24 máj 19, 01:27:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 614 615 [616] 617 618 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779815 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #9225 Dátum: 14 szep 13, 17:45:07 »

Erre, hogy Igneel, hogyan rejtőzött Natsuban van egy magyarázatom. Tudtommal a lecserélés mágiának az a lényege, hogy a mágus létrehoz egy saját bejárású zsebdimenziót ahol aztán a fegyvereit tárolja és bármikor előhívhatja. Itt is hasonlóról lehet szó csak egy kicsit nagyobb zsebdimenziót hoztak létre elvégre egy egész sárkány -Igneel- rejtőzött ott. Bár azt nem értem, hogy akkor Grandine, hogyan látogathatta meg Igeelt. Gondolom Igneel nem egyedül fog küzdeni hanem majd jön Metallicana és Grandine is. Laxusnak és Cobrának nincs sárkánya, Sting és Rouge sárkánya meg ugye halott. Azt azért remélem, hogy Igneel nem 1vs1-ben fogja lenyomni Acnologiát. Oké, hogy a tűzsárkányok királya is erős, de akkor is Acnologia az ellenfele.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
dender
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 34



« Válasz #9226 Dátum: 14 szep 13, 19:24:40 »

Tetszett ez a fejezet:3
Igneel biztos benne, hogy Natsu képes legyőzni E.N.D.-t gondolom kap valami power up-ot pl.: Egy új lángot Igneeltől vagy valami hasonlót:D
De biztos, hogy nem Gray fogja laposra verni
Igneel is so cool, én is abban vagyok, hogy csak elkergeti Acnologiát, mert szerintem aki végez vele az Natsu vagy a sárkányölök lesznek. Ha meg már itt tartok akkor biztos, hogy Natsu fog majd elbánni Zereffel is.
Naplózva
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #9227 Dátum: 14 szep 13, 19:30:52 »

na akkor 400. fejezet,és a 100. kommentem  Kúl  Ez egy igazi süsüs fejezet volt. Igneel nagyon menőn néz ki azon a képen,mikor kijön natsuból és ő meg csak ott térdel előtte, az a kép színesben tuti hogy windows háttér lesz nekem Nevet
Én is arra szavazok, hogy natsu teste csak egy összekötő kapocs egy másik hely között ahol igneel volt. Bár az is lehet, hogy igneel az erejét 2-é osztotta, így aki félig benne volt Natsuban az igneel egyik fele ami az erőseb mágikus erőt jelenti, a másik meg máshol volt közbe mert le volt gyengülve talán. Kicsit olyan mint narutoban Kurama esete,én így tudnám elképzelni még. Szerintem Stingék azért remegtek meg, mert 2 elég kemény sárkány lépett terepre ugye, és az ő erejüktől lehet hogy így összerezzentek vagy mi. De hosszú idő után ez egy olyan fejezet lett amit egymás után zsinórba vagy 15ször elolvastam  Pirul
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9228 Dátum: 14 szep 13, 19:46:49 »

Erm skacok,azt valaki elmagyarázná,hogy ennek a Natus=End teóriának mi az alapja?
Mert amennyire én tudom Natsu az Natsu,End pedig egy a még zeref könyvében szunnyadó démon.

Mielőtt magyarázkodnék: http://readms.com/r/fairy_tail_zero/003/2540/1

Állati rész volt az új Zero is. Nevet Mavis!  bow
Most már tényleg nagyon érdekel mi van Zeira-val mert lehet én értettem félre az angolt kicsit de mintha Yuruiy azt akarta volna mondani Mavisnek hogy nincs is ott senki. Aztán a végén ha jól értem Yuriy mesél és mi az Istenért pirult el? Mégis látta Zeirát és belezúgott vagy mi? Nevet Totál megkavarodtam. Viszont Zeira nem lehet szellem mert azok nem öregednek. 1 hónap múlva remélem kiderül már.  Pojén Azért az se kis poén hogy Mavis nem vette észre hogy ellopták a Jadét.

Viszont meglepett hoyg egyébként 17-e helyett ma jött ki a fejezet. Ami annyit tesz hogy hamarosan jön Mashima új Oneshot mangája is a Hoshigami no Satsuki

BTW megjelent Gray cosplay képe is a mangában ahogy látjátok. Nevet EPIC csak ennyit mondok rá. Eddigi legjobb azt hiszem.

http://img.mangastream.com/cdn/manga/96/2540/003.jpg

No de ami ami a magyarázatot illeti:

