24 máj 17, 09:07:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 613 614 [615] 616 617 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778173 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9210 Dátum: 14 szep 11, 11:22:48 »

Azért ez nem feltétlenül azt jelenti, hogy összecsapott lenne egy befejezés. Igaz, sokszor nekünk annak tűnik de ez nem feltétlenül igaz. Más neveltetésű és ezért más értékrendű személyeknek például nem feltétlenül hat összecsapottnak. Való igaz, hogy számunkra sokszor tűnik annak de ennek okát megindokoltam fentebb. Egyébként ugyan ez igaz egy mangára, könyvre, játékra, filmre is. Ami nekünk nem tetszik az nem feltétlenül igaz más személyekre, főleg nem más neveltetésű, más kultúrából származó vagy nézeteket valló személyekre. Lesznek olyanok akik azt fogják mondani amit de is mondtál de lesz rengeteg olyan is akik meg éppen ellenkezőleg.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9211 Dátum: 14 szep 11, 16:49:20 »

Újabb kép jött ki. Nevet Ezúttal Gray került terítékre, egyelőre csak a szokásos kép de majd ha kijön 17-én a magazin akkor úgyis jön a másik verzió is.

https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t31.0-8/s960x960/10550116_323531101148855_3179266398714312112_o.jpg

sergei55: Nem olvasom a Kenichit, legalábbis nem heti szinten így nem sokat tudok róla. Pláne hogy a mi csapatunk csinálja háttérben a fordítást hozzá bár igaz elég lassan. De ezért magyarul akartam mindig is követni.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 11, 16:51:10 írta Kuro25 » Naplózva

sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #9212 Dátum: 14 szep 11, 18:10:53 »

Újabb kép jött ki. Nevet Ezúttal Gray került terítékre, egyelőre csak a szokásos kép de majd ha kijön 17-én a magazin akkor úgyis jön a másik verzió is.

https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t31.0-8/s960x960/10550116_323531101148855_3179266398714312112_o.jpg

sergei55: Nem olvasom a Kenichit, legalábbis nem heti szinten így nem sokat tudok róla. Pláne hogy a mi csapatunk csinálja háttérben a fordítást hozzá bár igaz elég lassan. De ezért magyarul akartam mindig is követni.

Értem, de bevallom, én Anime News Network-ön tudtam meg, hogy vége, ugyanis valahol az 520-ik fejezetnél dobtam, mert már annyi fanserivce volt benne, hogy nem bírtam. Viszont most, hogy 1 fejezet és vége, belekezdek újra.

Amúgy kíváncsi vagyok, meddig fog elmenni a Fairy Tail, ugyanis a mangaka előző mangáka, a Rave Master 295-296 fejezet hosszú volt, a Fairy Tail meg hamarosan eléri a 400-at.
Naplózva
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #9213 Dátum: 14 szep 13, 10:16:17 »

Az eheti fejezet ott folytatta,ahol az előző abbahagyta,ACHNOLOGIA TÁMAD!
És végül újra vagy inkább először igazán(?) találkozhattunk igneelel is!Nem mondom érdekes egy lakot választott magának. Gondolkozik
Vajon ez a helyzet a többi sárkányölővel is?Azért reagáltak úgy ahogy acnologiára,mert az ő sárkányaik is bennük rejtőztek?De akkor sting miért reagált úgy?Az ő sárkányát,még ha nem is ölte meg rouggal akkor a betegsége elvileg végzett vele,vagy nem?.....Majd kiderül.
Már vagy egy hete nem vártam ennyire a következő fejezetet. ikszdé
Következik: Igneel a tűzsárkányok királya Vs Acnologia a nagy történelmi korok elpusztítója.
És egyre csak közeledünk Natsu Vs End felé.
Miért rejtőzött igneel natsuba?
Előjövetele milyen hatással lesz rá?
Kint marad vagy a csata után vissza megy?
Az a tüzes,vulkanikus táj lett volna natsu belsője?
Sok új kérdés...
De azt legalább tudjuk most már,hogy Natsun miért működött freed korhatáros varázsképlete. Nevet
Akkor már Gajeel is ott volt,igaz?
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #9214 Dátum: 14 szep 13, 10:35:37 »

Érdekes volt, a heti fejezet. Szerintem, el akartak bújni a sárkányok Natsuékban, am minek éltek volna bennük? Gondolom, arra várt Igneel, h END és Acnologia 1 helyen legyenek, h 2 legyet üssenek 1 csapásra. Natsu, végre "kiadta" magából a sok évnyi feszültséget Nevet
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #9215 Dátum: 14 szep 13, 11:01:01 »

2 hatalmas fejezetet kaptunk ezzel és a múlthetivel, nem is részletezem ti már megtettétek.

