24 máj 17, 12:13:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 617 618 [619] 620 621 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778261 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9270 Dátum: 14 szep 23, 18:20:32 »

OMG! Fanboy ON! Nevet  ikszdé

Nem is tudom mit mondjak ez eszméletlen volt. Natsu és Igneel párbeszéde mindent vitt. Natsu tuti kinyitja a könyvet véletlen. Nevet Ezt elkönyvelhetjük. Heh szóvicc.  smirksweat

Ami viszont érdekes. Igneel reakciója. Miért kell neki ennyire a könyv? Véleményem szerint ami most megváltozni látszik Natsuról. Nem ő lesz END. Gondolom mindenkinek rémlik Igneel és Grandeeney beszélgetése arról hogy remélik Natsu és Wendy ezúttal jobb viszonyban lesznek.

Csak hogy mindenki értse mire gondolok leírom Wendy nevét még egyszer. Nem rémlik hogy ez valakinek felmerült-e volna eddig nekem is most esett le a tantusz Igneel reakciója miatt.

Wendy

Ez a dolog azért ütne még nagyobbat mert így Gray sem tudná lenyomni olyan könnyű szívvel. Mondhatjátok hogy de hát Natsut sem de ő azért más tészta mint Wendy. És rá talán kevésbé számítana az ember hisz elég szerény leányzó. Viszont ő az egyetlen aki tudatosan használta eddig a DF-et is Sőt igazából ő az egyetlen aki használta. Natsu sem használta soha még teljes mértékben de főleg nem tudatosan. Régen is csak Gerardnak köszönhette. Most ezzel csak arra akarok utalni hogy Wendy lehet háttérbe szorul elég sokszor de gondolom ez nem véletlen. Persze lehet hogy tévedek és mégis Natsu lesz END és ezért nem akarja Igneel hogy kinyissa a könyvet mert akkor megszállná Natsut a másik fele vagy jobban mondva aktiválódna benne a sötétség. Mondjuk ehhez elvileg az mágia nélküli világ kéne asszem. Viszont az egyetlen ellenérv arra hogy Natsu nem END az Marde Geer. Csak látták már a céh mesterük Natsut látva tuti felismernék. Lehet még akkor is ha más a külseje eredeti alakban.

Ja amúgy elég poénos ez a rész végi cím. Tűzsárkány ACÉL ökle? Szegény Gajeel. Nevet
Ja és még egy akár kinyitja akár elpusztítja a könyvet END kiszabadulna? Érdekes.

Kíváncsi leszek mi lesz ebből.
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #9271 Dátum: 14 szep 23, 19:03:38 »

Remélem, hogy egyik teóriád sem helyes Kuro és END tényleg új szereplő lesz. Az egyetlen érvem erre az (már rég óta), amit te is írtál, hogy csak felismerték volna a társukat a démonok. Bár Wendy tényleg meglepő lenne, de félek nem használná ki a helyzetet eléggé Mashima. Natsu leverné egy fejezet gondolkodás után azzal, hogy Wendy is ezt akarná Nevet. Aztán kiszednék belőle, ezzel megmentve Wendy-t. Vagy, ami jobban tetszene, hogy Wendy győzi le egy, az agyában folyó csata során.

Wendy is olyan, mint Natsu. Azért tudta használni a dragon force-t, mert beszívta a levegővel a mágikus részecskéket, amit az arc összegyűjtött és az adta meg a kellő löketet.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 23, 19:51:33 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9272 Dátum: 14 szep 23, 19:57:35 »

Wendy is olyan, mint Natsu. Azért tudta használni a dragon force-t, mert beszívta a levegővel a mágikus részecskéket, amit az arc összegyűjtött és az adta meg a kellő löketet.

