24 máj 17, 11:48:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 618 619 [620] 621 622 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778250 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #9285 Dátum: 14 szep 27, 13:21:38 »

Inkább ki lehet Natsu Apja?  Ez még igen fontos kérdés lesz. (nyilván nem Ignel Nevet )
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #9286 Dátum: 14 szep 27, 14:10:13 »

Inkább ki lehet Natsu Apja?  Ez még igen fontos kérdés lesz. (nyilván nem Ignel Nevet )
Ez már korábban még a Tartaros arc kezdeténél felmerült, meg már korábban is. Ugye fennáll a lehetősége, hogy END vagy Zeref az de így túl nyilvánvaló és sablonos lenne. Meg egyébként is én úgy gondoltam, hogy az összes (most is élő) sárkányölő alapvetően árva akiket a sárkányok vettek magukhoz és neveltek fel. A Fairy Tail szereplői között amúgy sem ritka, hogy valaki árva legyen (elvileg Erza árva, a Srtauss testvérek is, Gray stb.)
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9287 Dátum: 14 szep 27, 14:35:26 »

Luxuson, Romeón, Viscán és Kanán kívül mindenki árva a céhben. Legalább is egy szem utalást nem kaptunk ennek az ellenkezőjére.

Lehet, hogy a sárkányok megették Natsu és a többi sárkányölő szüleit, és a sajátjukként nevelték fel őket. Pojén
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #9288 Dátum: 14 szep 27, 15:50:40 »

Ez egy kicsit morbid lenne. Mellesleg remélem, hogy a következő FT Zero fejezetből kiderül, hogy Zeira most akkor él-e vagy sem. Amennyire észrevettem ez még kérdéses, a wikin sem adtak meg konkrét infót erre vonatkozóan. Viszont Yury furcsa arckifejezésére a szánakozás mellett van másik magyarázat is. És most kérem, hogy ezen ötletem miatt senki se hurrogjon le: Azt is elképzelhetőnek tartom, hogy csak megtetszett neki a lány és ez magyarázat lehet arra is, hogy miért kérdezett rá a korára. Amúgy, mivel Zeira elvileg itt 13 Yury pedig legfeljebb 19 így a kinézetük ellenére nincs is olyan nagy korkülönbség köztük. Még 10 év és már mit se számít.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9289 Dátum: 14 szep 27, 16:10:07 »

Hadész vagyis Purehito azt mondta, hogy Mavis egyedül él ezen a szigeten. Nem hinném, hogy  egy 13 éves lány jelenléte elkerülte volna a figyelmét.  http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail_Zero/003/17
Ha majd meglepődnek, hogy mit keres még egy lány a hajón, akkor az azt jelenti, hogy Pugerito tévedett.

Yury lolicon lenne? xD
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9290 Dátum: 14 szep 27, 16:37:13 »

Szerintem biztos, hogy Zeirat csak Mavis alkotta meg magának. Yuriy reakciójából szinte biztos, meg amúgy akkor nem sok értelme lett volna mutatni a "halálát".
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 27, 16:42:02 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #9291 Dátum: 14 szep 27, 19:42:51 »

Tilon, Visca helyett Asukára gondoltál, nem?  Mosolyog
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9292 Dátum: 14 szep 28, 17:37:06 »

Tilon, Visca helyett Asukára gondoltál, nem?  Mosolyog

Szerintem is mert Visca szüleiről sincs semmi infó. Nevet

Szerintem biztos, hogy Zeirat csak Mavis alkotta meg magának. Yuriy reakciójából szinte biztos, meg amúgy akkor nem sok értelme lett volna mutatni a "halálát".
Hadész vagyis Purehito azt mondta, hogy Mavis egyedül él ezen a szigeten. Nem hinném, hogy  egy 13 éves lány jelenléte elkerülte volna a figyelmét.  http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail_Zero/003/17
Ha majd meglepődnek, hogy mit keres még egy lány a hajón, akkor az azt jelenti, hogy Pugerito tévedett.

Yury lolicon lenne? xD

Ez is egy lehetőség viszont akkor nagyon kemény Mavis, no nem mintha ez meglepő lenne de hát no akkor is vele idősödött Zeira is szóval.... Egyébként Purehito nem is láthatta Zeira-t mivel ő a könyves polcok mögött bújkált. Amikor már előjött Warrod és Purehito már rég kinn voltak.

Egyébként Yuriy lehet hogy idősnek néz ki de shounen alapszabályt nézve tuti nem több 17-nél. No meg nekem akkor is gyanús hogy Zeira ennyire hasonlít Kanára. Mashima nem szokott ennyire egymásra hasonlító szereplőket csinálni. Az egyetlen másik ilyen az Lucy és az anyja. Just sayin! Nevet
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9293 Dátum: 14 szep 28, 19:37:49 »

Tilon, Visca helyett Asukára gondoltál, nem?  Mosolyog
Igen, a fiatalabbik Connell-t szerettem volna felhozni példaként. Nevet

Kuro: Puherito láthatta Zeirát. a linken vissza lapozol 1-2-őt és "ott van" Zeira is velük.
Nem lenne meglepő, hogyha Mavis megalkotta volna a képzeletében Zeirát mint egy képzeletbeli barátot, hogy ne legyen egyedül. 7 év alatt nem csodálkoznék, ha tényleg valós személyként gondolna rá, aki tényleg ott van vele. Szerintem meg is örült volna egyedül azon a szigeten 7 évig.
Ha megnézed, mikor megjelenik Zeira Yuri előtt és elkezdenek beszélgetni, akkor Yuri arra válaszol, amit Mavis mond.

