24 máj 17, 09:39:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 620 621 [622] 623 624 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778185 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #9315 Dátum: 14 okt 06, 14:53:38 »

Szép jobb horog, Erza itt is bekeményit és felál mindig mint Azumánál.
Kyouka legyőzésével mindenkinek megkönnyiti a dolgát.
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #9316 Dátum: 14 okt 06, 15:06:20 »

Amikor azt hiszem, a Fairy Tail nem lehet szánalmasabb, mindig bizonyít. Nevet Persze, majd tudja, hová üt, meg, hogy mikor kell a monológot elkezdeni, mindeközben Kyouka csak néz, hogy hű... áh...
Naplózva
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #9317 Dátum: 14 okt 06, 15:19:17 »

Újabb szintre érkezett el a nakama level. Mind az 5 érkzékelése kiütve, de felkel, mert benne van egy fény, ami fényt ad a jövőjének.....basszus.  Nem hiszem el.   Hiába beszélitek, hogy hát ez a manga alapja stb... akkor se volt ilyen a Fairy szigeti harcok utánig ! Addig érdekes, szerettem, élvezetes volt, alig vártam, aztán elkezdődtek ezek a fszságok.
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #9318 Dátum: 14 okt 06, 15:41:04 »

Az a baj, hogy az FT úgy kb az Exceed arcig volt nagyjából eredeti, aztán Mashima kifogyott és elkezdte magát másolni, csak más keretek között. Ám most már szintet léptünk, aminek hála megtudhattuk, hogy egy érzékek nélküli valami a benne rejlő fénynek hála képes felállni, monológba kezdeni (de ha a nyelvét is kikapcsolta, tippem nincs hogyan), ütni, és fenyegetően nézni. Annyi logikai buktató volt ebben a fejezetben, hogy sorolni is fájna. Nevet
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #9319 Dátum: 14 okt 06, 15:51:59 »

Ez egy ilyen manga, még mindig. Ezerszer megtörtént már benne, és ezerszer meg is fog, igen Erza győzött, győzni fog ezután is, nem értem miért kell ezt nagydobra verni. Az egész mangának ez az alapja, nakama powerup, és FT győzelem. Akinek nem tetszik ez, annak a FT se tetszik.

Az nem tetszik az embereknek benne, hogy az Erzás harcok élvezhetetlenek emiatt. Megoldhatta volna, hogy valaki más győzi le a fájdalmát és menti meg Erzát és akkor nem lenne megint ez a vélemény.
Nekem az FT-ben a nakama powerup előtti részek szoktak tetszeni, szóval megdőlt az elméleted.Mosolyog


Míg nem állt fel Erza addig tetszett a fejezet, utána szomorúan konstatáltam, hogy megint hülye voltam.

A következő fejezetben Erza pont a 0:00-nál üti ki Kyoukát, így nem fog bekapcsolni az arc. Vagy megtéríti, de belehal a lacrimával való kapcsolat miatt Kyouka (kapunk egy könnyes búcsút tőle). Én erre számítok a cím alapján.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #9320 Dátum: 14 okt 06, 16:38:40 »

Hogy lehet az utóbbi zseniális Igneel-es fejezeteket ezzel elrontani?  ikszdé

Én is szeretem Erzát de még a legnagyobb toleranciával rendelkező fanok is beláthatják, hogy ez hülyeség. Nevet
Az a baj, hogy ezzel az egésszel az FT (számomra) legjobb női karakterét annyira elrontják, hogy az nem igaz. Most is megalázta Kyouka, aki mellékesen nagyon szépen harcolt és nem semmi támadásokat indított. Miért nem lehetett, hogy mondjuk Gray megmenti?  Hmm? Jó ok Gray-t lehet END ellen tartogatja Mashima, de még akkor is ott van Gerard vagy Gildartz. (Jó az utóbbi kicsit indokolatlan lett volna de még ez is kreatívabb lett volna.)

Igazából nem a nakama power up az idegesítő, mert a való életben is tényleg megtörténik, hogy a szeretteidért szinte bármire képes vagy. De az, hogy folyamatosan minden egyes harcban ez történik na az az idegesítő.

