24 máj 18, 21:40:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 627 628 [629] 630 631 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779592 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
V-kony
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9



« Válasz #9420 Dátum: 14 nov 01, 11:41:01 »

Mavis feléled, de ez ennyit segít? Zereffel egyen rangú Mágus.
És ott van neki a Fairy Law, amit valószínűéeg ő talált ki, szerintem emiatt ő jobban is tudja használni.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9421 Dátum: 14 nov 01, 11:56:27 »

Öhm izé meglepetés! Nevet Nem csak nőknek.  ikszdé

http://www.mangareader.net/fairy-tail/407

Viszont meglepett hogy előbb kinn van a fejezet.

Okééé, úgy fest Lumen-t törölni kell majd az emlékezetekből. Na ez meglepett. Nagyon durva dolog lehet ha még FT-sek emlékeiből is ki kell törölni.

A többi harc meg so so de végre Gray is feltűnt elég badass a csávókám. Mard Geer arcára fagyott az a csibész mosoly. Jujj szó vicc. Nevet Valahogy sejtettem hogy az egyedüli akinek van esélye ellene az Gray. Ja és visszahozta Natsunak a sálját. Nem tudom de szerintem ez nem véletlen lépés Mashimától. Khmm Khmmm.... Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 01, 12:06:10 írta Kuro25 » Naplózva

Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #9422 Dátum: 14 nov 01, 13:06:05 »

Mavis Teste még nem ébredt fel, Igneel légi harcot folytat Acnologia ellen.
Mégis Gray fogja befejezni a harcot Mard Geerrel, elvégre ő egy Devil Slayer ami a Démonokra hatsásos erőt birtokol.
Elég lesz Natsunak a sál? Hmm?
Gildarts kelenne ide, meg Gajeel felépülhetne és az is lenne hogy elnyeli Sting fénysugarát , így nem csak Rogue árnyait birtokolná.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 01, 13:06:51 írta Ures1 » Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #9423 Dátum: 14 nov 01, 13:36:06 »

 Pojén Na ez az a fejezet,amin egyáltalán nem lehet meglepődni. xD
Lumen az ARC-ok ellen
Igneel a nagy sárkány ellen
Gray meg Mard Gríz ellen

Good job Mashima :3
De vége lesz valaha ennek a történetrésznek? Technikai KO
Ami még jobban érdekel: Gray most erősebb mint Natsu? ikszdé
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #9424 Dátum: 14 nov 01, 14:46:28 »

Kezd valószínűnek tűnni az az elmélet, miszerint a lumen historie egy hatalmas facepalm ami megállítja a face-eket ikszdé

Ami még jobban érdekel: Gray most erősebb mint Natsu? ikszdé

Szerintem egy szinten van vele, legalábbis a mágiája. A sárkány invázió idején Natsu volt az aki azért felmutatott valamit a sárkányok ellen a többiek semmit, de azért láthattuk hogy a sárkányölő mágia hatásos volt a sárkányok ellen. Itt ugyan az megy végbe csak itt egy eléggé fullra fejlesztett mágia szállt át Gray-re szóval, hát... szerintem egy szint ha egymás ellen mennek.
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #9425 Dátum: 14 nov 01, 14:51:46 »

Esküszöm,ha mashima most kitallja,hogy kinyírja Grayt és Natsunak adja a Jég Démon ölő mágiát,akkor én le Karyu No Tekkenezem a mi kedves kis mangakánkat.
L.H pedig valami nagyon op mágia lehet,ha utána törölni KELL mindenkinek az emlékeit.
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #9426 Dátum: 14 nov 01, 15:09:05 »

Ha apáról fiúra száll akkor eléggé érdekes lenne amit írtál... még akkor is ha Natsu talán 400 éves... eww
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #9427 Dátum: 14 nov 01, 17:21:25 »

Nem értem miért gondoljátok, hogy Gray most erősebb lett. Megszerezte a jég-démonölő mágiát amivel könnyedén legyőzi a démonokat ez igaz, de ez csak démonokkal szemben jelent előnyt. Emberekkel szemben pl.: Natsu (már ha ő ember) nem ér többet, mint a jég-alkotó mágia. Elvégre Gray sima jég-alkotó mágiával, meg egy acélgolyóval legyőzte a jég-démonölő Silvert.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9428 Dátum: 14 nov 01, 17:25:29 »

