24 máj 19, 18:43:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 630 631 [632] 633 634 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780660 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
gabrix81
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #9465 Dátum: 14 nov 15, 09:31:48 »

Fairy Tail:Blue Mistral főszerepben Wendy.
http://www.mangareader.net/fairy-tail-blue-mistral/1
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 15, 09:33:26 írta gabrix81 » Naplózva
Pierre
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 139


« Válasz #9466 Dátum: 14 nov 17, 11:14:21 »

http://www.mangareader.net/fairy-tail/409  Mosolyog
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #9467 Dátum: 14 nov 17, 14:34:53 »

Hát ez a rész annyira nem tetszett. Sejtettem, hogy csak ennyi lesz Gemma szerepe és egy fejezet alatt le is csapják Rouge-ék.

A Zero most is jobban tetszett, aranyos átvezető fejezet volt.
Most Wendyn volt a sor a cosplay sarokban. Tök jó lett, hogy egy régi cover alapjn csinálták meg a képet,  bár nekem kicsit fura volt a cgi Charle.

Egyébként most esett le, hogy Wendy hordta a dragon force-os szárnyait http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20140808222930/fairytail/images/3/36/Wendy%27s_Dragon_Force_in_color.png , mikor először jelent meg a történetben. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/132/21
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 17, 14:35:50 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
pydy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #9468 Dátum: 14 nov 17, 15:04:41 »

Az csak a ruhájának egy része, ha egy oldalt visszalapozol te is láthatod.
(Amikor elsőnek megjelent a mangába)
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #9469 Dátum: 14 nov 17, 15:28:06 »

 Zero most Pedo Edésön volt  Ördögi  Sokkan irták is. Azért egy 13 éves lányokat igy ábrázolni  Pojén  Jó japánban lehet, bármit , még törvény is védi öket)
Naplózva
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #9470 Dátum: 14 nov 17, 15:49:57 »

A hogy kiírták Dragon Slayer and Devil Slayer, jó párosítás főleg Tűz és Jég.
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #9471 Dátum: 14 nov 17, 16:02:18 »

Az csak a ruhájának egy része, ha egy oldalt visszalapozol te is láthatod.
(Amikor elsőnek megjelent a mangába)

Persze tudom. Nem is állítottam, hogy az a teste része volt akkor, csak érdekességnek szántam a ruhaválasztást.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 17, 16:05:42 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #9472 Dátum: 14 nov 17, 16:20:51 »

Na megnyugodtam, Genma egy fejezet alatt kikapott, ahogy azt vártam. A jelek szerint ő olyan karakter akit a többi szereplő erősnek gondol közben meg egy nagy nulla. Örülök, hogy ezt a harcot nem húzták úgy el, mint a Minerva-Erza harcot.
Ezen a Blue Skull sárkánya dolgon meglepődtem. Nem tartom kizártnak, hogy az valójában Zeref műve. Korábban is gondolkoztam már azon, hogy az ő mágiájával vajon sárlányokat fel tud-e éleszteni. Ők nyilván erősebbek lennének, mint a démonai (a kyukimonból kiindulva)
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #9473 Dátum: 14 nov 17, 16:24:38 »

409- hát nemtudom, én már most nagyon félek, hogy leverik jövőhéten Mard Geert. Vagy mire levernék pont akkora z arc vagy a lumen aktiválódni, de mindenesetre már nem sok jót jósolok Mardnak, főleg, hogy gemmát is ennyi idő alatt lerendezték. Nem értem, hogy hova siet ennyire mashima ? Oké, hogy pörög a sztori meg minden, de nem igaz hogy nemkapunk rendes 2-3 fejezetes harcokat egy shounen mangában. Elfogadom, hogy sting és rouge erősek,mert sárkányölők,és a mágiajátékok óta felerősödtek,de nemhiszem el, hogy gemmát, aki full erőbe tért vissza, ők meg már azért harcoltak előtte nem keveset, egy kombinált támadással leverik. Legalább Gemmát se úgy állítsák be akkor, hogy ő a legerősebb kutyaf.sza csávó. Ettől függetlenül nem volt rossz fejezet,mert legalább azt az érzetet fenn tartja a manga, hogy várjam a jövőheti fejezeteket, de kezd unalmas lenni,ez hogy kb minden gonoszt 1 vagy fél fejezetek alatt levernek. Jó volt egy gray vs silver, vagy kyouka vs erza ,de akkor is én azért még elnéztem volna ahogy sting és rouge nyomatja a koboldkirály ellen. Mindent félretéve bízok benne, hogy hamarosan valami nagyon ütős csavar lesz a történetben, ha már ennyi szereplő felsorakozott, és fel lettek fedve az ütőkártyák. Plusz lassan letelik az a 20 perc is amennyivel visszament a történet.
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #9474 Dátum: 14 nov 17, 16:42:11 »

