24 máj 17, 10:58:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 632 633 [634] 635 636 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778214 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9495 Dátum: 14 nov 22, 15:46:51 »

Rengeteg minden utal arra, hogy Natsu END, de nyilvánvaló, hogy ha tényleg ő, akkor nem természetes úton lett ő (na, ez bullshit fogalmazás, de remélem érthető...). Szóval szerintem ha a könyv kinyílik, akkor válik Natsu END-vé, talán valahogy le lett pecsételve Natsuba. Ki tudja.
A fejezet szerintem fantasztikus volt. Végre egy epic harc. Nem is tudom, hogy mióta vártam már egy ilyenre. Talán Hades óta. Komolyan, nagyon meg vagyok elégedve. Na ilyen egy jó harc, nem az amit Erza szokott leművelni. Epic technikák, badass karakterek (legalábbis ma ezt az arcukat mutatták). Nagyon jó volt, még ha teljesen nyilvánvaló is, hogy Natsuék nem halhatnak meg.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9496 Dátum: 14 nov 22, 18:06:54 »

Rengeteg minden utal arra, hogy Natsu END, de nyilvánvaló, hogy ha tényleg ő, akkor nem természetes úton lett ő (na, ez bullshit fogalmazás, de remélem érthető...). Szóval szerintem ha a könyv kinyílik, akkor válik Natsu END-vé, talán valahogy le lett pecsételve Natsuba. Ki tudja.
A fejezet szerintem fantasztikus volt. Végre egy epic harc. Nem is tudom, hogy mióta vártam már egy ilyenre. Talán Hades óta. Komolyan, nagyon meg vagyok elégedve. Na ilyen egy jó harc, nem az amit Erza szokott leművelni. Epic technikák, badass karakterek (legalábbis ma ezt az arcukat mutatták). Nagyon jó volt, még ha teljesen nyilvánvaló is, hogy Natsuék nem halhatnak meg.

Többnyire egyetértek. Shounenben pedig sosem volt kétséges hogy ki nyeri a csatát vagy túléli-e az esetleges viadalt a főhős(ök) ebben a műfajban inkább a harcok kivitelezése dominál mintsem a végeredmény és ez a harc mindenképp vitte a pálmát mert remek volt.

Viszont az én tippem hogy Natsuékat az utolsó pillanatban a Lumen elszívta úgymond. Vagy megvédte meglátjuk de tuti hogy az menti meg majd őket. A kövi rész címe igen érdekes? Vajon kinek a hátáról is van szó? Nevet Lehet hogy Mavis hátát kell megkarmolni / vakarni?  Ördögi De arra ott van Zeira. Nevet Nyelvesít

BTW Gray most már jeget is tud okádni??? Nevet ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 22, 18:09:15 írta Kuro25 » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #9497 Dátum: 14 nov 22, 19:04:55 »

410.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/410/17
Ahogy Bastian is írta, ez tényleg elég hasonló ehhez: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/161/5 (és a kövi oldal).

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/410/18
Az oldal utolsó képe az Natsu? Lehet éppen átmegy Dragon Force-ba. Zero mester Genesis Zeroját is Dragon Force arany lángjaival égette fel... ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #9498 Dátum: 14 nov 22, 19:21:40 »

Natsu vagy egyből vissza támad , ennél is keményebb lesz ha átmenne DragonForceba , Mard Geer újra átváltozna.

Naplózva

Jokerke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 103



« Válasz #9499 Dátum: 14 nov 22, 19:47:03 »

Ha Natsu valóban E.N.D., akkor az E.N.D. nem annak a rövidítése, hogy Etherious Natsu Dragneel. Hmm?
(Etherious, mint a démonok átváltozása)
Naplózva

\\\"Élvezd a kitérőket! A lehető legjobban. Ugyanis ezeken találod meg azokat a dolgokat amik sokkal fontosabbak, mint amit el akarsz érni.\\\"
       - Ging Freecss
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #9500 Dátum: 14 nov 22, 20:54:18 »

Igazából nem tudjuk, hogy a "Dragneel" vezetéknevet kitől kapta. Mert ha "csak" Igneeltől, akkor nem biztos, hogy ez az eredeti neve. Jó lenne tudni, hogy régen Natsu kit ismert hamarabb: Zerefet vagy Igneelt?
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #9501 Dátum: 14 nov 23, 00:04:20 »

Nah végre egy igazán jó csata!! Nevet
Pörgős és remek kombók Natsutól és Gray-től. Ráadásul a rajzolás most irtóra tetszett. Natsu üvöltésénél végre tényleg igazinak tűnő lángok voltak.

