24 máj 17, 10:40:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 605 606 [607] 608 609 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778208 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Kao
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 15


Nem mindenkinek jut banánkarika.


« Válasz #9090 Dátum: 14 aug 15, 20:42:37 »

Megtörtént! Szeretem amikor eljátssza a mangaka a kényszeres szerelmeskedést!  ikszdé
Vajon rendes nyelves volt vagy ilyen lihegős permetezős...
Viszont Gaz ügyesen használja az erejét. Remélem Natsuval együtt megkapja a DF-t mint bármikor használható képességet. Bár ahogy mostanában megy a manga ezzel az E.N.D dologgal meg főleg...
Remélem valami elfogadható magyarázat lesz bármi is lesz.
Naplózva

mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #9091 Dátum: 14 aug 16, 00:44:01 »

Ez még az előző fejezettel kapcsolatos, de remélem nem gond: Tempestának és Torafusának már láthattuk az Etherious formáját és lényegében ezek is hasonlók nem? http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/362/8 http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/377/15 http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/380/15 Csak ezeknél nem Etherious formát mondtak hanem más egyéni nevet adtak az átváltozásuknak illetve Jackal semmit sem mondott.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 16, 12:04:03 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #9092 Dátum: 14 aug 17, 06:40:02 »

Az azért éterien szépen lett megrajzolva hogy Levy csókot és egyben levegőt ad Gajeelnak. (Levy mindig gyönyörű  Pirul)
Bár szerintem nem illenek össze.  Gondolkozik  Technikai KO
De sajnos a konkurencia sem valami egetverő (Jet, Droy?)

Most Tempesta jön a lezúzásban, nem?  Mosolyog
az utolsó kép meg olyan mintha Kolosszus (X-Men) küzdene Abomination-nal Mosolyog  ikszdé  smirksweat

amúgy a képnek enyhe Kaland-játék-varázslat beütése van.
 bow (Viva lapozgatós játékkönyvek! Mosolyog

Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9093 Dátum: 14 aug 17, 12:11:42 »

Fairy Tail Zero 2. fejezet!

http://readms.com/r/fairy_tail_zero/2/2497/1

Meg kell mondjam szórakoztató kis rész volt és hát megint betaláltam. Mondtam én hogy nem halt meg Zeira. Nevet
Most már 1000% hogy rokona, valószínűleg a dédanyja Kanának. Így már azt is értem miért mondta Mavis hogy ő lehetne a következő FT mester is akár. Vagy legalábbis ha jól rémlik ezt mondta anno.

Nem valami eszes egyébként ez a Yuriy srác. Bár mi esélye is lehetne a FT taktikusa ellen?! Nevet
Elég rossz így havonta olvasni ezt mert nagyon lassan haladunk és alig történik valami. Mindenesetre jó kis manga ez eddig. Mavis meg annyira cuki hogy kárpótol a havi megjelenésért. Bár azért felmerült bennem egy érdekes kérdés. Mavis jelenleg is ugyan így néz ki, mármint szellemként. Szóval nagy az esélye hogy 13 évesen halt meg. Vagy csak szimplán nem öregszik. Alig várom mikor kerül képbe Zeref.

A végén azért elkapott a nosztalgia: "That is how I met Yuriy."  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 17, 12:23:01 írta Kuro25 » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #9094 Dátum: 14 aug 18, 09:06:40 »

Zeirával lesz itt még szerintem valami... Az ő dobozában a neve mellett nem volt ott a kora. Persze kb. egyidősek lehetnek Mavissal. Még azt sem zárom ki, hogy Mavis mágiája valamiféle illúzió. Hiszen a Caitshelter céhmestere is egy egész céhet hozott létre illúzió tagokkal, akiknek saját személyiségük volt. És hogy esetleg direkt vagy tudat alatt "alkotta újra" Zeirát...? Jó kérdés.
Mindenesetre elég furcsa, hogy az előző fejezetben Zeira összeesett, Mavis meg is siratta, és még mondta is, hogy most már nem találkozhat a tündérekkel.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9095 Dátum: 14 aug 18, 18:56:47 »

Zeira akár még élhet is mert a Dreyar srác neve mellet sem volt életkor.Kicsit sajnálnám, ha Zeira tényleg csak illúzió lenne. Mert akkor csak még jpbban sajnálnám Mavist, hogy illúziókból épít várat.

