24 máj 17, 08:30:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 609 610 [611] 612 613 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778158 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9150 Dátum: 14 szep 01, 10:29:22 »

http://www.mangareader.net/fairy-tail/398
Hűha...Gray, ő, hogy is mondjam, erős lett...Eddig is volt benne arrogancia, most meg mondanom sem kell. Szinte biztos vagyok benne, hogy nem ő fogja legyőzni END-t, most, hogy Tempestat nem Natsu ütötte ki, és hogy ilyen magabiztosan kijelentette, hogy ő fogja összezúzni a Tartarost. Asszem a történet eddigi legnagyobb power uppját kapta. Akkor viszont Natsu is fog kapni valamit.
Lemegy az Erza-Kyuka csata (na vajon ki fog győzni? Nevet), utána megállítják az Arcot, gondolom a Lumennel, ám END feltámad. És onnan Natsura lesz kihegyezve a sztori.
Kíváncsi vagyok, hogy Mard Geert ki fogja kiütni. Elsőre nevetségesnek tűnt Sting és Rouge, most már nem.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Slorasil
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 56



« Válasz #9151 Dátum: 14 szep 01, 11:01:00 »

Kyouka nagyon jól néz ki a sisakja nélkül ^^
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #9152 Dátum: 14 szep 01, 14:01:20 »

Gray belépője nagyon menő lett. Így, hogy láttuk már egy kicsit akció közben egyetértek tényleg ez a legnagyobb power up. Ha Zeref nem beszél END és Natsu kapcsolatáról én azt se bántam volna, hogy kivételesen Gray veri le END-et. Ezt az erőt tényleg megérdemelte.
Én nevetségesnek tartanám, ha Sting és Rouge verné le Mard Geert. Natsu a villámló tűzsárkány mód nélkül verte le mindkettőjüket. Kizártnak tartom, hogy azóta annyit erősödtek volna, hogy lenyomjanak egy ilyen szintű ellenfelet. Bár, hogy mennyi idő telt el azóta azt nem tudni, de szerintem annyit biztos nem, hogy olyan erőre tegyenek szert. Amúgy az ötlet egyáltalán nem rossz, hogy kivételesen nem egy Fairy Tail mágus győz le egy ilyen ellenfelet.
És..hát Erza...most nem hiányzott. Azt nem igazán értettem, hogy Sayla, hogy lett visszahozva, de rossz ötlet volt és kicsit erőltetett is. Remélem hamar lemegy Erza küzdelme. Bíztam abban, hogy már kispadra kerül.
Gray most nagyon felkeltette a figyelmem. Attól, hogy nem veri le END-et remélem emlékezetes kis küzdelem lesz.  Nevet
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #9153 Dátum: 14 szep 01, 14:54:10 »

Most meglepődtem két okból is:
-Hétfőn jött ki a manga
-Gray ereje
Gray baromi erős lett,legalábbis elég nyugodtnak látszott.
Igazából én sem értem miért tért vissza a történet megint Kyouka meg a többihez,de mindenki OLYAN kíváncsi volt az ő harcukra. ikszdé Erza-nal most van egy olyan érzésem,hogy vagy félbeszakítják a küzdelmet,vagy (tudom hogy fizikai képtelenség) Erza veszít.Mindenesetre nagyon meglepett,mert ez az első,hogy egyből a legerősebb páncéljával indít.
Mard Geer-t ha tippelnem kéne,Gray fogja legyőzni,vagy egy csapat.Az Ikersárkányokban én sem bízom,mert a Tartaros királya még Natsunak is nehéz falat.(És ő simán lecsapta kettejüket.)
Én könyörgök,hogy hozzák már vissza Mavis-t,vagy a Lumen-t. smirksweat ikszdé Az sokkal jobban érdekel,mint ennek a kettőnek a harca.
Bár ahogy a következő fejezet címéből látom,nagy durranás lesz a folytatás.Legalábbis én elvárom.  Nyelvesít

« Utoljára szerkesztve: 14 szep 01, 14:55:34 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #9154 Dátum: 14 szep 01, 15:36:27 »

Ez egy nagyon jó rész volt.Gray-t pedig kezdem megszeretni.Azt kicsit bánom, hogy Mirát kispadra rakták megint.Valahogy örültem volna ha a többi nem tud mozogni Mira meg leszedi mind a 2-t.Dehát akkor Erza nem tud villogni.megint.

Na mindegy amíg Natsu alszik rossz rész nem nagyon lehet.
Naplózva
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #9155 Dátum: 14 szep 01, 18:45:38 »

Gray még csak most próbálgatja a démon ölő mágiát, nagyon jól belemegy majd neki . Mirának kár hogy az ereje maradékát elhasználta, Erza vs Kyouka csata hogy alakul , könnyü lenne ha Minerva is harcolna ha Erza elfaráradna, de Erza a jól ismert Titania sose adja fől ahogy a régi elenfeleknél.
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9156 Dátum: 14 szep 01, 19:01:52 »

Mindenesetre nagyon meglepett,mert ez az első,hogy egyből a legerősebb páncéljával indít.

Nem ez a legerősebb páncélja hanem a Nakagami.  kacsint


Egyébként pöpec fejezet lett. Mashima jó nagy Troll. Borító alapján meg amúgy is azt hittem Natsu fog harcolni de hál Isten még nem. De arra nem számítottam hogy Gray jön lát és győz. Mármint ugyan kérlek ezt tuti nem élte túl az Oroszlánkirály. Nevet
Gazille azt se tudta hova nézzen ennyit az ő powerupjáról.  ikszdé

Mira is meglepett de sajnos nem volt hosszú életű. Kyouka awwww végem van tőle annyira cuki. Nevet
Remélem Erza nem fog hipp hopp nyerni csak úgy mert az tuti hogy veszíteni nem fog. Bár az ARC-okat tuti nem fogják leállítani mert nem lenne értelme akkor az egésznek. Kell a depresszió és reménytelenség a mangába.  Szerintem elharcolgatnak addig amíg robban a bomba. Bár nem igazán értem mert amíg ők harcolnak addig Minerva simán kivégezhetné a pasit és leállíthatná a ARCokat. Bár azért várom a Wendy hadműveletet is.