Mivel a következő fejezetben úgyis kideüűl én most arra szavazok, hogy Zeira csak Mavis képzeletében él.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9294 Dátum: 14 szep 29, 11:05:00 »

http://www.mangareader.net/fairy-tail/402
Igneel vs Acnologia és a Natsu vs Mard Geer mellett annyira, de annyira nem érdekel engem az, hogy hogyan fogja Erza legyőzni az etherios formás Kyukát, hogy az valami kifejezhetetlen.
De komolyan.
Az apa-fiaugyanaztatámadástnyomjaegyszerre menő volt.
Hát kb. ennyi volt ez a fejezet Nevet
Remélem gyorsan letudjuk Erza harcát. END-nek így is- úgy is fel kell támadnia, de gyanítom, hogy az ARC-okat a Lumen fogja megállítani. Más megoldást nem nagyon tudok elképzelni.

Szerk.:
Hoppá!
http://readms.com/r/fairy_tail/402/2553/7
Mard Geer szeme igencsak elkerekedett, amikor Natsu azt mondta, hogy ő Igneel fia. Jó, lehet, hogy csak azért, mert az apjának nevezi, de mi van, ha tudja, hogy Igneel és END körül anno nem stimmelt valami? És így került Natsu Igneelhez. És akkor azért lepődött meg, mert Natsu személye, vagyis az ő szempontjából az a valaki, aki Igneel fia, fontos END miatt.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 29, 11:31:13 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9295 Dátum: 14 szep 29, 12:12:25 »

Ennyit értek az ikersárkányok. xD Natsu simán kiüti Geert sérülés nélkül. Nevet Azért nem gondoltam vlna, hogy Ignnel is használja a tűzsárkány vas öklét.  Kúl Csak nehogy lássunk egy titkos technikát is tőle. Geer annyira berezelt, hogy inkább feláldozza Kyoukát csak, hogy képes legyen legyőzni Natsut.

Jaj ne! Az utolsó bástya az Arc megállításához vajon képes lesz győzni?  Pojén Valamiért nagyon emlékeztet ez a felállás a  Tenrou szigeti Erza vs Azuma harcra.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #9296 Dátum: 14 szep 29, 12:23:10 »

Jó,jó bírom Erzát meg minden.Meg szúrnám is, de az hogy lehet hogy a legnagyobb harcokat Natsu vívja meg Erza mégis keményeb?Na meg ugyebár Natsu most alázza a Hádész királyát akinek elvileg a legerősebbnek kéne lennie END után Erza meg szarakodik egy másodhegedűssel..................Mondjuk Mard-nak még mindig ottvan a Démon formája de Natsunak is a Villámló tűzsárkány.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9297 Dátum: 14 szep 29, 12:58:39 »

Ez már régóta így van, hogy Natsué a Fő Boss, és Erzáé a Mini Boss.  Erza azért is tűnik keményebbnek mert olyan ellenfeleket kap, akiket Natsu nem tudna leverni. Pl Midnighthoz Natsu hozzá se tudna érni. Vagy mondhatjuk azt is, hogy Natsu a férfi, akinek seggbe kell rúgnia azokat, akiket a legjobban utálunk. Nevet Például most. Szerintem Kyoukát többen szeretjük, mint Maar-t. Nevet
Az embereknek már így is bajuk van azzal, hogy Erza mindig nyer. Képzeld, ha a Fő Boss-okat is ő verné le. xD
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #9298 Dátum: 14 szep 30, 06:33:15 »

Ha jobban megnézem,most Kyouka tisztára úgy néz ki mint Mirajane a démonformájában.
Szerk.:Először Lisanna és Yukino,most meg Mirajane és Kyouka.Sensei kezd fogyni a karakterekből? Hehe
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 30, 06:34:51 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Mardhug
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48


« Válasz #9299 Dátum: 14 szep 30, 06:42:15 »

Apa- fia megegyező támadása baró volt? Sajnos nem hiszem.  A mostani résszel teljesedett ki az elméletem:

E.N.D mester egy és ugyanaz Natsuval. E. (Ez akár lehet Edolas, Etherias formájú stb.) N.atsu D.ragneel,.
Ő az aki ösztönösen használja azt az erőt amit jövő Rouge pár év alatt tanult meg. A sárkányigát. Ezért volt szerintem az a közös támadás.
Ezért mosolyodott el Mard Geer  közvetlenül a megegyező támadás végén. Megbizonyosodott arról, hogy Natsu E.N.D.
Maga a könyv pedig lepecsételi E.N.D-t. Ezért nem akarja Igneel hogy elpusztuljon - feltörjön Natsu által.  Mard Geer pedig csak az ARC-cal tudja feltörni. Ezért is sürgette Kyouka-t.
Zeref innét ismeri Natsut. Sőt, azt is kinézem, hogy Zeref adta ezt az erőt neki mikor létrehozta. Acnologia pedig azért jött rendet rakni, mert ő a "prototípus" de arra Zeref sem számított, hogy  összeolvad a sárkányával, annyira hogy a sárkány veszi át a hatalmat.
Mint láthatjuk Natsuéknál pont a fordítottja történt
Naplózva
Oldalak: 1 ... 618 619 [620] 621 622 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!