Mondjuk pozitívum is volt. Kb 600. alkalommal is megfigyelhettük Erza csinos bugyiját. ikszdé
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9321 Dátum: 14 okt 06, 18:13:47 »

Hihetetlen mennyire szűk látókörűek vagytok. Nevet

Mióta is megy a Fairy Tail manga? Kerek 8 éve!!!! Hányszor láttátok Erzát ezalatt a 8 év alatt veszíteni? Mármint oké a többség valószínűleg nem az elejétől követi a mangát mint én pl hanem mióta az anime nálunk is hírnevet szerzett magának na de akkor is. Az egész story alatt egyedül Gerard verte el Erzát de ott is megmentette Natsu. Még megérteném ha ez ilyen random shit lenne de ennyi idő alatt nem szoktátok még meg PLÁNE a shounen manga olvasók hogy egy shounenben mindig a jó győz?
Erza a Fairy Tail Son Goku-ja. Natsu is mindig győz de nála nem látom ezt az utálatot amit Erza felé mutattok. Tán nő gyűlölők vagytok?  Hümm-hümm

Egyébként ha józan ésszel és nem haterkedéssel gondoltok bele akkor belátnátok hogy minden ami Erzával történik logikus.
Na már most akinek van némi fogalma a harcművészetről mint ÉLETSTÍLUSRÓL és nem arról amit a tv-ben látni manapság. Akkor annak Erza dolgai egyáltalán nem újdonságok. Ugyanis az alapszabály szinte minden komolyabb harcművészeti stílusban pláne a keleti harcstílusoknál, hogy ki kell zárni mindent nem szabad hagyatkozni az érzékszerveinkre. Egyedül az ösztöneinkre kell hallgatni. Ez az alapszabályok egyike. Na már most. Azzal hogy Kyouka kilőtte Erza minden érzékét ezzel előhozta azt az erőt amit csak akkor tud használni egy ember ha kizárja a külvilágot és a ösztöneit követi.

Drága CrazyCat: Ezért van az hogy Erza tudja hova kell ütni és a többi.... kacsint Arról nem beszélve hogy Kyouka lesokkolt hogy Erza még mindig talpon tud lenni pedig elvileg vak, süket stb.... Fentebb elmagyaráztam miért győz mindig Erza. Mert szorult helyzetben előjön belőle az ösztönös énje, márpedig az egész Fairy Tailben nincs senkinek annyi tapasztalata mint neki harc terén. Ez 1000%!!!! De ha mégis ő az egyetlen aki ösztönből tud támadni.

Ki emlékszik a viadalon arra mikor Mavis ecseteli hogy Erza miért ilyen erős??? Ugye arról dumálok mikor egyedül lenyomott 100 szörnyet. Ha Mavis nem lepődik meg Erzán nekünk sem kéne. kacsint

Pláne hogy ez egy Istenverte shounen manga ahol a jók nyernek mindig. Aminek az első mondat óta az az alapja hogy a barátság mindenek felett. Ami szerintem tökéletes üzenet csak ebben az álszent és képmutató világban ez ciki és szánalmas.

Egyébként rohadt jó fejezet volt, legalábbis azoknak tuti az volt akik reális szemmel tudják olvasni a mangát
és nem azt várják hogy az történjen amit ők elvárnak.

Egyébként SEMMIT ahogy mondom SEMMIT nem tudunk Erzáról hogy ki is ő!!!! Lehet most sokan szájat tátva néznek hogy miket dumálok de egy konkrét dolgot nem tudnátok mondani Erzáról ami megmagyarázza hogy miért ilyen erős. az még eszetekbe sem jutott hogy nem véletlen nyer meg minden csatát??? bow
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 06, 18:15:43 írta Kuro25 » Naplózva

Senais
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 137


Erza Scarlet


« Válasz #9322 Dátum: 14 okt 06, 18:25:13 »

Nem értem, miért várjátok Gildartzot? Eddig egyetlen egy arcban szerepelt, akkor is csak azért, mert három szereplő (Natsu -> sárkányok valóban léteznek, Cana -> háttérsztorijának megismerése, Makarov -> Lumen Histoire behozása) szempontjából fontos volt behozni. Hiába voltak korábban pácban a tündérek, sose volt ott, nem is hinném, hogy nagyon szerepelni fog még.