Zeref többször is említette hogy csak és kizárólag Natsu képes legyőzni és eljutni hozzá, no meg persze END, ne haragudj de nem akarok most manga oldalakat keresgélni. ^^ Ezen kívül azt is említette hogy Igneel nem volt képes legyűrni END-et amit ha a szó szors értelmében veszünk akkor azt jelenti hogy kikapott tőle viszont ha END nem egy kedves ártatlan bárány miért hagyta volna életben Igneel-t. Ergo ha Natsu az minden értelmet nyer mivel gyerekként nem volt képes megölni Igneel őt ezért inkább felnevelte és elnyomta a démoni erejét, lásd a sál a nyakában, ezért nem tudta kinyírni Zeref sem a szigeten és ezért lett fekete a sálja. Aztán ugye az a mondata Zerefnek hogy csak Natsu és END képes oda eljutni ahova még a Tartaros sem tud elég két értelmű pláne ha azt nézzük hogy Natsunak döntenie kell hogy életben hagyja vagy sem. De ezt lehet úgyis értelmezni hogy döntenie kell élet és halál közt, ami lehet egy hasonlat is, tehát döntenie kell jó és rossz közt. Aztán ugye a mai fejezetben Marde Geer igen érdekes kijelentése miszerint Acnologia azért jelent meg mert félne END-től akit még nem szabadítottak ki, támasztottak fel, idéztek meg ahogy tetszik. Ezért gondoljuk itt sokan hogy Natsu END mert minden rá van kiélezve és END-nek a könyve nem feltétlen maga a démon hanem lehet csak egy szimpla mágia ami megidézi a gonosz lelket ami megszáll egy gazdatestet vagy maga Natsu démoni énje van oda elzárva. Elvégre minden démonnak van emberi formája. Egyébként egy újabb magyarázat arra hogy Igneel miért csak most jött elő az hogy azért mert Acnologia és END helyen vannak, tehát ha Acnologiának sikerülne elpusztítania a könyvet anélkül hogy Natsu pl az uralma alá vonná a gonoszságot akkor az lehet Natsu életébe is kerülne. Persze lehet túlgondoljuk a dolgokat de eléggé erre felé tart a történet. Azt meg kétlem hogy Mashima eljátszaná újra ha END Natsu apja lenne pl vagy az anyja mert egyikről sem tudunk semmit. Egyébként ez is csak egy újabb érv amellett hogy Natsu END hisz neki nincs egy rokona sem amióta ismerjük azt tudjuk hogy Igneel nevelte fel és ha Zeref teremtette akár közvetlenül akár nem semmiképp nincsenek ember hozzátartozói.

Remélem érthető volt a magyarázat bár továbbra is csak elmélet. Nevet
Naplózva

dender
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 34



« Válasz #9229 Dátum: 14 szep 13, 20:44:01 »


Zeref többször is említette hogy csak és kizárólag Natsu képes legyőzni és eljutni hozzá, no meg persze END, ne haragudj de nem akarok most manga oldalakat keresgélni. ^^ Ezen kívül azt is említette hogy Igneel nem volt képes legyűrni END-et amit ha a szó szors értelmében veszünk akkor azt jelenti hogy kikapott tőle viszont ha END nem egy kedves ártatlan bárány miért hagyta volna életben Igneel-t. Ergo ha Natsu az minden értelmet nyer mivel gyerekként nem volt képes megölni Igneel őt ezért inkább felnevelte és elnyomta a démoni erejét, lásd a sál a nyakában, ezért nem tudta kinyírni Zeref sem a szigeten és ezért lett fekete a sálja. Aztán ugye az a mondata Zerefnek hogy csak Natsu és END képes oda eljutni ahova még a Tartaros sem tud elég két értelmű pláne ha azt nézzük hogy Natsunak döntenie kell hogy életben hagyja vagy sem. De ezt lehet úgyis értelmezni hogy döntenie kell élet és halál közt, ami lehet egy hasonlat is, tehát döntenie kell jó és rossz közt. Aztán ugye a mai fejezetben Marde Geer igen érdekes kijelentése miszerint Acnologia azért jelent meg mert félne END-től akit még nem szabadítottak ki, támasztottak fel, idéztek meg ahogy tetszik. Ezért gondoljuk itt sokan hogy Natsu END mert minden rá van kiélezve és END-nek a könyve nem feltétlen maga a démon hanem lehet csak egy szimpla mágia ami megidézi a gonosz lelket ami megszáll egy gazdatestet vagy maga Natsu démoni énje van oda elzárva. Elvégre minden démonnak van emberi formája. Egyébként egy újabb magyarázat arra hogy Igneel miért csak most jött elő az hogy azért mert Acnologia és END helyen vannak, tehát ha Acnologiának sikerülne elpusztítania a könyvet anélkül hogy Natsu pl az uralma alá vonná a gonoszságot akkor az lehet Natsu életébe is kerülne. Persze lehet túlgondoljuk a dolgokat de eléggé erre felé tart a történet. Azt meg kétlem hogy Mashima eljátszaná újra ha END Natsu apja lenne pl vagy az anyja mert egyikről sem tudunk semmit. Egyébként ez is csak egy újabb érv amellett hogy Natsu END hisz neki nincs egy rokona sem amióta ismerjük azt tudjuk hogy Igneel nevelte fel és ha Zeref teremtette akár közvetlenül akár nem semmiképp nincsenek ember hozzátartozói.