Mavis nagyot fog csalódni, mikor rájön, hogy Yurir hazudott neki. Szomorú "Nem sírok! Egyáltalán nem sírok!" xD
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #9096 Dátum: 14 aug 19, 04:25:35 »

Viszont ha jól emlékszem, akkor a faember visszaemlékezésénél nem volt ott Zeira. Remélem csak elvándorol egy időre vagy hasonló.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 19, 07:24:34 írta Aizen » Naplózva
rikito1996
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


Lightning Dragon


« Válasz #9097 Dátum: 14 aug 19, 07:44:30 »

persze hogy nem valódi sőt csak mavis látja
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail_Zero/002/12
ennél a bekiabálásnál Yuriy biztos észre vette volna és mikor a megfigyelést tartotta biztos észre vette volna a kukucskáló kislányt.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail_Zero/002/11
bár itt többes számot használ
de ennek ellenére az asztalon csak egy reggeli van
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail_Zero/002/21
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9098 Dátum: 14 aug 19, 13:16:42 »

persze hogy nem valódi sőt csak mavis látja
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail_Zero/002/12
ennél a bekiabálásnál Yuriy biztos észre vette volna és mikor a megfigyelést tartotta biztos észre vette volna a kukucskáló kislányt.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail_Zero/002/11
bár itt többes számot használ
de ennek ellenére az asztalon csak egy reggeli van
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail_Zero/002/21

Először is ha jól tudom a halottak nem idősödnek, márpedig 7 évvel idősebb lett. Szóval tuti hogy életben van vagy nála is aktiválódott valami mágia. Mavis nagyon erős, lehet hogy amikor összeesett öntudatlanul is feltámasztotta vagy meggyógyította.

Az a bekiabálás inkább suttogás, nézd meg a buborékot nem sima mint a többi és Yuriy egyébként is sík hülye. Nevet

Ha megnézed azt a tűlat akkor láthatod hogy egy süti már elfogyott. De nem igazán értem ez mennyit számít.
Naplózva

Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #9099 Dátum: 14 aug 19, 15:51:23 »

a 9. oldalon írja hogy "csak én és Zeira éltük túl". Bár nekem is gyanús kicsit. Lehet Mavis nem is tudja, hogy csak egy szellemet lát. Elvégre ő is szellemként élt tovább a halála után és csak azok látják, akiknek megengedi.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9100 Dátum: 14 aug 19, 17:06:12 »

a 9. oldalon írja hogy "csak én és Zeira éltük túl". Bár nekem is gyanús kicsit. Lehet Mavis nem is tudja, hogy csak egy szellemet lát. Elvégre ő is szellemként élt tovább a halála után és csak azok látják, akiknek megengedi.

Azok látják akik viselik a Céh jelét. Azért nem mindegy. És a Céhet még nem alapították meg.
Azt meg kétlem hogy ne jött volna rá elég okos csajszi. Nevet

.....

Elfelejtettél írni valamit nem? Nevet
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9101 Dátum: 14 aug 19, 20:34:52 »

Sokan írjátok, hogy Yuriy hülye. Szerintem meg kifejezetten okos. Ahogy kisakkozta ezt a játékot, ahogy gondolkodott, az igenis egy okos emberre vall. Más kérdés, hogy Mavis mellett mindenki idiótának tűnik Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9102 Dátum: 14 aug 19, 20:52:47 »

Ne vedd szó szerint az a megjegyzést. Arányítsad Mavishoz és egyből csak átlagos lesz az intelligenciája Yuriynak. Szóval hozzá képest már lehet annak nevezni.  Nevet

Egyébként itt a Gray sztori következő része.

http://www.mangareader.net/tale-of-fairy-ice-trail-koori-no-kiseki/2
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 20, 07:27:06 írta rini67 » Naplózva
Yuriy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #9103 Dátum: 14 aug 20, 07:38:08 »

Mavis egyre szimpatikusabb Mosolyog De most már Yuriy is az. Nevet Nem tudom, hogy Ivan hogy lehet ennyire fekete bárány abban a családban.. :/
Kíváncsi vagyok mi lesz még itt, miért csatlakoztak, meg a többi. Nevet Yuriy gondolom úgy intézi el, hogy Mavis találkozzon a tündérekkel, hogy céhet alapítanak.

Gazille elverhetné a Tartarosokat, nagyon reménykedek benne, hogy Natsu helyett is megteszi. Végül is fordítva a nagy mágiajátékokon már volt. Nevet
Amit most várok még a Fairy Tail-től, gyorsan minél előbb de azonnal, az Gildarts megjelenése és pusztítása. Nevet Kicsit kitombolhatná magát. Vagy Acnologia.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9104 Dátum: 14 aug 20, 10:41:01 »

Az Ice Trail második fejezete határozottabban jobb, mint az első, szerintem. Jó volt Gray csatája, érdekes volt, sokkal több meglepetéssel szolgál, mint a mostani Gray. Viszont én még elnéztem volna, hogy utazgat egy kicsit, nem kellett volna rögtön behozni egy új ellenséget. Tényleg, az az öregember teljesen úgy néz ki, mint a kiscsaj csak öregen. Először azt hittem, hogy valahogyan megöregítette magát, hogy tovább utazhasson Grayel, de nem. Jobb is ez így. Mindenesetre ez a sötét céh elég erősnek néz ki, kíváncsi vagyok, hogy hogyan mászik ki ebből.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 20, 10:41:54 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 605 606 [607] 608 609 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!