24 máj 19, 22:21:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 607 608 [609] 610 611 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780846 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9120 Dátum: 14 aug 25, 14:15:56 »

Én mondjuk ezt vártam. Erősödnek, de igazán most először fordult elő az, hogy az ellenfél az eddigiekhez képest egy szinttel feljebb volt, így nekik is egy szinttel feljebb kell lépniük. Az persze más kérdés, hogy ezek a power uppok hogyan vannak megoldva. Mert most még MINDIG nem értem, hogy Gazillnak hogyan jött ez az acél mód. Na mindegy, max. megvárom a magyart.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Slorasil
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 56



« Válasz #9121 Dátum: 14 aug 25, 16:20:23 »

Akik kesetleg nem értenék, mi ez az acél mód: A vízben úszó szén molekulákat nyelte el Gazsi mivel az árnyék-vas módnak köszönhetően "folyékony" vasat kapunk amiben korlátlanul tud oldódni a szén molekula, így a kémiának köszönhetően acéllá változtatta a vasat. A nakama puwerup mehet a levesbe itt az új TUDOMÁNYOS POWERUP (TM)  bow

A visszaemlékezés szerintem nagyon aranyos volt, mindig jó egy kis Gazsi múlt.
Naplózva
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #9122 Dátum: 14 aug 25, 16:23:50 »

Nem szoktam ebbe a témába a véleményem nagyon megírni, de most megkérdezek tőletek valamit.

Ti erre vártatok a Tenrou sziget óta? Ilyen sok időt egy ilyenért? Szerintem még Shounen-nek is túl vannak erősítve a szereplők. A Tartaros tagjait pedig alázzák sorba. Nem tudom ezek után mi jön.

Gajeel powerup-jának felesleges a magyarázat. Nakama-power up as always...
Nakama-power up? eléggé félrenéztél valamit, szó sincs itt erről. Az tény, hogy elég gyengére sikeredett ez az arc és gyorsan hullanak a Tartaros tagjai, ami nekem sem tetszik, de még mindig jobb arc, mint jövő Rogue féle kapunyitogatós. A harcokat tekintve pedig szerintem ez volt az eddigi legjobb, kellően hosszú volt és nem egyedül győzött Gajeel, hanem Levy segített neki. Számomra teljesen érthető, hogy a vas bőre miatt nem hatott rá a szén alapű méreg, de mivel azért fokozatosan átengetett valamit a vas bőre, így közben reagált a szénnel és képes volt acéllá alakítani a vast, ebből én azt szűrtem le, hogy nem csak a vast, hanem más fémeket is képes lehet uralni, legalábbis a vas ötvözeteit biztosan. Örülnék, ha tempest ellen is ő menne, Natsut nem akarom még látni egy ideig...
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #9123 Dátum: 14 aug 25, 16:33:49 »

Összességében nagyon szeretem a Fairy Tail-t évek óta ez a kedvencem, de ez a fejezet most nagyon nem tetszett. Először is Gajeel visszaemlékezése nagyon légből kapott volt. Oké egyszer beszélt azzal a nővel: na és? Legalább lett volna mondjuk az, hogy anno a nő talált rá Gajeel-re és vitte a Phantomba vagy valami ilyesmi. Másodszor pedig ez az acélos fejlesztés sem volt túl jó pláne ez a Fe+C=fec Abban a vízben elvileg méreg volt, pontosabban anti-ethernano nem? Akkor most miért lett hirtelen szénnel mérgezett? (Mellesleg a szénnek elemi állapotban nincs élettani hatása, tehát nem mérgező.) Ahhoz, hogy sorra verik le a Tartaros tagokat nem is mondok semmit, mert ez várható volt, ilyen a Fairy Tail ezzel nincs mit tenni.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 25, 23:24:14 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #9124 Dátum: 14 aug 25, 18:05:09 »

Hosszú idő óta azt tudom mondani, hogy ez egy nagyon jó fejezet volt és minden oldalát élveztem =)
Naplózva


BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #9125 Dátum: 14 aug 26, 00:34:10 »