Azt azért hozzá teszem, hogy annak ellenére is élveztem, hogy lespoilereztem magamnak a nagyját  smirksweat ikszdé

elfelejtettem a múltheti fejezetet elolvasni, de amikor ez eszembe jutott már majdnem kint volt az eheti és meghagytam, hogy majd egyszerre jobb lesz.
Hát jó lett volna ha ma hirtelen felindulásból nem megyek rá a 400-ra és az első oldalon az arcomba nem ugrik Acnologia ikszdé ikszdé

életem legcsúnyább spoiler bakija  bow
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9216 Dátum: 14 szep 13, 11:07:03 »

Oh my God...OMG
Soha sem vártam még ennyire egy FT fejezetet...Pedig mennyire fanservice...Acnologia vs Igneel mi? Nevet Oké, akkor most lemegyek fanboyba Nevet
Majd véleményt is alkotok, amikor összeszedtem magam.... ikszdé
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9217 Dátum: 14 szep 13, 11:19:51 »

Tulajdonképpen az vált be amit sokan régebben sejtettünk és fejtegettünk, hogy a sárkányok a slayerek belsejében vannak. Ez volt az oka, hogy Natsuék kora sokkal többnek mutatkozott a Laxus incidensnél. A varázslat által meghatározott 80 év ezért működött Natsun, Gazellen mert magukban hordozták az ennél sokkal idősebb sárkányokat és az nem tett különbséget az ember és sárkány között. Egyébként a rész a kapott információn kívül nem tetszett, olyan átlagos szint.
Naplózva
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #9218 Dátum: 14 szep 13, 11:38:12 »

Tulajdonképpen az vált be amit sokan régebben sejtettünk és fejtegettünk, hogy a sárkányok a slayerek belsejében vannak. Ez volt az oka, hogy Natsuék kora sokkal többnek mutatkozott a Laxus incidensnél. A varázslat által meghatározott 80 év ezért működött Natsun, Gazellen mert magukban hordozták az ennél sokkal idősebb sárkányokat és az nem tett különbséget az ember és sárkány között. Egyébként a rész a kapott információn kívül nem tetszett, olyan átlagos szint.
hát én elég rég óta olvasom ezt a fórumot, de konkrétan egyszer sem hallottam ezt a verziót.. ha mégis volt, akkor én kérek elnézést
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #9219 Dátum: 14 szep 13, 11:47:04 »

._.
...
Hát...én...nem tudom mit mondjak.
Kezdjük az elején. >.<
Végre választ kaptunk egy már majd 300 fejezettel előtti titokra.Plusz most már az is érthető hol voltak a sárkányok.
De akkor most mindegyik sárkányölő belsejében benne van a "sárkánya"??Még Wendy-ben is Grandine?
Ezt a Natsu és Igneel megható találkozását nem éppen így képzeltem el,de végül is nem rossz. ikszdé
Már mondtam,de ajánlom hogy még ne győzzék le még VÉLETLENÜL sem Acnologiát. smirksweat Bár ettől a harctól nem várok sokat,mert azért mégiscsak két sárkánykirály küzd meg.Még véletlenül megtalálnak halni az emberek. Ennyit tudtam,majd beszállok a többiek teóriáihoz. ikszdé

De am az előző fejezet nem kedden jött ki? Gondolkozik
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #9220 Dátum: 14 szep 13, 12:15:31 »

Úgy látszik kezd lecsengeni a japán törvény hatása. Én is azt hittem, hogy csak kedden fog kijönni az új rész (sikerült is lespoilereznem magamnak Igneel rejtekhelyét  a topic olvasásával smirksweat).

Meglepett Mashima azzal, hogy Natsuban volt Igneel, erre nem számítottam. Szerintem ez olyan harc lesz, mint ami Geer és a csillagszellemek királya között volt. Egy két fejezet látványos harc, aztán lelép Achnológia (vagy csak elvonja onnan Igneel és később folytatódik az ő harcuk).
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #9221 Dátum: 14 szep 13, 13:36:20 »

Igneelt végre láthatjuk harc közben. Acnologia erején kell túltennie, ha letudja győzni akkor a többieknek már ezzel gyötreniük magukat. Lehetséges hogy Igneel egy másik világba volt és Natsun keresztül lépet ki ehhez a világhoz.
Az is lehet hogy a többi sárkány is így tünnik elő.
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9222 Dátum: 14 szep 13, 14:28:57 »

De am az előző fejezet nem kedden jött ki? Gondolkozik

Hétfőn jött ki. De úgy fest tényleg kezd visszaállni a régi rend hál Isten. Nevet

Ami a fejezetet illeti!

Nálam is elég erősen bekapcsolt a fanboyság. Nevet
Mondhat akárki akármit szerintem arra senki sem számított hogy a sárkányok (tuti hogy a többi is) a sárkányölőkből jönnek majd elő. Egyelőre azért nem állítanám ennyire biztosra hogy itt is az a helyzet mint Narutoban. Szerintem csak valami mágia lehet, mint az időutazás pl. Valahogy nem tudnám elképzelni hogy miért élnének egy emberben, ráadásul úgy hogy pl Natsuban akkor egy egész sziget van ami olyan mint maga a pokol? Érdekes lenne. Szerintem csak van köztük egy kapocs amin át közlekedhetnek. Mindenesetre érdekes harc következik kérdés hogy mire lesz elég Igneel és a többi sárkány mert szerintem ők is jönnek. Legalábbis a nagy hármas tuti. Egy biztos Acnologia még nem most fog fűbe harapni.

