24 máj 19, 14:38:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 599 600 [601] 602 603 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780414 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #9000 Dátum: 14 júl 25, 15:42:50 »

Szerintem Erza és Minerva közös erővel legyűri most Kyoukát.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9001 Dátum: 14 júl 25, 15:58:46 »

Tényleg. Fogadjunk, hogy megeszi END lángjait Nevet

Fogadjunk hogy nem eszi meg mert Natus END. Nevet Hetek sőt hónapok óta kb mondom hogy Natsu END, nálam Silver kijelentése egyenlő azzal hogy ő END. Más variáció nem létezhet egyszerűen. Ha nem Natsu akkor nincs értelme annak sem hogy Gray megkapta az apja erejét. Mert ha nem Natsu az akkor Natsué lesz a végső harc. Elvégre ő a fontosabb szereplő nem Gray. Most már tényleg kezd összeállni a kép hogy Zeref miért is ismeri régóta, Igneel miért nem tudta megölni. Lehet a harcuk során elvesztette az erejét ezért a seb Igneel-en is pl mert ő sebezte meg majd gyerek lett belőle és inkább felnevelte várva hogy jó ember legyen belőle. Azok után amit eddig FT-ben láttam csodálkoznék ha megint egy apa fia story lenne vagy valami random csóka. Meg merem kockáztatni azt is hogy magát a Lumen-t is miatta kreálta Mavis.

Egyébként Juvia harca tökéletes volt végre kapott egy rendeset is. Örülök nagyon is hogy Mashima nem esett átt a ló túloldalára megvolt a fanservice is plusz "apa" lánya rész. Nevet Plus nem volt sok Gray-sama sem. Bár ez nekem sose volt fura azért szólítja így mert felsőbbrendűnek tekinti magánál. És ahogy lenyomta Kisu-t tökéletes megoldás volt. Mondjuk nem új technika mert ilyet láttam már valahol de egyáltalán nem érdekel. Annak meg pláne örülök hogy nem húzták sokáig a harcot lerendezték azonnal. Lucy/csontik..... őőőő izé jöhetnek a DJ mangák. Nevet Ha értitek mire gondolok?  ikszdé
Gray egyértelmű hogy nem fog haragudni Juviára mindenki megbékélt. Gray végre túlléphet a múltján és ezt végül is a Tartarosnak köszönheti.

Elhitte bárki is, akár egy pillanatra, hogy Juvia meghalt? Pojén

Én azon néztem nagyot, hogy Gray megkapta Silver erejét így ő is "ölő" lett végre. Kúl Mondjuk már tényleg el kellet már neki egy kis power up mert mindenki kapja folyamatosan ő meg eddig semmit se.

Mennyi démon is maradt? Tempesta, a gyík, Kyouka, meg a gomba?

Az 5-k fejezet címe: Végső fájdalom. Ez nagyon érdekesen hangzik. A végén még tényleg meghal valaki?

Tényleg ezzel Erza és Minerva elvesztették a céljukat. Még is mit fognak most csinálni? Minerva megmutatja, hogy menyire is szereti Erzát az egyik hálószobában? Ez a démonmódi. Nevet Oké, befejeztem. xD

Ha E.N.D egy tűzdémon, akkor remélem, hogy  valami ilyesmi lesz:
http://www.mrwallpaper.com/wallpapers/gandalf-balrog.jpg

Nem hittem el egy pillanatra sem. Egy ilyen tettért akasztás járt volna Mashima-senseinek. Nevet

Egyébként az hogy ő is jég démonölő lett ami szerintem végleges nem meglepő. Amint kiderült hogy Silver az apja vártam azt a fejezetet ahol elviszi megtanítani neki. Ezt kicsit sajnáltam bár szoros az ütemterv szóval megértem hogy gyorsba kellett lerendezni.

A cím engem is kíváncsivá tett bár szerintem Gray lezárására utal. A dolgok utóhatása. Remélem lesz egy kis Gruvia jelenet is majd, rájuk férne már egy komolyabb jelenet.