Igen tudom de itt arra céloztam hogy ő tudatosan csinálta míg Natsunak fogalma se volt róla mint csinált. Mondjuk ő nem is nagyon szokott gondolkodni. Tipikus shounen hős. Nevet

Amúgy én is kíváncsi vagyok hogy új szereplő lesz END vagy sem. Ha új akkor túl nagyok lesznek vele az elvárások ez biztos.
Naplózva

Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #9273 Dátum: 14 szep 23, 20:25:23 »

Ha E.N.D Natsu akkor Mard Geer valami hasonlott fog csinálni mint Chakram Europe (a Saint Seiya Omegából, amikor Saturnussá változtatta Subarut). Szerintem itt is lesznek áldozattok akinek az erejüket használják fel E.N.D. visszatérjen, sejthető kik lesznek azok.
És Mard Geer hasonló szöveget ordíttani mint Europe : Vissza tértél én Démon Nagyúrram ... E.N.D. mester!!  ikszdé
De fenne tudja mi fog történni. Mashima majd meg mutatja.
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #9274 Dátum: 14 szep 23, 20:34:07 »

Wendy is olyan, mint Natsu. Azért tudta használni a dragon force-t, mert beszívta a levegővel a mágikus részecskéket, amit az arc összegyűjtött és az adta meg a kellő löketet.

Igen tudom de itt arra céloztam hogy ő tudatosan csinálta míg Natsunak fogalma se volt róla mint csinált. Mondjuk ő nem is nagyon szokott gondolkodni. Tipikus shounen hős. Nevet

Amúgy én is kíváncsi vagyok hogy új szereplő lesz END vagy sem. Ha új akkor túl nagyok lesznek vele az elvárások ez biztos.

Akkor én értettelek félre  smirksweat. Kicsit fura is lenne, ha többet használná a fejét. Utoljára talán az Erigor elleni harcnál gondolkodott

Szerintem mindenképpen nagyok lesznek az elvárások. Minden szereplővel így van, akiket sokáig halogat megjeleníteni a mangaka, de mégis folyamatosan beszélnek róla.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #9275 Dátum: 14 szep 23, 20:37:53 »

Még azt sem tudjuk ki ez a Mard Geer , démon vagy sem, mert senki nem mondta rola hogy az. Vagy hogy zeref könyvéből van.


Mi van ha ö end már mint ö szükséges hozzá hogy felébredjen :?
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9276 Dátum: 14 szep 23, 20:56:15 »

A Wendy E.N.D nagyon ötletes elmélet. Néztem is rajta, hogy jééé de jó.  Nevet De nem látom, hogy miként jöhetne össze. Zerefrúl tudjuk, hogy már nagyon rég óta a Tenrou szigeten lazult a farkasokkal, míg Wendy csupán 12 éves. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/144/2
Edolasban láttuk a másik Wendy-t szóval biztosan nem egy varázslat segítségével életre keltett démon.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #9277 Dátum: 14 szep 23, 22:07:25 »

Nem akarok én ünneprontó lenni, de a "wENDy" elmélet nem ott bukik el, hogy: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/394/19 - jobb alsó téglalap.

Mivan akkor, ha a sárkányölők azért nem tudtak átmenni a falon, mert a "kiképzést" egy alternatív valóságban vagy még inkább az általunk ismert időn kívül kapták és mikor leléptek az ősök akkor visszakerültek a rendes világba és ténylegesen több szász évesek. Aki szerint ez hülyeség, lehet hogy az de Igneel most mászott ki Natsuból egy tér-dimenzió mágia vagy tér-idő mágia segítségével, szóval simán lehet. A sensei márpedig szeret játszani az idővel derül ki ez pl. az egész Rave Masterből Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 23, 22:22:12 írta Death Force » Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Rednote
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #9278 Dátum: 14 szep 24, 09:18:43 »

Én is az mellett vagyok, hogy END legyen egy új karakter, ne pedig ismert. A tartaros tagok nem annyira erősek, sztem azért vonta ki Mashima Laxust a forgalomból, és nem jött be a képbe Gildarts se. Őket sztem a végére tartogatja. Valószínűnek tartom, h Igneel kikap, Natsu felforr, END kiszabadul a fejetlenség közepette. Közbe Makarov kiengedi a lumen historyt, amiről semmit sem tudni, talán épp ez ad kakaót END elengedésére. Kiváncsian várom a folytatást.
Naplózva

"I believe i can fly"
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9279 Dátum: 14 szep 24, 14:12:08 »

Nem akarok én ünneprontó lenni, de a "wENDy" elmélet nem ott bukik el, hogy: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/394/19 - jobb alsó téglalap.