Az biztos, hogy Zeref a történelem legerősebb mágusa, többi kontinens nélkül-vagy azokkal, és Mavis sincs a szintjén. Esetleg ő közelítette meg a legjobban az emberek közül. Biztos, hogy nincsenek Zeref-szintű mágusok máshol.
A mai fejezetről:
Marha jó volt. Miután túlestünk a kötelező Erza győzelmen (ami most nem is volt egyértelműen győzelem...) egyre jobbak a fejezetek. Több érdekes dolgot is megtudhattunk:
1. Mard Geer is démon, akit Zeref alkotott. Ebben eddig nem lehettünk biztosak.
2. A démonok célja...hát ez rohadt érdekes. Kíváncsi vagyok, hogy most, hogy Zeref elhatározta a világ elpusztítását, vajon még mindig meg akar-e halni. És ha összefüggésbe hozzuk a mai információkat azzal, amit Zeref mondott Natsunak...vagy ő, vagy END juthat el hozzá. De most komolyan, ha END célja megölni Zerefet, akkor milyen kapcsolat van Zeref és Natsu között?
3. Gondolom az Igneellel való harcuk után került END a könyvbe.
4. Elfmannak akkor biztos lesz még szerepe, ha külön kitértek rá.
5. Lumen Histoire. Pont. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lehet akkora állatság, hogy mindenkinek törölni kell az emlékezetét utánna...

Továbbra is nagyon sok szál van még. Mikor lesz így vége az arcnak? Még mindig itt van Igneel, Acnologia, END, arcok, Lumen, Luxusék (kétlem, hogy miután meggyógyul csendben fog csücsülni...), Gérardék, Natsu, Gray, Mard Geer és végül Zeref a végén. 30 fejezetig még biztos el fog tartani.
És továbbra is tartom, hogy a gyenge harcok ellenére ez az eddigi legjobb arc.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 01, 17:26:58 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #9429 Dátum: 14 nov 01, 17:33:35 »

Nem értem miért gondoljátok, hogy Gray most erősebb lett. Megszerezte a jég-démonölő mágiát amivel könnyedén legyőzi a démonokat ez igaz, de ez csak démonokkal szemben jelent előnyt. Emberekkel szemben pl.: Natsu (már ha ő ember) nem ér többet, mint a jég-alkotó mágia. Elvégre Gray sima jég-alkotó mágiával, meg egy acélgolyóval legyőzte a jég-démonölő Silvert.
Az hogy jég démonölő igenis nagyon sokban számít.Amint láttuk,asszem 2 vagy a fene tudja hány démont simán legyőzött.
Viszont ennyi erővel azt is mondhatnánk,hogy Natsu meg a többi sárkányölő mágiája nem ér többet mint egy sima tűz vagy szél mágia,ami azért nagy hülyeség lenne.Istenölő-Démonölő-Sárkányölő,ezeket bármelyiket nézzük alapból erősebb az úgymond "átlagos" mágiánál.

Nem emlékszem,ez korábban mennyire lett kitárgyalva,de szerintem azért tudta elintézni annyival Silver-t,mert ő hagyta magát.Legalábbis ilyen erős mágia mellett nekem nincs más ötletem.
+az a mágia,lefagyasztotta a Nap falut,a tüzét,Natsu-t egyetlen suhintással,szóval Gray igenis nagyon sokkal erősebb lett
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 01, 17:34:33 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #9430 Dátum: 14 nov 01, 17:35:16 »

