hogy egy ekkora stratéga csak úgy feladja.

A fejezet maga nagyon jó volt de havonta ez elég kevés sajna. Nevet

Szerk: Kinn az Ice Trail 6. fejezete is!
http://www.mangareader.net/tale-of-fairy-ice-trail-koori-no-kiseki/6
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 17, 18:11:54 írta Kuro25 » Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #9592 Dátum: 14 dec 17, 19:00:52 »

Ami viszont felveti a dolgot hogy vajon Zeira tényleg illúzió-e.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail_Zero/002/9
Itt Mavis azt mondja, hogy Zeira is túlélte.És még érzelmeket is adtak neki...

De az összes többi fejezet alapján én is arra tippelnék, hogy csak illúzió. Technikai KO
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 17, 19:01:56 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9593 Dátum: 14 dec 17, 22:50:28 »

Mégis milyen sárkány az, amelyiknek kék csontjai vannak? Azt a random falusit én egy nénikének gondoltam. Igazából bármelyiknek elmenne. xD

Szerintem is él Zeira. Itt azt mondja a csávó, hogy http://www.mangareader.net/fairy-tail-zero/6/5 "azt" a gyereket célozza következőnek és Mavisre mutat.
Itt húzza Mavist maga után: http://www.mangareader.net/fairy-tail-zero/6/15
Előző fejezetben csobbant, mikor beleesett a tóba és mikor úszott hullámokat keltet.
De azért ebből látszik, hogy olyan lényegtelen karakter, hogy abban sem vagyunk biztos, hogy látják-e az emberek. xD

A fejezet legjobb képkockája nekem Mavis sírós tekintettet: http://www.mangareader.net/fairy-tail-zero/6/14

Reméltem, hogy Puherito valamilyen kemény harcban veszítette el a szemét és nem pár lvl1-es szintű mágustól.

A céhmester nekem ismerős valahonnan csak nem tudom még, hogy honnan.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 17, 22:51:40 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9594 Dátum: 14 dec 19, 11:34:44 »

Na gyerekek régen adtam már AnimaReal-es Cosplay képet nektek, most adok egy Gajeel / Lily verziót.
Ez bakker kibeba...ott király lett!!!! Nevet Mondjuk kicsit szomorú hogy egyedül Happy az akit nem csináltak meg. ^^'
Egyelőre persze.

http://fc06.deviantart.net/fs70/f/2014/353/2/a/gajeel___lily_animareal_cp_by_kuro8725-d8ad6m5.jpg

Akit érdekel a többi is itt megtalálja ide töltögetem fel őket amint kijönnek!

http://kuro8725.deviantart.com/gallery/51623967/Fairy-Tail-AnimaReal-CP
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 19, 11:35:30 írta Kuro25 » Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #9595 Dátum: 14 dec 19, 12:29:53 »


Szerintem is él Zeira. Itt azt mondja a csávó, hogy http://www.mangareader.net/fairy-tail-zero/6/5 "azt" a gyereket célozza következőnek és Mavisre mutat.
Itt húzza Mavist maga után: http://www.mangareader.net/fairy-tail-zero/6/15
Előző fejezetben csobbant, mikor beleesett a tóba és mikor úszott hullámokat keltet.
De azért ebből látszik, hogy olyan lényegtelen karakter, hogy abban sem vagyunk biztos, hogy látják-e az emberek. xD

Szerintem lehet attól még Zeira illúzió, hogy csobban.
Wendy első céhe csak rég halott emberek illúzióiból állt, mégsem vette észre Wendy egészen a végéig. Gondolom volt aki legalább egyszer megsimogatta a fejét vagy valami. Mondjuk nem tudom, hogy Mavis tud e olyan szintű illúziót létrehozni.

Tetszett ez a fejezet. Elviselném ezt is heti kiadásban.

Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #9596 Dátum: 14 dec 19, 17:20:57 »

szomorú vagyok hogy nincs ezen a héten Féri Tél.
Szerintem Natsu és Grey rivalizálása egyértelműen a Könyv kinyitáshoz fog vezetni.
Szerintetek?
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9597 Dátum: 14 dec 19, 21:17:58 »

Amilyen keménynek érzi magát Gray, ha mégis Natsu lenne E.N.D és átváltozna, akkor tuti meg akarná őt ölni.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9598 Dátum: 14 dec 20, 02:51:53 »

Az Ice Trail nagyon jó volt. Poénos, laza, de egyben szép, meghitt is. Gildartz meg Gray halál lazák -ahogy kell. Viszont engem nagyon zavar a rajzolás. Annyira, de annyira elüt a FT-től.
A Zero sem volt rossz. Jól elverték őket, ideje mágiát tanulni, hogy később céhet alapítsanak. Azért Hades (Purehito) sérülésén néztem egyet. Én azt hittem, hogy csak azért takarja le a szemét, hogy kordában tartsa az erejét. Ezek szerint meg nincs is szeme Nevet Legalábbis jobb szeme.
Jövő héten lesz FT?
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #9599 Dátum: 14 dec 20, 19:17:13 »

Igen a következő FT fejezet dec.24-én szerdán fog kijönni, bár angol változat szokás szerint leghamarabb csak a jövő hétvégén várható.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Oldalak: 1 ... 638 639 [640] 641 642 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!