Jogos! Bár amúgy is csak egy kósza ötlet volt.

Én is az mellett vagyok, hogy END legyen egy új karakter, ne pedig ismert.

Szerintem meg pont az ütne nagyon ha ismert karakter lenne sőt egy jó karakter. Bleach most rakás szar de azért azt meg kell hagyni ott a legjobban az jött ki hogy Aizen volt végig minden mögött. Ha most bejön egy random karakter akkor mindenki rinyálni fog hogy fujj. Történet szempontjából jobb egy ismert mert könnyebb azonosulni vele.
Naplózva

Zuki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Válasz #9280 Dátum: 14 szep 24, 14:52:06 »

KÉÉÉÉÉRDÉÉÉS :

Ha Achnologia is elakarja pusztitani ENDET , és Igneel is akkor a miért harcolnak egymással, ahelyett hogy együtt simán szííjelkapnák ?
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9281 Dátum: 14 szep 24, 15:13:53 »

Mert Igneel nem akarja elpusztítani xD.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 24, 15:14:28 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9282 Dátum: 14 szep 24, 15:16:11 »

Ez még egyenlőre feltételezés, hogy elakarja pusztítani vagy nem Mard Geer gondolatai miatt. Semmit nem tudunk Acnologia cselekedeteinek indító okairól kivéve azt, hogy a kisebb lényeket semminek nézi. Szóval nem lehet tudni egyenlőre biztosat. Igneel viszont sokat tudhat END-ről és éppen ezért el akarja kerülni, hogy Acnologia valami hülyeséget csináljon. Viszont Acnologiáról tudjuk, hogy nem tűr meg maga mellett mást. Így nincs lehetősége Igneelnek sem más mint a harc. Viszont azt is gondolom, hogy Igneel nem igazi ellenfél Acnologiának.
Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #9283 Dátum: 14 szep 24, 15:21:17 »

Aztán a végén kiderül, hogy az END csak egy esti mese, vagy kinyitják és tök üres. Egyébként én is arra hajlok, hogy egy új szereplőt hoznak be, mert Silver mondókájából az jött le, hogy tűzzel kapcsolatos a cucc, márpedig nem sokan használnak, akik meg mégis, azon röhögnék. Egyedül Natsu a potenciális áldozat, mellette is csak annyi szól, hogy Zeref ismeri.

Lehet, hogy nem nagy ellenfél, viszont amit az ő erejéről tudunk, az szinte egyenlő a nullával, szóval egyenlőre ne vegyük biztosra. Mondjuk kontrának feljöhet az is, hogy Acnologiáról is csak azt tudjuk, amit egyszer megmutatott. Kedvenc délutáni elfoglaltsága szigeteket hazavágni.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Italy4ever
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 45



« Válasz #9284 Dátum: 14 szep 27, 09:33:22 »

Nem tudom, hogy már felmerült-e de az is lehet, hogy Zeref onnan ismeri Natsut, hogy ő Igneel a tűzsárkányok királyának a fia aki ha megtanulja apja mágiáját akkor minden tüzet képes elnyelni. Pl: minden színű láng, Zancrow istenölő lángjait, Atlas Flame pokol lángjait és Tempesta lángjait aki átkot használ. Ebből adódóan lehet hogy END lángjait is képes elnyelni, de ez lehet egy kicsit szélsőséges gondolat..Mosolyog

Naplózva
Oldalak: 1 ... 617 618 [619] 620 621 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!