Az komoly lenne, amit Chakra mondott, hogy Natsu éppen Dragon Force-ot nyomna. Nevet Hú de epic lenne.
Amúgy, amit Chakra linkelt amikor Natsu Zero ellen küzdött. Amikor azt mondja Natsu a támadásnál, hogy "Teljes mágia felszabadítása", ott nem Második Eredetet tol? Ez csak így most eszembe jutott, mert eléggé hasonlított ahhoz amikor Erza felszabadította a Második Eredetet.  Gondolkozik
Naplózva
Himiko
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1



« Válasz #9502 Dátum: 14 nov 23, 08:19:04 »

Régóta az egyik legjobb rész, csak a végét nem értem.
Miért mondja Mard Geer, hogy ő képes lesz elpusztítani Zerefet, amikor nemrég pont ő magyarázta el, hogy csak E.N.D. képes rá?
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/407/14
Vagy akkor még nem tudta tökéletesíteni az átkát, csak most?
Pedig nem úgy néz ki, mint amit egyik pillanatról a másikra hirtelen tökéletesíteni lehetne  Hmm?
És ha úgy gondolja, hogy most már le tudja győzni Zerefet, akkor miért akarja még mindig kiengedni E.N.D.-et is pluszban?
Vagy én értettem félre valamit? >.<#
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #9503 Dátum: 14 nov 23, 09:48:26 »

Mard Geer azt ecseteli a 410. fejezet utolsó oldalán, hogy ha feléled E.N.D., akkor majd Mard le tudja ezzel az átokkal győzni Zerefet. Talán az sem mindegy, hogy ki használja a Memento Morit. E.N.D. valószínűleg sokkal erősebb, mint Mard, és meg akarja tanítani neki. És lehet itt is igaz lesz a régi dolog, hogy egy technika csak annyira erős, mint a használója.

A Memento Mori tökéletesítését pedig lehet úgy értette, hogy eddig "csak" kitalálta, kidolgozta fejben, de éles próbát csak most nyomott Natsu és Gray ellen. És eddig úgy tűnik, hogy sikeres volt.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 23, 09:49:02 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9504 Dátum: 14 nov 23, 11:12:59 »

Tilon nem állszándékomban kötözködni, de szerintem megcsúszik és belegurul a vízbe és ha már ott van fanservice Mosolyog
Javíts ki ha tévedek Mosolyog
Igazad van, elnéztem. Hümm-hümm

Geer visszaváltozása lehetett volna egy kicsit részletesebb. Most egy panel alatt visszaváltót, kicsit gáz. Azért egy ilyasmit kaphatott volna http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/286/13

Itt nem is néz ki démonnak, inkább valamilyen vámpírnak mondanám. Nyelvesít
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/410/13

Szóval Zeref ezért kerüli a démonait. Amint meglátnák meg akarnák ölni xD

Kíváncsi vagyok hol lehetünk az időben. Mikor aktiválódnak az ARC-ok? Én a sensei helyébe pár kockát rááldoztam volna, még az Erza vs Kyoukában erre az oszlopra, hogy megmutassam, máshol is történnek dolgok.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #9505 Dátum: 14 nov 23, 12:12:29 »

Nagyon jó fejezet volt, azért kapjuk most az izgalmakat rendesen.

A harc nagyon jó volt. Végre egy jó harc szövegelés és papolás nélkül, ahol az epic támadásokon volt a hangsúly. Rég vártam már, hogy egy fejezetet majd láthassam, hogy hogyan fog megvalósulni az animében, de ez az. Főleg a dinamikus és ötletes támadások és a Memento Mori.