Nem értem miért gondoljátok, hogy Gray most erősebb lett. Megszerezte a jég-démonölő mágiát amivel könnyedén legyőzi a démonokat ez igaz, de ez csak démonokkal szemben jelent előnyt. Emberekkel szemben pl.: Natsu (már ha ő ember) nem ér többet, mint a jég-alkotó mágia. Elvégre Gray sima jég-alkotó mágiával, meg egy acélgolyóval legyőzte a jég-démonölő Silvert.
Az hogy jég démonölő igenis nagyon sokban számít.Amint láttuk,asszem 2 vagy a fene tudja hány démont simán legyőzött.
Viszont ennyi erővel azt is mondhatnánk,hogy Natsu meg a többi sárkányölő mágiája nem ér többet mint egy sima tűz vagy szél mágia,ami azért nagy hülyeség lenne.Istenölő-Démonölő-Sárkányölő,ezeket bármelyiket nézzük alapból erősebb az úgymond "átlagos" mágiánál.

Nem emlékszem,ez korábban mennyire lett kitárgyalva,de szerintem azért tudta elintézni annyival Silver-t,mert ő hagyta magát.Legalábbis ilyen erős mágia mellett nekem nincs más ötletem.
+az a mágia lefagyasztotta a Nap falut,a tüzét,Natsu-t egyetlen suhintással,szóval Gray igenis nagyon sokkal erősebb lett
szerk.:Bocsi,véletlenül kétszer küldtem  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 01, 17:36:01 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #9431 Dátum: 14 nov 01, 17:40:26 »

Bocs a dupla kommentért, de pár dolgot kihagytam. Ugyan eddig szurkoltam, hogy ne Natsu legyen END, de most már én is ezt tartom a legvalószínűbbnek. Elvégre azt már Tenrou-sziget óta tudjuk, hogy Zeref Natsuval akarja megöletni magát, most pedig kiderült, hogy END-t is ezen okból hozta létre szóval a dolog adja magát, hogy ők ketten egyek legyenek. És így már azt is értem, hogy Igneel miért nem akarja, hogy a könyv elpusztuljon, hiszen akkor valószínűleg Natsu is meghalna.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #9432 Dátum: 14 nov 01, 17:42:34 »

5. Lumen Histoire. Pont. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lehet akkora állatság, hogy mindenkinek törölni kell az emlékezetét utánna...

Lehet, hogy a céh mesterének meztelen varázstáncot kell végrehajtania, hogy felébredjen szerencsétlen Mavis Nevet

Végre Gray is darálni fog érzem. Viszont Gildartz távolléte eléggé zavar ilyen helyzetben, úgy ahogy másokat is.
Naplózva

Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #9433 Dátum: 14 nov 01, 17:52:13 »

E.N.D. olyan akár a Sátán Isten ellen fordul. E.N.D célja Zeref Leverése. Natsu-e E.N.D. az mindig csak állitás.
Mard Geer egyszer se vette észre hogy valami hasonlóság lenne köztük.
Natsu átváltozna akkor mindenkire rájönne a szívroham.
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #9434 Dátum: 14 nov 01, 19:03:50 »

5. Lumen Histoire. Pont. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lehet akkora állatság, hogy mindenkinek törölni kell az emlékezetét utánna...

Lehet, hogy a céh mesterének meztelen varázstáncot kell végrehajtania, hogy felébredjen szerencsétlen Mavis Nevet

Végre Gray is darálni fog érzem. Viszont Gildartz távolléte eléggé zavar ilyen helyzetben, úgy ahogy másokat is.

Ez esetben a céhtagok önként vetik alá magukat az emléktörlésnek ikszdé, és még Doranbalt is hezitálás nélkül törölné az emlékeit.
Jó volt ez a fejezet is, meg tudtuk, hogy miért is teremtette Zeref a démonokat.
Én még most is annak szurkolok (annak ellenére, hogy egyre több dolog sejteti az ellenkezőjét), hogy ne Natsu legyen END. Csak azért mert nem tudom elképzelni, hogy jóra csinálná meg Mashima. Félek, hogy olyan lenne a vége, mint a sárkányokkal való történet szál. De majd csak kiderül, hiszen annak a könyvnek ki kell nyílnia.

Nem hiszem, hogy Gildartz megjelenik. Nem is vallana rá, hogy rohan haza a vándorlásból.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 01, 19:15:51 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Oldalak: 1 ... 627 628 [629] 630 631 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!