Mashima jó munkát végez. Nevet
Igaz,Lucy 3 kapuja óta nem okozott semmi izgalmat nekem,de hát no. ikszdé
Hát úgy tűnik Genma csak azért lett felhozva,hogy le legyen zárva az ő története.Eddig sem volt fontos,most sem volt,belefért Mashi idejébe,hát benne lett a fejezetben.(Bár kíváncsi vagyok hogy éli túl valaki,mikor szó szerint egy lyukat égetnek a hasába,nem is kicsit Pojén )
Geer nem hiszem hogy ennyitől kifekszik,esetleg még egyszer be lesz hozva mikor majd Zeref-el harcolnak...már ha nem intézik el már itt.
Amúgy Mashima sosem a hosszú harcokról volt híres.(Amiket azért nem annyira bánok,mert a OP hosszú harcaitól is idegrohamot kapok)Inkább arra fekteti a hangsúlyt,hogy látványos legyen.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9475 Dátum: 14 nov 17, 19:56:22 »

Előző héten már megmondtam. Gemma csak azért lett behozva, hogy Stinget és Rouge-t eltüntesse az útból. Hisz az nem lehet, hogy egy nem FT-s is benne legyen a Boss fightban.

A harc az jó volt főleg az utolsó támadás, amivel kilyugatták az öreget de nagyon érezni lehetett azt, hogy ez a harc csak azért van, hogy megszabaduljon Mashima az Ikersárkányoktól.

A tűz és a jég jó kombó. Emlékszem, mikor a Gothic 3-ban a hősöm egyik kezébe egy jégkardot, a másikba meg egy tűzkardot adtam.  Kúl

Most azon filózok, hogy Makarov tényleg mindenkinek meg akarja mutatni a fétisét? ikszdé
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Aistyc
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #9476 Dátum: 14 nov 18, 08:38:32 »

A következő rész címe Memento Mori. Azoknak írom akik nem figyeltek irodalom órán, azt jelenti "Emlékezz a halálra"

Szóval ezek után kíváncsian várom a 410. fejezetet =^.^=
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 18, 08:40:34 írta Aistyc » Naplózva
DNACore
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 34



« Válasz #9477 Dátum: 14 nov 20, 18:48:39 »

Nagyon gáz ha nekem bejön ez a Mavis-os Zeirás fürdőzés? Nevet Kifejezetten kedvelem az ilyen feszültség oldó oldalakat... Nyelvesít Bár lehet ez csak az én saját izlésficamom Nevet
Naplózva
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #9478 Dátum: 14 nov 20, 19:33:31 »

A zeroban a Pedokat szórakoztatták , kár hogy nem voltak a lányok 3-5 évvel idősebbek.
Naplózva

Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #9479 Dátum: 14 nov 20, 19:53:02 »

Nagyon gáz ha nekem bejön ez a Mavis-os Zeirás fürdőzés? Nevet Kifejezetten kedvelem az ilyen feszültség oldó oldalakat... Nyelvesít Bár lehet ez csak az én saját izlésficamom Nevet

Lolicon pozitív ikszdé

A zeroban a Pedokat szórakoztatták , kár hogy nem voltak a lányok 3-5 évvel idősebbek.

Hát pedo, nem pedro, inkább loli-s oldalak legyenek mint tentacle  Kúl
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Oldalak: 1 ... 630 631 [632] 633 634 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!