Erzáról annyit, hogy nagy jellemfejlődésen ment keresztül: a történet legelején a magányos jégszívű lány, aki folyton sírt és kizárt mindenkit az életéből, mert a múlt sebeiből merített erőt. Újra betoppant Gerard az életébe, az események során rájött, hogy hibát kvöetett el, elkezdett nyitni a barátai felé. A Mester tőle kért stratégiai tanácsokat, együtt tárgyalták meg a legfontosabb dolgokat. Aztán a szerelme is fejlődött Gerard irányában, Grayjel került igazán közelebbi kapcsolatba. Meglátta, hogy az emberek változhatnak, hogy nincs igazán gonosz, csak a körülmények és más emberek teszik azzá őket. Emlékezzünk csak a Galuna sziget kedves démonaira: démonok, de nem gonoszak.
Erza ellen egyedül Erzának volt esélye Edolasban, az volt a legnagyobb harca, mert azt látta, mi lett volna belőle, ha...
Ja és kifelejtettem volna, hogy Erzának műszeme = varázszeme van, ami gyengíti a rá ható varázslatok erejét (ahogy megtörte Evergreen varázslatát is)?
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 06, 18:40:42 írta Senais » Naplózva

"Láncaid lehulltak s im azontúl soká
Félve lépdel lábad, amikép megszoká."
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #9323 Dátum: 14 okt 06, 18:28:39 »

Kuro:
Nekem személy szerint nem azzal van bajom,hogy mindig győz,hanem az AHOGY győz.És most nem az érzékszervek elvesztésére gondoltam.Inkább az zavar ha úgy győz,hogy előtte kb kezét-lábát eltörték(magyarul olyan állapotban van,hogy csoda ha tudja legalább mozgatni a karját,nem hogy még harcoljon is),de ő akkor is legyőzi az ereje teljében levő ellenséget.

Egyébként tényleg jó lenne megtudni,hogy Erza mitől ilyen erős.Bár a múltját ismerjük,szóval csak az maradt,hogy egy ritkán előforduló kimagasló tehetség.(mint pl Mikasa az AoT-ból)
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9324 Dátum: 14 okt 06, 18:29:07 »