Viszont van nekem is egy elméletem. Ha Natsu valóban END akkor lehetséges hogy Igneelék ezért vannak elzárva bennük? Feltéve ha nem csak kapuként használták őket ugye. Mármint Zeref azon mondata hogy Igneel nem volt képes legyőzni END-et eléggé értelmet nyerne azzal hogy ha belepecsételte magát Natsuba hogy elzárja END-et. Elég sok kérdés felmerülhet most ezek után az tuti.

Egy kérdésre választ kaptunk most már tudjuk hogy Natsuék valószínűleg nem 400 évesek csak a sárkányok miatt nem tudtak átmenni Freed kapuján.

1. Miért rejtőzött igneel Natsuba?
2. Előjövetele milyen hatással lesz rá?
3. Kint marad vagy a csata után vissza megy?
4. Az a tüzes,vulkanikus táj lett volna Natsu belsője?

1. Szerintem nem rejtőzött csak várt a megfelelő pillanatra.  Nem tudom már ki kérdezte hogy Igneel miért nem jött elő a szigetes arc-nál. Erre elég egyszerű a magyarázat. Mivel látja mi történik tudta hogy nem kell közbe avatkoznia. Elvégre Mavis megmentett mindenkit. Itt viszont igen csak más a helyzet mivel ez konkrét háború lesz már.

2. Ez engem is érdekelne. Ugye a sálja sincs már rajta, plusz ha már Igneel sem "védi" úgymond akkor lehet tényleg kitörhet belőle akár END is feltéve ha ő az. De egy biztos hogy most már semmi sem védi a fekete mágia ellen. Először egyébként azt hittem hogy power up-ot kap Natsu de megnyugodtam hogy most még nem. Nevet

3. Szerintem most egy ideig kinn marad pláne hogy megígérte Natsunak hogy magyarázatot ad majd mindenre. Plusz szerintem az nem most lesz de előtte mindenképp elviszik Acnologiát mert ha harcba bonyolódnak a világnak kvázi vége lenne. Nevet

4. Szerintem az egy alternatív világ ahol Igneel igazából él és onnan teleportált el Natsun keresztül hisz egy mágiájuk van végül is. Ezért sem hiszem hogy Natsuban élt csak kapocs van/volt köztük. Ha Natsuban élne akkor mi lenne a magyarázat arra hogy Grandeeney is megtudta látogatni lélek formában? Bár ez Narutoban is megoldható most már hogy a bijuuk látogathatják egymást egy másik síkon. Nevet
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9223 Dátum: 14 szep 13, 15:47:35 »

Oké, lenyugodtam. Ez a fejezet véleményem szerint egy mestermunka volt.
Annyira, de annyira tetszik, hogy a FT berezelt, hogy végre nem fogadkoznak nagy szavakkal, hanem tudják, hogy esélytelenek. Persze-persze nem lehet feladni, de akkor is, mindenkin látszódott a félelem. Ez az. Nevet
Mard Geer reakciója nagyon érdekes. Acnologia fél END-től? Vagy inkább csak a biztosra megy? Lényegtelen, azért jött, hogy elpusztítsa END-t. Ezzel igencsak kiszélesedett az eddig sem túl szűk arc, mostmár minden van/volt benne, mindem fontos karakter, új erős ellenség, a jóknál is, csak Gildartz nem szerepelt még. Zeref, Acnologia, Oracion Séis, Crime Sorciére, a négy Ishvaliból egy, Tartaros, END, Mard Geer, itt van Sting és Rougue, az Arc, a Lumennel is lesz valami, Gray szülei, minden karakter kapott harcot (nem is rosszakat, főleg nem a mágia játékok után), és végül Igneel. OMG. Állati, még ha az események elég sablonosan követték is egymást.
És Igneel Natsuban volt. Nagyon jó megoldás, amire szerintem senki (legalábbis nagyon kevesen) gondoltak. Nagyon jó volt, hogy oldalanként betette Mashima Lucy reakcióját, ami minden esetben NAGYON kifejező.
Az ilyen fejezetek után gondolom legfőképpen azt, hogy a FT egy sztori, aminek a központjában Natsu áll, a sárkányokkal, Zereffel, Lucy szemszögéből megismerve. Persze ezzel lehet vitatkozni, de én szerintem ez a helyes vélemény.
Remélem Igneelről nagyon sok mindent megtudunk, majd a harc után. Miért tette amit tett, mi volt END-vel, Zereffel, Acnologiával.
És persze Acnolgia vs Igneel.
Hell Yeah
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #9224 Dátum: 14 szep 13, 17:36:01 »

Erm skacok,azt valaki elmagyarázná,hogy ennek a Natus=End teóriának mi az alapja?
Mert amennyire én tudom Natsu az Natsu,End pedig egy a még zeref könyvében szunnyadó démon.
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
Oldalak: 1 ... 613 614 [615] 616 617 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!