Erzáékat még nem írnám le. Attól hogy Kisu meghalt még nem biztos hogy az ARC-ot leálltak. Oké Juvia megölte elvileg Kisu-t de ettől még nem biztos hogy tanácsnok nem indította el időben az ARC-okat. Muszáj hogy megmaradjanak különben nem lenne végkifejlet főleg mivel az ARC-ok a legfontosabb elemei END felébresztésének.

Sajnos ez nem a Diabló és hasonlók én nem számítok ilyen lényre. Natsu lesz egyszerűen másra nem tudok gondolni. túlságosan egyszerű a képlet.
Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #9002 Dátum: 14 júl 25, 16:28:49 »

Egyetértek Kuroval...Én szinte elképzelhetetlennek tartom,hogy END nem Natsu.Akkor már érteném is,hogy miért nem engedte át a varázsképlet,még anno a Laxus-os arcnál. ikszdé (viszont Gajeel-t akkor sem érteném._.)
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #9003 Dátum: 14 júl 25, 16:29:40 »

E. N. D. tűzdémon... hmm... ez két dolgot jelenthet:
1. Half Life 3 confirmed...
vagy
2. Evil Natsu Dragneel
kíváncsi vagyok Natsu sálja mikor jön a képbe, mert tuti mágikus tárgy és valami jelentős szerepe lesz
titkon még mindig remélem hogy Zeref kis démona valahogy bekerül a képbe, de egyre fogy rá az esély
azért nem lenne jó ha Natsu lenne END, mert akkor lehetne egy komoly Gray vs Natsu összecsapás és az egésznek Naruto szaga lenne
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 25, 16:31:06 írta Depres » Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9004 Dátum: 14 júl 25, 17:10:41 »


2. Evil Natsu Dragneel
kíváncsi vagyok Natsu sálja mikor jön a képbe, mert tuti mágikus tárgy és valami jelentős szerepe lesz
titkon még mindig remélem hogy Zeref kis démona valahogy bekerül a képbe, de egyre fogy rá az esély
azért nem lenne jó ha Natsu lenne END, mert akkor lehetne egy komoly Gray vs Natsu összecsapás és az egésznek Naruto szaga lenne

Na igen a sál a másik. Igneeltől kapta nem véletlen. Taszítja a gonosz eredetű dolgokat ez a szigeten látszódott is. És lehet olyan hatásai is van hogy leköti a démoni erejét is. elvégre nagyon ritkán láttuk csak levenni és olyankor állandóan rosszul is volt.

Nem feltétlen lenne Naruto szaga. Ez meg am
gy is shounen alap hogy két jó barát a végén összecsap még ha nem is komolyan. Bleahcben is ez lesz most elvileg. Nevet Dragon Ballban is ez volt állandóan. A kérdés inkább az hogy miképp lesz megoldva.

Egyetértek Kuroval...Én szinte elképzelhetetlennek tartom,hogy END nem Natsu.Akkor már érteném is,hogy miért nem engedte át a varázsképlet,még anno a Laxus-os arcnál. ikszdé (viszont Gajeel-t akkor sem érteném._.)

Erre már némiképp választ kaptunk. Mind az összes eredeti sárkányölő egy korból származik vagy legalábbis régről ismerik egymást erre ad választ Igneel és Grandeeney beszélgetése. A kérdés hogy milyen kapcsolat volt köztük.

Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #9005 Dátum: 14 júl 25, 17:14:23 »

Natus sálja biztos, hogy mágikus, mert megvédte Zeref gyilkos mágiájától. Nem hiszem, hogy egy sima sál megtette volna ezt. Én személy szerint nem örülnék neki, ha kiderülne, hogy Natsu= END. Még akkor sem, ha ez lenne a legegyszerűbb magyarázat és következhetne a tűzzel való kapcsolatából.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9006 Dátum: 14 júl 25, 20:00:14 »

Juvia most már bizto kiérdemlete Gray-t.
Még az apa is áldását adta.

Ügyes módon legyőzve.Nem is volt eltúlozva,és a látvány is jól sikerült.