Remélem érthető volt a magyarázat bár továbbra is csak elmélet. Nevet

Gondolom Igneel azért nem tudta legyőzni END-et mert erősebb volt nála, vagy mivel END egy tűz démon lehet immunis alapból a tűzre.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 13, 20:45:08 írta dender » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9230 Dátum: 14 szep 13, 23:42:20 »

A Zerot elolvasva szinte biztos, hogy Zeira nem él, és Yuriy csak együttérzésből tetteti, hogy látja. Legalábbis nekem ez jön le.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9231 Dátum: 14 szep 14, 08:19:35 »

A Zerot elolvasva szinte biztos, hogy Zeira nem él, és Yuriy csak együttérzésből tetteti, hogy látja. Legalábbis nekem ez jön le.

De akkor miért lett ő is idősebb? Ráadásul Kana tökéletes mása ami még zavarosabbá teszi.  ikszdé
Mavis képességei is nagyon érdekelnének már. A végén tényleg bekerülnek a képbe a tündérek is.  Pojén
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #9232 Dátum: 14 szep 14, 11:46:12 »

Kreálhatott magának egy illúziót, ami öregszik is vele együtt. Ez mondjuk még szomorúbbá teszi a dolgot.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9233 Dátum: 14 szep 14, 11:53:35 »

Kreálhatott magának egy illúziót, ami öregszik is vele együtt. Ez mondjuk még szomorúbbá teszi a dolgot.
Ugyanerre gondoltam én is. Yuriy arca nagyon szánakozó volt, szinte már szomorú, sajnálja Mavist. Szerintem.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #9234 Dátum: 14 szep 15, 17:06:48 »

Nekem is lenne egy gyenge feltevésem END-el kapcsolatban, bár szerintem túl egyértelmű, dehát sosem lehet tudni. END Natsu Dragneel.Egyébként én nem hiszem, hogy a másik két sárkány is elő fog bukanni, mert a fezejezet címe Igneel vs Acnologia, és nem Egyesült Sárkány Haderők vs Acnologia Mosolyog dehát... sosem lehet tudni.
Említették feljebb, hogy előfordulhat, hogy Natsu veszt az erejéből, hogy Igneel kijött. Ez olyan elcsépelt lenne... én nem szeretném. Az én lelkemnek az a 7 éves kimaradás is betett. A Narutoba egyszer említette Kakashi, hogy ha Kurama nem nyomná el Naruto chakráját, akkor 100-szor több lenne neki. Lehet itt is valami hasonló lesz.
Naplózva
Rincewind
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 64



« Válasz #9235 Dátum: 14 szep 15, 17:55:16 »

Kint van az Ice trail http://readms.com/r/fairy_tail_ice_trail/003/2541/1

Amúgy a Blue Mistrallal mi van? Múltkor valaki belinkelt egy kínai scant, ha jól emlékszem. Azt miért nem fordították le eddig? Vagy az csak előzetes volt? Lehet tudni, hogy mikor kerül be mondjuk a Fairy Girls a magazinba?
Naplózva

THERE'S NO JUSTICE
THERE'S JUST ME
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9236 Dátum: 14 szep 15, 18:11:21 »

A cím az csak egyetlen fejezet. Pl A Harci fesztivál alatt volt "két sárkány" című fejezet, amiben Natsu és Luxus harcoltak. Utána meg lett "három sárkány" mikor Gazille is csatlakozott.

Én pedig mindig is azt hittem, hogy Natsu és Gazille kőszobrok. Ohh My God Komolyra fordítva engem már nem zavart volna, ha Mashima nem jön elő ezzel a megoldással ennyi fejezet után. Ha eddig nem érdekelte őket, hogy a két sárkányölő miért nem tudod átmenni a falon, akkor már Ignnel se hozza fel, hogy Natsu emlékszel még mikor nem tudtál átjutni a varázs képleten? Na az azért volt mert benned éltem!

Lehet, hogy az egész olyan mint a Bleachben. Van egy belső világa minden másusnak és ott él az ereje forrása. Jelen esetünkben egy vulkános terület és Igneel. Nevet Az egyetlen dolog amit nem értek, hogy Grandine mégis hogy látogatta meg őt.

A fejezet elején jól mondta a táncos. Hol van ilyenkor Mavis? Ha jól emlékszem, akkor láttuk utoljára, mikor hadat üzent Zerefnek. Pedig az se most volt.