Láthatóan arra megy rá Mashima, hogy minden fontosabb szereplő kapjon 1-1 csatát, nagyobb momentumot. Lassan mindenki megvolt, szóval itt az ideje szerintem az arc lezárásához. : D
Naplózva

Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #9126 Dátum: 14 aug 26, 06:12:57 »

Na most már jöhetne egy dragon force is drága Gazille! Mondjuk ahhoz kellene valami ami hirtelen megdobja az erejét.
Naplózva

Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #9127 Dátum: 14 aug 26, 08:05:07 »

nem rossz rész. Mosolyog nekem már egy résszel előbb Kolosszus és Abomination ugrott be  Pojén
Ki jön? Natsu újra Tempesta ellen?
Van még Franmalth (nem oszt, nem szoroz) és Kyouka ha jól figyelek.
aztán valaki mehet Mard ellen

 Kúl
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9128 Dátum: 14 aug 26, 13:34:31 »

Én vagyok az egyetlen aki amint meglátta az öreg asszonyt egyből arra gondolt hogy ő Metalicana Edolasi énje?
Valahogy pont úgy néz ki mint Porlyusica csak metálosabb külsővel. Nevet

Egyébként nagyon pöpec kis fejezet volt. Levi nagyon cuki volt hogy inkább smacizott mint írt volna egy levegő mágiát. Nevet
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9129 Dátum: 14 aug 26, 14:56:42 »

Nekem is egyből Polyushka jutott eszembe, nagyon hasonlít rá a tanácsbeli asszony. Ennél jobban akkor nem gondoltam bele, de most igen, és ha úgy lenne ahogy mondod, akkor Gazille biztos, hogy érezte volna a szagán, vagy a hangján.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #9130 Dátum: 14 aug 26, 16:21:07 »

Gajeel bekeményitett. Néha nagyon jó egy kis kémia, Natsu úgylátszik csak 2. lett.
Naplózva

dender
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 34



« Válasz #9131 Dátum: 14 aug 26, 20:35:29 »

Bennem is felmerült a kérdés, vajon mostantól akármikot használhat acélt? Mert akkor acél-árnyék sárkány lesz  Hümm-hümm

Mostmár Natsu-nak is elkellene egy kis power up, úgy érzem
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9132 Dátum: 14 aug 26, 20:45:41 »

Nagyon jó kis fejezet volt.
Mostanában nem szoktam ide írni,de szerintem ez most megérdemli az elismerést.

Levynek végre eszébe jutott hogy a mágiája is jó a levegőadásra.Habár nem hinném hogy egy peric gis bánná az előző módszert. Nyelvesít

Acél-árnyék? Nem rossz kombó.Jobban hangzik mint ha csak vassal lenne.
Tényleg már csak a dragonforce kéne neki.Persze előtte még a többiek fejlődése jön.
Szépen lassan mind sorra kerülnek.

Ui:Ezek után mi lesz a végén Natsuval? -Magma,Plazma,láva? Nyelvesít
Naplózva

dender
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 34



« Válasz #9133 Dátum: 14 aug 26, 21:55:49 »

 http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/385/4
Itt mondja a Hádész királya, hogy a könyv E.N.D. lelke ezért nem látok sok rációt arram hogy Natsu lenne az, de ki tudja  Hümm-hümm  Nevet
Naplózva
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #9134 Dátum: 14 aug 27, 00:55:13 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/385/4
Itt mondja a Hádész királya, hogy a könyv E.N.D. lelke ezért nem látok sok rációt arram hogy Natsu lenne az, de ki tudja  Hümm-hümm  Nevet

Vannak rá példák, hogy egy embernek vagy akármi másnak elzárják a lelkét és ez lehet akármilyen formában. Hamár az X-Men -es felvezetés volt akkor ott a példa Jean-->Sötét Főnix, ott a professzor zárta el azt a részét csak aztán..bla bla nézzétek meg a filmet   Kúl

Illetve egy más féle példa, az a horcrux-os cucc amibe, (akinek nem mondjuk ki a nevét a 4-dik részig utána ordibáljuk) Voldemort a lelkének a darabjait zárta és egy kígyó is volt ott szóval élőlénybe is lehet ezek szerint... cheers
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Oldalak: 1 ... 607 608 [609] 610 611 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!