Grayre pedig már ráfért a fejlődés.Ezt pedig most meg is kapta mint végső örökséget.
Ahogyan ennek lennie kellett. kacsint
Naplózva

mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #9007 Dátum: 14 júl 25, 20:15:07 »

Jó fejezet volt. Egyre valószínűbbnek tartom, hogy Natsu tényleg END. Pedig eleinte nem hittem volna. Na meg szurkoltam, hogy Natsu END fia legyen bár erre semmi utalás nem volt ez csak az én kívánságom, de azután, hogy már egy apa-fia viszonyt ellőttek eben az arc-ban már reménytelen a dolog  Johhny Depi Viszont ha Natsu mégsem END, akkor Zeref korábbi kijelentése is értelmet nyer azáltal, hogy END a tűz démon http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/373/6 Kicsit furcsáltam, hogy Zeref szerint Natsu le tudja győzni a világ legerősebb démonát. Oké, Natsu is erős éppen eléggé, de azért a legerősebb démon ellen furcsa lenne ha csak úgy győzne.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 25, 21:32:56 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9008 Dátum: 14 júl 25, 21:40:58 »

Akkor Natsu tényleg legyen E.N.D, ha már a fél démon Gray nem jött össze. Hümm-hümm

Mira most már duplán hátrányban van Gray ellen.

Még amíg eszemben van... Juvia is gyilkolt! Ohh My God


Na igen a sál a másik. Igneeltől kapta nem véletlen. Taszítja a gonosz eredetű dolgokat ez a szigeten látszódott is. És lehet olyan hatásai is van hogy leköti a démoni erejét is. elvégre nagyon ritkán láttuk csak levenni és olyankor állandóan rosszul is volt.
A rosszul voltat úgy érted, hogy aludt Lucy ágyában? Nevet Most nincs rosszul aztán már mióta nincs rajta.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 26, 08:07:02 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9009 Dátum: 14 júl 25, 23:47:15 »

Lehet az idő múltával már valamennyire beleszívodott.VAgy valamelyik ellenfele figyelmetlen volt és ez segített neki.
(A másik lehetőség az elvonsái tünetek múlása)
Az biztos hogy fontos és mágikus.

Csak kíváncsiságból,de Natsu volt valaha is járművön a sálja nélkül? Gondolkozik

Egy Csontváz Ne(c)kromantát gyilkolt meg.Ez még bőven belefér. kacsint

Ui:Ennyire jót tett Lucy ágya,mert akkor elkérem.
Naplózva

Aurelsia
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Válasz #9010 Dátum: 14 júl 26, 08:50:11 »

Pont azt akartam írni, hogy jelenleg nincs rajta a sál, és emiatt bőven lehet aggódni. Vagyis, ha nem is aggódni, de biztos van jelentősége. Nem hinném, hogy annyi, hogy: Jajj nincs ruhája, mert elvették az őrök.

Micsoda véletlen, hogy tűzdémon, nem igaz?  kacsint

Az E.N.D. dolog már engem is nagyon érdekel. Poén lenne, ha elvonnák az összes mágiát az Arc-cal, de addigra már javarészt legyűrnék a démonokat, és akkor támasztanák fel E.N.D.-et, aki Natsu xD

Nagyot néztem, mikor átadta az erejét, de azon is, hogy bejött, amit jósoltam xD

,,Úgy gondolom, Silver valóban Gray apja. Vagyis nem is konkrétan Silver, hanem a teste. Graynek azért ismerős, mivel tudja, ez az apja kisugárzása, de ő már rég meghalt. Ezért nem érti ki Silver, és miért hasonlít az apjára. "

,,Silver meghal, mert kell valami bad end is, xD Gray meg ordít. "

Bejött xD


Juvia engem hidegen hagy, bocsi Nyelvesít

Jajj, ki hitte volna el, hogy meghal? Örültem volna, de tudtam, hogy nem. Ennek a halál dolognak akkor lett volna értelme, ha Gray-sama is ott van, és látja, amint majdnem megmurdel a kis csaj. Akkor kaptak volna a fanok egy kis Gruviát, hogy: ,,jajj Gray szereti Juviát és nem akarja elveszíteni"

Egyébként a borítóképen először fel sem ismertem ,,szeretett" Juviánkat, csak a Gray-sama szöveg után jöttem rá, hogy ez nem Sherrya, Galuna szigetes verziója. Bár érthető, róla szól a fejezet, ő kapta a címlapot is.