Nincs semmi bajom a nakama power uppal, sem a Narutoban a "talk no jutsuval". És amikor azt mondom, hogy semmi, akkor úgy értem, hogy semmi. Én még a Minerva elleni harcát is elnéztem, hiszen egy törött láb még nem a világ, és mint kiderült, akkorra még jó sok mágikus ereje maradt. Erzában az idióta szentbeszédei zavartak, amik, ha megnézitek a manga eleji, kemény, szabálymániás Erzát, teljesen karakteridegen. Gérard után, vagyis a menyország tornya után kezdett elmenni a karaktere ilyen irányba, ám kezdetben még mindig inkább mondanám karakterfejlődésnek. Aztán jött a sok-sok duma, mert ő igazán tudja, hogy mi a helyes, mi a jó a másik karakternek. Nem állt sokkal jobban az egész sztorinak az, amikor még csak a saját igazukért, a barátaikért harcoltak? Szerintem de.
Aztán persze a harcai is kezdtek elmenni nagyon rossz irányba, az eddigi legkirívóbb példa erre az Azuma elleni volt, amikor tönkre lett verve, de felállt. De ott még legalább mintha meghallotta volna Gérard hangját, ami visszarángatta. De most?
Kérem...ha valakinek elveszik mind az 5 érzékét, akkor az hogyan képes érzékelni, hogy megütötte-e a másikat? A jelenlétét még oké, a mágiája miatt érezni lehet, de azt magyarázza meg nekem valaki, hogy a végén Erza hogyan ütötte meg Kyukát? Tippel, hogy hol van? Oké, marha mázlista, eltalálta. De honnan tudja, hogy eltalálta? Semmilyen kapcsolata nincs a külvilággal, nincs tapintása, amivel érzékelheti, hogy betalált. Azt már meg sem kérdezem, hogy hogyan állt fel, mikor a fájdalom küszöbe olyan alacsony, hogy ha valaki ráfúj, összeesik. De 3 oldallal később már verekszik...áh, komolyan, lassan oda jutok, hogy Erzát külön kell kezelnem a manga többi szálától. Nem érdekelt amúgy sem ez a harc, mert a végeredmény nyilvánvaló, de abban bíztam, hogy legalább logikusan nyer. Hát akkor nem. Remélem nem fogja elhúzni jobban ezt a harcot Mashima, és rátérünk a lényegre. Ezt a harcot meg próbálom nem megtörténtként tekinteni.
Ja, még annyit akartam, hogy semmi bajom a nakama power uppal, de vannak fizikai határok, amiket nem lehet átlépni, kivéve, ha a sztori világa engedi. Tudtommal Erza sokkal keményebb, erősebb, stb. ember, mint az átlagos ember, de attól még ember. És egy ember ilyet nem tud, ilyenre nem képes. Olyanra, hogy a törött lábára ráálljon, és egy utolsó csapásra összeszedje az erejét, arra ha valaki ilyen kemény, talán igen. Arra, hogy érzékszervek nélkül, ki tudja hányszoros fájdalomérzékeléssel harcoljon, arra nem.
Hiányoznak azok a karakterek, akik erősek ugyan, de meglehet őket verni, és az erejük korlátját nem idióta módon lépik túl. Gérard, Luxus, Gildartz... amúgy is, nagyon várom, hogy valaki szemtelenül lazán verje le Erzát.
Az a baj, hogy még csak utálni sem tudom. Sajnos mára eljutottam oda, hogy nem érdekel a karaktere, esetleg Gérarddal kapcsolatban, de a harcai...hagyjuk.
Kuro-
Vakon lehet harcolni. Süketen, ízlelés, szaglás nélkül pláne. Tapintás nélkül is.
DE, ha vak vagy, és nem tudod érzékelni, hogy megütötted a másikat, akkor hogyan tudatosítod, hogy te most betaláltál-e, vagy sem?
Az nem zavar, hogy nyer. Az nyilvánvaló. Natsunál sem zavar (és ő amúgy sem nyer mindig. Na jó, a végén mindig nyer, de közben elég sokszor kikap. De Erza?) Jól van, harcoljon érzékszervek nélkül, oké. De milyen jogon oktatja ki Kyukát, meg amúgy mindenkit, akivel találkozik? Kyuka érvei sokkal meggyőzőbbek, és mivel démon, neki is adnék igazat, hiszen a teremtőjéhez akar kerülni, ha nem tudnám, hogy a teremtője le szarja. De Erza ezt nem tudja, mégis kioktatja.
Mondjuk ez nem tesz túl azon, amikor Minerva ellen azt találta mondani, hogy "sír az öklöm". ikszdé Natsu nem dumál ekkora baromságokat. Na jó, csak néha Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 06, 18:38:38 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #9325 Dátum: 14 okt 06, 18:36:53 »

Kérem...ha valakinek elveszik mind az 5 érzékét, akkor az hogyan képes érzékelni, hogy megütötte-e a másikat? A jelenlétét még oké, a mágiája miatt érezni lehet, de azt magyarázza meg nekem valaki, hogy a végén Erza hogyan ütötte meg Kyukát? Tippel, hogy hol van?

Olvasd el Kuro válaszát. Mosolyog
De ha nem akarod visszaolvasni akkor én is elmondom tömören:A keleti harcstílus fő célja,hogy az ösztöneire halgasson,és pont ezt használta.(Meg most jut eszembe,hogy létezik egy bizonyos hatodik érzék. ikszdé )
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 06, 18:37:39 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9326 Dátum: 14 okt 06, 18:39:47 »

Kérem...ha valakinek elveszik mind az 5 érzékét, akkor az hogyan képes érzékelni, hogy megütötte-e a másikat? A jelenlétét még oké, a mágiája miatt érezni lehet, de azt magyarázza meg nekem valaki, hogy a végén Erza hogyan ütötte meg Kyukát? Tippel, hogy hol van?

Olvasd el Kuro válaszát. Mosolyog
De ha nem akarod visszaolvasni akkor én is elmondom tömören:A keleti harcstílus fő célja,hogy az ösztöneire halgasson,és pont ezt használta.(Meg most jut eszembe,hogy létezik egy bizonyos hatodik érzék. ikszdé )

Ez hülyeség. Igen, a jelenlétét tudja érzékelni, oké. De nincs semmi visszaigazolása arról, hogy ő most talált-e, vagy nem. Mindegy, hagyjuk.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #9327 Dátum: 14 okt 06, 18:50:38 »

Kérem...ha valakinek elveszik mind az 5 érzékét, akkor az hogyan képes érzékelni, hogy megütötte-e a másikat? A jelenlétét még oké, a mágiája miatt érezni lehet, de azt magyarázza meg nekem valaki, hogy a végén Erza hogyan ütötte meg Kyukát? Tippel, hogy hol van?