Natsunak meg csak annyit üzennék: FEKSZIK!!! (Inuyasha fanok értik  ikszdé )
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #9157 Dátum: 14 szep 01, 19:10:58 »

Mashimának nagyobb a sikere ha hanyagolja a főszereplőjét. Gyakrabban is tehetné  Technikai KO
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #9158 Dátum: 14 szep 01, 20:56:09 »

Mindenesetre nagyon meglepett,mert ez az első,hogy egyből a legerősebb páncéljával indít.

Nem ez a legerősebb páncélja hanem a Nakagami.  kacsint

Igen tudom,hogy az a legerősebb,csak az "átok" ellen nem használ annyit mint mágia ellen. Nevet Szóval ebből a szempontból az a legerősebb...vagy nem?  Ohh My God
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9159 Dátum: 14 szep 01, 21:01:55 »

Nem mindig az a legerősebb amelyet annak tartunk, gondolunk. A legerősebb mindig az amely az adott helyzethez a legjobban használható.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9160 Dátum: 14 szep 01, 21:53:22 »

Nem tudom, hogy ti mit láttok Kyukában. Komolyan, halvány fogalmam sincs. Kifejezetten csúnya az arca, a szeme, a haja....oké, a teste nem. Ez meg különösképpen idegesít. Kishimoto, ha megfeszül sem tudja vonzóan lerajzolni Sakurát, se senkit, úgy igazán, Mashima meg senkit nem tud csúnyán, visszataszítóan lerajzolni. Csak bombanők.
Mondjuk ez legyen a legnagyobb baja...
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #9161 Dátum: 14 szep 02, 07:09:04 »

Na ez elég impresszív rész volt Mosolyog
Gray kábé két kép-kocka alatt lerendezte Tempestát.  bow
És azt pedig álmomba se gondoltam hogy a végső egy-az-egy az Erzára és Kyoukára vonatkozik
Kettejük összecsapása lassan már unalmas. Szomorú  Technikai KO

Tényleg nem volt más ötlet  ?  Figyelmeztetés  ?

És mi van Mard Geer-rel? annyira azért Sting meg Rogue szerintem nem erős, hogy letudják őt.
(vagy lemaradtam egy powerupról? Mosolyog


Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9162 Dátum: 14 szep 02, 07:45:21 »

Hogy mit látunk Kyoukában? Egy gonosz, démon vezető, aki kicsit szadista, jól néz ki és leszbikus.  Nevet

Erza és Kyouka összesen egyszer harcolt és abból is láttunk pár kockát. Hogy lehet már is unalmas?

Ez a jég démonölő mágia ereje. Nem csoda, hogy Grray ilyen kemény lett, hisz szuper effektívek lettek a támadásai a démonokra. Azért remélem, hogy nem száll el magától és lesz túl beképzelt.

Minerva mégis hova tűnt mielőtt találkoztak volna az ellenséggel? Legutóbb Erza támogatta őt. Lehet Mashima csak azt akarta kifejezni, hogy Erza a fontos?

Most Kyouka elszívta Seria erejét. Ez Seirára milyen hatással van? Meghalt vagy csak eszméletét vesztette/pihen? Amúgy most volt először olyan, hogy az ellenség  adja át másnak az erejét ezzel erősítve őt. Érdekes lenne, ha most Kyouka is tudná használni a Macrót. Ne csak Natsuéknak legyen ilyen OP villámlótűzsárkány és a többi extra állapot. Azért remélem, hogy Mashima nem valami förtelmes valódi formát ad neki. Az kicsit illúzió romboló lenne. Most kb ugyanolyan sérültek lehetnek mert Kyoukát meg Geer kínozta meg. Csak az a kérdés, hogy Minerva, Happyék és a Gomba mennyire fognak beleavatkozni a harcukba.

Ezek a lehetőségek vannak:
1.Erza legyőzi Kyoukát és az ARC-okat hatástalanítják.
2.Kyouka legyőzi Erzát de Wendyék megsemmisítik az ARC-okat.
3.Csinálnak egy döntetlent.
4.A harc egy külső tényező miatt félbeszakad
5.Többen csatlakoznak a harchoz, ami miatt már nem 1vs1-lesz.

Szerintem: Erza legyőzi Kyoukát de mielőtt Kyouka bármit is elárulhatna Geer végez vele.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 02, 12:16:46 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #9163 Dátum: 14 szep 02, 11:08:14 »

Van egy sanda gyanúm, hogy a 400. fejezetben majd történni fog egy s más  Gondolkozik    Egyébként király fejezet volt, Gray nagyon vagány volt. És tényleg már "csak" Marde meg Kyouka maradt, kíváncsi leszek mi lesz ebből, de  már nagyon kíváncsi vagyok E.N.D-re. Remélem mostmár lehull a lepel róla és megmutatja Misi-Mashi
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #9164 Dátum: 14 szep 02, 15:03:40 »

Erza nyer.Ehhez szükségtelen a kérdőjel.Ez már kőbe van vésve.
Ami kérdés az az, hogy miután Erza győz mik lesznek a történések.

Szerintem Erza leveri és ahogy Tilon mondja jönne Geer kivégezni vagy valami ehhez hasonló sosem látott dolog, Erza megmenti és Kyoka beáll az FT-be.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 609 610 [611] 612 613 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!