Először ez a kép:
http://readms.com/r/fairy_tail/394/2473/11

Aztán ez: (jobb felső):
http://readms.com/r/fairy_tail/394/2473/12
Egy kérdés: mi az az elfolyó mell ott Lucy-nál? o.O

Keith-tel a lányok, valahogy mindig félreérthető pózban vannak ábrázolva  smirksweat

Összességében: Ennyi.  Kicsit azért sajnáltam Silvert és Grayt, de ennek így kellett lennie.
Naplózva

Ebben a világban nem létezik olyan, hogy szabadság.
rikito1996
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


Lightning Dragon


« Válasz #9011 Dátum: 14 júl 26, 08:58:36 »

aludtam egyet az eheti manga részre és megeshet hogy most gray lett a leghatékonyabb harcos?
elvégre a sima jegét meg tudja enni, akkor is ez volt mikor makarov erza natsu lucy happy bolyongtak valami szörny városba kerültek és a szörnyeket akarták elfogyasztani gray jégkockába tett egy darabot és úgy ette szóval képes megenni a saját jegét és akkor a démonölö mágia mellet igen csak hasznos ha nagyon földre kerülne használja az egyszerű jég alkotó mágiáját és azt megeszi  Gondolkozik
Sok az utalás ara hogy Natsu = E.N.D na de akkor ha még is ő lenne E.N.D akkor http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/373/7 ezt hogy kéne érteni? kiderül hogy ő end és öngyilkos lesz? meg zeref elmondta hogy end a legerősebb démon de mégis teljesen biztos benne hogy natsu legyőzi majd.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/382/4
ez a kis rész gondolkodásra sarkalhat de mivel nem az van oda írva hogy felébresszük hanem hogy felélesztjük így hát nem lehet natsu mert ha natsu lenne akkor benne csak szunnyadna és fel kéne ébreszteni.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9012 Dátum: 14 júl 26, 09:21:12 »

Nem az a lényeg, hogy megtudja vagy nem tudja megenni a saját jegét. A saját maga által létrehozott és általa elfogyasztott jégtől nem töltődik fel a varázsereje. Ha viszont más, természetes vagy valaki által létrehozott jeget eszik akkor létrejön a feltöltés. Natsu és a többi istenölő, démonölő, sárkányölő mágus is így van ezzel. Meg tudja enni a sajátját csak nincs értelme mert nem történik semmi.
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #9013 Dátum: 14 júl 26, 17:34:44 »

Már az előző fejezet után is írtam, hogy szerintem nem fogják tudni időben legyőzni Keith-et és ezt még most is tartom. Szerintem a következő fejezetben ki fog derülni, hogy az arc visszaszámlálása megkezdődött (ismét) De még mindig ott van Wendy és a terve.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9014 Dátum: 14 júl 26, 20:38:58 »

Tényleg. Fogadjunk, hogy megeszi END lángjait Nevet

Fogadjunk hogy nem eszi meg mert Natus END. Nevet Hetek sőt hónapok óta kb mondom hogy Natsu END, nálam Silver kijelentése egyenlő azzal hogy ő END. Más variáció nem létezhet egyszerűen. Ha nem Natsu akkor nincs értelme annak sem hogy Gray megkapta az apja erejét. Mert ha nem Natsu az akkor Natsué lesz a végső harc. Elvégre ő a fontosabb szereplő nem Gray. Most már tényleg kezd összeállni a kép hogy Zeref miért is ismeri régóta, Igneel miért nem tudta megölni. Lehet a harcuk során elvesztette az erejét ezért a seb Igneel-en is pl mert ő sebezte meg majd gyerek lett belőle és inkább felnevelte várva hogy jó ember legyen belőle. Azok után amit eddig FT-ben láttam csodálkoznék ha megint egy apa fia story lenne vagy valami random csóka. Meg merem kockáztatni azt is hogy magát a Lumen-t is miatta kreálta Mavis.


Igazából csak most sikerült meggyőznöd. De most sikerült. Akkor tudod mit, fogalmazzuk meg úgy, hogy ha valamilyen csoda folytán nem Natsu END, akkor fogadjunk, hogy megeszi END lángjait! Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 599 600 [601] 602 603 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!