Olvasd el Kuro válaszát. Mosolyog
De ha nem akarod visszaolvasni akkor én is elmondom tömören:A keleti harcstílus fő célja,hogy az ösztöneire halgasson,és pont ezt használta.(Meg most jut eszembe,hogy létezik egy bizonyos hatodik érzék. ikszdé )

Ez hülyeség. Igen, a jelenlétét tudja érzékelni, oké. De nincs semmi visszaigazolása arról, hogy ő most talált-e, vagy nem. Mindegy, hagyjuk.

Az végül is lehet,hogy nem érezte hogy eltalálta,viszont azért ha valamibe beleversz azt az egész karodban érzed,nem csak az öklödben.(Az izmai csak működnek,ha az érzékszervei nem is)
De oké,ennyiben hagyom,csak még ezt le akartam írni.  bow
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 06, 18:51:30 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9328 Dátum: 14 okt 06, 18:55:07 »

Kérem...ha valakinek elveszik mind az 5 érzékét, akkor az hogyan képes érzékelni, hogy megütötte-e a másikat? A jelenlétét még oké, a mágiája miatt érezni lehet, de azt magyarázza meg nekem valaki, hogy a végén Erza hogyan ütötte meg Kyukát? Tippel, hogy hol van?

Olvasd el Kuro válaszát. Mosolyog
De ha nem akarod visszaolvasni akkor én is elmondom tömören:A keleti harcstílus fő célja,hogy az ösztöneire halgasson,és pont ezt használta.(Meg most jut eszembe,hogy létezik egy bizonyos hatodik érzék. ikszdé )

Ez hülyeség. Igen, a jelenlétét tudja érzékelni, oké. De nincs semmi visszaigazolása arról, hogy ő most talált-e, vagy nem. Mindegy, hagyjuk.

Nem is tudom ki írta már de valaki tuti írta hogy ezt a fejezetet ne egynek értékeljük hanem félnek. Erza egyáltalán nem győzött. Mindössze elkeseredetten küzd azért amiben hisz. Az ösztönei után megy. Nem azért találta el Kyoukát mert tudta hogy ott van (vagy mert érezte) hanem azért mert a harci szellem megmaradt benne. Szerintem ha más nem ez jól kivehető a fejezetből. Kyoukát kiütötte TALÁN! De azért ne essünk kétségbe nem hinném hogy ez bármit is használt ellene. Ha egyetlen ütés elég lett volna ellene már az elején legyőzhette volna őt. Most nem kapott power upot mindössze felhasználta minden maradék erejét ha úgy tetszik azt csinálta mint anno a Yu Yu Hakushoban Yusuke még az anime elején. Felhasználta az életerejét hogy megvédje a barátait! Nem fog nyerni de nem is fog veszíteni.

Ez a címből eléggé kiderül hogy a számláló lenullázódik. Hogy most azért mert kiütötte Kyoukát ami egyenlő az óra leállításával/nullázásával nem tudom de az tuti hogy az ARC-ok aktiválódni fognak a közeljövőben mert END másképp nem jöhet elő, legalábbis az elmondottak alapján.

Egyébként Erza szemein is látszik hogy nem lát semmit csak az érzéseire hagyatkozik. Arra a bizonyos 6. érzékre amit Lemoon is említett ami egyébként bizonyított tény hogy létezik.

Egyébként az hogy Erza tudja-e hogy betalált vagy sem mindegy hisz nem azért ütött hogy találjon hanem azért mert muszáj volt! Egyébként Dragon Ball óta nem nagy cucc karok meg lábak nélkül harcolni. Nevet Dermesztő rémlik? Nevet

Nem értem egyébként sem miért lepődik meg ilyenen még bárki is aki régebb óta jelen van ebben a témában.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 06, 18:56:13 írta Kuro25 » Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9329 Dátum: 14 okt 06, 19:02:32 »

Nem...nem gondolom azt, hogy Erza kiütötte volna Kyukát. Sőt, reménykedem benne, hogy Kyuka még ha ki is kap, végig viszi a tervet, és beindul az ARC. Akkor jöhetne a Lumen végre, mert hogy Makarov rohadt régen elment oda, az is biztos.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 620 621 [622] 623 624 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!