Komolyan nem gondoltam volna, hogy Mard Geer lenyomja őket, ezt most nem panaszkodásból írom, sőt kifejezetten örülök neki. Azonban nem azért mert a rossz fiúknak drukkolnék vagy feltétlen valaki halálát szeretném látni. Végre egy olyan harc ahol nem megy minden elsőre, és nem lehet annyira kiszámítani a történéseket, röviden végre lehet izgulni a történeten.

Most aztán tényleg nem tudnám megmondani, hogy mi fog történni. Ha Mard Geer ilyen erős, akkor mi lesz majd E.N.D. ellen. Nem lepődnék meg, ha valaki hirtelen megjelenne segítségként a jó oldalon. Elég rosszul áll a jófiúk szénája. Nem akarom Igneelt lenézni, de ő se húzhatja a végtelenségig Acnologia ellen, emellett itt van még Mard Geer és utána E.N.D.

A következő fejezet címe is érdekes mit ne mondjak. Csak két dologra tudok gondolni; vagy felbukkan egy régi szereplő vagy Elfman. Olyan érzésem van, hogy Elfman-nak még nagy szerepe lesz, csak azt nem tudom, hogy mit tudna ő csinálni. Ha Natsu-ék így bebukták, őt Mard Geer egyből bedarálja. Most már csak egy gond van, megint lehet várni több mint egy hetet a következő fejezet megjelenésére... Szomorú
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9506 Dátum: 14 nov 23, 13:28:14 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/410/18
Egy valami érdekes. Itt alul Gray azt mondja, hogy a "jövő", erre Natsu mellett felkiáltójel van, mint hogy valamit észrevett, vagy felfogott valamit.
Szerintetek lesz ezzel valami? Vagy félreértem?
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
dender
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 34



« Válasz #9507 Dátum: 14 nov 23, 14:15:42 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/410/18
Egy valami érdekes. Itt alul Gray azt mondja, hogy a "jövő", erre Natsu mellett felkiáltójel van, mint hogy valamit észrevett, vagy felfogott valamit.
Szerintetek lesz ezzel valami? Vagy félreértem?

Tényleg úgy néz ki, az is lehet, hogy önerőből felébreszti a Dragon Force-t, vagy megeszi a Memento Mori-t (kicsit hülyén hangzik de megette az Aetheriont is, vagy Gray átadja neki a mágikus erejét mint anno Laxus)Mosolyog
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #9508 Dátum: 14 nov 23, 18:36:03 »

Hát a Gray átadja Natsunak az erejét azért nem lenne célszerű mert a tűz és a jég igen erősen üti egymást. Natsu maradjon csak meg a jó kis lángjainál vagy végső esetben a Villámló Tűzsárkány módnál. Főleg, ahogy nézem Natsu egyre szívósabb és több illetve erősebb támadást tud végrehajtani. Végre úgy érzem kezd igazi sárkányölő válni belőle.

Amúgy az kölön tetszett a harcban, hogy Gray nem csak a démonölő erejét használta, hanem Jégalkotó mágiát is. Nevet

Mard Memento Mori támadása elég pusztító. Azért END kezében igencsak durva fegyver lenne. Egyre jobban érdekel ki is lehet ő. Amúgy csak nekem jönne be ha END-nek nem is lenne emberi alakja?
Naplózva
Jokerke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 103



« Válasz #9509 Dátum: 14 nov 23, 19:48:56 »

410.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/410/17
Ahogy Bastian is írta, ez tényleg elég hasonló ehhez: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/161/5 (és a kövi oldal).

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/410/18
Az oldal utolsó képe az Natsu? Lehet éppen átmegy Dragon Force-ba. Zero mester Genesis Zeroját is Dragon Force arany lángjaival égette fel... ^^

Ha jól emlékszem nem azért voltak arany lángjai, mert átment DF-be, hanem az arany lángok megevésétől lett DF-es.

Viszont érdekes lenne,ha kiderülne, hogy megtartotta az arany lángokat, habár szerintem az is kiürült a szervezetéből, mint Zancrow Istenölő lángjai.
Naplózva

\\\"Élvezd a kitérőket! A lehető legjobban. Ugyanis ezeken találod meg azokat a dolgokat amik sokkal fontosabbak, mint amit el akarsz érni.\\\"
       - Ging Freecss
Oldalak: 1 ... 632 633 [634] 635 636 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!