Mard Geer aranyos volt, hogy még ő se tudja megjósolni, hogy mi fog történni. Nevet

Ha azt vesszük, hogy Achnologia fél E.N.D-től, akkor simán meglehet, hogy E.N.D ahogy a neve is mondja ő lesz a végső Boss a FT-ben. Ha Ignnel és Achnologia most jól kifárasztják magukat, akkor senki sem lesz elég erős, hogy legyőzze E.N.D-et. Azt meg nem lehet megcsinálni, hogy jön a Lumen Histoire és a frissen felkelt E.N.D-et egy csapással kiüti. Az se lenen jó, ha valami Power Up lenne csak. Annak örülnék, ha tényleg egy tündér lenne az és ő harcolna "meguntammárleírnia nevét"-el.

A Zerohoz annyit, hogy Mavis nagyon szépen legyőzte Dreyart. Mos már biztos vagyok benne, hogy Zeira csak Mavis kitalációja. Tom Hanks is kitalálta magának Wilsont a Számkivetettben, hogy ne őrüljön meg a magányban. Így tett Mavis is.
Szóval, akkor Dreyar meséli a sztorit. És az utolsó oldalon Mavis halálára utalt vagy valami más vele kapcsolatos szomorú dologra. Pl, hogy Zeira már rég meghalt.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9237 Dátum: 14 szep 15, 18:34:32 »

Kint van az Ice trail http://readms.com/r/fairy_tail_ice_trail/003/2541/1

Amúgy a Blue Mistrallal mi van? Múltkor valaki belinkelt egy kínai scant, ha jól emlékszem. Azt miért nem fordították le eddig? Vagy az csak előzetes volt? Lehet tudni, hogy mikor kerül be mondjuk a Fairy Girls a magazinba?

Blue Mistrall már kinn van igaz csak RAW, én linkeltem be. Sajnos nem találtam még belőle angolt bár igazából nem is csodálom hisz főleg kislányoknak szól ahogy olvasta ma rawot. Ami a Fairy Girls-t illeti novemberben startol. De ahhoz tuti lesz angol. Én amit még várok Mashima új mangája a Hoshigami Satsuki oneshot. Ha jól sül el valszeg az is hosszabb manga lesz majd.

Ice Trail: Szokásos eddig. Már amennyire szokásos lehet 3 fejezet után. Nevet Nem rossz de továbbra sem az igazi de azért eddig bejövős.Na csak mondanom kellett. Nevet

Már kinn is van a RAW a Hoshogami Satsuki oneshotból. Érdekes kis manga ez is. Nevet

http://www.jojoft.com/ocomic/dp/xydgy.html
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 15, 18:38:08 írta Kuro25 » Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9238 Dátum: 14 szep 15, 18:41:57 »

Ice Trail:
Nem rossz, bár engem eléggé hidegen hagy Gray sztorija.
Viszont elképzelni sem tudom, hogy ezt a csávót (nem emlékszem a nevére) legyőzze. Vagy, hogy egymaga kikerüljön ebből a szituból.
DE!!
http://readms.com/r/fairy_tail_ice_trail/003/2541/26
Titeket kire emlékeztet az a szakadt fekete köpenyű, nők iránt érdeklődő, pofaszakállas úriember ? Nevet Nevet ikszdé
És hoppá, már meg is van, hogy hogyan fog kikerülni Gray ebből a szituból, és már meg is van a kapcsolat a FT-el.
Hány fejezetet terveznek ebből? Én mx. egy 7-8-at, esetleg 10-et tudok elképzelni. És ha az a csávó tényleg az, akire gondolok, akkor max. még egy ellenség lesz, az útjuk közben.
Hiányzott Ő. Már olyan régen láttam Pirul
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 15, 18:42:34 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9239 Dátum: 14 szep 15, 18:46:37 »

Ice Trail:
http://readms.com/r/fairy_tail_ice_trail/003/2541/26
Titeket kire emlékeztet az a szakadt fekete köpenyű, nők iránt érdeklődő, pofaszakállas úriember ? Nevet Nevet ikszdé
És hoppá, már meg is van, hogy hogyan fog kikerülni Gray ebből a szituból, és már meg is van a kapcsolat a FT-el.

Pont erre gondoltam én is. Tuti hogy Gildartz. Nevet

Ami ezt az új OneShot-ot illeti a főhős-ről kép alapján ki sem találtam volna hogy csaj amíg le nem szakadt a ruha róla. Nevet
Egyébként mintha Wendy-t keverték volna Erzával és van benne némi Natsu is. Maga a story-ja kicsit emlékezetet Gintamára is talán a szamurájok miatt. Várom az angolt hogy többet felfogjak belőle. Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 614 615 [616] 617 618 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!